Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Danasnja Hutba: Nova godina i Djeda Mraz su daleko od islama » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (22): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..semire kolko ja znam jedino Vehabije u Bosni ne priznaju Cerica za vjerskog vodju


Ne znam, ljudi moji, demokratija je... svako ima pravo da radi šta mu je volja, ali da ne narušava druge... samo zapitajmo se, da li je ovo normalno ovako? 21.gif



Bez ikakvog ismijavanja, šale, najozbiljnije kažem, zar se samim pogledom na sliku ne vidi da nešto ne štima kod tih ljudi? Sjeæate se onih filmova o amerièkim Amišima, zar ovo nisu moderni "Amiši", u 21. vijeku, u srcu Europe? 21.gif

02-04-2013 17:47 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Decivilizacija.. isto kao Dodik koji uvodi srednjovjekovni zakon o porezu na zemljisni prihod, i nece tu stati bojim se 13.gif samo primjer i usporedba

02-04-2013 18:07 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..joj tulpe ja te nista ne razumijem Dodika nam donosish na religiske teme 13.gif 13.gif

..malo si i ti prolupala loncice ..jelde da jesi 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-04-2013 18:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tulpe. Ti malo malo, pa na Dodika. Imam osjeæaj da ti se sviðaju pretili muškarci 01.gif
A i jest tako, ništa dok te 130 kg ne poklopi 27.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane kliker dana 02-04-2013 u 18:31.

02-04-2013 18:31 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kod nje moze sve na jednu temu 13.gif

..brzo ce ona i o heklanju pocet pricat 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-04-2013 18:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A sad ozbiljno.Tulpe je u pravu.
Navodno je i Dodik pripadnik vehabijskog pokreta.
Postoji snimak koji to jasno dokazuje

02-04-2013 18:42 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      ..zasto onda ef Ceric cestita bozic Semire ,ako je to grijeh
    Pa itaj njega , sto mene pitas . On je insan ko svi drugi a ja ne cestotam nikome . Pa ne znaci da ce svi oni koji klanjaju i poste u dzennet niti znaci da ce svi oni koji budu u dzenetu ostati zauvijek u njemu



sta bola 21.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

02-04-2013 18:47 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od kliker:

    Tulpe. Ti malo malo, pa na Dodika. Imam osjeæaj da ti se sviðaju pretili muškarci 01.gif
    A i jest tako, ništa dok te 130 kg ne poklopi 27.gif


Na tvog Dodika.. e tu te cekam. Pola nisam razumjela sta pises, ali nema veze. Vjetre ti ces to nama sve rado prevesti, jel tako.. 21.gif jao vidi mu slike dole, jesam ga nasekirala 05.gif

02-04-2013 19:04 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne kontam. Gdje me èekaš?

02-04-2013 19:09 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jedem burek i uzivam, a ti pricas ja te nista ne razumijem.. jesi stao u odbranu dodika ili nisi 01.gif

02-04-2013 19:39 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..tacno je i to sto ti kazesh .onda su nam ove teme nepotrebne ,zasto onda ih pisati i postavljati ili raspraljati o njima , ako svako ma svoj put onda neka ga slijedi
Nema svako svoj put u Islamu . Zato i jest doslo do pojave Islama jer su krscani ( koliko je puta Isa a.s. spomenuo ovu rijec ) razvalili vjeru koju je donio Isa a.s. sa sobom . Podijelili su se u skupine i iskrivili vjerovanje i jos ga proglasili neuzubillah bogom .Nas primjer i nas Put je onaj na koji nas je uputio Allah dy.sh a slijedimo samo Muhammeda , posljednjeg Allahovog Poslanika . Kako smo se udaljavali od njegovog sunneta tako smo i otisli od vjere daleko

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

02-04-2013 19:56 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tulpe:

    Jedem burek i uzivam, a ti pricas ja te nista ne razumijem.. jesi stao u odbranu dodika ili nisi 01.gif

Znaèi nisi ðaba živjela gore u Bosni pa se i sukanje usavršilo 01.gif
Ne vidim da sam branio Dodika, nego sam primjetio da ga èesto spominješ u ovoj temi.
Pa sam pomislio da te privlaèe malo krupniji muškarci.

02-04-2013 20:12 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Aha.. mota se tebi svasta po glavi.. ja jedem burek iz bosnian restaurant u blizini.. nisi valjda tako nesto pomislio. Pregledaj glavu 21.gif

02-04-2013 20:20 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Burek iz bosnian restaurant ??

To ti je isto kao kad ja naruèim Zagrebaèku šniclu iz Koèerina ili Karaðorðevu šniclu iz Kifina sela.

02-04-2013 20:31 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...ili ko ono kad ti Tozza narkoman zovne veèeru s peksimetima i piæem u Alekse... 02.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-04-2013 20:38 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tulpe:

    Aha.. mota se tebi svasta po glavi.. ja jedem burek iz bosnian restaurant u blizini.. nisi valjda tako nesto pomislio. Pregledaj glavu 21.gif




.

..slaba ti je to reklama ako se mislish udavat 02.gif cuje jede burek iz restorana

..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-04-2013 20:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja mislim...ma šta mislim - ja tvrdim da je tulpe sretno udana i da joj nisu potrebna nikakva dokazivanja...pogotovo u spravljanju jela.
Je li tako tulpe 01.gif

02-04-2013 21:01 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sto se kuhanije tice ,ja mislim da joj i voda u sherpi zagori 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-04-2013 21:05 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ... ,ja mislim da joj i voda u sherpi zagori 13.gif 13.gif


Natpis na Rondou: "Džaba ti je štopat, neæe ti niko stat!" 19.gif

___________________________________________________________________

    02-04-2013 21:11 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od kliker:

      Ja mislim...ma šta mislim - ja tvrdim da je tulpe sretno udana i da joj nisu potrebna nikakva dokazivanja...pogotovo u spravljanju jela.
      Je li tako tulpe 01.gif


    Mene zovu i crna udovica, al nije tako bitno.. ja uglavnom znam spremiti 19.gif

    02-04-2013 21:46 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    Stranica (22): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Thread is closed
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com