Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Mostarske babice i doktori koji su bili na vasem rodjenju... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Grozdana.....ziva je hvala Bogu i jeste Munevera-Vera Hebib 10.gif

09-06-2007 13:56 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
mostarka79 mostarka79 is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 561
Location: SWE

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od grozdana:

    mene je porodila babica po imenu Munevera...... i sestru mi i brata...
    ne znam je li Hebib....niti je li ziva....ali hvala joj....


Jeste zove se Munevera Hebib nadimak Vera
zivi u Svedskoj grad Geteborg
Ona je ovde u Svedskoj meni pomogla kad sam ja rodila moju curicu,dolazila mi je kuci na ispomoc,predivna i pametna zena/babica
Za tetu Veru 33.gif

09-06-2007 22:51 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Javio sam joj i ja Mostarko 10.gif danas na pp i dao istu informaciju......i bas mi je drago da je tacna 10.gif posto sam zvao moju majku(Berku) u Mostar ona mi je to i rekla 01.gif


i ja ovim putem pozdravljam tetu Veru 33.gif 10.gif

09-06-2007 22:55 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 851

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E Tuti doveo ja zenu da rodi igro velez sarajvo kaze meni tvoja stara haj na utakmicu kad se vratis rodice ona . Dobijemo mi 2-1 padalo ko iz kabla ali nema veze dupla pobjeda 10.gif

___________________________________________________________________
Nemam potpis

09-06-2007 23:41 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif moram ti ovo ispricat....u mene prva zena trebala da rodi 13.gif 13.gif Boze jesam li ovo prije piso 13.gif 13.gif haj nema veze....i ode joj voda.... te je ja iz grada(bili na cirkusu 13.gif 13.gif )na Balinovac ravno.... kakva bolnica posto sam znao da je majka kuci i ja u panici,uzbuna kuci svi na nogama 13.gif 13.gif ...kaze stara koda je sad slusam kao i tebi sto rece.... nece bola ona prije sutra ujutro oko 10-10 i po u vrh glave 11rodit......ma ko je sluso staru iskusnu babicu 13.gif 13.gif kazem ja njoj haj ti sad nju vodi i nisam se smirio dok je nije odvela.....sve sam kuci,u zgradi i bolnici uzbihuzurio 13.gif 13.gif i znas sta bi na kraju 04.gif 04.gif 04.gif rodila se Sanjica u 10i20 13.gif 13.gif 13.gif

09-06-2007 23:52 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif a legende 13.gif

tako je meni stari govorio kare sine, ja bio na tomboli dodjose po mene kaze Hari radja ti zena 13.gif ma nece ona josh dok Juso ne zovne cinkvinu 13.gif 21.gif tako i bi 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Princ-s-Neretve dana 09-06-2007 u 23:56.

      09-06-2007 23:55 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif

      09-06-2007 23:56 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      BMW BMW is a Male
      rodjeni




      Poruka: 851

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E ja je posluso lagano utakmica a znas kakvi smo bili fala bogu a dobilo se Sarajvo festaaaaaaaaaaaa 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Nemam potpis

      09-06-2007 23:58 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Neka je bila dupla festa pa makar 10.gif 10.gif

      09-06-2007 23:59 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      BMW BMW is a Male
      rodjeni




      Poruka: 851

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E boga mi razvaljivalo se 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Nemam potpis

      09-07-2007 00:01 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      i neka je brate 10.gif

      09-07-2007 00:02 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11491
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Da malo obnovimo ovu lijepu temu

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      06-16-2009 20:52 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      orion orion is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1113
      Location: mobilna

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ne sjecam se jesam li vec pisala
      teta Berka babica i dr Martinovic 10.gif

      ___________________________________________________________________

        06-16-2009 21:42 orion is offline Pregledaj poruke od orion Dodaj orion u listu prijatelja
        sara sara is a Female
        moforaja




        Poruka: 5288
        Location: bogu za ledjima

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od djemila:

          Da malo obnovimo ovu lijepu temu

        Djemka super sto obnovi ovo temu. 10.gif

        Sjecam se bila teta , Berka i dr. Pavlovic .

        ___________________________________________________________________
        Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

        06-17-2009 03:52 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
        dida62
        SexNepoznat

        Poruka: 1517

        RE: Dr. Rifat Pavlovic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od gorza:

          Gotovo svi doktori su volili lovu, a najmanje se to odnosilo na dr. Rifata. Meðutim Rifat je bio direktan. Otvoreno bi rekao šta da mu donesu. Lovu nije tražio, ali jest volio pojesti pa bi otvoreno rekao donesite mi tepsiju bureka i sl. Nek mu je vjeèni rahmet.



        10.gif kad je mama mene radjala on kaze mom tati "haj' ti kuci nek' Emina rasuce burek pa donesi, dotle ce sve bit' gotovo" 01.gif rahmet mu dusi 33.gif

        06-17-2009 15:49 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
        djemila djemila is a Female
        Naj-Moder 2008




        Poruka: 11491
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od sara:

              citat od djemila:

            Da malo obnovimo ovu lijepu temu

          Djemka super sto obnovi ovo temu. 10.gif

          Sjecam se bila teta , Berka i dr. Pavlovic .


        Jasta, malo i o ovome da pisemo, ljepse je 10.gif

        ___________________________________________________________________
        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

        06-17-2009 15:52 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
        sara sara is a Female
        moforaja




        Poruka: 5288
        Location: bogu za ledjima

        RE: Dr. Rifat Pavlovic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od dida62:

              citat od gorza:

            Gotovo svi doktori su volili lovu, a najmanje se to odnosilo na dr. Rifata. Meðutim Rifat je bio direktan. Otvoreno bi rekao šta da mu donesu. Lovu nije tražio, ali jest volio pojesti pa bi otvoreno rekao donesite mi tepsiju bureka i sl. Nek mu je vjeèni rahmet.



          10.gif kad je mama mene radjala on kaze mom tati "haj' ti kuci nek' Emina rasuce burek pa donesi, dotle ce sve bit' gotovo" 01.gif rahmet mu dusi 33.gif


        Jes da je samo burek , a gdje je zeljanica pa buredjici . 02.gif

        ___________________________________________________________________
        Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

        06-17-2009 16:40 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
        gizenga57 gizenga57 is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1099
        Location: nederland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        da nesto pojasnim
        babica Munevera i sestra vera su dvije razlicite osobe
        Munevera Hebib je bila babica a Vera Rados je bila godinama glavna sstra Ginekoloskog i porodajnog odjela mostarske bolnice

        poznate babice su jos bile Pasa,Desa Vujnoviv,Rada Skoko,Nira Vujnovic, Mira boskovic, Vedrana

        ___________________________________________________________________
        ne boj se ziivota s tobom je raja
        ne boj se smrti idi do kraja

        10-07-2009 07:56 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
        Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com