Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » **** Meni fali **** 2 Votes - Average Rating: 3.002 Votes - Average Rating: 3.002 Votes - Average Rating: 3.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Shperka Shperka is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 340

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

upravo tako zadata...citam sta mi se cita...citaj shta ti se chita...a ne se kofrchit na nekoga ko se vako ili nako opushta i zabavlja...svak je individua za sebe i svak na svoj nachin dozivljava forum...nekad se za moj pojam nije ni loshe opustiti s laganim temama i shprdancijama umjesto gore na politici ispravljat krivu drinu i vazda se ispravljat nisam vako ili nako mislio il`me nisi shvatio....opusti se i uzivaj nije zgorega

.....i josh jedna stvar koja me je prijatno iznenadila je da Tana nash admin u par navrata ne samo na ovoj temi pravo fer i korektno ponio prema SVIM clanovima ovog foruma...a evo kako i zashto to mislim,, dosta moderatora na forumu mi se jednostavno PONEKAD ponashaju ko srshljenovi,,koda jedva cekaju da ih neko pomene u bilo kakvom kontestu a oni odma odbrambeni sistem...mozda im losh dan bude ne znam ali zar nekad ne moze covjek sam sebi reci, ma jesam preCheo sam ili ma stvarno nije u redu bilo ovaj put pa da si tito a ne moder...ili je to kad se covjek nadje pa se pocne obadat, nije tako vec je vako....zato mi se cini da Tana ovim laganim tonom (nimalo ne mislim da je diplomacki i shupachki) pusti lagan, pristojan komentar sta misli shta ne misli nikog ne proziva i zdravo a vi se tamo perite nismo mi vi ste

...eto sad pa sta bude bude ja napisala 02.gif a sad se odo malo opustit...dje su mi one rospije TIGAR zeno,,,MJESECNA,,,,BEBO,,, hajmo nedje 04.gif
...a fali mi i Neurozni 26.gif

___________________________________________________________________

    01-04-2007 23:58 Shperka is offline Pregledaj poruke od Shperka Dodaj Shperka u listu prijatelja
    Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
    rezimski novinar




    Poruka: 3241
    Location: Iza

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od antiprotivan:

      paaa, Lelo, puno je lakse govoriti moderatorima kako da se ponasaju, nego to biti i raditi...

      Seno, nista licno, ali ovo me "povuklo za jezik", jer, sve ovo sto je pricano na raznim temama zadnjih dana sta moderatori treba da rade, kako da se ponasaju, kako se tumaci pravilnik, sve je to u redu, i sve to mi znamo (kad kazem "mi" mislim na takoreci sve forumase uklj. moderatore)

      Fakta jesu da mi (moderatori) taj pravilnik rastezemo, i cesto se ne rukovodimo njime radi "mira u kuci", i dozvoljavamo da nas sve (i moderatore i forumase) neki rastezu ko zvaku, dok ne dosade svima. Ako bi se ponasali onako kako si ti pisao, odnosno po pravilniku, vjeruj mi da bi ovdje stanje bilo gore, jer bi onda vise njih bilo na hladjenju, ili bar dignutih noseva, otvarale bi se teme tipa "zasto mene a ne njega" itd itd..

      Dobro je Behar rekla, "forum smo svi mi, ne tovarite na moderatorska ledja" i ako bi svi koliko toliko postovali kakav-takav kucni red, moderatori ne bi imali razloga takoreci nikad da se jave...

      Ne kazem ja da puno njih ovdje smetaju i dosadjuju i spamuju i sta ti ja znam, ali uvijek se pojave neki njihovi "advokati" da pitaju sta je bilo i da ih brane, i sta mislis, da li bi se svi oni zadovoljili odgovorom - "uradjeno je sve po pravilniku" ?!?


    Naravno da je najlakse kritikovat, to mi je nekako bilo ocigledno inace bih spomenuo u prethodnom postu, ali mislim da kada se gleda sa strane bolje se vidi.

    Da forum cine forumasi, a da ga vode moderatori je ocigledno tako da krilatica koju behar napisa ma koliko lijepo zvucala je polovicna.

    Rekao sam i da raditi sa ljudima nije isto kao raditi sa masinama tako da jasne regule (tacno ucrtani okviri) ne postoje, ali osnovna linija vodilja mora inace bi pravilnik bio suvisan.

    Da skratim, ovo sve je bila jedan dio dobronamjerna kritika, a drugim neka zapazanja.
    E sad, hocete li vi to uzet u razmatranje hocete li pokusati da na neki drugi, bolji nacin pokusate da regulisite problem ili mozda mislite da ga ni nema .... je do vas.

    Ono sto je meni najbitnije nije ovo o cemu sam pisao na ovoj temi.

    ___________________________________________________________________
    Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

    01-05-2007 00:03 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
    TigricaX TigricaX is a Female
    zvrk hanuma




    Poruka: 6105
    Location: Nesvrstana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ama, boni ne bili, i mi se mjenjamo, pa ne bi l' i forum 10.gif

    Sta vise filozofira iz vas, eto mi, fakat, nije jasno 11.gif

    Neki nick i zaebancija odgovara, neki jok, pa onda proberes gdje ces se javiti, kome odgovoriti, i rahat. Tita mi eto....
    Ako cemo realno, forum fercera k'o singerica, od supljaka do ozbiljnog, i ja bas ne vidim nikakvih velikih problema. Ako ima, a ima netrpeljivosti, pa ljudi moji, eno ima Raspali, il' ima ne shvatiti forum tako ozbiljno. Koliko god dragih nickova imam, meni najvaznije da zadrzim one sto su mi postali vise od toga, a ovo, sve ostalo.....pa jos se nije rodio ko je svijetu ugodio. 18.gif

    Gdje mi je onaj Podhum, kako god mi mrsko priznati, nesto mi merak s njim se svadjati 19.gif

    ___________________________________________________________________
    "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
    i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

    01-05-2007 04:39 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland
    pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ti tigrice ocito nekontas poentu teme 23.gif


    neradi se o nickovima i o tom koliko su zabavni , radi se o tom da od aktuelnih tema u zadnje vrijeme od 30 tema na dan 5 je ,, normalnih ,, kvalitetnih tema , a 25 onih

    aaaaaaaa , uuuuuuuuuuuuu , aaaaahhhhhhhhhhh ....


    e to mi je zasmetalo i reko , pa stani malo , dokad vishe .

    eto valjda me sad skonta 10.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    01-05-2007 08:20 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
    rezimski novinar




    Poruka: 3241
    Location: Iza

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od TigricaX:

      ...
      Sta vise filozofira iz vas, eto mi, fakat, nije jasno 11.gif
      ...


    Forum smo mi , mi smo forum, bla bla bla da ne kazem sra*e koz gusto granje.
    Kad clan ukaze na nepravilnosti, ako napise nesto u namjeri da poboljsa stanje stvari onda dobije ovakav komentar.
    Sta clan moze ucinit za forum do "filozofirat" ili se mislio na to da nikad ne napise rijec fack, sack, a da pise o suncanom nebu, njeznoj ljubavi i djeli ruze sakom i kapom. Ako negdje posoji takav forum onda je Thomas More garant pisao, a Branko Kockica pjevao o njemu.

    ___________________________________________________________________
    Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

    01-05-2007 10:30 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
    shpica shpica is a Female
    hrcak




    Poruka: 2339
    Location: visim sa plafona

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    samo da uletim sa nebulozom....



    ja procitala ovo "meni fali" i pomislila poguzija da je tema nesto sto nam fali iz mostara....ili odakle je ko vec...i umalo ne nalpisah post bez citanja ostalih (srecom pa procitah malo) da mi fale peceni kesteni i kukurizi kuhani u velikom loncu kod chitirasha na lenjinoovm.

    ako je ovo off topic mozete brisati, ali ja mislim da ipak nije....sorry....


    da ne bude bas off....fali mi neka stara raja, i one njihove shprdancije dok nam savovi ne popucaju od smijeha......

    ___________________________________________________________________
    nopityA.gif

    01-05-2007 13:05 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
    Rondo Rondo is a Male
    stalni dopisnik


    Poruka: 1085

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I sta si Gara sada postigla sa ovom temom?

    Nekome neke teme odgovaraju nekome ne..
    Sto ljudi-sto cudi!
    Ja mogu nabrojat hejbet tema sto si ti pokrenula a MENI LICNO glupeeeee do bola!
    I ne bi mi nikada palo na pamet da sada kazem divi paglu tema..
    E tako je i ovim sto po "tvom misljenju" postavljaju glupe teme, moyda ima raje kome je i intresantno, ne znam
    To je bona razibriga i pusti brigu na veselje...
    Sto ti nije interesantno, ne citas...

    Doduse ni Lela nije trebla navesti imena ljudi koji postavljaju "glupe teme" pa se odmah eto raja utabori...

    01-05-2007 16:38 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland
    pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Rondo:

      I sta si Gara sada postigla sa ovom temom?

      Nekome neke teme odgovaraju nekome ne..
      Sto ljudi-sto cudi!
      Ja mogu nabrojat hejbet tema sto si ti pokrenula a MENI LICNO glupeeeee do bola!
      I ne bi mi nikada palo na pamet da sada kazem divi paglu tema..
      E tako je i ovim sto po "tvom misljenju" postavljaju glupe teme, moyda ima raje kome je i intresantno, ne znam
      To je bona razibriga i pusti brigu na veselje...
      Sto ti nije interesantno, ne citas...

      Doduse ni Lela nije trebla navesti imena ljudi koji postavljaju "glupe teme" pa se odmah eto raja utabori...






    Vidim da sam malo postigla sa temom , vidim da se pojedinci ponasaju ko djeca sa nekim inatima , misle meni naskodit , a hebe se Gare bola , ja imam hvala bogu s kim progovorit i na forumu i van njega , a te tebi moje glupe teme , pa boze moj ti i ja smo se davno razisli u ukusima tako da me i necudi.A ja ni ujednoj recenici nisam napisala da i sama nemam ,, ispada ,, i nigdje nisam napisala da sam mozak foruma , samo sam napisala kao sto tema kaze

    MENI FALI KVALITETNIH TEMA

    Ja sam manje vise rekla sve sto sam imala na ovu temu 10.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    01-05-2007 19:48 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Eh, eto vidis Gara...

    Kako tebi moje teme smetaju, i nemaju smisla... isto tako nekom (i to starom clanu) su i tvoje glupe...
    Sto bi znacilo... da nisi, ama bas nista postigla ovom temom, samo se pokusala napraviti pametna...

    Mislim, ja sebi NIKAD nebi uzela za pravo ocjenjivati nesto sto nije moje, i sto je stvar ukusa...

    A ti, ako ti fali KVALITETNIH TEMA, izvoli... I postavi koju... 10.gif

    01-05-2007 19:55
    antiprotivan antiprotivan is a Male
    moforaja




    Poruka: 2825
    Location: Norway

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    moje dame, s cime se vi opterecujete ???

    Logicno je da na forumu stvari idu gore-dolje, kao i u zivotu.
    Logicno je da nekada ima a nekada nema inspiracije.
    Logicno je sto vrijeme odmice, sve je manje mogucnosti za otvaranje tema koje vec nisu bile otvorene...ali mogu biti nastavljene, nova raja, nova misljenja, a i vremena se mijenjaju..
    Logicno je da nas ima svakakvih na ovome forumu, neko zeli novosti iz Mostara, neko najnovije tracheve, neko mozda i neku pametnu na temi o familiji vezano za problem koji ga muci, neko na erotici da vidi ima li ih jos koji mogu dvaput ili je on jedini "fenomen", itd itd itd...
    Forum je mjesto sakupljanja, istina to nije chat, ali prostora ima, i svako sebi nalazi ono sto mu odgovara, a kad je "zivo", onda nalijecu i ovakve i onakve teme, mada je primijeceno, kad ima ciganluka, tad je forum i najposjeceniji... svakom belaj drag... 35.gif

    Opustite se i uzivajte, postujte raju oko sebe, kao sto zelite da raja postuje vas, postujte malo i "kucni red", a postujte makar malo i moderatore, ako nista ono zbog toga sto "pretrpe" ipak malo vise nego prosjecan forumas...

    Zelim vam fino druzenje i puno novih tema, svima ! 10.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________

      21.gif

      01-05-2007 22:12 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
      Trimusa Trimusa is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 334
      Location: Cosak-navika iz skole

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma meni se cini da se vi salite 10.gif

      E hajmo sad uzivati u ovom sto imamo 10.gif

      ___________________________________________________________________
      kis_my_ass.gif

      01-05-2007 23:03 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
      Rondo Rondo is a Male
      stalni dopisnik


      Poruka: 1085

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od GARAVUSA:

            citat od Rondo:

          I sta si Gara sada postigla sa ovom temom?

          Nekome neke teme odgovaraju nekome ne..
          Sto ljudi-sto cudi!
          Ja mogu nabrojat hejbet tema sto si ti pokrenula a MENI LICNO glupeeeee do bola!
          I ne bi mi nikada palo na pamet da sada kazem divi paglu tema..
          E tako je i ovim sto po "tvom misljenju" postavljaju glupe teme, moyda ima raje kome je i intresantno, ne znam
          To je bona razibriga i pusti brigu na veselje...
          Sto ti nije interesantno, ne citas...

          Doduse ni Lela nije trebla navesti imena ljudi koji postavljaju "glupe teme" pa se odmah eto raja utabori...






        Vidim da sam malo postigla sa temom , vidim da se pojedinci ponasaju ko djeca sa nekim inatima , misle meni naskodit , a hebe se Gare bola , ja imam hvala bogu s kim progovorit i na forumu i van njega , a te tebi moje glupe teme , pa boze moj ti i ja smo se davno razisli u ukusima tako da me i necudi.A ja ni ujednoj recenici nisam napisala da i sama nemam ,, ispada ,, i nigdje nisam napisala da sam mozak foruma , samo sam napisala kao sto tema kaze

        MENI FALI KVALITETNIH TEMA

        Ja sam manje vise rekla sve sto sam imala na ovu temu 10.gif


      Sve je to u redu Gara.
      Fali kvalitetnih tema i onda ostati na tome, te reci hajde raja malo se potrudimo da nam bude zanimljivije a vi odmah "vidi u ove teme, vidi u one teme".. e zbog toga ti je tema otisla u helac..
      Ko je spomenuo Mjesecnu prvi i jos neke likove koji kao postavljaju "glupe i dosadne" teme.
      Sami se nisu spomenuli sigurno nego ste ih prozvali i eto vam ih za vratom sada, pa se ne cudi odakle "korida"...

      01-07-2007 12:36 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      JA nikoga nisam licno prozvala decko moj pametni 10.gif

      Ja da sam se htjela klat otisla bi na RASPALI prozvala MJESECNU i udarila po njoj sa svim i svacim , al mislim da sam za 4 godine jednu temu otvorila na raspali , nisam odtog , al ko ce to tebi objasnit , 10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      01-07-2007 13:28 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nesekiram se ja , ono jesam malo , al sam samo htjela malo skrenuti paznju , da odosmo u pm. ako vako nastavimo.

      Al mescini ovi kontaju da se ja i sad samo liskam ovuda , nisam ovaj put sam stvarno ozbiljna .

      Moze se rec ma ta mi osoba i njene teme neleze odo dalje , ali kad su to recimo teme o politici - nikad me nema tamo , ili ono auta i to , ta cu tamo kad se nerazumijem , neidem i bog te veselio .Ali kad se otvori 5-6 tema na dan od jedne te iste osobe , i svaka bez ikakvog smisla , pa se i to gleda i suti jedno vrjeme , a onda se prelije casha i ja cu bogami svakom rech, kako je tako je , i kad mi se tema i insan svidjaju , ali i kad me iritira.



      Stari clanovi znaju da smo se ja i Aleksandra lani nekad dobroo bile zakacile na jednoj temi , tu se nismo slozile i nikad necemo , ali dalje ja i Sandra sjele , popricale , puno mi pomogla u par situacija i svaka joj cast, bez obzira sto ja o onim ,, temama ,, nisam promjenila misljenje . Nezalazimo vise u to i nama dobro.

      10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      01-07-2007 14:25 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od GARAVUSA:

        Ma neka nas mashala

        nego mescini da sam ipak nesto postigla svojom pobunom 01.gif


        Danas je forum drugaciji nego prije par dana i to me strasnoo raduje 10.gif


      Pozitivno je to da su se usutili dupli nikovi 10.gif

      ___________________________________________________________________

        01-07-2007 17:32 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        habiba75 habiba75 is a Female
        raja




        Poruka: 2341
        Location: lebdim

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Princ-s-Neretve:

          Seno bola ta ne treba mi moder da me umno sredjuje ako iko ima imalo u glavi nece dalje od linije razuma 10.gif

          Kratko i jasno reko sam vec nemoze se glavom kroz zid 23.gif Nemogu se raja kupit parama i zadrtosti sto ljudi zadrto drze u njihovim glavama 10.gif

          I na kraju FORUM NIJE PRIVATNI ZIVOT !!!!! 10.gif
        potpisujem 10.gif ko kad si mi i pametan 33.gif valja ti ovaj potpis para 23.gif

        ___________________________________________________________________
        JESAM LI VAM GOVORILA!?

        01-08-2007 13:17 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
        Shperka Shperka is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 340

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        fali dobrom dijelu raje da se opusti...ali ono opasno opusti...a forum bi trebao da za to posluzi...ne valjaju ova prozivanja raje nikako 21.gif...ne valjaju....jedinstvena prilika da se raja iz citavog svijeta sjate na jednom mjestu, i to nasha mostarska raja, pa opet ne valja,,,niko ni skim,,,a taki smo svugdje nazalost....i kad kazesh onako kako je pochnemo se joguniti,, sto je i normalno mozda da se ceshemo gdje nas svrbi 21.gif ...

        ....nego gara kazesh da si postigla neshto s ovom temom...sta zivota ti...zar je potreba da neshto postizesh, s obzirom da si na forumu a ne u svom salonu ili stanu...sta se na forumu moze potichi osim da se druzimo...pa boze moj nismo svi rodjeni za svakoga ali u nekim normalnim kulturnim uljudnim crtama,, nebi nikome shkodilo

        ...sjecam se mojih prvih dana na forumu....par vas se je satralo ko da neshto provalite ko sta gdje kako...i to ne na lijep nachin...a okoja vam je to bilo...okoja vam je i sad tako salijetat po raji...mene licno nije tangiralo niti me tangira, ali brate nije ljudski...u koliko stvarno niste ovdje s nekim ciljevima... jer ima raje koja u svom stvarnom zivotu podju korak naprijed pa dva tri unazad..a vako virtualno je mozda lakshe napredovati 10.gif


        i vas dvI okate sorry sto offiram 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          01-08-2007 15:55 Shperka is offline Pregledaj poruke od Shperka Dodaj Shperka u listu prijatelja
          Sandy Sandy is a Female
          moforaja




          Poruka: 3842
          Location: kod Hita...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          E sad ozbiljno 23.gif

          Istina je da je u posljednje vrijeme bilo malo vise tema bez teme, ali mislim da smo svi mi imali taj period na forumu, kad smo otvarali i ucestvovali u temama gdje smo se samo nas par clanova cirlikali i uglavnom lupetali 11.gif 19.gif (ingrid je kriva 23.gif )...i tada su mnogi roncali i ruzili nas (samo nije babusha bog mu zdravlje dao 19.gif 13.gif da mi je znati dje je 04.gif )...helem mislim da malo tolerancije ne bi skodilo nikome, meni je to tada bilo zabavno i shvatam da je ista situacija i sa danasnjim "svjezijim" clanovima...imamo dvije opcije citati nesto ili ne, to ne bi trebao biti nikakav problem...

          ...zamjerim samo clanovima koji se jave na ovakvoj temi da bi zakuhali, gara sigurno nije imala zlih namjera i nije potrebno sada praviti tabore na forumu i stajati jednu il drugu "stranu", il jos gore, koristiti ovu temu i ubacivati zaoke na druge...svi imamo pravo napisati svoje misljenje, al ne moramo odmah biti kritikovani zbog toga brate 21.gif

          eto 19.gif

          01-08-2007 17:42 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Sandy:

            E sad ozbiljno 23.gif

            Istina je da je u posljednje vrijeme bilo malo vise tema bez teme, ali mislim da smo svi mi imali taj period na forumu, kad smo otvarali i ucestvovali u temama gdje smo se samo nas par clanova cirlikali i uglavnom lupetali 11.gif 19.gif (ingrid je kriva 23.gif )...i tada su mnogi roncali i ruzili nas (samo nije babusha bog mu zdravlje dao 19.gif 13.gif da mi je znati dje je 04.gif )...helem mislim da malo tolerancije ne bi skodilo nikome, meni je to tada bilo zabavno i shvatam da je ista situacija i sa danasnjim "svjezijim" clanovima...imamo dvije opcije citati nesto ili ne, to ne bi trebao biti nikakav problem...

            ...zamjerim samo clanovima koji se jave na ovakvoj temi da bi zakuhali, gara sigurno nije imala zlih namjera i nije potrebno sada praviti tabore na forumu i stajati jednu il drugu "stranu", il jos gore, koristiti ovu temu i ubacivati zaoke na druge...svi imamo pravo napisati svoje misljenje, al ne moramo odmah biti kritikovani zbog toga brate 21.gif

            eto 19.gif


          Potpuno se slazem... 10.gif 33.gif

          Nije Gara ni zakuhala, nego Lela... I to svojim prozivkama...
          Gara je iznijela svoje misljenje, ja svoje... I drugi clanovi svoje...
          Misljenja su nam se razisla, i Boze moj... 23.gif 18.gif

          Ali je Lela jedva docekala priliku, da ga Shperki i meni spusti... Nisko brate mili, za moj pojam, s obzirom da se ovdje ne radi samo o clanu, nego i o moderatoru...
          O moderatoru, koji se ni nasalit nesmije na jedan nacin, koji ne pristaje moderatoru... A smije prozivati... 29.gif

          01-08-2007 17:55
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland
          pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          [quote]

            citat od Shperka:


          ....nego gara kazesh da si postigla neshto s ovom temom...sta zivota ti...zar je potreba da neshto postizesh, s obzirom da si na forumu a ne u svom salonu ili stanu...sta se na forumu moze potichi osim da se druzimo...pa boze moj nismo svi rodjeni za svakoga ali u nekim normalnim kulturnim uljudnim crtama,, nebi nikome shkodilo









          Postigla to da su se iscupale neke korisne stare teme , postigla to da su otvorene kvalitetne teme od kako se ja ,, pobunih ,,, i meni dosta, smjesna si ovo ,, svom salonu il stanu ,, jakooo smjesna.Upoznaj me pa sudi 10.gif

























          MOLILA BI MODEATORE DA MALO PROCISTE TEMU I POBACAJU OFFOVE


          Hvala 10.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          01-09-2007 08:27 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          Stranica (6): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com