Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » dali je moguce da bosna 10 godina poslije rata nemoze jos da funkcionira samostalno » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
hercegovka84 hercegovka84 is a Female
raja




Poruka: 1874
Location: planet earth

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mirela:

    Kako da ne!pa svi smo mi morali ali nismo!Zasto su to jedni morali vise od drugih..de!svi smo mi bili isti...i mom starom je noz bio pod grlom ali ostali smo!


ti hoces da kazes da je moja majka trebala da ostane, sa cetvero djece, sa svojim strim ocem koji je izgubio svoju zenu u ratu od granate, i starom svekrvom kojoj je svih 6 sinova ukljucujuci moga oca odvedeno po logorima 21.gif 21.gif od heliodroma, gabele, pa nadalje...sta trebali smo ostati jel??? ma daj molim te svi smo mi imali svoje razloge da odemo i mislim da se o takvim stvarima netreba raspravljati 29.gif a ako te zanima bila sam u u bih sve do 95', sto jest da sam bila tu dok je rat trajao.

___________________________________________________________________

    girl.gif

    broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane hercegovka84 dana 11-29-2006 u 20:46.

    11-29-2006 20:29 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
    OHA OHA is a Male
    trudim se




    Poruka: 535
    Location: ispod palme...........
    pokretac teme Thread Started by OHA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od mirela:

      Kako da ne!pa svi smo mi morali ali nismo!Zasto su to jedni morali vise od drugih..de!svi smo mi bili isti...i mom starom je noz bio pod grlom ali ostali smo!

    ok pa sta sad ostali ili otisli kakva je razlika?neki ostali nisu uspjeli izaci ili su mogli a nisu htjeli,i oni koji su to ucinili kakva je razlika izmedzu oni sto su ostali od ovih sto su izsli?molim te objasnimi 28.gif

    11-29-2006 21:04 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
    mirela mirela is a Female
    trudim se




    Poruka: 176
    Location: Boston MA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Joj de ba ne govorim ja nista o tome ali naravno da ima razlike!a ti se hecegovko nisi trebala naci uvrijedjenom ako si otisla 95 ali i moja je situacija slicna tvojoj bila u ratu!

    ___________________________________________________________________

      14.gif 29.gif

      11-29-2006 21:23 mirela is offline Pregledaj poruke od mirela Dodaj mirela u listu prijatelja
      hercegovka84 hercegovka84 is a Female
      raja




      Poruka: 1874
      Location: planet earth

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od mirela:

        Joj de ba ne govorim ja nista o tome ali naravno da ima razlike!a ti se hecegovko nisi trebala naci uvrijedjenom ako si otisla 95 ali i moja je situacija slicna tvojoj bila u ratu!



      cuj nemoj se naci uvrijedjenom ako si otisla 95', ne kontam sta zelis da kazes??? ako je tvoja situacija bila slicna mojoj tu ja nisam kriva, krivi politicare a ne ljude koji su otisil van bih 14.gif 14.gif malo bolje pojasni sto zelis da kazes, jer tvoji komentari uopste nemaju smisla??? 14.gif 14.gif pojasni kakva je to razlika izmedu ljudi koji su tu i koji su otisli??? bas me interesuje tvoj odgovor... 23.gif

      ___________________________________________________________________

        girl.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hercegovka84 dana 11-29-2006 u 21:51.

        11-29-2006 21:35 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
        džemalk džemalk is a Female
        ne more meda


        Poruka: 41
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nikad se rogovi u vreæi nisu mogli složiti tako je i sa ovim narodom-odnosno politièarima koji ih vode u Bosni i Hrecegovini.

        11-29-2006 21:50 džemalk is offline Pregledaj poruke od džemalk Dodaj džemalk u listu prijatelja
        Musala Musala is a Male
        rodjeni




        Poruka: 1304
        Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od džemalk:

          Nikad se rogovi u vreæi nisu mogli složiti tako je i sa ovim narodom-odnosno politièarima koji ih vode u Bosni i Hrecegovini.


        Ali su u jstoj vreci pa se i moraju sloziti, inace ce vreca da se podere. 18.gif

        ___________________________________________________________________
        -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

        11-29-2006 22:20 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
        _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
        raja




        Poruka: 1665
        Location: Na zidicu... ispod borova...

        RE: oo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od mirela:

          de bola ko je cuo za BiH!Culi u Austriji,Njemackoj i Svedskoj!de majke ti da;lje niko ne zna za nas!poneko zna za Sarajevo ali ne zna gdje se nalazi!znam sta pricam jer mi vse do sad bezbroj puta desila situacija da niko ne znam za BiH!
          a kakvi vise seljaci de ba...kome to seljaci smetaju...meni ne sigurno1oni su bili tu kad nam je Mostar gorio a ne nasi mostarci koji su i danas po inostranstu i onako dodju lketi i sepure se!dajte ljudi razmisljajte vi bar malo!



        MOJA MIRELA KAD NEKO KAZE DA SU SELJACI OSTALI U MOSTARU , ODBRANILI GA ... JA SE VEOMA NALJUTIM , MISLIO SMA TI NAPISATI PAR RAZLOGA ZBOG KOJIH IM SE SVE TO ISPLATILO, ALI NECU , SAMO CU NAPISATI JEDNU IZREKU , MISLIM DA JE TO TITO IZJAVIO ,ILI NEKI DR. DOBRI STARI KOMUNISTA , A ONA CE TI UJEDNO DATI ODGOVOR NA OVU TEMU , """"""TESKO ZEMLJI KOJA SELA NEMA""""" , neznam ovo uvecati





        TESKO ZEMLJI KOJA SELA NEMA=a odma mogu napisati i J 38.gif SMO JEŽA



        33.gif

        ___________________________________________________________________



          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane _RED_ARMY_ZALIK_ dana 11-29-2006 u 23:34.

          11-29-2006 23:32 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
          Dzani Dzani is a Male
          moforaja




          Poruka: 2023
          Location: Coming near You!!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Meni je Smejsno kad ljudi koji su iz Prozora ili Jablanice imaju deset slika starog mosta u kucama, isto koda su iz mostara. 13.gif 13.gif

          11-29-2006 23:35 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
          mishko mishko is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 343
          Location: croatia

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od hercegovka84:

                citat od mirela:

              Joj de ba ne govorim ja nista o tome ali naravno da ima razlike!a ti se hecegovko nisi trebala naci uvrijedjenom ako si otisla 95 ali i moja je situacija slicna tvojoj bila u ratu!



            cuj nemoj se naci uvrijedjenom ako si otisla 95', ne kontam sta zelis da kazes??? ako je tvoja situacija bila slicna mojoj tu ja nisam kriva, krivi politicare a ne ljude koji su otisil van bih 14.gif 14.gif malo bolje pojasni sto zelis da kazes, jer tvoji komentari uopste nemaju smisla??? 14.gif 14.gif pojasni kakva je to razlika izmedu ljudi koji su tu i koji su otisli??? bas me interesuje tvoj odgovor... 23.gif

          Hoce da kaze , pa valjda nije bilo tesko shvatiti 19.gif daovi sto su pobjegli seru kako nista ne valja u BiH .Pa kad ste toliko pametni i volite pametovati vratite se pa da pomognete 19.gif . Evo stao je rat ima skoro 20 godina 19.gif 13.gif Samo vas karadzic i Boban ,mislim take ko ti mze potjerati nazad u BiH 19.gif Doduse Boban je krepo ali nikad se ne zna .... Red army pricas rekla kazala a to ali samo na juranjoj kafi i takve price ko tvoje do podne izlape 19.gif a eto citiras titu ,on je inace bija veliki gradjanin zaseoka Kumrovec 24.gif 19.gif 35.gif , nesto ko njegov general Tudjman koji je volio muslemane 19.gif

          ___________________________________________________________________

            11-29-2006 23:55 mishko is offline Pregledaj poruke od mishko Dodaj mishko u listu prijatelja
            mishko mishko is a Male
            bice nesto od mene




            Poruka: 343
            Location: croatia

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A i meni je smijesno kad mostarciimaju slike seljaka broza iz Kumrovca . Jesi li to mislio reci 10.gif dzani

            ___________________________________________________________________

              11-29-2006 23:57 mishko is offline Pregledaj poruke od mishko Dodaj mishko u listu prijatelja
              giovanni giovanni is a Male
              samo sto nisam




              Poruka: 1902
              Location: na beloj ladji

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              BUDALA ZIVI GDJE SE RODIO ,PAMETAN GDJE MU JE BOLJE 05.gif

              ___________________________________________________________________
              Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

              11-30-2006 00:07 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
              mishko mishko is a Male
              bice nesto od mene




              Poruka: 343
              Location: croatia

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Niko se nije izjasnio o ovom predlogu ,ja mislim da je prihvatjiv uz male izmjene 10.gif

              DA SE U BIH PRVO UKINE NAROD BOSNJACI I BOSNACJKI MUSLIMANI . DA SE UKINE BOSANSKI JEZIK A UVEDE SRPSKOHRVATSKI - HRVATSKOSRPSKI . DA SE VLAST PODIJELI IZMEDJU SRBA I HRVATA A OVI MUSLIMANI SE MOGU IZJASNJAVATI ILI KAO NEPRIJEDLJENI ILI SRBI ILI HRVATI DA SE SVI NAZIVI ULICA KOJE PODJECAJU NA BOSANSKE VELIKANE UKINU A DE STAVE NAZIVI ULICA PO POZNATIM SRBIMA IZ SREDNJOVEKOVNIH EPOVA . AKO SE KO POBUNI U ZATVORE NA 20 I VISE GODINA A AKO SE TA POBUNA PROSIRI PROCERAT U DRUGE ZEMLJE , MIRNIM PUTEM SVI KOJI IDU U DZAMIJE ( DA SENA HAREMIMA GRADE ZGRADE I STANICE A AKO SE KO POBUNI PROGLASITI GA VODJOM ALKAIDE ) DA SE PRISLUSKIVAJU A HODZE DA SE REDOVNO DOVODE NA SASLUSANJA U SUDBU ZATVORIT SVE FABRIKE FINALNIH PROIZVODA A BAZIRATI SE NA KOPANJE RUDE I NJEN TRANSPOT U SUSJEDNE ZEMLJE KAKO BI NAM OVE U DALJEM PROCESU MOGLE TUSHITI GOTOVE PROIZVODE JER IH SAMI NE ZNAMO NAPRAVITI IZABRATI ONE PODOBNE IZ REDA NEORPIDJELJENIH KOJIMA CE POSAO BITI
              1. DIZANJE RUKE
              2, KLEPCANJE
              3 DOJAVLJIBANJE DRUGIH SUMNJIVIH IZ REDOVA NEOPRIJEDLJENIH
              NAKON TOGA LAGANO PRECI NA DRUGI DIO PLANA A TAJ JE PODIJELA TE DRZAVE NA DVA DIJELA A AKO SE NEOPRIJEDLJENI BUDU BUNILI ONDA IH SPREMITI ODAKLE SU DOSLI , NARAVNO MIRNIM PUTEM A AKO NECE ONDA UZ POMOC MEDJ ZAJEDNICE I UZ BLAGU UPORABU SILE DJECU UCITI DA SU TKZ MUSLIMANSKA IMENA RUZNA I DA SE DAJU IMENA PO SRPSKIM VOJVODAMA , IMENA LIJEPA SRPSKA I HRVATSKA A NE RUZNA TURSKA IMENA
              SVAKA SLUCAJNOST SA DEJA VU JE SLUCAJNA

              ___________________________________________________________________

              ___________________________________________________________________

                11-30-2006 00:07 mishko is offline Pregledaj poruke od mishko Dodaj mishko u listu prijatelja
                antiprotivan antiprotivan is a Male
                moforaja




                Poruka: 2825
                Location: Norway

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                znas li ti mishko majketi ijedan normalan post napisati, gdje nikoga neces prozvati a mozda usput i reci nesto novo ???

                ___________________________________________________________________

                  21.gif

                  11-30-2006 00:08 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
                  _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
                  raja




                  Poruka: 1665
                  Location: Na zidicu... ispod borova...

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od giovanni:

                    BUDALA ZIVI GDJE SE RODIO ,PAMETAN GDJE MU JE BOLJE 05.gif


                  dobra ova , ali onda sam ja i jedno i drugo , ili se kad se nadju obadvije opcije zajedno anuliraju 35.gif

                  ___________________________________________________________________



                    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

                    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane _RED_ARMY_ZALIK_ dana 11-30-2006 u 00:15.

                    11-30-2006 00:13 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
                    giovanni giovanni is a Male
                    samo sto nisam




                    Poruka: 1902
                    Location: na beloj ladji

                    p Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od _RED_ARMY_ZALIK_:

                          citat od giovanni:

                        BUDALA ZIVI GDJE SE RODIO ,PAMETAN GDJE MU JE BOLJE 05.gif


                      dobra ova , ali onda sam ja i jedno i drugo 14.gif
                    to je idealna kombinacija,ako ti je dobro tamo gdje si se rodio 05.gif 10.gif

                    ___________________________________________________________________
                    Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

                    11-30-2006 00:15 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
                    Carmela Carmela is a Female
                    vjeciti optimist




                    Poruka: 7603
                    Location: ja nisam odavle

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    E, šta ima novo ovdje, jesmo li konaèno napravili državu svima po mjeri18.gif

                    ___________________________________________________________________

                      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

                    11-30-2006 00:39 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
                    giovanni giovanni is a Male
                    samo sto nisam




                    Poruka: 1902
                    Location: na beloj ladji

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    jesmo carmelina ,bitno je da se ja i ti slazemo ,briga nas za ostale 05.gif 05.gif 10.gif

                    ___________________________________________________________________
                    Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

                    11-30-2006 00:40 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
                    Carmela Carmela is a Female
                    vjeciti optimist




                    Poruka: 7603
                    Location: ja nisam odavle

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Bjeri bola, lako je sad prièat svakom 12.gifnego u pravu si ovo za slaganje 05.gif

                    ___________________________________________________________________

                      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

                    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Carmela dana 11-30-2006 u 00:42.

                    11-30-2006 00:42 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
                    Dzani Dzani is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 2023
                    Location: Coming near You!!

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od mishko:

                      A i meni je smijesno kad mostarciimaju slike seljaka broza iz Kumrovca . Jesi li to mislio reci 10.gif dzani


                    Ne Moj Brate Mishko-znas ti vrlo dobro sta ja teo da kazem bre. 13.gif

                    11-30-2006 00:42 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
                    giovanni giovanni is a Male
                    samo sto nisam




                    Poruka: 1902
                    Location: na beloj ladji

                    oo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od Carmela:

                      Bjeri bola, lako je sad prièat svakom 12.gifnego u pravu si ovo za slaganje 05.gif

                    jašta moja karmelina ,šta smo mi muke vidjeli da nadzmo zajednicki jezik ,jesi vidjela kako se moze 35.gif 35.gif 13.gif 13.gif 10.gif

                    ___________________________________________________________________
                    Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

                    11-30-2006 00:44 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
                    Stranica (10): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com