Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Istinita Prica » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

++ Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A za koga ?? E to je u sljedecem nastavku....Fino spavajte...Ricina

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

12-22-2007 00:41 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

+ Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kad sam dogurao do kraja onda mogu i kraj. Kao sto bi govorio Oma Batlak kada bi prodavao karte za kino. "Ne boj te se. Necu reci ko je ubica da vam ne userem film. "..Onda kada pocne film , udje u punu salu i kaze "sobar je ubica " i izadje...hehe 13.gif 26.gif

Idemo dalje. Nema jos puno.Ukocila mi se ledja...


"Udala se za onoga svoga . On je u Kanadi, pa su se culi koji put i ona je odlucila da ode kod njega i pokusaju ponovo. Poslao joj je kartu i ona je otisla prosli mjesec.Javila mi je da su se ponovo vjencali u Kanadi."....
"Bivsi muz sto se razvela od njega ?"...upitah... "Da , taj. Koji bi bio drugi ?"...
Za starca nije znala niti treba da zna...Bi mi malo lakse kada sam cula da je to njen bivsi muz a ne onaj starac...
Nana je bila u pravu,rahmet joj dusi.... Digla se oluja ali na kraju se stisa more i svi odu u stare luke...Bar se nadam. Nadam se da cu i ja naci negdje neku luku ....insallah.

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

12-22-2007 00:53 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svidja li vam se prica ?? Kaze ona da je istinita...Ako ona laze ...lazem i ja. Sumljam da laze...Nije takva..
Necu vise pisati duge price, odose mi ledja... Cujemo se

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

12-22-2007 00:54 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
dadana dadana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1123
Location: Helvetia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

svidja, samo malo mi nejasna na kraju bi ali ok je 10.gif 01.gif

kad ce sljedeca, ja ih rado citam.

___________________________________________________________________

    Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

12-22-2007 12:53 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
Sunshine Sunshine is a Female
moforaja




Poruka: 2365
Location: ..na suncanoj strani zivota

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prièa je super,volila bih da si napisao sta se desilo sa starcem?!! 10.gif
Rièina super je sto nam o ovakvim temama pišeš!
S nestrpljenjem oèekujem sljedeæu prièu!! 10.gif

___________________________________________________________________


    jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
    Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
    Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


      23.gif

      12-22-2007 14:04 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1932
      Location: Predaleko od Mostara
      pokretac teme Thread Started by Ricina

      ? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sta je bilo sa onim starim, nemam pojma. Ona je zavrsila u Kanadi i sta je bilo dalje...ko zna...Valjda joj je dobro,nadam se.

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 12-22-2007 u 14:33.

      12-22-2007 14:32 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      Avenija93 Avenija93 is a Female
      ne more meda




      Poruka: 37
      Location: Melbourne...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ricina, dug put od g**zice do glave...

      Evo, spletoh jezik dok tvoju pricu prevedoh mom muzu na engleski. I on jednostavno rece: "If he's so keen on her, he should either go to f***ing Holland or forget about her..."... Dakle, shesh ili besh !!!!!!

      Ja ne bih savjetovala da je sacekas negdje, nego joj se javi i otidji da je vidis i stvari ce se polako odvijati gdje vi hocete. Sjeti se "Breakfast at Tiffanies" (moj najdrazi film...)

      A djevojka sto je "pobjegla" za Kanadu, je upravo iz filma, samo sa drukcijim zavrsetkom... Trebala se prepustiti ljubavi, sta imaju godine veze ??

      Ili sam mozda ja Ribica u horoskopu, u oblacima, pa mislim da ljubav moze sve pobjediti ??

      ___________________________________________________________________
      A: Znas moja koga sam vidjela ?
      B: Lazes ...

      12-22-2007 15:27 Avenija93 is offline Posalji Email za Avenija93 Pregledaj poruke od Avenija93 Dodaj Avenija93 u listu prijatelja
      DEN DEN is a Female
      samo sto nisam


      Poruka: 1171

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od zutaljka:

        Honey,bas fin prijedlog


        Ti si bas jedna lijepa,romanticna i emotivna dusa... 10.gif 10.gif

        Svaka ti cast! 10.gif



      Slazem se, HoneyMNE je 10.gif

      Ricina, ovaj prijedlog je super!

      ___________________________________________________________________
      NERETVA KROZ VENE TECE

      12-22-2007 20:14 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
      HoneyMNE HoneyMNE is a Female
      moforaja




      Poruka: 2645
      Location: Montenegro

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od DEN:

            citat od zutaljka:

          Honey,bas fin prijedlog


          Ti si bas jedna lijepa,romanticna i emotivna dusa... 10.gif 10.gif

          Svaka ti cast! 10.gif



        Slazem se, HoneyMNE je 10.gif

        Ricina, ovaj prijedlog je super!


      30.gif girl_stidna.gif

      hvala vam 35.gif 12.gif
      10.gif

      33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      HoneyMNE
      *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
      puca.gif

      12-22-2007 20:41 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
      glumica glumica is a Female
      Trn u oku


      Poruka: 4415

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od orion:

        raznjezi me prica..

        za vasu vezu ima nade, mora postojati neki nacin, pogotovo sto je oboma stalo 10.gif

        samo ne odustaj 01.gif


      tacno tako...ne odustaj!!!

      ps;ja tek sad ugledah ovu temu...

      a volila bi da nisam 29.gif

      12-22-2007 20:51 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
      Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
      rezimski novinar




      Poruka: 3241
      Location: Iza

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      offove sa teme mozete naci u Starom Gradu

        http://moforaja.com/thread.php?threadid=20655&sid=

      25.gif
      Poucna prica (prva). 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

      12-23-2007 12:00 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1932
      Location: Predaleko od Mostara
      pokretac teme Thread Started by Ricina

      Jos jedna... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo sam sjedio sa jednim mostarcem ...Kaze : " Citao sam tvoju pricu na MOFO. De mi reci koja je to Aida ??". Velim : "To ne mozes saznati jer to toliko i nije vazno. Ako nadjem njen broj telefona u Holandiji, pitacu je smijem li staviti i prezime .Do tada ...nista.". Nije bio zadovoljan ali je zadovoljan sto nisam napisao prezime. Upita me :" Slusaj, imam ja jednu svoju pricu ali ne znam pisati kao ti. Bi li ti to napisao umjesto mene a ja cu ti ispricati ?". Rekoh...dobro i evo te price u mojoj obradi.... 13.gif 18.gif

      .................

      Prvi srednje, Gradjevinska tehnika u Mostaru...godina 1974....Lude godine i vise se bilo u velikom parku nego u skoli. Kada sam dosao u skolu prvi dan...ucinila mi se kao kasarna ali sta cu. Malo po malo, upoznao sam i razrede koji su bili oko mog razreda. Pet razreda je bilo u prizemlji i 4 na spratu i par ucionica u dvoristu "zidari" kako su se zvali.Vise muskih nego zenskih celjadeta ali sta je tu je. Nakon par dana malo sam "njuskao" po drugim razredima ima li kakka klinka fina za mene... Bilo ih je ali ne puno. Vecina prepotentnih , ufuranih,pa seljancice i ono malo mostarki ....Jedna mi je zapala za oko...Tiha mirna , povucena uvijek sa kolegicom kao priljepak..Tada nije bilo nekih dijeljenja po vjerskoj osnovi kao danas mada se provlacilo tu i tamo i to. Vidio sam jednog papka da se druzi sa te dvije klinke pa odlucih da budem "jaran" sa njim... 10.gif 13.gif
      Malo po malo, sprijateljih se ja sa njim ..On je iz Listice,kaze pa vozari svaki dan u Mostar.
      "A koje su ono dvije sa tobom" , upitah kao slucajno... "To su mi prijateljice, nista nema medju nama, mislim musko-zensko"..opisa on meni slikovito...
      "Kako se zovu ?"...upitah... "Jedna je Ljubica a druga Ljilja"...odgovori mi.

      ...nastavak slijedi..

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      12-23-2007 17:18 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      Sunshine Sunshine is a Female
      moforaja




      Poruka: 2365
      Location: ..na suncanoj strani zivota

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jao sto prekinu, de bola hajde nastavi..... 30.gif 15.gif

      ___________________________________________________________________


        jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
        Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
        Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


          23.gif

          12-23-2007 17:26 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
          dadana dadana is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1123
          Location: Helvetia

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          dalje... 14.gif

          ___________________________________________________________________

            Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

          12-23-2007 17:51 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
          Ricina Ricina is a Male
          raja




          Poruka: 1932
          Location: Predaleko od Mostara
          pokretac teme Thread Started by Ricina

          2 dio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ljubica je bila ta na koju sam "trznuo" ali ni Ljilja nije bila daleko...Obe su bile lijepe i fine ali me Ljubica ocarala narocito svojim ocima.. Normalne visine, smedja kosa do ramena, lijepe smedje oci, vitko i ravnomjerno rasporedjeno 21.gif tijelo od glave do pete. Ljilja je bila slicne gradje...
          Malo po malo sam se druzio sa made in Listica da bi dosao do njih dvije. Jednom smo bili na velikom odmoru kad nabasah na njih troje... Zaustavi me on , nesto upita i predstavi me Ljubici i Ljilji.. Prvo sam pruzio ruku Ljilji i predstavio se a onda Ljubici i malo duze zadrzao ruku pogledavsi je u oci. Nasmijao sam se "seretski" i rekao da ima lijepe oci. Pocrvenila je i sagela malo glavu. Kasnije, narednih dana smo se poceli po malo i pozdravljati a boga mi i gledati... Nismo imali par casova i odlucismo da odemo malo do velikog parka..Kada sam izlazio sa hablecinama iz mog razreda naletih na njih troje...
          "Dokle vi "...upitah.. "Odosmo do velikog parka, fino je vrijeme"...odgovori Ljilja. "Odosmo i mi malo "...rekoh.. "Hajde sa nama "..rece Ljubica tiho....
          Ko da me maljem neko opali, voz ciro pregazi, teretnjak pregazi i jos hejbet groznih stvari ...
          Za trenutak izgubih orijentaciju i vrijeme... "Moze"..odgovorih.
          Kako sam se odvojio od moje ekipe, zagalamise..."Hajde,sta si razvuko"... "Eto me malo cu sa njima...imam nesto razgovarati"...rekoh.
          "Popularan si"..rece Ljubica i nasmija se.

          ___________________________________________________________________
          "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

          12-23-2007 17:51 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
          DEN DEN is a Female
          samo sto nisam


          Poruka: 1171

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          hajde pozuri,evo nas ko na iglama - ko Dinastiju ponedjeljkom navece 10.gif nikad docekat

          Najveci merak je citati tvoje price 10.gif

          ___________________________________________________________________
          NERETVA KROZ VENE TECE

          12-23-2007 18:07 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
          Ricina Ricina is a Male
          raja




          Poruka: 1932
          Location: Predaleko od Mostara
          pokretac teme Thread Started by Ricina

          3 dio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bi mi drago sto je to primjetila. Malo u pricu upitah je gdje stanuje..."Stanujem u Cimu a porijeklom iz Listice"..rece Ljubica. "Imam brata i roditelje, a ti ??..upita. "Ja imam brata i sestru i zivimo u Cernici"...rekoh. tako smo malo naprdivali i stigosmo do velikog parka. Hejbet raje, ko da je utakmica. Vidili smo praznu klupu malo zavucenu i takmicili smo se ko ce je prvi zauzeti.. Prvi sam uvalio guzicu , pa onda Ljubica malo dalje...Ljilja je posla da se uvali izmedju nas dvoje ali se Ljubica pomaknu blize men i nasmija se seretski... Ne bi mi mrsko , privukoh je jos blize sa rijecima : pomakni se da svi mozemo sjesti"... Ne pobuni se, pomaknu se vise nego sto sam mislio... 01.gif
          Malo suplje, koja sala, ciganluk, vic i proleti vrijeme.. posto nije bilo puno mjesta na klupi, nisam znao sta cu sa desnom rukom pa upitah Ljubicu :" Ne smeta ti ako prebacim ruku iza tebe...?".. " Ne , zasto bi..."..odgovori i nasmija se. E to sam cekao...prebacih ruku, okrehuh se malo vise prema njoj i ragrlih je. Nista. Ni rijeci . A sto mi je dragoooooo.
          Kad smo isli nazad u skolu, zacerah njih dvoje ispred nas...Ja i Ljubica smo nalo zaostali koji metar i malo se salili a ona nije bila protiv da je uhvatim ispod ruke ...Okrenu se Ljilja i upita :"Sta je sa vama?"... "Nista "..odgovori Ljubica i pocveni. Proslo je nekoliko dana, vidjali smo se u cetvero cesto, cak smo isli na pice , na Rondo par puta. Malo po malo, odvojio sam Ljubicu i znalo jebiti da smo izlazili na odmor samo nas dvoje...Ljilja je bila mudra i vidila je sta se desava a i Ljubica je njoj rekla da nas malo ostave na miru.. Jednom, petak je bio, upitah :"Bi li mogli ja i ti sutra vece izaci na randes ?"...
          Ona se nasmija, sage glavu i rece " Rado ali ima jedan mali problem ".
          "Koji ?"..upitah. " Moji roditelji su jako strogi, narocito otac. Moracu zamoliti Ljilju da dodje po mene pa da izadjemo. Tako jedino mogu."...rece.
          "Dobro, nema problema"...rekoh. "Ima jos jedan problem"...rece.
          "Koji je sada ?"..upitah. "Ljiljana ne stanuje u Mostaru. Ona stanuje u Ortijesu . Morace onda da noci kod mene ali cu srediti to sa njom ."..,.rece.
          "Dobro,rekoh. ja cu te cekati sutra vece u 8 na ulazu u veliki park. Ako dodjes ,dodjes ako ne vidimo se u skoli u ponedeljak"..ne bi mi drago ali sta cu. Subota vece...Ja ko na iglama.
          Spremio se...picno kako kazu u Mostaru i kvarat do 8 , ko zapeta puska na ulazu u park. Sjednem na mali zidic i cekam....

          ___________________________________________________________________
          "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

          12-23-2007 18:09 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
          dadana dadana is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1123
          Location: Helvetia

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          cekam evo i ja 02.gif ....ali nastavak 01.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________

            Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

          12-23-2007 18:30 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
          Kutljaca Kutljaca is a Female
          Kuharica ipo




          Poruka: 6617
          Location: V.I.P

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Cernica'?? Komsija 27.gif 27.gif sjecas li se kad smoooooooooooooo 27.gif 27.gif

          ___________________________________________________________________
          simply the best

          12-23-2007 18:33 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
          behar behar is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1141

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          moj Ricina, ko da treniras za novog scenaristu onih sapunica s hayata, a to su spanske s promjenjenim imenima 04.gif

          aeron spiling jel se tako zvao onaj sto je dinastiju pis'o 19.gif

          salim se, fine su ti price, sto je najgore vrati me skroz u mladost. '74 na '75 sam bila maturant medicinske skole, vise vremena smo provodili u parku i u petici nego u skoli i kuci zajedno.
          sve je bilo tako kako pises.
          Sa mnom je u razred isla cura iz vrapcica, ako je randes onda noci kod mene...

          ___________________________________________________________________

            12-23-2007 18:34 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
            Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com