Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » **Realnost vremena** 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
anonimni
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tema je odlicna 10.gif Svidja mi se razmisljanje mnogih od vas i slažem se sa vama u potpunosti...posebno si me iznenadio i dirnuo ti igore(GROF) pozitivno naravno 01.gif 33.gif

07-06-2005 10:32
Lipa Lipa is a Female
puterica




Poruka: 76

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Trebamo se radovati “malim” stvarima, (svakom novom danu, pozdravu, lijepoj rijeèi, prijateljima, djeci………) i trebamo obratiti paznju na svakodnevne lijepe sitnice.
Dani su ispunjeni nizom lijepih sitnica, samo ih trebamo vidjeti, uzivati u njima, ne misleci da se one podrazumijevaju.



“Ne živim u svojoj prošlosti, ni u svojoj buduænosti. Imam samo sadašnjost i samo me ona zanima. Ako budeš znao ostati uvijek u sadašnjosti, bit æeš sretan èovjek. Razumjet æeš da u pustinji postoji život, da nebo ima zvijezde, a da se ratnici bore jer je takva narav ljudske vrste. Život æe ti onda biti zabava, veliko slavlje, jer je život uvijek i samo trenutak u kojem živimo."

odlomak iz knjige “The Alchemist”

Btw, dobra tema 10.gif

___________________________________________________________________

    07-06-2005 11:10 Lipa is offline Pregledaj poruke od Lipa Dodaj Lipa u listu prijatelja
    nepoznat
    Gost


    RE: Realnost vremena Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od zgembo:

      I jesi li ikad pomislila da ti fali nesto 14.gif 14.gif

      Ja sam imao tako te neke slike pred sobom i primjecivao sam sve i svasta i uvjek mi je falilo nesto sto bi trebalo upotpuniti moj zivot , nesto sto ce usredsredit moj zivot nas ono zasto je i namjenjen i sto ce onu monotoniju u zivotu zamjenit necim lijepim sa svakim novim danom



    A to je? 01.gif

    07-06-2005 12:12
    nepoznat
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Igore, primjecujem da si srcem/emocijom pisao predhodni post. 01.gif

    Bas tako..treba pokusati uzivati u svakom trenutku zivota, samo je to ponekad tesko izvodljivo zato sto sredina, situacije i uopce nacin svakodnevnice blokira ovu ''potrebu''.

    A sama ta ''potreba'' je jedan od cinilaca koji pozitivno uticu na kvalitetu zivota.
    (tj, znat' ces cijeniti i dozvoliti se uzivati u istom)
    Pa zasto onda to sebi ne priustimo vise i cesce? Tzv. restart.

    Hvala na pohvalama. 01.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane nepoznat dana 07-06-2005 u 14:41.

    07-06-2005 12:24
    Lvisz Lvisz is a Male
    avenija kruzno




    Poruka: 114

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    vrijeme je iluzija i umišljena tvorevina, mada tako baš ne izgleda...postoji samo momenat sadašnjosti, koji je krakotrajan i koji se u djeliæu sekunde pretvara u prošlost...tako da je prošlost samo memorija sadašnjosti...a sadašnjost predstavlja za prošlost njenu buduænost...zbunjoza 04.gif
    buduænost ne postoji realno, samo kao potencijal sadašnjosti, koja prelazi u sadašnjost u momentu njenog odvijanja, da bi nakon proteka tog momenta buduænost prešla u prošlost... 04.gif zbunjoza...ako æe pomoæi sljedeæe konstatacije:
    "juèer je DANAS bilo sutra"...a..."sutra æe DANAS biti juèer"...znaèi samo je DANAS [sadašnjost] izvjesna...vrijeme i prostor su iluziorne kategorije...ne pitajte kako ni što...vjerujte ili ne vjerujte...

    ___________________________________________________________________

        08-23-2005 16:15 Lvisz is offline Posalji Email za Lvisz Homepage of Lvisz Pregledaj poruke od Lvisz Dodaj Lvisz u listu prijatelja
        nepoznat
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        A ono; idem iz nista u nesto a u to nesto me ceka NISTA!
        (copy Enigma 01.gif )


        Dobrodosao Lvisz


          primjecujem da se se potrudio i replicirao skoro pa ........svaka cast! 10.gif

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane nepoznat dana 08-23-2005 u 19:57.

          08-23-2005 19:57
          Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com