Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Jazzbina Abraxas 5 Votes - Average Rating: 5.005 Votes - Average Rating: 5.005 Votes - Average Rating: 5.005 Votes - Average Rating: 5.005 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (472): « prva ... « prethodna 459 460 461 [462] 463 464 465 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala, hvala......nije da se hvalim, jednostvano sve teèe, sve se mijenja....
Danas mi se žali drugarica iz prvog razreda da joj svijeæe ne mogu stati na tortu. Možda je i do torte i one se smanje. Ali ja sam kao i Gabi, pamtim samo sretne dane i pamtim je iz ljeta 1970 u vruæem šorcu s pravilnim nogama poput Vere Èaslavske. Zato je važno imati školske prijatelje, da vas pamte iz nekog boljeg izdanja.

07-07-2015 10:22 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 534
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cestitke od srca, dragi Abra, nista lepse na ovom dunjaluku od unucica....

07-10-2015 11:57 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala Dubravka......

07-10-2015 13:08 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rijeèi i misli mogu ubiti zato treba pažljivo s njima. Ovih dana mi se èinili nepristojno bilo šta reæi. Bilo me je èak i stid da sam èovjek.

07-14-2015 09:28 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kao što rekoh, prestao sam suditi. Samo napišem neke stvari koje mi se zabodu u mozak. Skoro deset godina letjelica je putovala brzinom 50.000 da bi prevalila 5 milijardi kilometara i vidjela Pluton a neki nisu uspjeli za to vrijeme preæi nekoliko metara na drugu obalu. Rekoh veæ, da neæu suditi....

07-16-2015 15:19 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 534
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    9GkVhgIeGJQ

07-16-2015 21:29 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Opasne igre su kad se mali ljudi poènu baviti velikim stvarima a i kada se velike stvari pozabave malim ljudima. Osobno i lièno - klonim se se koliko mogu. Radije sam zatoèenik ljepote. Slušam ptice i gledam lijepe žene. Samo gledam, da ne bude neke zabune. Nemam nikakvih planova i neke pohlepe za sticanjem i imanjem bilo èega.

07-30-2015 09:11 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
naka55 naka55 is a Male
trudim se


Poruka: 242
Location: Sweden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Opasne igre su kad se mali ljudi poènu baviti velikim stvarima a i kada se velike stvari pozabave malim ljudima. Osobno i lièno - klonim se se koliko mogu. Radije sam zatoèenik ljepote. Slušam ptice i gledam lijepe žene. Samo gledam, da ne bude neke zabune. Nemam nikakvih planova i neke pohlepe za sticanjem i imanjem bilo èega.
to, Abraxas, toooooooooooooooooooo......................to se zove Produhovljenost iliti po naski Enlightment

07-30-2015 09:23 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve se odvija po interesnom sablonu,Vlada zakon jaceg
Vjerski ucitelji kazu da je Svevisnji stavio narod na kusnju
Mozda imaju pravo
Svjetina je oplela sa sejtanom-dzavolom,kijamet dan je sve blizi i bliti

07-30-2015 14:08 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sanjam da puèanstvo progleda, da se prestane trovati ratnohuškaèkim medijima i prestane odazivati na "vojne vježbe", neka ratuju neimari rata vlastoruèno, uz pomoæ svojih najbližih. Dok je žive sile biti æe još puno mrtvih branitelja i branioca. Mi stalno nešto kao branimo. ".....i sve što vole razapnu".

07-30-2015 14:56 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
naka55 naka55 is a Male
trudim se


Poruka: 242
Location: Sweden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Ja sanjam da puèanstvo progleda, da se prestane trovati ratnohuškaèkim medijima i prestane odazivati na "vojne vježbe", neka ratuju neimari rata vlastoruèno, uz pomoæ svojih najbližih. Dok je žive sile biti æe još puno mrtvih branitelja i branioca. Mi stalno nešto kao branimo. ".....i sve što vole razapnu".


    https://www.youtube.com/watch?t=10&v=sQUMqIJdbek

07-30-2015 16:32 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da, to je to.....Istina boli, oslobaða i .....izaziva napade smijeha. Meni se neprestano dešava ovo posljednje. Govorim, mislim, pišem i dišem kako stvari stoje a sagovornici se valjaju od smijeha.....Po meni, niko ne pomisli, da postoji neko ko govori onako kao što misli. Svašta u Božjoj bašti.

07-31-2015 09:34 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Od 12.44 budite cool i šaljite dobru vibru........

07-31-2015 12:41 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 534
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    UnPMoAb4y8U

08-04-2015 13:00 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Koja ljepota otkako ne gledam TV......

08-05-2015 07:52 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 534
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pozdrav jazbinari!

    -EowG1r_T20

08-07-2015 09:27 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I tebi, kæeri 01.gif

08-07-2015 09:35 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 534
Location: beograd

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jedna starinska...

    Mf1vBzl6ei4&feature=youtu.be

08-07-2015 21:25 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stvari se mijenjaju i to sve brže i brže. Ajnštan bi rekao da je došlo do poveæane gustoæe vremena i danas je potrebno samo godinu dana da se desi nekadašnjih stotinu . Meni se preko noæi desilo da više ne prepoznajem svijet jer je moj kojeg sam poznavao nepovratno nestao. I više ljudi koje sam poznavao (i volio èak) je na drugoj strani, u onostranstvu. Bez njih je i mene manje.

08-11-2015 09:37 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prošlo je vrijeme ustruèavanja i nema ga više za valjanje u blatu, ljubav æe nam sada biti samo posmrtni pir......napali me, bejbo.....Starinska, zar ne?

08-11-2015 09:44 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
Stranica (472): « prva ... « prethodna 459 460 461 [462] 463 464 465 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com