Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Narodno pozori » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Borna Borna is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1023
Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sve je to zalosno ali ljudi su nazalost postali ravnodusni.

upravo tako ,refleksija...na zalost ...

prvo tobom vlada bijes, zatim dolazi tuga...i onda ravnodusnost...

barem je kod mene takav redosljed..

___________________________________________________________________

    10-04-2009 22:05 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
    mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
    moforaja




    Poruka: 2481
    Location: milano

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja sam se rodio pored pozorista sjecam se da za premijere i prve reprize nikad karata nije bilo,sta se to desilo sa pozoristem ne znam,ne mogu da vjerujem da Mostar je grad bez kulture,mozda politika i uprava grada nije na nivou svojih gradjana
    pozoriste je ogledalo jedne zajednice,ako je prepustimo budalama to smo i zasluzili 38.gif

    ___________________________________________________________________
    Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

    10-04-2009 22:08 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ovako ti to kod nas ide...sve i da hoces nesto da ucinis da pokrenes...uvijek se nadje neko da kaze a gdje sam ja tu....par puta sam pokusavala da ucestvujem u nekim akcijama(btw...malo ovi s bijelog brijega nek ciste smece, nece uvijek neko dolazit iz mahale da vam ga cisti 28.gif ) i projektima i sve se svodilo na praznu pricu, prodaju muda pod bubrege, sve krasno izgleda na tv-u, svi happy, svi nabrijani da se nesto uradi, u novinama clanci izlaze itd...stvarnost je drugacija a pozadina svega toga je "gdje sam ja tu"...to mi se ogadilo tako da sad djelujem kao pojedinac, na svoj nacin...
    ....ovom gradu nije u cilju da se ljudi kulturno obrazuju i nije im u cilju opstanak narodnog pozorista....nikakve peticije, pisma podrske tu nece cuda uciniti....ovom gradu je u cilju da ljudi nista ne poduzimaju i to guzonjama odlicno polazi za rukom....kupe fino ove nevladine organizacije...kurce-palce koji kao "nesto rade"...jah right....je li se iko od njih oglasio...nije niti ce jer to kao nije njihov problem...

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      10-04-2009 22:17 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      kmosst kmosst is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 407
      Location: germany

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Von: Narodno pozorište Mostar [narpomo@hotmail.com]
      Gesendet: Freitag, 9. Oktober 2009 16:29
      An: spagos@
      Betreff: RE: tuga

      Poštovani Smaile!
      Na vratima Narodnog pozorišta su lanci i zavijeno je u crno ali mrtvo svakako nije. Puno se prijatelja javilo i svima hvala! Trenutno se uz tu svu iskazanu podršku borimo sa politikom da trajno riješimo status Narodnog pozorišta i sa tog temelja ga pravimo još jaèim i boljim. Ipak smo pokrenuli ponešto. I uz malo sreæe nadam se da æemo skoro na radost svih prijatelja, skinuti lanac i igrati predstavu "za raju". Ulaz slobodan. Biæemo vam se slobodni javiti ako zatreba neka podrška ili samo da Vas obavijestimo o daljem razvoju situacije. U svakom sluèaju puno hvala i pozdravi!
      Kolektiv Narodnog pozorišta u Mostaru

      10-10-2009 10:29 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
      kmosst kmosst is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 407
      Location: germany

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Postovani,
      u okviru mojih mogucnosti stojim Vam i dalje na raspolaganju.
      Drago mi je da pokazujete znake zivota, da se ne date.
      iskreno se nadam da ce ta predstava „za raju“ biti vrlo brzo, a to bi u ovom trenutku I bilo neophodno potrebno,
      nek vide dusmani da NAS ne mogu unistiti.
      Nadam se da cu ja moje dvije „ frei“ karte moci iskoristiti drugom prilikom, obzirom da nisam u Mostaru, ali cu uskoro ponovo biti.

      Lijepi pozdravi i zelim Vam jos mnogo predstava i premijera,
      naravno u zgradi Narodnog pozorista Mostar u Titovoj ulici.

      Smail Spago

      10-10-2009 10:40 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11491
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nije sve gotovo, nije i ne smje biti kraj Pozoristu.

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      10-10-2009 10:50 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      Stranica (6): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com