Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Ljubomora » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cina cina is a Female
proplivala


Poruka: 17

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mislim da je odredjena doza ljubomore u vezi pozitivna jer znas da ti je do nekog stalo da umijes da volis ali bolesna ljubomora je stvarno stvar psihe i trebalo bi se konsultovati sa strucnom osobom.Moja prijateljica ima ljubomornog muza ali bolesno znate ono kad ide na posao sto se kupa sto se sminka sto ovo sto ono a ona je i dalje sa njim

05-27-2008 18:03 cina is offline Pregledaj poruke od cina Dodaj cina u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa da, sitne svadjice tek da je sladje, pa pomirenja, ali ta jaka ljubomora-od toga treba bježati jer se te osobe nikad neæe promjeniti, meni je smijesno kad postavljaju granice, nemoj se šminkati, mirisati, ljepo oblaciti, jer, po meni to je higijena tijela, i ona se održava, šta znaèi kad se udam, da se ne šminkam normalno, mirišem, depiliram, farbam, održavam liniju, pa i izazovno oblaèim, e evo im 35.gif

___________________________________________________________________
simply the best

05-27-2008 18:24 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

TO Majo..nek si hin rekla svima...

Nego meni se dusha posvadjat....od kako sam vidjeo kako je sladak make up sex...
27.gif 27.gif 27.gif 27.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

05-27-2008 18:55 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jašta robote. Ko je vidio æejfa od cile-mile,tepanja i prevelikih podilaženja. Samo što ja nikad ne volim govoriti šta volim,nek sam nadoðe,crtanje me ohladi u startu,ne bi me ni na roštilju onda zagrijao,a rijetko ko skonta šta volim. Pa ispadnem ja komplikovana, a u stvari sve je tako jednostavno. Manje prièe, više djela. 01.gif

___________________________________________________________________
simply the best

06-03-2008 08:36 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Kutljaca:

    pa da, sitne svadjice tek da je sladje, pa pomirenja, ali ta jaka ljubomora-od toga treba bježati jer se te osobe nikad neæe promjeniti, meni je smijesno kad postavljaju granice, nemoj se šminkati, mirisati, ljepo oblaciti, jer, po meni to je higijena tijela, i ona se održava, šta znaèi kad se udam, da se ne šminkam normalno, mirišem, depiliram, farbam, održavam liniju, pa i izazovno oblaèim, e evo im 35.gif


a bjezi majo , zorom me nasmija 13.gif 13.gif 13.gif cuj ti price majooooooooooo
ta nes se udavat' za onog iz kocerina 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

06-03-2008 10:05 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com