Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Vele » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Medeni medeni,naše cvijeæe,niko vas niko vas pobijediti neæe 27.gif

ForzaVelez

___________________________________________________________________

    10-29-2012 11:37 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    chaba chaba is a Male
    moforaja




    Poruka: 2558
    Location: EU

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A Borac?

    Borac - Velež 1 - 0, padoše hrabro

    1. SARAJEVO 11 8 2 1 24:7 26
    2. ŽELJEZNIÈAR 11 8 2 1 17:7 26
    3. SLAVIJA 11 6 3 2 10:8 21
    4. BORAC 11 6 1 4 16:9 19
    5. ZRINJSKI 10 6 1 3 8:7 19
    6. ŠIROKI BRIJEG 11 5 3 3 18:10 18
    7. OLIMPIC 11 4 4 3 10:8 16
    8. LEOTAR 11 4 3 4 13:14 15
    9. RUDAR 10 4 1 5 10:13 13
    10. ÈELIK 11 3 3 5 12:12 12
    11. TRAVNIK 11 3 3 5 8:15 12
    12. VELEŽ 11 3 2 6 17:16 11
    13. ZVIJEZDA 11 3 2 6 12:16 11
    14. RADNIK 11 1 6 4 8:13 9
    15. GOŠK 11 2 3 6 9:20 9
    16. GRADINA 11 0 3 10 10:26 3

    10-29-2012 11:44 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ta æe borac.....papci 19.gif

    ___________________________________________________________________

      10-29-2012 11:47 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od chaba:

        A Borac?

        Borac - Velež 1 - 0, padoše hrabro


          zpKpPg8Ki2Q&feature=related

      ___________________________________________________________________

        10-30-2012 11:07 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pošto ne mogu meda treba:
        1. mijenjati trenera, treba neko koji je igrao srcem (Jazo,Èorba,Šišiæ....), koji može dreknuti i opaliti šamarèinu, onu starinsku žandarsku.....

        2. redovan doping....šipaka i to ljutunaca.....

        10-30-2012 11:25 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        chaba chaba is a Male
        moforaja




        Poruka: 2558
        Location: EU

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kako æe bola ljutih šipaka kad ne mogu ni meda...
        Neki drugi doping, da nije u èvrstom obliku, prije neki u dimu, ili tekuæi...

        10-30-2012 12:33 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Lijepu se šipci izvaljaju a onda ubodu inekcijskom iglom pa se sok daje intravenozno prije poèetka utakmice i na poluvremenu....
        Evo je to pomoglo u B.Luci na poluvremenu.....

        10-30-2012 12:38 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        I iskopati bunar pored stadiona....plaho dubok, barem 50 metara. Tu se spuštaju nevaljale sudije. Ovo sam vidio u Mladenovcu. Kad su im ga zatrpali ispadoše iz nakve lige..... 02.gif 10.gif

        10-30-2012 12:40 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kako vratiti publiku:
        pokrivena tribina
        ali inclusiv karte: alkohol,nikotin,kofein....
        stip tiz na poluvremenu... 02.gif

        10-30-2012 12:45 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Aaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa ja volim samo Veleža.......ForzaVelez forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~ forza~

        10-30-2012 13:28 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ovoga ovoga ...... 13.gif 13.gif


        Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

        ___________________________________________________________________

          10-30-2012 16:21 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          abraxas abraxas is a Male
          moforaja




          Poruka: 6999
          Location: Jazzbina Abraxas

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Jao Taxija.....petokolonaš.....ugojiti æe se a i ovako ne mogu puno trkati.....
          Feferona,èilija, ljuto nešto.....to nam treba....

          10-30-2012 18:33 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
          chaba chaba is a Male
          moforaja




          Poruka: 2558
          Location: EU

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Prava mostarska torta 10.gif
          Malo izmješaš glazure, i može biti i za Zrinjski 05.gif

          10-31-2012 11:48 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
          denani denani is a Male
          moforaja




          Poruka: 8041

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          .... jednom i za uvijek, ja zapamtio vi kako hocete, samo JEDAN KLUB, VELEZ MOSTAR ... DOBISMO DANAS, pobjeda bila potrebna i ostvarili smo je ... .
          HVALA SVIMA PRIJE SVEGA IGRACIMA, ONDA ONOJ MALOBROJONOJ ALI NAJVJERNOJOJ PUBLICI, HVALA I RED ARMY (njih 30-tak) ...


          neka nam nase djece a ja, ja cu kao sto i nasi stariji besjedovase .... SABURA, BIT CE ... !!!


          Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

          ___________________________________________________________________
          33.gif 33.gif 33.gif

          11-03-2012 16:57 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH
          pokretac teme Thread Started by green

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Velež-Zvijezda 2:1


          FOTO: Æemaloviæ i Zvoniæ donijeli tri nova boda
          Mladi reprezentativci BiH Mirza Æemaloviæ i Denis Zvoniæ donijeli su tri boda Veležu u veoma teškoj utakmici sa neugodnom Zvijezdom, koja je i prva došla u voðstvo.

            http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/25138/velez-zvijezda-21-foto-cemalovic-i-zvonic-donijeli-tri-nova-boda

          ___________________________________________________________________

            11-03-2012 17:55 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            ROÐENI II ROÐENI II is a Female
            trudim se


            Poruka: 153
            Location: MOSTAR

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Hvala dragom bogu kad jednom pobijediše Zvijezdu!

            ___________________________________________________________________
            ROÐENI II

            11-04-2012 09:23 ROÐENI II is offline Pregledaj poruke od ROÐENI II Dodaj ROÐENI II u listu prijatelja
            pasha pasha is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 9503
            Location: uh jebo te

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            e dokle je doslo da je gradacac postao opasan fudbalski protivnik. pa oni samo znaju sta je shljiva rakija 28.gif

            ___________________________________________________________________

              neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
            Oscar Wilde

            11-04-2012 10:54 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..za Velez je izgleda i brotnjo barcelona

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            11-04-2012 13:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            green green is a Male
            Super Moderator


            Poruka: 7086
            Location: BiH
            pokretac teme Thread Started by green

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Dosta je toga napisano i mnogo toga se reklo o mostarskom Veležu, ipak jedna stvar, u stvari jedan èovjek iz Zenice, koji ide na svaku Veležovu utakmicu, kod kuæe ili na strani, o njemu se nije govorilo. Istinski navijaè Veleža, ali niko ne zna ko je, i o kome se radi. 10.gif

            Dedo iz Zenice prati svaku utakmicu Veleža! 01.gif

            Mnogi navijaèi i ljubitelji Veleža koji prate ovaj klub, sigurno su do sada, barem jednom, imali priliku vidjeti starog dedu, koji ide na svaku Veležovu utakmicu. Navijaèa Roðenih ima mnogo na ovom svijetu, ali njegova ljubav prema ovom klubu je velika, veæa od planine Velež.
            Juèer je jedan naš dopisnik zabilježio njegovu fotografiju na utakmici izmeðu Veleža i Gradaèaèke Zvijezde, gdje su na kraju slavili domaæi, nakon preokreta, rezultatom 2:1. Ali niko ne zna o kakvom se èovjeku radi i ko je on ustvari?

            Jeste li ikada pomislili o èemu razmišlja ovaj èovjek, starac, dedo? Psuje li majku igraèima, struènom štabu ili nekome iz uprave? Prisutan je na svakoj utakmici. Mnogi se pitaju šta to njega vuèe u Vrapèiæe? Zar mu nije bolje, subotom popodne, negdje pored Bune da sa svojim unuèem šeæe? Odgovor se nameæe jednom Veležovcu: LJUBAV, ništa drugo!

            Foto:

              http://www.mojkonjic.com/vijest.aspx?id=272#.UJaAXuTAfQq

            ___________________________________________________________________

              11-04-2012 16:51 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
              denani denani is a Male
              moforaja




              Poruka: 8041

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Dobih ovu reakciju na clanak o " dedi iz Zenice"


              Moram ti nesto reci za ovog dedu.ja ga na svakoj tekmi snimao kad smo isli na gostovanja.imam ovaj snimak i slika jedna sa ovog gostovanja protiv Olimpika na kosevu.kralj ispod mene,igraci se smrzavaju,u rukavicama trce a on stavio kralj torbu ispod sebe,skinuo se go da se presvuce,da nabaci sve crveno na sebe i polako se presvalci,ko da je avgust.kad je Ibrakovic vodio Velez,dosao on na derbi,protv Svinjskog,ja svaki derbi odem sa kolegom ujutro na stadion,okacimo moju onu veliku zastavu MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA i nazad na pivu,kad on legenda vec na stadionu sjedi...oko 10 ujutro a tekma oko 3-4 sata.napravio od kartona duzi trasnaprent i otisao do grada da kupi flomaster i napisao krivim slovima Zajedno sa Rodjenim u Europu do istorijskog uspjeha i naljepio 3 karanfila na njega...lehenda....i sad,ja mu govorim hajde s nama u grad,idemo na rucak,koje pice i zajedno cemo na derbi,kaze kralj ne bih,hvala vam,moram ostati ovdje i cuvati ovaj svoj transparent :) Legenda...kazem ja nece ga niko dirati,rekoh ja svoj ostavim ovako svaki derbi,ranije,izasao me 1000 maraka,i jos ga nije niko dirnuo...kaze hvala vam ali ja cu ovdje malo uzivati na Velezovom stadionu...na vecer ga vidjeli u bejrutu,krenuo na autobus za Zenicu,i svrnuo ga ja na kafu.pitam ga kako se zove,nismo se upoznali.kaze Ibro iz Zenici....citav zivot navijam za Velez,za jedinu ljubav.blizu 70 godina ima...kaze i mama i tata su navijali i kao klinca su me vodali na utakmice Veleza...ali smijesno da covjek u tim godinama govori mama i tata.i sada ga pita ovaj moj kolega,pa kako reaguju u Zenici na to sto ti navijas za Velez i vazda si sa Velezovom zastavom u autobusu,kaze on...jednom su mi rekli kako te nije stid,i tebe i tvojih roditelja,navijate za Velez a Zenicki hljeb jedete i Zenica vas hrani,kaze on...sine....ja sam navijao za Velez i moji roditelja su navijlali za Velez i gledali ga kada jos nije Celik ni bio osnovan....zato sine usuti jer gluposti pricas....jebo majku samo gledam raju oko sebe,u svih suze u ocima od dragosti .... Jedan je Ibro ;)

              ___________________________________________________________________
              33.gif 33.gif 33.gif

              11-04-2012 18:44 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
              Stranica (9): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com