Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Skandal u » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

        citat od REALISTA:

      KlaudijO,

      Ne znam da li se sa tobom moze diskutovati kad nisi realan ili "objektivan" kako to danas vole reci. Ne kazes da je Tudjman naredio HVO da iseli dio srednje Bosne i naseli ih u Hercegovinu kako bi promjenili demografsku sliku i tako zaokruzili taj dio sa Hrvatskom. Gdje bolan to ima stavljati krst/kriz i hrvatsku zastavu na svakom koraku gdje god ima vise od 2% katolika? Mozda bi i muslimani trebali staviti veliki mjesec i zvijezdu iznad Dubrovnika s obzirom da ih ima vise od 2%? No vratimo se na srednju Bosnu. Razlika je kad kazes na koji su nacin hrvati/katolici preseljeni u Hercegovinu i nacin na koji su muslimani/bosnjaci protjerani iz svojih stanova/kuca u Hercegovini. Tim bosnjacima nije niko dao besplatnu zemlju u Kaknju jer im to ne treba. Oni su samo zeljeli da mirno zive na svojoj zemlji gdje su zivjeli stotinama godina. I razlika je velika....ti iz Kaknja su sami svojom voljom napustili Kakanj, Konjic itd, a bosnjaci su silom izbaceni iz svojih kuca/stanova...i to su oni koji su imali srece da ne budu ubijeni.

      To sto kazes da su se svi bosnjaci vratili u Pocitelj i juznu Hercegovinu a ovi iz Konjica i srednje Bosne nisu...grijesis. Nisu se svi bosnjaci vratili, dosta ih je ostalo pod zemljom, a drugi dio protjeran u trece zemlje. A ovi iz Kaknja i dalje imaju svoje kuce u srednjoj Bosni i plus kao veliki bonus su dobili zemljiste i kucetine u Hercegovini. I imas obraza i porediti te iz srednje Bosne sa bosnjacima iz Hercegovine? Naravno da se ovi iz Kaknja nece odreci kucetina i zemljista iz Kalifornije (Hercegovine) kad su im ljepsi od stracara, koliba iz Kaknja.

      Ali ja opet kazem, ne moze se diskutovati sa nekim ko nije REALAN 21.gif



    Slažem se....Evo upravo ovih dana se vrše iskopavanja ubijenih, i tri puta paljenih Hrvata u Bugojnu.Posljednji leš (DAMIR MILOŠ) je izvaðen iz septièke jame u bugojanskom naselju Æipuljiæi.Za sudbinom ostalih trideset èetvero nestalih 1993.god,bezuspješno se traga...

    Toliko o tvome preseljavanju ....



Ne znam nista o tome zlocinu, ko je ubijen i zasto su ubijeni. Ako su civili ili zarobljenici ubijeni onda je za osuditi. Ali opet smijesno je porediti cifre od 30 ubijenih sa 3000 ubijenih bosnjaka u Mostaru. Ja ne opravdavam nikakav zlocin. I jedan ubijen civil je za osuditi. I kakve veze sad ima Bugojno sa Mostarom? Hoces da kazes da zbog tih 30 ubijenih u Bugojnu je postavljen krst/kriz na Hum, Pocitelj itd.?

07-08-2011 09:05 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pobjedila olimpija.
Ðaba i hrvacka zastava

07-08-2011 11:39 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I kakve veze sad ima Bugojno sa Mostarom? Hoces da kazes da zbog tih 30 ubijenih u Bugojnu je postavljen krst/kriz na Hum, Pocitelj itd.?

Nidže veze bugojno i mostar.
U bugojnu slabo njeguju brade ali zato bolje rukuju sa eksplozivom a u mostaru bolje prave krstove po brdima.

07-08-2011 11:43 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
zappa zappa is a Male
brato




Poruka: 538
Location: evropska unija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

neka zastave vijore,samo ih ne vezujte opet 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

07-08-2011 12:43 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

    Ne znam za Konjic,,vjerujem ti.,i ja bih volio da se ovi konjièani vrate kuæi,ali znam da je moja supruga u posjed svoje kuæe (babovine) koja se nalazila oko Razvitka došla tek 2007 god.
    i to tek tako što je dobro podmazala Faruka Æupinu...molim komentar....


Niti ikoga branim, niti ikoga napadam. Nemam razloga da ne vjerujem da je tvoja supruga imala problema sa povratom imovine, isto kao sto nema smisla niti potrebe, da pricam kako je na mene 2000 'g. uperen pistolj kad sam pozvonio na vrata svog stana u Mostaru. 27.gif

Isto tako, nisam ljubitelj prebrojavanja, jer sigurno je najvise (zlo)djela ucinjeno bosnjackoj strani, iako ni to ne opravdava (zlo)djela koja su ucinili bosnjaci drugim stranama.

Tako da glede babovine tvoje zene, sigurno si u pravu, ali je brojcano DALEKO vise na gubitku oni koji su istjerani iz svojih stanova/kuca u zap. dijelu.

Cilj mog prijasnjeg posta je bio samo da kazem, da danas mogu skoro svi da se vrate na svoje, i da to ovisno o pojedinacnom slucaju odgovara ili ne, ali se koristi kao politicko podjebavanje druge strane.
I ponavljam primer, onih koji su se naselili(doselili, prognani, izbjegli) u PLODNOJ, TOPLOJ I PITOMOJ dolini Neretve i da im ne odgovara da se vrate u SUROVU, PLANINSKU, HLADNU dolinu Bosne. Maksimalno ce se vratiti starci, a omladina ce ostati tu gdje jeste, tu gdje je odrasla, tu gdje joj je BOLJA perspektiva, dobro njima.

Dobro domacim, da ove sa strane krive za sva zla sto se desavaju (hebiga, oni iz srednje bosne postavljaju krizeve, vise zastave, dok oni iz Gacka, Nevesinja i slicno rade isto tako, i ujedno su svi oni krivci za nerede, za kriminal, itd....)

TUZNA REALNOST

P.S.
Dabogda tvoja supruga nikad nije trebala napustiti svoju babovinu 10.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

07-08-2011 21:45 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

neèu se upuštati u polemike, samo veèeras gledam marš prema Srebrenici i vidim Tursku zastavu, nimalo mi ne smeta i suvišno je raspravljati gdje se koja zastava viori.

07-08-2011 23:35 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Morpheus
tozzinjo



Poruka: 1137

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a ja ponavljam jedno osamsto puta ovde - da su ljiljani na kosovskom voju bili na suprotnioj strani od turaka i njihove zastave.
meni je i dalje ludnica kad odem u kushadasi ili marmaris (antalija je vec mirnija po tom pitanju) i kad cuju nas jezik, odmah dizu tri prsta i zovu unutra?!
ali dohakao sma im - sad vicem: i am a jew from croatia :)

___________________________________________________________________



    ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

      nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

    07-09-2011 21:06 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
    Behma Behma is a Male
    rodjeni


    Poruka: 766
    Location: zemlja dembelija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nastojim biti realan u razgovoru u razmijeni misljenja sa drugim osobama vezano za svaku temu na forumu ,medjutim nekad se ide u krajnost bez ikakvog argumenta i price koja nije dorasla za malu djecu a kamoli za forum.Druga stvar je sto se moze raspravljati ovde na hiljadu nacina pod uslovom da ne natezes na nacionalnu stranu (u dosta slucajeva) se to desava i pricha i tema postaju shuplja pricha(barem za mene)
    Pojedinci dosta puta pokusavaju nesto kazati,dokazati sto pokusavam da razumijem ali ako su neubjedljivi u tom svom dokazivanju i ubjedjivanju nema nikakvog smisla osim podpitanja i polemike na tu temu.

    07-10-2011 07:38 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

          citat od REALISTA:

        Ja nemam nista protiv Ante, ali nazalost realnost je da je Ante izbacio Muju iz kuce jer se Anti nije svidjelo Mujino ime...



      e vidis....samom tom recenicom dokazao si da si nacionalista....nisu svi ljudi isti i ne mozes sve ljude staviti u isti kos....po tebi ispada da su svi hrvati ustase i svi srbi cetnici....ako tako razmisljas ne razlikujes se od bilo kog drugog nacionaliste...

      ta realnost o kojoj ti pricas nije realnost....nego iluzija da ako se neko zove ante ne mzoe biti dobar covjek....takav nacin razmisljanja nije zdrav....i dok je ljudi kao sto si ti...nemoj se cuditi onda zasto se viore hrvatske zastave....jer i tamo neki ante ima isto misljenje o nekom muji....sebe si automatski stavio u istu ravan...



    Golemo i ove i ovakve dedukcije...

    znaèi, ako kažemo da je Mujo (neki bošnjak) izbacio npr. Karla Grabovca (aktuelnog u dokumentarcu
    o Mostaru - Vice tv) iz njegove kuæe u Starom Gradu, onda po toj logici smo nacionalisti
    jer smo sve mošnjake podveli pod tu konstataciju, shodno logici u replici.

    Po tom je onda i Karlo Grabovac mošnjaèki nacionalista, jer je on sam rekao u emisiji, u razgovoru s
    reporterom ko ga je izbacio i protjerao (što je jedna žalosna i teška istina) iz njegove roðene kuæe.

    Isto tako je on rekao ko je (bez dlake na jeziku) istjerao nehrvatski živalj iz Iliæa, u toj istoj
    emisiji.

    Znaèi, Karlo ,onakav kakav jest je dupli nacionalista, po toj prièi.

    U našem društvu, u zemljama bivše Jugoslavije, a èini mi se sve više i drugdje u svijetu
    postaje sve teže prevaliti neke stvari preko jezika i zvati stvari svojim pravim imenom,
    reæi šta se stvarno dogodilo i zašto.

    Nažalost sviju nas, jer graditi bilo šta na poluistinama i lažima je u startu recept za neuspjeh.

    Ako decidno tvrdimo, kao citirana, da je onaj drugi tamo razlog da se neka zastava vijori negdje,
    zbog tog nekog drugog, i da se tome ne trebamo èuditi (ne trebamo se èuditi, ali bi valjda makar mogli
    razmisliti o tom) onda ja u tom rezonu ne vidim nešto puno i principijelno bolje nego u onom što isti
    koji rezonuju na ovakav naèin se takmièe da "osuðuju".


    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 03-29-2016 u 18:16.

    03-29-2016 18:11 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Viribus:

      neèu se upuštati u polemike, samo veèeras gledam marš prema Srebrenici i vidim Tursku zastavu, nimalo mi ne smeta i suvišno je raspravljati gdje se koja zastava viori.




    ..naravno da treba da bude ,Dali se upitate zasto i ko je prvi poceo ..ja bi ie sutra nacrto na fortici isti tu zastavu ..Tursku ..da se malo jebemo sa zastavama ..pa kad skinu provokaciju sa huma i pocitelja onda bi i ja skino Tursku ..ja da se pitam Turska bi se viorila po cjeloj Bosni ..jer to drugi rade ima 20 godina

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-29-2016 u 21:26.

    03-29-2016 21:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vvb:

      Stvar je vrlo jednostavna. Nije skandal, kako su neki mediji nastojali predstaviti, cak je i daleko od skandala. Dobro je neko rekao, cudno bi bilo da je bila druga zastava.

      Zastava je ogromna i postavljena tacno nasuprot kamere koja je izravno prenosila utakmicu. Znaci da se dobro vidi. Glupo je povjerovati da ima ista drugo osim politicke poruke i to one o trenutnom politickom stanju jednog naroda i njihovim izabranim predstavnicima posebno o legalnoj (ili nelegalnoj) federalnoj Vladi.

      Zakon nije prekrsen, zastava pojavom nije slala uvrijedljive poruke niti je ikoga povrijedila, barem ja ne znam da jeste. Takvi slucajevi ce biti cesci sto se vise bude raspravljalo o njima.




    ..jeli legalni postaviti mjesec i zvjezdu na fortici ,tako svako jutro kad se hrvati probude i otvore prozore da ugledaju mjesec i zvjezdu ,evo ne bi Tursku zastavu da ne bude nelegalna ,mjesec i zvjezda nam stoji na federalnoj zastavi ..braco muslimani juris na forticu legalno je

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-29-2016 21:25 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..sve bi ja vama braco hrvati tuk na utuk radio i vi razumjete samo istu silu na silu .pruzenj ruku ne pdnosite ..ako cemo ratovat ,mozemo i to ..samo ste zaboravili da tenkova i brigade iz hrvatske nema vise nema zbog NATO saveza ,ne bi vás ni na mapi bilo ,zato budite ljudi a ne stoka jer vam se ne ide u prilog zaljevat ,vec lanac na brnjice tim sokolovima i drukarama

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-29-2016 21:37 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina
    pokretac teme Thread Started by REALISTA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    To ustase i traze da se nacrta mjesec i zvijezda pa da kazu kako su "majorizirani" 13.gif

    Nego treba fino sjesti za sto i dati rok da se uklone sve nelegalne gradjevine, fasisticki nazivi ulica i "umjetna" djela u gradu i okolici. Treba dati rok od mjesec dana, ukoliko se neka strani tome usprotivi znaci da taj/ta osoba ne zeli mir u ovoj drzavi.

    03-29-2016 21:39 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jedna mala digresija, pa se ljutite na mene koliko hoæete:

    Ko æe postaviti takva pitanja i dati takav rok, gdje je politièka i intelektualna i moralna volja za to ?


    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    03-29-2016 21:43 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina
    pokretac teme Thread Started by REALISTA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    U tome i jeste problem....sto svi sute kao kurve...

    Niko se nije digao kad su ustase minirali ljiljan na Bulevaru....

    03-29-2016 21:47 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Koje fajde onda od... prijedlogâ... ili... roncanja...

    a nešto mi pade na pamet, mada je oèigledno...

    dok god, dok god iz samih korpusa i grupa iz kojih je došlo to s nazivima ulica, prekrajanjima istorije
    i ostalih stvari, ne doðe glas koji æe tražiti normalizaciju i spuštanje lopte, priznavanje mnogih stvari
    i težnju za jednim normalnim, modernim životom s pogledom u buduænost, a ne u srednji vijek,
    sva druga silom nametnuta rješenja æe teško donijeti fajde i ostavljati prostora za roncu tamo ili vamo.

    Šta "treba" svi znamo nekako... kako doæi do toga je malo teže pitanje.


    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 03-29-2016 u 21:57.

    03-29-2016 21:56 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od REALISTA:

      To ustase i traze da se nacrta mjesec i zvijezda pa da kazu kako su "majorizirani" 13.gif

      Nego treba fino sjesti za sto i dati rok da se uklone sve nelegalne gradjevine, fasisticki nazivi ulica i "umjetna" djela u gradu i okolici. Treba dati rok od mjesec dana, ukoliko se neka strani tome usprotivi znaci da taj/ta osoba ne zeli mir u ovoj drzavi.





    ..ko ce to dozvoliti ,kad su ustase u vladi ..kad bi im napravili rodovnik svima su dede ili ocevi bile ustase ili u bajbukani zbog ustaski pjesaama u mladosti..takav je sastav i u srbijanskoj vladi pa cak i hrvatskom Saboru ,zato se moze svastika crtat po travnjaku maksimirskog stadiona a da ne budes kaznjen ,osim sto ih Uefa kaznjaje i nema ih ko drugi kaznjavati

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-29-2016 u 22:15.

    03-29-2016 22:14 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ovdje se svijet žali nešto zbog šahovnice na planinici...

    tamo na stadionu osvane kukasti krst, nako iz zajebancije...

    pa vi sad gledajte... ako æemo poredit simbole

    ... bolje mi ovdje proðošmo... 13.gif



    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    03-29-2016 22:18 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja se prepo kad sam vidio naslov, a ono tema stara 5 godina 14.gif

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    03-29-2016 22:20 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...sa komentarima koji su i prije današnjeg "produžetka" teme itekako aktuelni i
    relevantni i za današnje stanje...

    ... što pokazuje koliko smo kao društvo odmakli...

    ... a i kao forum izgubili èlanova.

    ... moguæe se upitati u oba sluèaja i zbog èega... kome je veæ stalo da o tom razmisli...


    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 03-29-2016 u 22:26.

    03-29-2016 22:26 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    Stranica (6): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com