Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » **Magistrova ordinacija** 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (29): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Magistar Magistar is a Male
moforaja




Poruka: 2667

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Molim administratora da oèisti ove postove, kojima stvarno nije ovdje mjesto.
Hvala.

___________________________________________________________________

    10-13-2008 21:31 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ti mene bas dobro zbuni, problem je u tome sto je rezultate pokupila doktorica pa neznam ti cifre, prepisan mu je B kompleks vitamin, i zakazano opet vadjenje krvi pri kraj novembra.

    Ima 29 god, visok oko 180, tezine bogami ima oko 90 i nest 07.gif ubit ce me kad dodje, kad dodje sad sa posla pisem ti detaljnije ali tu ta cifra.

    Steta pa je ostavio nalaze kod doktorice, ali sad ce ubrzo vaditi krv opet pa cu ti reci detaljnije cifre, nadam se da ce biti bolje.

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    10-13-2008 21:50 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A de ti meni protumaci moj nalaz
    Leukociti - 6,8 ( doktorica kaze kod trudnice treba biti manje )
    Plocetepitelne kletke neke - dosta
    i Bakterije - dosta

    Eh ssta sad??

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    10-13-2008 21:51 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    majkee_mi majkee_mi is a Male
    avenija kruzno




    Poruka: 232
    Location: negdje na Starom mostu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Magistre da te pitam nesto u vezi cerebralne paralize dali sada postoji operacija da bi se mogo stanje popraviti
    znam da prije dok sam isao u doktora govorili su mi samo vjezba
    ali kontam da se nije nesto modernizovalo pa da sada nema kakva operacija za to?

    ___________________________________________________________________
    AKO DINO RAÐA ZASTO JE GORAN KARAN?

    10-13-2008 21:56 majkee_mi is offline Homepage of majkee_mi Pregledaj poruke od majkee_mi Dodaj majkee_mi u listu prijatelja
    Magistar Magistar is a Male
    moforaja




    Poruka: 2667

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mostarka83:

      Ti mene bas dobro zbuni, problem je u tome sto je rezultate pokupila doktorica pa neznam ti cifre, prepisan mu je B kompleks vitamin, i zakazano opet vadjenje krvi pri kraj novembra.

      Ima 29 god, visok oko 180, tezine bogami ima oko 90 i nest 07.gif ubit ce me kad dodje, kad dodje sad sa posla pisem ti detaljnije ali tu ta cifra.

      Steta pa je ostavio nalaze kod doktorice, ali sad ce ubrzo vaditi krv opet pa cu ti reci detaljnije cifre, nadam se da ce biti bolje.


    29 godina star - nema šanse da sad dobije dijabetes u tim godinama. U stvari 1/10000 sluèajeva.
    Dijabetes tip 1 (juvenilni) se dobija do 14-15 godine.
    A za onaj drugi, tip 2 je isuviše mlad. A i nije mi nešto adipozan s tom kilažom da bi mirisao na dijabetièki sindrom. Znaèi lažna uzbuna.
    Za enzime. Tako se to i radi. Vadiš i jednom, pa ako nisu najbolji, ponove se za 20-30 dana.
    U meðuvremenu se daje Vitamin B komplex, koji ima supresivno svojstvo prema jetri, ne pije se alkohol.
    Odmah da ti kažem nisam pobornik narodne medicine, ali u narodu je u takvim sluèajevima èest obièaj da se uzima surutka i mladi sir, maslac i vrhnje.
    Ponoviæu ti. U 20 do 30% ljudi enzimi se ponekad pokažu visoki. Uzrok je fiziološki povremeni ispad jetrene funkcije.
    Mislim da æe to sve biti u redu na kontrolnom nalazu.

    ___________________________________________________________________

      10-13-2008 22:01 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hvala puno 10.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      10-13-2008 22:03 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      behar behar is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1141

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Magistar:

            citat od djemila:

          Hvala Magistre na podrobnom objasnjenju 10.gif
          moja djeca su ovdje rodjena, odrasli su (23 i 20 god.) i vjeruj mi da nikad nisu dobili injekciju ,a znali su biti bolesni dok su bili mali..
          kcerka je nekoliko puta imala upalu grla, s visokom temperaurom, nemognost gutanja i znas ve popratne probleme, ali nikad nije bila ordinirana injekciju...vadjen je bris..dobila bi antibiotik Kovepenin (valjda njihov) i to je to

          temperaturu inace ne" skidaju" 3 dana..u smislu da je dobronamjerna i da u tom trodnevnom periodu izgore bakterije


          Odlièno. Takve osobe koje nisu nikad, ili hajdemo reæi gotovo nikad primale antibiotike su dar s neba u medicini.Kod njih imaš, kada to zatraži nužda, doista velike uèinke s veoma malim dozama antibiotika
        . Takva je praksa inaèe u skandinaviji s uporabom antibiotika. Oni su svojedobno napravili ogromnu grešku s tuberkulozom. Prepustili su je lijeèenju obiteljskoj medicini, gdje je svaki lijeènik imao svoj pristup u odabiru, vrsti i duljini ATL terapije. A ukinuli istodobno sanatorije. Što se desilo? Pojavio se multirezistentan soj Micobacterium tuberculosis i èitava se Švedska, Finska, ali i Poljska i Rusija o ljutu jadu zabavile. Praktièki neizljeèivi sluèajevi. Ima ih gore relativno dosta (incidenca oko 23 oboljela na 100 000 ljudi). To nije tako davno bilo, prije 4-5 godina. Zato su sad vrlo oprezni s antibioticima i to je za svaku pohvalu.
        A temperatura. Po pravilu temperatura do 38 se ne smatra febrilitetom i NE OBARA SE. Na tolikoj temperaturi pali se alarm u organizmu, poèinje leukocitoza, stvaraju se imunoglobulini i anti tjela, poèinje se luèiti prostaglandin, a uzroènici infekcije ne mogu živjeti na tolikoj temperaturi. Znaèi da nam je potrebna i ponoviæu NE OBARA SE VJEŠTAÈKI.
        Tek kada dosegne preko 38,5 treba poèeti antipirezu.
        Cave! Kod djece sklone Petit malu (što narod kaže frazu) ipak ne vrijedi to pravilo. Znaèi obarati na prvu pojavu hipertermije.


      Magistre, prva stranica te "odala", samo sam se ja, kao i mnogi drugi, vjerovatno, pravila chorava....

      Za Djemilu, nikakve veze nema koliko smo mi, kao pojedinac primali ili pili penicilinske antibiotike. Ono sto je vazno je mutiranje mikroba u organizmu kod ljudi u cijelom svijetu...i razvoj rezistencije. Multirezistente bakterije su veliki problem u svim bolnicama svijeta, izazivaju nozokomijalne bolesti, tj bolesti "fasovane" u bolnici.

      ___________________________________________________________________

        10-13-2008 22:03 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
        Magistar Magistar is a Male
        moforaja




        Poruka: 2667

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Mostarka83:

          A de ti meni protumaci moj nalaz
          Leukociti - 6,8 ( doktorica kaze kod trudnice treba biti manje )
          Plocetepitelne kletke neke - dosta
          i Bakterije - dosta

          Eh ssta sad??


        Ništa strašno. Leukociti ne moraju biti manji u trudnica. I ne boj se. Infekcija teško može prodrijeti ascendentno (odozdo) do ploda.

        1. Èuvaj se ti proteina (bjelanèevina) u mokraæi.
        2. Mjeri tlak redovno

        ___________________________________________________________________

          10-13-2008 22:04 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
          Mostarka83 Mostarka83 is a Female
          Legally Blonde




          Poruka: 3490
          Location: U Cernici

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Magistar:

                citat od Mostarka83:

              A de ti meni protumaci moj nalaz
              Leukociti - 6,8 ( doktorica kaze kod trudnice treba biti manje )
              Plocetepitelne kletke neke - dosta
              i Bakterije - dosta

              Eh ssta sad??


            Ništa strašno. Leukociti ne moraju biti manji u trudnica. I ne boj se. Infekcija teško može prodrijeti ascendentno (odozdo) do ploda.

            1. Èuvaj se ti proteina (bjelanèevina) u mokraæi.
            2. Mjeri tlak redovno


          Ona kaze da nekada nalazi pokazu dosta bakterija a kada ljudi se vise ispitaju nalazi im se pokazu kao cisti, t.j nisu vazda tacni.
          Za sada sam na uvinom caju.
          Tlak mjerila prosle sedmice , super mi je.

          Hvala ti puno 33.gif

          ___________________________________________________________________
          JaMojaTi.gif

          10-13-2008 22:06 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
          Magistar Magistar is a Male
          moforaja




          Poruka: 2667

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od majkee_mi:

            Magistre da te pitam nesto u vezi cerebralne paralize dali sada postoji operacija da bi se mogo stanje popraviti
            znam da prije dok sam isao u doktora govorili su mi samo vjezba
            ali kontam da se nije nesto modernizovalo pa da sada nema kakva operacija za to?


          Na žalost. Nije se daleko još uvijek odmaklo u sluèajevima djeèije cerebralne paralize.
          Jedino, kao što i sam kažeš, stalni fizikalni tretman u cilju oèuvanja i ono malo motorike i jkontraktilnosti što je djetetu ostalo.

          ___________________________________________________________________

            10-13-2008 22:07 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
            Magistar Magistar is a Male
            moforaja




            Poruka: 2667

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od behar:

                  citat od Magistar:

                    citat od djemila:

                  Hvala Magistre na podrobnom objasnjenju 10.gif
                  moja djeca su ovdje rodjena, odrasli su (23 i 20 god.) i vjeruj mi da nikad nisu dobili injekciju ,a znali su biti bolesni dok su bili mali..
                  kcerka je nekoliko puta imala upalu grla, s visokom temperaurom, nemognost gutanja i znas ve popratne probleme, ali nikad nije bila ordinirana injekciju...vadjen je bris..dobila bi antibiotik Kovepenin (valjda njihov) i to je to

                  temperaturu inace ne" skidaju" 3 dana..u smislu da je dobronamjerna i da u tom trodnevnom periodu izgore bakterije


                  Odlièno. Takve osobe koje nisu nikad, ili hajdemo reæi gotovo nikad primale antibiotike su dar s neba u medicini.Kod njih imaš, kada to zatraži nužda, doista velike uèinke s veoma malim dozama antibiotika
                . Takva je praksa inaèe u skandinaviji s uporabom antibiotika. Oni su svojedobno napravili ogromnu grešku s tuberkulozom. Prepustili su je lijeèenju obiteljskoj medicini, gdje je svaki lijeènik imao svoj pristup u odabiru, vrsti i duljini ATL terapije. A ukinuli istodobno sanatorije. Što se desilo? Pojavio se multirezistentan soj Micobacterium tuberculosis i èitava se Švedska, Finska, ali i Poljska i Rusija o ljutu jadu zabavile. Praktièki neizljeèivi sluèajevi. Ima ih gore relativno dosta (incidenca oko 23 oboljela na 100 000 ljudi). To nije tako davno bilo, prije 4-5 godina. Zato su sad vrlo oprezni s antibioticima i to je za svaku pohvalu.
                A temperatura. Po pravilu temperatura do 38 se ne smatra febrilitetom i NE OBARA SE. Na tolikoj temperaturi pali se alarm u organizmu, poèinje leukocitoza, stvaraju se imunoglobulini i anti tjela, poèinje se luèiti prostaglandin, a uzroènici infekcije ne mogu živjeti na tolikoj temperaturi. Znaèi da nam je potrebna i ponoviæu NE OBARA SE VJEŠTAÈKI.
                Tek kada dosegne preko 38,5 treba poèeti antipirezu.
                Cave! Kod djece sklone Petit malu (što narod kaže frazu) ipak ne vrijedi to pravilo. Znaèi obarati na prvu pojavu hipertermije.


              Magistre, prva stranica te "odala", samo sam se ja, kao i mnogi drugi, vjerovatno, pravila chorava....

              Za Djemilu, nikakve veze nema koliko smo mi, kao pojedinac primali ili pili penicilinske antibiotike. Ono sto je vazno je mutiranje mikroba u organizmu kod ljudi u cijelom svijetu...i razvoj rezistencije. Multirezistente bakterije su veliki problem u svim bolnicama svijeta, izazivaju nozokomijalne bolesti, tj bolesti "fasovane" u bolnici.


            Ne kontam, što je poenta. Da se ubjeðujem s tobom, da se takmièim s tobom.
            Nema šanse. Rekla si svoje, i hvala na informaciji. To nisam znao.

            ___________________________________________________________________

              10-13-2008 22:13 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
              Sunshine Sunshine is a Female
              moforaja




              Poruka: 2365
              Location: ..na suncanoj strani zivota

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Evo da i ja pitam nesto..
              Ako je zena krvna grupa A- i rodila prije 7 godina,dijete naslijedilo njenu krvnu grupu i zbog toga nije dobila injekciju Rogan,da li mogu postojati neke poteskoce ili komplikacije pri narednoj trudnoci?

              ___________________________________________________________________


                jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
                Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
                Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


                  23.gif

                  10-13-2008 22:15 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
                  R2-D2 R2-D2 is a Male
                  BUKACHAAAAA


                  Poruka: 5594
                  Location: La La Land

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Mostarka83:

                    Nemojte me bola zbunjivat 08.gif 02.gif
                  Izvini ako jesam....ja sam ti dao odgovor cim si ga trazila....pusti sada prijeko prece okolo je blize.....
                      citat od Mostarka83:

                    Moj muz je prije neki dan provjeravao krv i danas je bio da mu doktorica pregleda rezultate.
                    Nalazi su mu bili na tome da su mu enzimi ( sta su ustvari ti enzimi )povecani , pri cemu mu je prepisala B kompleks 3x1, a isto tako i secer mu je bio na granici.
                    Ako moze objasnjenje za te enzime i sta da se radi secer da mu ne predje tu granicu.

                  I Mago ti rece da pazis na proteine u mokraci....
                  A ja ti rekoh...o tome smo pricali....jer skoro svi enzimi su proteini....i nemas se sad cega pazit...ako vec imas rezultate....nalaze...koji ti govore koliki je postotak....i od cega su enzimi...
                  Pa eto sad...izvini ako sam te zbunio...
                  Necu vise ...
                  33.gif

                  ___________________________________________________________________
                  I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
                  Sha-Shi is my name..and off course,

                    I do piss excellence in the morning..

                  10-13-2008 22:15 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
                  Mostarka83 Mostarka83 is a Female
                  Legally Blonde




                  Poruka: 3490
                  Location: U Cernici

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Dobro si se sjetila sunshine, ja pomislih da je mozda vidio magistar temu ali dobro sto priupita 10.gif

                  ___________________________________________________________________
                  JaMojaTi.gif

                  10-13-2008 22:16 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
                  Mostarka83 Mostarka83 is a Female
                  Legally Blonde




                  Poruka: 3490
                  Location: U Cernici

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od R2-D2:

                        citat od Mostarka83:

                      Nemojte me bola zbunjivat 08.gif 02.gif
                    Izvini ako jesam....ja sam ti dao odgovor cim si ga trazila....pusti sada prijeko prece okolo je blize.....
                        citat od Mostarka83:

                      Moj muz je prije neki dan provjeravao krv i danas je bio da mu doktorica pregleda rezultate.
                      Nalazi su mu bili na tome da su mu enzimi ( sta su ustvari ti enzimi )povecani , pri cemu mu je prepisala B kompleks 3x1, a isto tako i secer mu je bio na granici.
                      Ako moze objasnjenje za te enzime i sta da se radi secer da mu ne predje tu granicu.

                    I Mago ti rece da pazis na proteine u mokraci....
                    A ja ti rekoh...o tome smo pricali....jer skoro svi enzimi su proteini....i nemas se sad cega pazit...ako vec imas rezultate....nalaze...koji ti govore koliki je postotak....i od cega su enzimi...
                    Pa eto sad...izvini ako sam te zbunio...
                    Necu vise ...
                    33.gif

                  Dobro nema frke 33.gif Zbuniste me na momenat 33.gif

                  ___________________________________________________________________
                  JaMojaTi.gif

                  10-13-2008 22:17 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
                  Mostarka83 Mostarka83 is a Female
                  Legally Blonde




                  Poruka: 3490
                  Location: U Cernici

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od R2-D2:

                    [quote]
                      citat od Magistar:
                    [quote]
                    Èuvaj se ti proteina (bjelanèevina) u mokraæi.
                    hehe...bola reci joj ...paz' na enzime u mokraci....
                    13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


                  Mozda si ti pomjesao, on je mislio na moju mokracu , ne na muzeve enzime 07.gif

                  ___________________________________________________________________
                  JaMojaTi.gif

                  10-13-2008 22:19 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
                  Magistar Magistar is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 2667

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Sunshine:

                    Evo da i ja pitam nesto..
                    Ako je zena krvna grupa A- i rodila prije 7 godina,dijete naslijedilo njenu krvnu grupu i zbog toga nije dobila injekciju Rogan,da li mogu postojati neke poteskoce ili komplikacije pri narednoj trudnoci?


                  Nisi mi rekla za Rezus, tj. RH faktor. U majke ali i u oca.
                  Krvne grupe ne znaèe ništa kod imunokompatibilnosti.

                  ___________________________________________________________________

                    10-13-2008 22:20 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
                    Magistar Magistar is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 2667

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Da pojasnim.
                    ZABORAVI krvnu grupu. Nije bitna kod imunokompatibilmosti.
                    Žene su u OGROMNOJ veæini RH+, tako da je sasvim svejedno da li je otac RH+ ili -., buduæi da dijete naslijeðuje RH+ u ovom sluèaju od majke - i nikom ništa.
                    No ipak se ponekad desi kombinacija RH- majke i RH+ oca (muškarci su u OGROMNOJ veæini RH-).
                    Tada dijete naslijeðuje RH+ od oca, koji majèin organizam ne prepoznaje i poèinje stvarati anti tjela. U trajabnju prve trudnoæe, masjka ne razvije dovoljno antitjela protiv ploda i obièno proðe bez posljesdica. Zato se odmah nakon poroda majci daje ROGAN u cilju brisanja memorije njenih antitjela. Ali i zbog toga da bi i naredna trudnoæa prošla bez posljedica.
                    Evo malo igre brojeva i slova:
                    majka RH+ otac RH- - bez problema
                    majka RH+ otac RH+ - bez problema
                    majka RH- otac RH- - bez problema
                    majka RH- otac RH+ - prijeteæa imunokompatibilnost

                    Nekada se tim ženama savjetovala samo jedna trudnoæa. Ali i to je davno prevaziðeno.

                    ___________________________________________________________________

                      10-13-2008 22:30 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
                      djemila djemila is a Female
                      Naj-Moder 2008




                      Poruka: 11491
                      Location: Mostar

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Ova tema ima zvjezdice i pridrzavajte se toga pravila

                      ___________________________________________________________________
                      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

                      10-13-2008 22:41 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
                      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
                      Legally Blonde




                      Poruka: 3490
                      Location: U Cernici

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      I ja sam 0- dok je muz 0+, mali je 0- tj moja krvna grupa i poslije poroda nisam primila inekciju. Sada imam zakazanu inekciju u 7 mjesecu.

                      ___________________________________________________________________
                      JaMojaTi.gif

                      10-13-2008 22:41 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
                      Stranica (29): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com