Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Vize Zdravooooooo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hajmo iskreno...onaj ko ima love mogao je putovat bez obzira na vizni rezim....to sto su ukinuli vize je svakako pohvalno i ljudima daje osjecaj da su kao eto slobodni, nismo u kafezu...ali generalno gledajuci jako mali broj ljudi moze sebi priustiti putovanje...dakle i dalje ce putovati oni koji su putovali dok je bilo viza...ja sad kontam...evo gledam avio karte na internetu za njemacku....nisu skupe, meni barem, obzirom da imam dobra primanja...trenutno(krv propisala da mi se poveca plata)....sta ce bit poslije ne znam....ali opet treba ti sigurno par milja u dzepu samo za par dana negdje...i sad kontas...jebote....bit ce rintas, krv propisas da zaradis pare za 3 dana u njemackoj, spaniji itd... 28.gif

i da, dobar komentar od te cure na facebook-u hahaha
zasto svi u dijaspori misle da ce ih neko zvati da bi boravio kod njih...ja recimo u svedsku kad bi isla boravila bi u hotelu iako imam familije gore....mada mi je svedska zadnja na listi
moje jedine destinacije gdje bih bila gost kod ljudih koje volem i cijenim su fankfurt i luxemburg 33.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    11-15-2010 12:33 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ako ništa, vrijedi za one koji imaju bližu rodbinu vani... stvarno je bilo nesnošljivo svaki put èekati vize pred ambasadom. 21.gif

    ___________________________________________________________________

      11-15-2010 15:55 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sam osjecaj da nisi zatocenik i da mozes otici recimo na koncert negdje u europi ili na utakmicu je dobar
      zasto de ne dodjete kod nas pa i ako mozemo da pomognemo oko zaposlenja
      ako nismo u stanju da poslije ovoliko godina boravka u svijetu ucinimo malu uslugu i ugostimo nekog iz rodnog kraja a i poslic neki zbavimo ako je moguce e hebo ti nas
      nista e ne ustrucavajte uvijek nas ima koji ce mo vas docekati rasirenih ruka ne treba se bojati

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      11-15-2010 17:34 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1932
      Location: Predaleko od Mostara

      .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Je li to bez viza od sutra ???

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      12-14-2010 19:58 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      djelda djelda is a Male
      raja




      Poruka: 1646
      Location: dolina grka
      pokretac teme Thread Started by djelda

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Prostrite šilte i dušeke.......... eto nas sutra 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

      12-14-2010 20:06 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11491
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

      Kucile micile 04.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      12-14-2010 21:44 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kazu slovenke se danas tusiraju i peru ves
      sutra neradni dan 23.gif 01.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      12-14-2010 22:26 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1932
      Location: Predaleko od Mostara

      BiH Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo slike autobusa koji cekaju putnike za Evropu:

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      broj ispravljanja poruke: 6, zadnji put od strane Ricina dana 12-15-2010 u 16:26.

      12-14-2010 22:36 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com