Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa normalno da su Bosnjaci na "HaYATU" ta nece pitati kojeg katolika ili pravoslavca pa da ih se "optuzi" kako se "izivljavaju" na ne muslimanima.
Drugi put "otvori" kakvu hrvatsku ili srpsku tv kucu,ima bolan i tamo fukarluka taka ti je cijela Bosna mozda i Hercegovina 07.gif
Pitam se samo kako ova nacionalna troglava azbaha spava /nije tesko pretpostaviti da ce jednog dana i oni pasti kurcu zausi.

09-01-2014 02:32 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Gelender Gelender is a Male
ne more meda




Poruka: 37
Location: u prknu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A mora bit' da je sve to istina, dok kazu tako na televiziji...
Sjetite se Smiljka.. 28.gif

___________________________________________________________________

    “Fighting for peace is like screwing for virginity.”

09-01-2014 08:12 Gelender is offline Pregledaj poruke od Gelender Dodaj Gelender u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

    Dosadno mi neki dan bilo pa sta da radim upalim Tv i to onaj Hayat nadjem emisiju ono Ispuni mi zelju . Jaj neki dedo i nana ko fol siromasni . Pita ih novinar imate li strije a ono prave se Tose . Mislis sijalicu a imamo nakvu . Cuj nakvu . Onda ide dalje razgovor pa rekose da imaju djece i unucadi vani a djed i nena dobise frizider i sporet i zamrzivac pored tolike familije vani . I nakraju kazu dobro je sto smo dobili zamrzivac jer onda imamo gdje ostaviti meso . prije smo ga nakon nekoliko dana bacali . Halo bacali meso a toliko gladnih usta ( ko fol) . Ko bi dozvolio da se roditelji pojave na televiziji a imaju i vise nego sto treba i da glume sirotinju . Samo bosnjacka fukara u dusi . Cak je i novinar bio iznenadjen . Cuj bacaju meso .Ja ne znam nikoga ko je umro od gladi u Bosni . Treba otici u druge drzave pa vidjeti kako ljudi zive bez vode i hrane a struja i TV su im misaone imenice koje mogu samo sanjati . Ovaj dedo i nana se ni zahvalise Allahu . Mene bi bilo stid da sam im sin ili unuk niti bi im dozvolio da se pojave na televiziji i da glume fukaru. Doduse ta cijela familija je dusevna fukara a to mogu samo Bosnjaci. Jad i cemer od ljudi







..ti ili si mlo puko ili si pobjesnio ili pohasio sto stari ljudi kazu

..tvoji zakljucci se uvjek temelje na nekom pojedinacnom primjeru ..eto sad si nasho nanu i dedu od stotine hiljada gladnih i milion raseljenih dusha ..reko sam fino i nemoj da pametujesh i preserajesh se i da se ne razbacivash sa pamecu

..ponesi fino tu prosjecnu platu i povedi josh djecu sa sobom i budi samo mjesec pa cesh vidit kako se zivi od te prosjecne plate ,jeli se pitash kako penzioner prezivi sa minimalnom penzijom koja je 380 maraaka ako se nevaram
..neka ti dragi allah izdobri moj sema .jer tvoje se oci navukla neka zavjesa pa od silnog dobra ne vidish u Bosni sirotinju i u svima vidish neradnike ,tako se isto i Izetbegovicu i njegovim minsitrima navukla zavjesa i ne vide fukaru ni sirotinju oko sebe i oni isto tako kao ti razmishljaju da je prosjecan plata dovoljna za zivot i da se od toga moze dobro da zivi .aferim moja sema

..ne pricamo o fukari u svjetu vec pricamo o fukari u Bosni a ti kao pravi demagog skrecesh paznj na gladne u svjetu ..Ja mislim da si ti jedan od one dijaspore koja prva kuka kako je u Bosni sve skupo ,jer sam se naslusho do sada stotine takvi koji kazu ..jes skupo u Bosni ,kad pricaju o ljudima koji zive dole kazu njima je bolje vec nama i dobro ljudi dole zive i pun grad ..zaboravljaju da je grad pun samo u julu i abvustu a treca stvar koju nasha dijaspora prica jeste da ljudi nece da rade ..mozda beki i nece da im rade na kucama kao majstori za trideset maraka danas

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 09-01-2014 u 23:54.

09-01-2014 10:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Sema nemosj se ti plaho ljuti nisi ti sam obolio od tog sindroma ,najmanje jedno 80 posto dijaspore razmishlja na takav nacin kao to ,posebno su pobjesnili ovi sto drukaju za Izetbegovica i SDA .
..dace bog i tebi josh i ovim sto imaju previshe pa da nebudu nezadovoljni 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-01-2014 10:17 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dzesh mu to tako pricat,ma daj ,
covjek je samo razmisljao na svoj nacin ,rek'o si mu jednu vrlo
neugodnu zidovku kletvu
"Dabogda im'o pa nei(J)mo."

09-01-2014 14:14 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..cudno je cudo kad se covjek najede pa pobjesni

..onda ne vidi ni gladna ni zedna oko sebe

..ako vec nemozesh najesti gladne onda netreba ni pricat a ni srati da gladni imaju solidna primanja ja mu nezamjerim sto on ima ..doa mu vjerovatno bog da ima ko i meni ,ali svaki covjek mora imati suosjecaj sa onim koji nemaju ako nist drugo razumjeti ih i reci da im nije lako jer toliko oni i traze da im neko kaze nije vam lako

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-01-2014 u 14:50.

09-01-2014 14:48 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jeste @semi dao Bog 1/3 jer kod njega je sigurno ona stara
latinjanska poslovica :
"malo radi ,malo kradi a i malo ce dragi Bog dati (tamonjemu) dosta'.
e pa dze ce mu dusa ,
stvarno dze ce mu dusa. 13.gif

09-01-2014 15:05 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..dobro si ga opiso 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-01-2014 15:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jos kad on baci koju ljudsku na sve ovo onda ga treba
podcrtati jos samo kafenom 07.gif bojom

09-01-2014 23:36 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..vec je on podcrtan 07.gif nemash ga rasta podcrtavat

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-01-2014 23:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..cudno je cudo kad se covjek najede pa pobjesni

    ..onda ne vidi ni gladna ni zedna oko sebe

    ..ako vec nemozesh najesti gladne onda netreba ni pricat a ni srati da gladni imaju solidna primanja ja mu nezamjerim sto on ima ..doa mu vjerovatno bog da ima ko i meni ,ali svaki covjek mora imati suosjecaj sa onim koji nemaju ako nist drugo razumjeti ih i reci da im nije lako jer toliko oni i traze da im neko kaze nije vam lako
i ti za sebe kazes da si musliman . ovo sto ti pises ni Karadzic ne bi . Zahvalinse dragom karadzicu i rahmetli Bobanu pa ti ode dalje od Mostara . Inace bi i dan danas po podrumima jaho, jado jadnice Tipicna ublehaska izdajnicka prica svih pobjegulja i podrumasa . e ne valja mu ovo e ne valja mu ono a kad je trebalo kad je grmilo on zbriso prvo u podrum pa ko jazavac do Nordijskih zemalja , Americkih drzava . Evo danas sam gledao obiljezavanje dana osnivanja Prvog korpusa i vidio svog komandanta na jedinoj pravoj televiziji TVSA
. Koji je tvoj komandant 19.gif Mate Boban , Franjo Tudjman , Mica Lasic , ili neki drugi HVO stozernik 19.gif Ujutro kad ustanes pozdravis ih i sacekas da ispjeva himna Herceg Bosne pa onda kupljenje konzrevi i ambalaza 19.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

09-02-2014 00:58 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kako bi ti do svedske dobacio da ti nebi ovu isti ,karadzica i alije i barem im ti mozes guzicu polizat .ja sam bolje zivio u JUgoslaviji u Mostaru vec ti danas u svedskoj ,mene je Alija i Karadzic zajebli pa sam ovde dosho ,samo da spasim glavu i ponosim se sto sam pobjego i dao mi bog i prosvjetlio mi pute i ja se budalo ponosim sto sam pobjego jer mi se nije lobanja davala za idiote ili da dam glavu onome danasnjem mulcu Izetbegovicu.ja se budalo ponosim sto sam pobjego a ti stalno mislih da mene sramotish sa time sto meni kazes pobjego si i ako je koga rat spasio onda si to ti ,jer takvi kao ti da nebi rata nebi daje od bune otisli i ne bi se hljeba znao najesti .ja mislim da se ti nemozes Allahu zahvalit koju ti je uslugu napravio samo zasto sto je bio rat ,jer da nebi rata josh bi sa krmeljima u ocima hodo po mostaru ,ako sto si i hodo

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane vjetar dana 09-02-2014 u 10:54.

09-02-2014 10:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..bolje ti je otidji Karadzicu u Hag da ga obidjesh i kazu mu hvala ti od srca sto si poceo rat ,Kazi mu da nebi tebe ja bi danas po kontejnerima hljeba trazio cak i u titino vrijeme a bogami danas bi slijep hodo kod ociju ,Jes tebi sema kashika u med upala kad si stigo u svedsku ,mala je kasika ti sjekirom med sjeces ,kad se god sjetish rata i pogledas oko sebe i vidish da si u svedskoj a ti onako u sebi Kazi ,fala ti Rasho Raside Kradzicu ,nemoj bas naglas da te ko necuje 13.gif 13.gif 13.gifne bi bash bilo fino da te neko cuje od raje

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 09-02-2014 u 11:17.

09-02-2014 10:59 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...koje si ti sema godine stigo u svedsku , prije ili posle dejtona ili si dosho zeni na spajanje 13.gif
..haj evo ja sam pobjego nemoj se vishe samnom bavit i meni prigovarat ,eto prizno sam ti da sam pobjego i ja se ne stidim i fala dragom Allahu pa mi je to omogucio da ne zijanim glavu za ovu vlast ..de ti sad nama fino kazi kako ti dodje u svedsku ..mozda si ti tu dosho po vehabijskom zadatku da sirish vehabizam i reklamirash kratke pantalone ,mozda si ti i neki modni kreator 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-02-2014 11:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..svi su pobjegli a Sema je jedini rodjen u Svedskoj 13.gif 13.gif

..kad sema prigovara ljudima koji su vani ja imam svaki put osjecaj da se on rodio u svedskoj i da nije nikako ovaj nash obican Bosnjak ,jer on odredjuje ko je pravi Bosnak a ko je Bosnjacka fukara ..moj jadni sema ,ti ako klanjash i postish a tako ljude klasificirash ,ja mislim da od pet vakata namaza ako ih klanjash tebi ni nijet ne ostane za tebe ,sve ostalo klanjash za one od koje se ogrijeshis

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 09-02-2014 u 11:28.

09-02-2014 11:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pet ti postova trebalo 13.gif S kim i ja trabunjam . nemoj zaboravit slike tite , rase i bobana da pobrises danas od prasine jado

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

09-02-2014 15:24 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nisi nam odgovorio kako si ti dosho do svedske ..a?jeli ko izbjeglica ili ko efendija

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-02-2014 16:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja prije vjerujem da si dosho pod zeninu suknju da se sakrijesh ko Bakir Izetbegovic ..kazu da je i on sa zenama u sklonstu bio za vrijeme rata 13.gif ..drzo suknju na sebi i bio prekriven nikabom da ga ne mobilishu u rat 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-02-2014 16:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...sema koje si godine stigo u svedsku i zasto si dosho

..haj priznaj raji da si zbog svedski kruna zaboravio bosnu i sad vecinu onih jadnika koji su ostali dole nazivash Bosnjackom fukarom .


..sema jeli lijepo po islamu ljude nazivat fukarom ili pogrdnim imenima

..ja msilim da nije to nmalo fino

..ti to radish i to javno .onda se posle busas u prsa ko neki veliki vjernik



..meni se cini da tebi ta tvoja postecija donosi velike pare i korist i da ti od toga sto ublehe narodu udaras dobro profitiras..tebi je izglada biti vjernik profesija

13.gif

..ti se meni se cinis ko vjernik po profesiji

..cim malo zaboravish profesiju pocnesh na ljude lajat ko ker

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-02-2014 u 16:38.

09-02-2014 16:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..koji je on domuz ..nikad ni na jedno pitanje nije odgovorio ,uvjek napada druge a nikad da odgovori na pitanje koje mu se postavi ..ja sam cuo kod nas izraz za takve ljude i za njih se kaze dur domuz ,jeli to neka turska rjec boga ti pitaj koja znaci prefrganac 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-02-2014 16:27 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com