Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » dakle da pocnemo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
nik obrisan
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo lista "Transfer amounta" i od "Fees" od Western Union, u EURima:

0,01 - 40,00 = 8,50 EUR

40,01 - 75,00 = 10,00

75,01 - 145,00 = 14,50

145,01 - 215,00 = 19,00

215,01 - 290,00 = 23,00

290,01 - 360,00 = 26,50

360,01 - 540,00 = 30,00

540,01 - 720,00 = 33,50

720,01 - 895,00 = 39,00

895,01 - 1.075,0 = 42,50

1.075,01 - 1.255,00 = 50,00

1.255,01 - 1.435,00 = 53,50

1.435,01 - 1.790,00 = 60,50 EUR
...

Evo i link do njihove stranice, btw. ovo su njemacke cjene i najpovoljnije su :)

    http://www.reisebank.de/sixcms/detail.php?id=1036&_lang=de

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane nik obrisan dana 10-09-2006 u 15:28.

10-09-2006 15:17
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17887
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Iz Unicredit Zaba su mi rekli prije koji minut da je Bank of Amerika njihova korespodentna banka i da s njima posluju svaki dan tako da poteškoæa nema. Ono što su mi naglasili je da se ne šalju osobni nego bankarski èekovi ako veæ moraju èekovi uopæe. Ako se misli unovèiti odmah, onda iznos ne smije prekoraèiti 250 dolara, u protivnom se èeka oko 7 dana na unovèenje, ovo što se èekova tièe. Izrièita preporuka banke zbog sigurnosti novca i transfera je devizna doznaka sa Bank of America na postojeæi devizni raèun u Unicredit Zaba, i u tom sluèaju je naknada 4 promila na iznos. Takve transfere kažu obavljaju svaki dan i nikad nisu imali problema. Na poèetku sam pitala sam èak i da li ima veze s koje se amerièke banke šalje novac , rekli su mi da nema nikakve veze, da je u principu sve isto, ali da najviše suradjuju sa Bank of America.


konacno dobre vijesti. onda ci i ja provjeriti uovdje sta treba ...

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

10-09-2006 16:01 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
STARMO55 STARMO55 is a Male
mofo beba




Poruka: 4
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lakse bi vam bilo kod mene na moj racun ja ne uzimam transfer fee makar 05.gif

10-09-2006 18:47 STARMO55 is offline Posalji email za STARMO55 Pregledaj poruke od STARMO55 Dodaj STARMO55 u listu prijatelja
Koscela2 Koscela2 is a Male
trudim se




Poruka: 180
Location: Kengurija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tana ima li taj "americki racun" link sa pay-pal, mogu li raja uplacivati na njega putem pay-pal

___________________________________________________________________

    ne_znam.gif

    10-10-2006 06:38 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Koscela2:

      Tana ima li taj "americki racun" link sa pay-pal, mogu li raja uplacivati na njega putem pay-pal


    Ima ,Košæela ,ja sam uplaæivao na njega sa paypal,zato i predlažem da raja uplaæuju na amerièi raèun ,i onda Tana pošalje u Mostar koliko ima,ili koliko treba.
    Važno je samo da se skupljaju pare na am.r. 10.gif

    ___________________________________________________________________

      10-10-2006 13:44 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17887
      Location: na prinudnom radu :)
      pokretac teme Thread Started by tana

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Koscela2:

        Tana ima li taj "americki racun" link sa pay-pal, mogu li raja uplacivati na njega putem pay-pal


      ima. to je isti racun na koji saljemo priloge za forum. jedino sto naznacis da je prilog za hum akcije, a racun je isti fakticki.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      10-10-2006 15:57 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Koscela2 Koscela2 is a Male
      trudim se




      Poruka: 180
      Location: Kengurija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ok
      to je dobro, sto vise opcija...
      ja imam shnjuru da sa mog paypal posaljem pare sa minimalnim troskovima, znas ono neko radi u banci i onda on ne placa troskove slanja...ali to i nije puno ..puno jamljaju oni dole...elem ne trebamo se sekirati za par dolara, ima se opcija pa proberi 10.gif , meni licno najvise odgovara ta sa paypal...

      ne rece mi koji je paypal....mojne mi da trazim okolo, lijen sam za toga.... 19.gif 21.gif

      ___________________________________________________________________

        ne_znam.gif

        10-11-2006 05:07 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          https://www.paypal.com/xclick/business=admin%40moforaja.com&item_name=moforaja.com&no_note=1&tax=0¤cy_code=USD

        ___________________________________________________________________

          10-11-2006 12:28 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          28.gif

          ___________________________________________________________________

            10-14-2006 02:46 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            Koscela2 Koscela2 is a Male
            trudim se




            Poruka: 180
            Location: Kengurija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            sta je sad taxo, sto kolutash ocima... 25.gif

            ___________________________________________________________________

              ne_znam.gif

              10-16-2006 06:39 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
              taxi taxi is a Male
              Liska mjeseca avgusta




              Poruka: 18170
              Location: M&R

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Koscela2:

                sta je sad taxo, sto kolutash ocima... 25.gif


              stalo se nešto sa ovim donacijama 21.gif

              ___________________________________________________________________

                10-16-2006 09:31 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                Koscela2 Koscela2 is a Male
                trudim se




                Poruka: 180
                Location: Kengurija

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Neka neka, bolje ovako natanane...ja se evo 12 godina nadam da ce niknuti nesto golemo, za stalno, jako ...do sada je bilo pokusaja i veoma dobrih akcija , ali sve nesto na hooooruk pa se raja zapali i nabrzinu izgori.
                Moja je zelja da se registruje organizacija na internacionalnom nivou pa da se moze malo i od ovih nasih "stranjskih" poznanika malo ogrebati a samim time i promovisati Bosnu i Hercegovinu i narode koji tamo zive u pravom svijetlu, kroz kulturu umjetnost i obicaje a ne samo da nas znaju po ratu i ciganluku. Tako bi imali i olaksice na porez jer bi donacije bile "regularne"...ne vjerujem da ce biti uskoro ali, eto ja se nadam i stalno dumam o tome...bice jednom, znam 10.gif

                ___________________________________________________________________

                  ne_znam.gif

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Koscela2 dana 10-17-2006 u 04:23.

                  10-17-2006 04:21 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
                  nik obrisan
                  Gost


                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  13.gif 07.gif 10.gif

                  10-19-2006 13:22
                  Koscela2 Koscela2 is a Male
                  trudim se




                  Poruka: 180
                  Location: Kengurija

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  samo se ti keslaj- 10.gif ali pokusaj je vec bio i imalo se zeleno svijetlo ( cuj zeleno svjetlo) od BiH konzulata u Australiji i puna podrska - citaj materijalna podrska- ministra za policiju Zapadne Australije koja je dala prostorije i potrebnu opremu dok se ne zavrsi sa registracijom i dok drzava ne odobri sredstva za funkcionisanje kluba- organizacije- udruzenja....tu je i doslo do raspada sistema jer na konstitutivnoj sjednici nije moglo da se odluci sta ce biti ,klub , udruzenje....uz sve to, naslo se par koji su radili na raspadu sistema insistirajuci da se sve vodi na "sluzbenom bosnjackom jeziku" i da se u statut mora uvesti da svi clanovi priznaju BiH kao ...bla bla bla i ne priznaju bla bla bla, sto je ispolitizovalo situaciju i bla bla bla ....jal vise nije bilo sastanaka , jal mene vise nisu zvali na njih 04.gif 13.gif ali ne cuh poslije da se ista "formiralo" ....
                  zato...jos je rano , ali bice pa taman moja privatna fondacija.... 10.gif

                  ___________________________________________________________________

                    ne_znam.gif

                    10-23-2006 02:58 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
                    behar behar is a Female
                    samo sto nisam




                    Poruka: 1141

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Moj koschela, ja prekjuce dosla iz Mostara. Ima bijede, ima onih kojima je pomoc potrebna.

                    Sto je normalno za ovu "fazu" razvoja drzave, socijalna raslojavanja se nastavljaju.

                    Zato, samo naprijed s privatnom fondacijom 10.gif .

                    ___________________________________________________________________

                      10-23-2006 15:15 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
                      Musala Musala is a Male
                      rodjeni




                      Poruka: 1304
                      Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Moram da cestitam na ideji. Fantasticno. 33.gif 10.gif
                      Samo vidim da su neki zakomplicirali stavar oko prebacivanja para.
                      Dovoljno je da imate racun otvoren u vasoj banci i da preko njega izvrsite transfer gdje god zelite u svijetu.
                      Ja sa svoga bankovnog racuna nikad nisam imao problem slanja para ili placanja bilo u USA ili Hong Kong ili bilo gdje u evropi. Nikad nisam platio svojoj banci nista vise od onoga redovnog sto oni uzimaju za standardni servis, a svaka banka ima servis charges.
                      Veoma jednostavno, odete u svoju banku u UK, USA, NJemackoj, Svedaskoj ect.ect.
                      ispunite formular upisete ime i broj racuna na koji saljete pare, ime banke, grada drzave gdje pare idu i kaliko novca saljete. To je sve.
                      A jos lakse je to uraditi perko interneta. Svi oni koji imaju imalo veze sa kompjuterima znaju koliko je sve to jednostavno i super brzo.

                      Ukoliko vi iz Amerike mislite da imate problema ja vam stojim na raspolaganju pa vi pare prebacite meni a ja cu ih slati na ovaj broj racuna bez ikakvih problema. 10.gif

                      Javite mi jeli ovaj racun jos vazeci

                      UniCredit Zagrebacka banka
                      Kardinala Stepinca bb Mostar
                      S.W.I.F.T. ZABA BA 22

                      40-10-27070-3

                      ili otvarate novi 14.gif

                      ___________________________________________________________________
                      -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

                      broj ispravljanja poruke: 5, zadnji put od strane Musala dana 10-28-2006 u 10:36.

                      10-27-2006 21:25 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
                      Koscela2 Koscela2 is a Male
                      trudim se




                      Poruka: 180
                      Location: Kengurija

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Musala, radi se o tome da bankovni troskovi na nekih 25-30 dolara-maraka-dukata iznose barem 20% , na to jos dodaj ili bolje oduzmi ono sto banka u BiH bude pokupila pa ces vidjeti sta ostane...ili 'vako: 20 uplata od 100 necega bidne ti 2000 jelde, a banke uzmu 400 znaci ostane 1600, jelde... sad sracunaj koliko je'ljeba u BiH za 400 necega...
                      Eto zato ti ga mi vako komplikujemo... 19.gif

                      ___________________________________________________________________

                        ne_znam.gif

                        10-30-2006 06:23 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
                        Mika Mika is a Female
                        bice nesto od mene




                        Poruka: 310

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Smijem li pitati gdje je zapelo?
                        Racun u Mostaru je otvoren, imamo Taninu adresu za raju u Americi, i sta jos treba da bi poceli slati donacije?
                        Carmela, Refleksija, stize li ista na mostarski racun?
                        Ovo smo malo rastegli, dajte da skupimo lovu i kupimo ono sto je planirano, da ljudi docekaju ljeto sa klimom. Vrijeme brzo prolazi.
                        Raja u Americi, stavite koji dolar u kovertu, posaljite Tani, to je 5 minuta vremena. Ja to godinama radim, nikada nije zalutalo, posta je sigurna.
                        Znam da dolazi vrijeme praznika, trosice se pare i na bezpotrebne djidje i stvari, ali ako smo vec nesto poceli, red je i da radimo na tome.
                        Eto..... 33.gif

                        ___________________________________________________________________

                          11-27-2006 18:31 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
                          beli beli is a Male
                          moforaja




                          Poruka: 4109
                          Location: USA

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Bravo Mika, najbezbolnije je i najlakshe... 10.gif 33.gif
                          Tana tebi shaljemo, a ti kad skupish jednu(malo vecu svotu) proslijedi dole... 23.gif 10.gif

                          ___________________________________________________________________
                          audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
                          autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
                          Princ cuvaj mjesto na seciji....

                          11-27-2006 19:16 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
                          tana tana is a Male
                          rigorozni




                          Poruka: 17887
                          Location: na prinudnom radu :)
                          pokretac teme Thread Started by tana

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          ok

                          inace mozemo vec za koji dan poslati ovo sto imamo trenutno

                          jaran iz ny ide u mostar tako da ce on pare uruciti karmeli direktno, a karmela stavi na racun .... na taj nacin nema nikakve provizije.

                          ___________________________________________________________________
                          kad ce mostar mama?

                          11-29-2006 06:22 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                          Stranica (6): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                          Postavi novu temu Odgovori
                          Go to:
                          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com