Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Fk Vele 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (124): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cema cema is a Male
rodjeni


Poruka: 923
Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U ponedjeljak su nogometaši Veleža odigrali i svoju prvu utakmicu u pripremnom razdoblju, u Fojnici je savladan istoimeni drugoligaš s 4:0, no šef struènog stožera Abdulah Ibrakoviæ nije prezadovoljan viðenim. Na teren je poslao dvije potpuno razlièite momèadi i s obzirom da je na raspolaganju imao èak dvanaest igraèa na probi, nije tražio ništa više od maksimalnog zalaganja i borbenosti.


- Svjestan sam da je umor prisutan, ali to ne može biti alibi. Ovakva igra daleko je od željene i planirane, daleko od onoga kako moramo igrati iduæe sezone. Moramo biti mnogo žustriji, agresivniji, s mnogo više želje, ukratko je za Dnevni list objasnio Ibrakoviæ.

Golove za Roðene postigli su redom igraèi koji se u Fojnici nalaze na probi – Adnan Ejupoviæ, Adnan Šahmanoviæ, Dino Suljakoviæ i Sandi Beriæ. Ipak, nije Ibrakoviæ želio govoriti o pojedinaènim kvalitetama igraèa koje je isprobao u ponedjeljak, niti detalje njihovog eventualnog ostanka u crvenom dresu.

- Neke æemo veæ danas poslati kuæi, ali æemo ih nastaviti aktivno pratiti u iduæoj polusezoni, dok æe neki ostati s nama do nedjelje i nastaviti se boriti za mjesto u momèadi, istaknuo je Ibrakoviæ.

Od juèer on na raspolaganju ima i Asima Škaljiæa i Elvira Èoliæa, koji su se pridružili ostatku momèad i odradili veèernji trening, pa je tako ostao tek neizvjestan status Danijela Majkiæa i Amera Juge.

- Jugo traži angažman u inozemstvu, dok Majkiæ još uvijek pregovara s klubom. Nažalost, mi ne možemo previše èekati i ova prièa mora biti riješena brzo. Nitko nije nezamjenjiv, niti æemo ikome dopustiti da se igra s ugledom kluba, rekao je Ibrakoviæ.

Naglasio je šef struke da do ponedjeljka, kada se momèad vrati u Mostar, želi imati jasnu sliku 90 posto momèadi na koju æe raèunati u iduæoj sezoni, kojoj se eventualno može prikljuèiti jedno ili dva provjerena pojaèanja do poèetka sezone.

Iako su iz ljudi Uprave navodno postigli naèelan dogovor s Mustafom Kodrom i Elvisom Æoriæem, direktor Sedin Tanoviæ kazao je za Dnevni list da ne žele ništa ozvanièiti dok ne razgovaraju s ljudima iz Zvijezde, u kojoj je ovaj dvojac završio prošlu sezonu.

- Imamo korektan odnos za Zvijezdom i ne želimo to kvariti. Razgovarat æemo s njima i ako oni ne budu imali ništa protiv, raditi na angažmanu Kodre i Æoriæa, kaže Tanoviæ.

S Veležom je u pregovorima i s mladim reprezentativcem Adinom Džafiæem, no ovaj nogometaš trenutaèno je na probi u Arminiji iz Bielefelda.
- Džafiæ je obeæao da æe se, ako ne pronaðe inozemni angažman, prikljuèiti Veležu, objasnio je Ibrakoviæ

___________________________________________________________________
MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cema dana 07-08-2009 u 19:54.

07-08-2009 19:53 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo jedan klub samo jedan grad VELEZ MOSTAR

07-09-2009 10:20 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
dolaf dolaf is a Male
brato




Poruka: 618
Location: preko vode

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kada sunce zalazi ,
Velez se snalazi,
po polju setaju,
svakog resetaju,

ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

___________________________________________________________________
"A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

"Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

07-11-2009 16:19 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
GULE GULE is a Male
trudim se




Poruka: 161
Location: Tribina
pokretac teme Thread Started by GULE

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

FOJNICA-MOSTAR
Predsjednik Upravnog odbora (UO) Fudbalskog kluba (FK) Velež, Æamil Zuhriæ i direktor Kluba, Sedin Tanoviæ posjetili su u subotu kamp Roðenih u Fojnici, gdje se igraèi Veleža nalaze na pripremama za novu sezonu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.
Održan je kraæi sastanak, nakon kojeg su prvotimci Veleža potpisali ugovore sa klubom. Što se tièe rada u Fojnici, izraženo je zadovoljstvo dosadašnjim tokom priprema, no Velež se veæ sutra popodne vraæa u Mostar, gdje æe nastaviti trenirati do poèetka prvenstva.

U planu je i odlazak igraèa na odigravanje turnira u Doboju. (RTM)

    http://www.rtvmo.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=22395&Itemid=0

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane GULE dana 07-11-2009 u 19:52.

07-11-2009 19:51 GULE is offline Pregledaj poruke od GULE Dodaj GULE u listu prijatelja
cema cema is a Male
rodjeni


Poruka: 923
Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bravo Rodjeniiiiiiiiii

Tako se to radi u jednom pravom klubu 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif



AFERIM UPRAVA I RUKOVODSTVO !

___________________________________________________________________
MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

07-11-2009 20:10 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
crveni crveni is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 396
Location: na stajanju

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bilo kuda uz Velez svuda
Navijaci iz Bobanove Drage

___________________________________________________________________
VELEZ NAM JE OKA SJAJ

07-12-2009 09:15 crveni is offline Posalji email za crveni Pregledaj poruke od crveni Dodaj crveni u listu prijatelja
GULE GULE is a Male
trudim se




Poruka: 161
Location: Tribina
pokretac teme Thread Started by GULE

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tanoviæ: Želja Veleža plasman meðu prvih pet.

Mostar -13 Juli 2009


Sa sutrašnjim danom za Velež poèinje druga faza priprema za iduæu sezonu. “Obnovljeni” Upravni odbor ispunio je veæinu želja trenera Abdulaha Ibrakoviæa, no sada je na njemu i njegovim pomoænicima da stvore momèad koja može ispuniti ambicije Roðenih u iduæoj sezoni.

No, prije svega, postavlja se pitanje koje su to ambicije Veleža. Mostarci su prošle godine nakon velike organizacijske i financijske krize bili jedan od glavnih konkurenata za ispadanje, zatim, nekoliko mjeseci bili otpisani, da bi se u posljednjem kolu uspjeli spasiti i saèuvati premierligaški status.

Ovu sezonu nisu poèeli ništa bolje – imali su jednake probleme s organizacijom, no sve se uspjelo završiti pozitivno. Ipak, ostaje pitanje je li se to dogodilo na vrijeme, i može li se pred ovu momèad postavljati bilo kakav imperativ rezultata.

- Mi smo ispunili gotovo sve što je planirano kada je u pitanju organizacija kluba i stvaranje momèadi za ovu sezonu. Naravno da sve to diktira i ambicije. Ne želimo stvarati preveliki pritisak na momèad, ali u èitav ovaj projekt smo ušli kako bismo digli Velež iz uèmalosti. Kako sam govorio i ranije, svi kojima Velež nešto znaèi, zasitili su se borbe za ostanak i ove, ali i iduæih sezona, takav rasplet moramo izbjeæi, objasnio je za Dnevni list direktor kluba Sedin Tanoviæ, a onda otvoreno kazao što on oèekuje od tima ove sezone:

- Mislim da imamo dobru momèad i da možemo postaviti visoke ciljeve. Vratili smo nekoliko provjerenih igraèa koji su ponikli u našoj nogometnoj školi i imamo jednu kombinaciju iskustva i mladosti, gdje neki mladi igraèi imaju više od 100 utakmica u Premier ligi. Prvenstveni cilj je da idemo naprijed u odnosu na dosadašnje sezone, ali iskreno mislim da možemo biti iznad petog mjesta, što u buduænosti moramo postavljati kao cilj svake sezone.

Tek smo krenuli u reorganizaciju kluba i stvari se naravno ne mogu promijeniti preko noæi. U razgovoru s igraèima objasnili smo im da želimo stabilan rezultat i njihovo maksimalno zalaganje i borbenost. U sluèaju da odigramo iznad oèekivanja, da nakon jesenskog dijela sezone ostvarimo dobar rezultat, na zimu æemo se eventualno dodatno pojaèati i krenuti u borbu za sami vrh.

Sve što Tanoviæ govori, zvuèi jako lijepo, ali za Veležove navijaèe sve su to za sada samo rijeèi. Roðeni od kada se igra zajednièka Premier liga, nikada nisu bili bolje plasirani od devetog mjesta, dok su posljednji put u vrhu bili još u sezoni 2000./2001., kada su završili kao peti.

07-13-2009 17:54 GULE is offline Pregledaj poruke od GULE Dodaj GULE u listu prijatelja
Blagajac Blagajac is a Male
raja




Poruka: 1972
Location: Nederland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sta peti drugi cemo biti
a olimpik prvi u pm.

___________________________________________________________________


    [
      B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

    07-13-2009 19:47 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
    ria ria is a Female
    miss foruma 2010




    Poruka: 3067
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    02.gif

    ___________________________________________________________________
    girl_ahaa.gif

    07-13-2009 20:27 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
    GULE GULE is a Male
    trudim se




    Poruka: 161
    Location: Tribina
    pokretac teme Thread Started by GULE

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane GULE dana 07-13-2009 u 20:37.

      07-13-2009 20:31 GULE is offline Pregledaj poruke od GULE Dodaj GULE u listu prijatelja
      KIZA KIZA is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 381
      Location: Dolina sunca

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Velež traži napadaèa

      Fudbaleri Veleža okonèali su prvu fazu priprema u Fojnici, te tokom juèerašnjeg poslijepodneva krenuli put Mostara.


      Kako je rekao šef struènog štaba Abdulah Ibrakoviæ, nova imena u njegovom notesu su Bojan Kneževiæ (Olimpik, Sarajevo), Marko Jovanoviæ (Podgorica), golman Sanel Boriæ i Adis Halilhodžiæ (Turbina, Jablanica).

      Ovim igraèki kadar nije kompletiran. Ostavili smo prostor za jednog kvalitetnog napadaèa. Trenutno razgovaramo sa èetri pet igraèa, no ne bih želio u javnost izlaziti sa imenima dok posao ne okonèamo, kaže Ibrakoviæ.

      Naredni kontrolni susret roðeni æe odigrati u srijedu, 15. jula, u Jablanici protiv Turbine. Dan kasnije, èetvrtak na redu je novi susret. Ovaj put Velež æe u Gabeli testirati èlan Prve lige Federacije BiH GOŠK, da bi nastupajuæeg vikenda ekipa otišla na tradicionalni turnir u Doboj - Istok, gdje æe osim domaæina nastupiti premijerligaš Sarajevo i Bratstvo (Graèanica).

      ___________________________________________________________________
      ForzaVelez Ne moze nam niko nista ,jaci smo i od sudbineForzaVelez

      07-14-2009 06:36 KIZA is offline Pregledaj poruke od KIZA Dodaj KIZA u listu prijatelja
      GULE GULE is a Male
      trudim se




      Poruka: 161
      Location: Tribina
      pokretac teme Thread Started by GULE

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Novi sponzor Veleža za sezonu 2009/2010.

        http://www.naai.rs/classic.htm

      07-14-2009 11:43 GULE is offline Pregledaj poruke od GULE Dodaj GULE u listu prijatelja
      Kamelito Kamelito is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 359
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      divna informacija...

      ___________________________________________________________________
      Boze pravde ..... u moru nepravde 13.gif

        07-14-2009 13:07 Kamelito is offline Homepage of Kamelito Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
        Edo Edo is a Male
        Bad Company




        Poruka: 2324
        Location: Somewhere in time......

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Odlika .....

        ___________________________________________________________________

        07-14-2009 20:39 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
        KIZA KIZA is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 381
        Location: Dolina sunca

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Veznjak Amer Osmanagiæ potpisao za Velež
        Si­tu­aci­ja u re­do­vi­ma mos­tar­skog Ve­le­ža iz da­na u dan sve je bo­lja. Igra­èi su, što je ri­jet­kost ka­da je Pre­mi­jer li­ga BiH u pi­ta­nju, veæ do­bi­li pla­æe za mje­sec maj, kao i ugo­vo­re­ne ra­te.

        Sta­di­on u Vra­pèi­æi­ma iz da­na u dan sve je mo­der­ni­ji, a što se igra­èkog ka­dra ti­èe, tre­ne­ru Ab­du­la­hu Ibra­ko­vi­æu, ka­ko ka­že, ne­dos­ta­je još sa­mo je­dan izra­zi­ti špic igraè.

        - Ima­mo tre­nu­tno ne­ko­li­ko ime­na u op­ti­ca­ju. To su El­vis Æo­riæ, naš igraè ko­ji je pro­te­klu se­zo­nu odli­èno igrao u Zvi­jez­di iz Gra­da­èca, te Mar­ko Ka­sa­li­ca, Crno­go­rac ko­ji je po­slje­dnju se­zo­nu igrao za crno­gor­ski Grbalj, na­pa­daè ko­ji je igrao i evrop­ske uta­kmi­ce.

        Osim po­me­nu­te dvo­ji­ce na­pa­da­èa, još je­dno ime se spo­mi­nje kao mo­gu­æe po­ja­èa­nje u vrhu na­pa­da.

        - Èeka­mo ka­ko æe pro­æi Aj­din Dža­fiæ, naš mla­di re­pre­zen­ta­ti­vac, ko­ji je na pro­bi u nje­ma­èkom Kar­lsrueu. Do­bro ga po­zna­jem s ob­zi­rom da sam dio stru­ènog šta­ba mla­de re­pre­zen­ta­ci­je BiH za ko­ju Dža­fiæ nas­tu­pa, i ne uspi­je li u Nje­ma­èkoj vo­lio bih ga vi­dje­ti u dre­su Ve­le­ža - ka­zao je za "San" Ab­du­lah Ibra­ko­viæ.

        Dok se èe­ka do­la­zak na­pa­da­èa, ju­èer je po­tpis na ugo­vor s Ve­le­žom sta­vio i Amer Osma­na­giæ, dva­de­se­to­go­diš­nji plej­mej­ker, svo­je­vre­me­no naj­ve­æi no­go­me­tni ta­le­nat bh. fu­dba­la, ko­ji je ne­ko­li­ko go­di­na bio èlan beo­grad­skog Par­ti­za­na, ali je ve­æi­nom igrao za Te­lop­tic, fi­li­ja­lu Beo­gra­ða­na, kao po­su­ðen igraè.

        - Osma­na­giæ je po­tpi­sao na go­di­nu plus go­di­nu. I on je èlan na­še mla­de re­pre­zen­ta­ci­je. Mi­slim da æe u Ve­le­žu po­ka­za­ti za­što ga je još sa 12 go­di­na u svo­je re­do­ve odveo klub iz Beo­gra­da i dao mu ka­pi­ten­sku tra­ku u omla­din­skim se­le­kci­ja­ma - ka­zao je Ibra­ko­viæ.

        Osma­na­giæ se veæ si­noæ po­ja­vio na po­sli­je­po­dne­vnom tre­nin­gu Ve­le­ža, a da­nas bi tre­bao bi­ti i zva­ni­èno pred­stav­ljen.

        E. Bo­ro­vi­na

        Ða­ku­zi u svla­èi­oni­ci

        Upo­re­do sa igra­èkim ka­drom, u pa­uzi prven­stva užur­ba­no je ra­ðe­no i na mo­der­ni­za­ci­ji sta­di­ona u Vra­pèi­æi­ma, ko­ji æe, nas­ta­vi li Upra­va Mos­ta­ra­ca ovim tem­pom, od naj­neu­slo­vni­jeg sta­di­ona u drža­vi, us­ko­ro pos­ta­ti naj­mo­der­ni­je no­go­me­tno zda­nje u BiH.

        No­ve svla­èi­oni­ce u Vrpa­èi­æi­ma ura­ðe­ne su po UEFA-inim stan­dar­di­ma, izme­ðu os­ta­log, sa ugra­ðe­nom kli­mom i ða­ku­zi­jem.

        Tur­ne­ja po Bo­sni

        Tem­pe­ra­tu­ra u Mos­ta­ru i sa­da je sko­ro pa ne­snoš­lji­va, a na­re­dnih da­na mo­gla bi bi­ti još ve­æa. Uslo­vi za tre­ni­ra­nje, i u ka­snim po­sli­je­po­dne­vnim sa­ti­ma, ni­su za po­hva­li­ti. Upra­vo iz to­ga ra­zlo­ga, "ro­ðe­ni" æe na­re­dnih da­na kre­nu­ti na mi­ni tur­ne­ju po Bo­sni. Pri­je to­ga, da­nas æe u 17 sa­ti odi­gra­ti pri­ja­telj­sku uta­kmi­cu u Ja­bla­ni­ci pro­tiv Tur­bi­ne, a su­tra u Ga­be­li (18 sa­ti) pro­tiv GOŠK-a. Po­tom kre­æu pre­ma Do­boj Is­to­ku, pa u Ja­nju, Brèko, te na kra­ju Je­lah, gdje æe igra­ti pri­ja­telj­ske me­èe­ve sa ta­moš­njim ni­že­li­ga­ši­ma.

        ___________________________________________________________________
        ForzaVelez Ne moze nam niko nista ,jaci smo i od sudbineForzaVelez

        07-15-2009 03:10 KIZA is offline Pregledaj poruke od KIZA Dodaj KIZA u listu prijatelja
        Edo Edo is a Male
        Bad Company




        Poruka: 2324
        Location: Somewhere in time......

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Velez dobio danas prijateljsku 10.gif forza_velez.gif

        ___________________________________________________________________

        07-15-2009 22:21 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
        Dzani Dzani is a Male
        moforaja




        Poruka: 2023
        Location: Coming near You!!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jos i dalje..........samo jedan klub samo jedan grad velez mostar!!!!!

        07-16-2009 00:51 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
        Emir Emir is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1120
        Location: NYC

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Evo malo slika sa stadiona u Vrapcicima!!! Vrijedne ruke grade, nas privremeni stadion!


        Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

        ___________________________________________________________________

          07-16-2009 02:49 Emir is offline Posalji Email za Emir Pregledaj poruke od Emir Dodaj Emir u listu prijatelja
          Emir Emir is a Male
          samo sto nisam




          Poruka: 1120
          Location: NYC

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nova tribina i svlacione ispod po UEFA-nim standardima!


          Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

          ___________________________________________________________________

            07-16-2009 02:50 Emir is offline Posalji Email za Emir Pregledaj poruke od Emir Dodaj Emir u listu prijatelja
            Emir Emir is a Male
            samo sto nisam




            Poruka: 1120
            Location: NYC

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            pogled ta trane! 01.gif


            Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

            ___________________________________________________________________

              07-16-2009 02:50 Emir is offline Posalji Email za Emir Pregledaj poruke od Emir Dodaj Emir u listu prijatelja
              Stranica (124): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com