Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Osvanula nova » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (18): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@stecak

Mala mu je svaka "uvreda" spram nazivanja mene "USTASHA, PROVOKATOR" u jedno 10 postova zaredom,
kad više nije znao gdje bi jadan, a samo zato jer niti je imao argumenata, i jer mu ne paše šta neko
piše, i to šta neko drugi piše s dobrim pokriæem.

Dabogda mu se vratilo sve kako je pisao, a i onako kako razmišlja i piše kad
doðe do škakljivih pitanja o ratu u BiH i situaciji danas.

Primjer ti je Tuzlanska kolona i podmetanje vatre na i u džamiji u Višiæima, smrt Džeme Bijediæa,
i slièna pitanja,
gdje se jasno zauzme stav, zna se i po èijem prknu nerijetko, ne uvijek, ali nerijetko.

Što, da šutim dok mi neko nanu i dršku od metle... boli me neka stvar. Nek proba u stvarnosti.

Nije vjetar mahnit u nekim pitanjima.

Tokom rata nije samo bilo rikanje magarca na zvuènicima, nego je bila i Lili Marlen,
inaèe pjesma Wehrmachtovih trupa u 2. svj. ratu.

Vrijedno spomena.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 03-28-2016 u 00:00.

03-27-2016 23:58 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

        citat od Stari Grad:

      @makso (zadnji duži post)

      Nije vjetar, po mom viðenju, to mislio kad je replicirao, da nema bošnjaèkog pitanja u tom i takvom
      kontekstu kog ti navede i u kog ga stavi, nego na drugi naèin.
      On ti je to, u ovom postu iznad mog, donekle objasnio.

      Pitaš li ti bolan ikad sebe, pa dokle i kom qrcu više sve ovo, šta je cilj i šta je crvena nit u svemu ?

      U ostatku posta ima dobrih stvari, ali ima i dobrih nepreciznosti, ali ok, makar dobra platforma za
      diskusiju.

      Ja bih radije volio govoriti o pitanju BiH, nego pitanju bošnjaka, jer da se ne zanosimo:

      pitanje BiH se odluèuje u Beogradu, Zagrebu, Banja Luci jednim dijelom i u Grudama, i puno šire,
      samo donekle u Sarajevu .

      Pitanje bošnjaka ništa ne rješava - zato što mi bez ova dva druga naroda ne možemo biti iskljuèivi
      faktor postojanja BiH.

      Nema teorije da rješavanje pitanja bošnjaka rješava problem BiH.

      Ja ne vidim kao tvoj i moj interes može biti Sandžak, u koji nismo nikad nogom kroèili, a u koji je Rankoviæ,
      i mnogi prije njega lijepo satjerao xy bošnja koji su se tu možda i neplanirano održali.

      O bošnjaèkom pitanju, kad si veæ pisao, mogao si onda naæi pasuse i o Moši Pijadi 1948. na sjednici,
      ili šta je Meša Selimoviæ privatno rekao i govorio na tu temu.


      -


    Pazi sad ovo
    Rekoh neki dan
    Sarajevo. Zasto jediglo ruke od hercegovine? I jos neke stvari...

    Sandzak. Nije nas interes, ali je interesantna karta. Srbija trazi manji entitet. Jaka karta.
    BiH da trazi Sandzak.... mozda bi srbija odustala od rep. srpske ili mozda dijelova rep. srpske??? Ko zna

    Sto sam maloprije pitao da li ga nazvati bosnjacko ili bosansko pitanje?
    Evo ti primjer. Sta raditi sa BH patriotima koji su katolici,pravoslavni, jevreji, ateisti??? Njima je domovina BiH, nije im domovina muslimanska bosna. Sta sa njima? imaju li pravo glasa?

    Imam i rjesenje, ali je utopija. Nekad sam sa Magistrom na tu temu pricao ovdje na forumu.
    Hajmo, ne 3, nego 4 entiteta. srbima, hrvatima, muslimanima, i ostalima. Po popisu iz '91
    Qurac. Nece to niko, a to je najpravednije poslije zavnobiha
UUUUU... spomenom Magistra ovaj se lazov ,gmaz iliti provokator odma oduzeo. Nemoj ga bola provocirati. Treba uduplat medicinu. 01.gif

03-28-2016 04:04 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Takoðe, ti reèe:

    "Mislim da si dobra osoba, a ako nastavimo onda cemo se posvadjati sigurno."

    Ne vidim za tu svaðu neke potrebe, ali bogami nemam dlake na jeziku kad me neko nagazi, kao ranije alipasino i onaj mali bubnjar provrel (bubnjar iz Fassbindera, èini mi se), pa sam ti zato i replicirao.

    Ti reèe nešto o bošnjaèkom problemu, a u svjetlu te diskusije, razmisli dobro o svemu kako i zašto vjetar
    piše.

    Drugo, da meni neko ovdje yebava po spisku sve živo i mrtvo zbog mojih stavova, koje smatram duboko ispravnim,
    i naziva me šošonom, ustašom i provokatorom, s istorijom mog roda i poroda kakva ona jeste bila
    u stvarnosti,

    a onda ti uletiš i kažeš da se ja ložim i da se to oni malo šprdaju sa mnom (ko da sam ja mazlum i malouman)

    neko bi tebe prvog dragi makso za to poslao ravno u neku stvar da je na mom mjestu.

    Ja sam imao dovoljno sabura i obzira da to ne uèinim, jer ne smatram ni tebe lošom osobom, nego suprotno
    , samo neke granice postoje i trebalo bi ih poštivati, ako poštujemo sebe same.

    Osnovna pravila morala i neke vrste poštenja.


    -
Kmeee, kmeee... Idi opet prijavi. 33.gif

03-28-2016 04:05 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

        citat od Stari Grad:


      To s kim si se gledao preko cijevi i s kim bio u rovu (bukvalno ili figurativno) ne odreðuje šta je istina
      i moralno ispravno a šta ne (pa je opravdano tu s pozadinom istine i morala ovako nastupati i reæi
      da je neèiji problem pitanje komunikacije, a ne iznešenih èinjenica koje se tim nekima ne ne sviðaju,
      nego im sekunde ne mogu pod kožu, pa yebu familiju, rodbinu, žene i porod)
      da bi ti to na kraju nazvao šprdanjem, i jednako krivicom onog kome nešto jebu kao i tih što to rade.

      Što u suštini dobrim dijelom govoriš, u istom stilu, kad diskutuješ pitanja od šireg interesea, na žalost.


      -


    Vidim ja da tebi smeta sto ne stadoh na tvoju stranu neku noc.
    Sjeti se kratkih 'nesuglasica' koje sam imao sa prowlerom, pa sam to kratko rjesio bez yebavanja familije
    Alipasa me spomenuo, ja mu kratko odgovorio i svak svojoj kuci.

    Da sam isao dalje, zavrsili bi yebavanjem familije. A ne znam covjeka. Prvi post mu je bio koliko toliko normalan, a vidilo se da je i on ogorcen i da isprve pocne udarati preko usiju bez razmisljanja


    Na kraju ste zavrsili psovanjem, da mi je bilo muka biti na forumu.
    I glede psovanja, imaju pravila i moderatori. Neka rade sto trebaju, ja nemam tu moc

    Ah, ne mislim vise pricati ni o njima ni o tebi. Ne vodi nigdje
Tebi se lichno izvinjavam zbog toga shto si morao chitati nasha ogavna prepucavanja. Objasnio si to veoma kratko I veoma jasno. Cjenim. 10.gif

03-28-2016 04:08 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

        citat od Stari Grad:

      @makso

      Ako je tebi njegov prvi post bio normalan, onda smo ja i ti svaku prièu meðusobno ovdje završili.
      Kao i ako ti je normalo šta onaj drugi idiot piše i kako i kome.

      Nisam nikad ni indirektno tražio da ti staneš na moju stranu, da mi je nešto èuj krivo zbog toga,

      nit te znam ni poznam i jebe me se

      ali nisam ni tražio da ti ono što je napisano u njegovom baš prvom postu podvedeš pod šprdnju,

      jer je to s tvoje strane, sad ponovljeno i potvrðeno ovako kako pišeš

      ništa drugo nego bezobzirna, duboko potcjenjivaèka i

      itekako beozbrazna, cinièna konstatacija.

      Ako ti je bilo muka, pa siði dragi makso.

      Ja sam to veæ najavio, a mnogi drugi siðoše ne zbog alipasinog, provrela, bage i baginica i magistara,
      nego zbog nekih što smatraju da se isti samo šprdaju, i to im se, baš to, dobro zgadilo, po njihovim
      vlastitim iskazima.

      Rezultat imaš (forum) kakav je danas.


      -



    Vidis???????

    Pocinjes me vrijedjati

    Ja tebi fino, prijateljski, a ti vazda u ofanzivu

    CAO


    21.gif


    P.S.
    masem glavu tebi, da ne bude zabune
To I jeste problem. SG ga sam sebi stvori tumachechi nechiji post pogreshno. I odma negativna ofanziva . Prochitao si ga pravo. 10.gif PS. Sada che biti da se mi dopisujemo tajno. Hahahaha. Ali to je on. Tu nema pomochi.

03-28-2016 04:15 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    @stecak

    Mala mu je svaka "uvreda" spram nazivanja mene "USTASHA, PROVOKATOR" u jedno 10 postova zaredom,
    kad više nije znao gdje bi jadan, a samo zato jer niti je imao argumenata, i jer mu ne paše šta neko
    piše, i to šta neko drugi piše s dobrim pokriæem.

    Dabogda mu se vratilo sve kako je pisao, a i onako kako razmišlja i piše kad
    doðe do škakljivih pitanja o ratu u BiH i situaciji danas.

    Primjer ti je Tuzlanska kolona i podmetanje vatre na i u džamiji u Višiæima, smrt Džeme Bijediæa,
    i slièna pitanja,
    gdje se jasno zauzme stav, zna se i po èijem prknu nerijetko, ne uvijek, ali nerijetko.

    Što, da šutim dok mi neko nanu i dršku od metle... boli me neka stvar. Nek proba u stvarnosti.

    Nije vjetar mahnit u nekim pitanjima.

    Tokom rata nije samo bilo rikanje magarca na zvuènicima, nego je bila i Lili Marlen,
    inaèe pjesma Wehrmachtovih trupa u 2. svj. ratu.

    Vrijedno spomena.


    -
Bolest. 33.gif

03-28-2016 04:19 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    qR-nGIJAaw4

03-28-2016 04:23 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pjesmu su nacisti oteli od Marlene Dietrich, i koristili u 2. svj. ratu, a to je naslijeðeno i reprodukovano
tokom rata u Mostaru, tako da je potpuno irelevantno stavljati video link sa istom
sem ako ovaj lik ne misli da je ta pjesma puštana od HV-a, HVO-a ili koga veæ s nekom drugom namjerom (kojom u tom sluèaju ?)...

Kao i obièno, maksim po diviziji, koji po obièaju ne zna ni zašto ni èemu ni kako,
sem što osjeæa potrebu da sam sebi nešto stalno dokazuje, i u procesu se prosipa ko riža.

Ostatak postova je samo potvrda svega što ranije napisah,
pogotovu o onom zašto se isti uopšte pojavljuje na forumu.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 03-28-2016 u 07:15.

03-28-2016 06:54 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od makso:

          citat od Stari Grad:


        To s kim si se gledao preko cijevi i s kim bio u rovu (bukvalno ili figurativno) ne odreðuje šta je istina
        i moralno ispravno a šta ne (pa je opravdano tu s pozadinom istine i morala ovako nastupati i reæi
        da je neèiji problem pitanje komunikacije, a ne iznešenih èinjenica koje se tim nekima ne ne sviðaju,
        nego im sekunde ne mogu pod kožu, pa yebu familiju, rodbinu, žene i porod)
        da bi ti to na kraju nazvao šprdanjem, i jednako krivicom onog kome nešto jebu kao i tih što to rade.

        Što u suštini dobrim dijelom govoriš, u istom stilu, kad diskutuješ pitanja od šireg interesea, na žalost.


        -




      Vidim ja da tebi smeta sto ne stadoh na tvoju stranu neku noc.


        Sjeti se kratkih 'nesuglasica' koje sam imao sa prowlerom, pa sam to kratko rjesio bez yebavanja familije





    Tebi se lichno izvinjavam zbog toga shto si morao chitati nasha ogavna prepucavanja.

      Objasnio si to veoma kratko I veoma jasno. Cjenim. 10.gif






Vidi se iz priloženog baš fino kako je to kratko i jasno objasnio
(kako te tom prilikom fiknuo, tj. odjebao u 16, onako, usput, elegantno... 01.gif )

Vrijedno se ovdje sjetiti kako si istom (maksi, izmeðu ostalih) uletio ðonom,
kad si nako laganice nadrkan uletio na forum pa poèeo lijevo
i desno po skoro svima prisutnim na toj temi,
sa svojim idiotskim, debilnim komentarima koji nikakve veze nisu imali s onim šta su
svi kojima si se obraæao mislili i pisali.
Uglavnom, agresiva, uz potpuno pogrešno tumaèenje
postova, gdje se vidi da i pored toga što si proèitao, uopšte nisi shvatio ništa od onog
šta su pisci htjeli da kažu, na što ti je baš makso tom prilikom u nekoliko postova
skrenuo pažnju.

Tvoj problem je samo što si u stanju, i kad te neko fikne, to tumaèiti kao nešto pedeseto... koka

Što ti i mogu oprostiti, s obzirom da je za ono podebljano u njegovom postu
potrebna elementarna sposobnost tumaèenja pisane i govorene rijeèi.

Pošto se zna kako si ti s tim stao, mislim, šta da ti kažem... moje sauèešæe... koka

Haj u zdravlje, pa kad se tivra iduæi put, biæe mi ugodno vidjeti da si i ovaj post proèitao.
Pošto se vidi da zorno èitaš i kaèiš se (tj. šlepaš) za postove u kojima sam prisutan.

Sad... što je tebi lakše ugurati 1 km u pakšu, nego 2 mm u mozak, to je veæ prièa za
drugu temu... na podforumu ZDRAVLJE 01.gif

Nije ti džaba neko viknuo ranije da Danska nije dovoljno velika (ko Amerika) da primi sve dilajle.
Ako si i to bio u stanju skontati.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 03-28-2016 u 08:35.

03-28-2016 08:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:


        citat od makso:


      Imam i rjesenje, ali je utopija. Nekad sam sa Magistrom na tu temu pricao ovdje na forumu.
      Hajmo, ne 3, nego 4 entiteta. srbima, hrvatima, muslimanima, i ostalima. Po popisu iz '91
      Qurac. Nece to niko, a to je najpravednije poslije zavnobiha



    UUUUU... spomenom Magistra ovaj se lazov ,gmaz iliti provokator odma oduzeo. Nemoj ga bola provocirati. Treba uduplat medicinu. 01.gif





Siguran sam da je u sluèaju dotiènog to baš tako ko što ti reèe...

... a nikako i ni u kom sluèaju obrnuto... 13.gif 13.gif 13.gif

P.S. Provjeri s moderima ko je šta od pravila ( ibro dirka not) potegao 13.gif 13.gif
A provjeri i drugdje šta je bilo... i ko je imitirao èije nickove i email adrese... 13.gif 13.gif


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 03-28-2016 u 08:54.

03-28-2016 08:52 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ovo mi se svidilo debelo ..organizacija zelene beretke su dale proglas u kojem se kaze da ce oni u buduce odlucivati koja bagra ce moci da gostuje u Sarajevu da odrze konceret ,ne mozes hvalit cetnike i odrzavati zlocince i noositi majicu karadzica i posle da dodjes da pjevas nama u Sarejevu ..AFERIM MOMCI ..KAO DA STE ME PITALI NA KOJI NACIN SE TREBA OBRACUNAVATI SA BAGROM

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-28-2016 13:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i to je isto fašizam. èuj oni æe odreðivati 29.gif
mogu protestvovati, mogu sugerisati ko to ne bi smio...
ali ne mogu oni odreðivati

___________________________________________________________________

    03-28-2016 14:32 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Fašizam je isto tako, u formi pasivne agresivnosti, posmatrati mirno neke stvari
    ne dizati glas
    i pri tom likovati na i po glavi onima koji sasvim opravdano reaguju .

    Kako na forumu tako i van istog.



    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    03-28-2016 14:40 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

      i to je isto fašizam. èuj oni æe odreðivati 29.gif
      mogu protestvovati, mogu sugerisati ko to ne bi smio...
      ali ne mogu oni odreðivati




    ..treba neko da odredjuje i odredjivat ce sigurno a nece tebe ni pitati jeli to ti odobrajes ,sto je to fasizma zabraniti nekom ko podrzaje zlocin da pjeva u mome gradu,jer vjerovatno da bi im ti i odobrio jel si takva morala da se ulizes nekom kvazi srbinu ili cetniku a sutra i ustasi da mozes otici sa njim da mu se ulizes u supak da bi pio sa njim kavu i lajo na balije ,sit sam ja takvi kao ti i pun mi je kurac ,ako bi se neki likovi pitali cetnici bi nam svaki dan glave kidali ili nam se posrali ispred svake dzamije u Sarajevu i rekli bi cistite balije ,nece moci ove noci moj Green,kurcu pjesme, nosit majicu ratnog zlocinca i podrzavati ga u zlocinima i pljuvati na one sto su ga sudili i pjevati o njemu junacke pjesme i meni dodjes u Sarajevo i kazes mi dobro vece Sarajevo,haj ti otidji u knez mihajlovu i obuci majicu sa silikom Alije Izetbegovica koji nije optuzen a ni osudjen za ratni zlocin pa zapjevaj tako u banjaluci,vratio bi se kraci za glavu..treba da se odredjuje i to debelo koja bagra moze da pjeva,sto to neko zdravku colicu ne zabrani i ne kaze gdje ce da pjeva ..on moze ispred Gazi Husref BEgove dzamije da pjeva niko mu nece reci potamo se ,treba to zasluziti ,ne uvjek braniti i lizati dupe onima koji podrzaje i ne priznju zlocin

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 5, zadnji put od strane vjetar dana 03-28-2016 u 17:18.

    03-28-2016 16:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Green koliko si ti demokrata ja mislim da bi ti ravnogorcima dozvolio da odrze smotru i odaju pocast Drazi u Zetri

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-28-2016 u 17:16.

    03-28-2016 17:16 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4448
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ima li ttreshanja?

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    03-28-2016 18:13 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija

    Attention Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Stari Grad:

        Fašizam je isto tako, u formi pasivne agresivnosti, posmatrati mirno neke stvari
        ne dizati glas

      i pri tom likovati na i po glavi onima koji sasvim opravdano reaguju .

      Kako na forumu tako i van istog.



      -


    13.gif Ova je dobra 13.gif 13.gif 13.gif 10.gif

    Ovo boldovano cu markirati i pritefteriti. Vrijedno je pomena

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    03-28-2016 18:29 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Albert Einstein:
    “The world will not be destroyed by those who do evil, but by those who watch them without doing anything”

    Pritefteri i ovo usput, ako su navodi u vijesti istiniti...

      http://otvoreno.ba/dobro-dosli-u-hrvatski-mostar-rondo-dobija-ime-trg-mate-bobana/


    Makso, velika sikiracija, makar i u formi pokušajâ sarkastiènog "trudbeništva", nije dobra po zdravlje... mane se sekiraj i napinji...


    -

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    03-28-2016 18:37 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..Green koliko si ti demokrata ja mislim da bi ti ravnogorcima dozvolio da odrze smotru i odaju pocast Drazi u Zetri


    ja ti samo rekoh, ko sam ja da nekom nešto dozvolim i ko su Zelene beretke da nekom nešto dozvole?

    mogu biti protiv toga i buniti se, ali ne mogu ja zabranjivati,
    tako isto ne mogu Zelene beretke zabranjivati, ali mogu predložiti i buniti se protiv nekoga

    samo sam to rekao, a ti se pališ

    ___________________________________________________________________

      03-28-2016 18:38 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2849
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ovo je crno

        http://bljesak.info/rubrika/vijesti/clanak/stari-most-ce-dobiti-novi-kamen-dont-forget-93/152711



      Hebem im sve po spisku. Dabogda im se sav bliznji i dalji rod podusio u Neretvi. Sramota.


      Bitno je da mladez BiH ide na koncerte srbijanskih pevaljki, bitno je da je Sarajevo prodalo Mostar, i bitno je da se mi svadjamo.....

      Necu sad o pitanju bosnjaka. Sad cu o nacionalnom interesu BiH.
      Ako Hercegovina nije u nacionalnom interesu BiH, ako Mostar nije vazan, poserem se na sda politiku, koja nas prodaje od 92 pa nadalje.

      Zar Sarajevo i BH vlada nisu u stanju da malo vise popuce mostar, stolac i ostatak hercegovine?
      Zar nije nacionalni interes autoput sarajevo- mostar (jos malo pa gotov autoput mostar-dalmacija)
      Zar se nije moglo nesto vise izgraditi u Mostaru.
      Nakon 20 godina njih je vise i jaci si od nas. Ruse nam po starom gradu. Sramota
      Zar nema drzava za nekolicinu policajaca u civilu da nadgledaju bivsu liniju u MOstaru (imaju da se sin sefa OSE igra pirotehnicara u tunelima)

      Zar ih nije sramota da zitelji istocnog Mostara zive u bijedi i da se iseljavaju. Da su svakodnevno sikanirani i sramoceni, i ponizavani.
      Kako ih nije stid.
      Hebem ti sve nacionaliste Balkana

      Nista, jedite zlatnim kasikama, jeble li vas zlatne kasike.
      08.gif ljut sam i ogorcen


      P.S.
      Unaprijed, prije nego sto ospete po meni. 2 puta sam se rukovao sa rahmetli Alijom. Ne znam jeste li ga vi ikad u zivotu vidjeli. Ucinio je sto je mogao. Grijesio je. Ljudski. Ljudski nije prevariti i prodati.
      Mogao nam je reci da je hercegovina prodana, pa da se grad ne rusi a raja ne ginu

      Ne govorim sada o famoznom 'rata nece biti, za at su potrebno dvoje', nego o susretu sa njim u ngedje u aprilu '93, cini mi se. Na rondou. Jedan sredjovjecni muskarac place za njim 'Ne daj nas Alija, ne daj da nas podijele'. Ale odgovori:'Nemojte se brinuti, sve je dogovoreno'
      Bio je dobar covjek, dobar vjernik i otac bosnjacke nacije.

      08.gif 08.gif

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      03-28-2016 18:44 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      Stranica (18): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com