Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Peticija - Izvucimo bebe iz predvorja pakla » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8041

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Hogar:

    Evo samo da obavjestim da je ovdje u Oslu u toku akcija, dio sredstava ce biti namjenjen porodici Behram. Vise detalja kad se akcija privede kraju.


10.gif 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

01-22-2010 17:12 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od DEN:

        citat od funkyg:

          citat od DEN:

        Ne znam kakvo to on politiziranje vidi u humanitarnoj akciji da se bebe izvade iz zatvora.
        S nase strane nije. Nego humanost.


      Upratih samo jedan dio od cjelokupne teme koja mi je upala u oci vec davno.
      Nista nece vlasti sto necemo mi u svoje ruke uzeti posao i angazirati se i podici sve na noge kao i za Elmu,ali nas par koji ce biti tu 24/7 dostupni svima,a ne sjevati i exponirati se po medijima dok drugi rintaju ko stoke.


    10.gif

    Funky, evo ti link
      http://www.facebook.com/#/group.php?gid=219738862197&ref=ts


    Nista bez naroda, mogu struhnuti u zatvoru, vlast je samo sebi vlast, nula bodova.

    Bebe zive u zatvoru s misevima i zoharima, mama im navece i po noci drzi kape na glavama da ne obole...

    Skupljamo priloge da im se obezbijedi krov nad glavom! Hvala ti na javljanju, uvijek si imala veliko srce. Trebas nam!


Sunce moje nije problem u tome uopste,ja znam koliko sam uradila i dala sebe u svemu i opet bi samo mi daj upute sta i kako i koliko ne zelim na svoju ruku raditi kao neki sto su radili tj.iskoristili medij da sebe exponiraju,a nama sta bude bilo.

___________________________________________________________________



      01-22-2010 18:07 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8041

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      funky 33.gif 33.gif 33.gif i jos mali milion 33.gif

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane denani dana 01-22-2010 u 18:14.

      01-22-2010 18:08 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      funkyg funkyg is a Female
      bazencic




      Poruka: 4040
      Location: starMo-Vela havle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od denani:

        funky 33.gif 33.gif 33.gif i jos mali milion 33.gif


      Hvala sunce 07.gif 18.gif

      ___________________________________________________________________



          01-22-2010 18:23 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
          denani denani is a Male
          moforaja




          Poruka: 8041

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ___________________________________________________________________
            33.gif 33.gif 33.gif

            01-22-2010 18:29 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
            funkyg funkyg is a Female
            bazencic




            Poruka: 4040
            Location: starMo-Vela havle

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Definitivno se trebamo mnogo vise angazirati i potruditi rijesiti taj problem kao i mnoge do sada.
            Kad smo uspjeli Elmi obezbjediti novac za operaciju i ona je uspjela i Elma se udebljala kako da ne uspijemo i ovo?
            Mi ovo mozemo !

            ___________________________________________________________________



                01-23-2010 00:22 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
                Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
                moforaja




                Poruka: 5969
                Location: U podrumu

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ....potpisujem, Ivan Miliæeviæ ! 10.gif

                ___________________________________________________________________
                Moj Mostare ko ti lomi grane,
                ko zavadi mostarske jarane,
                ko to tebi istoriju piše,
                ko to želi da te nejma više.

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sarajlija ba dana 09-10-2011 u 14:29.

                09-10-2011 14:29 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
                Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com