Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Elma Boskailo 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zlatan je ovo dobro kazao ali nije nase da odredzujemo ko ce koliko dati
i ko ce ucestvovati uopste u akciji
sve je dobrovoljno mi smo dali ovdje sve da se uradi koliko je moguce bolje i to je za svaku pohvalu
da se za elmu obezbijedi dovoljno novca
sve ostalo je nebitno
ne mogu a da ne kazem svaka cast na ovoj akciji svima koji su ucestvovali

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

12-13-2008 18:13 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
sany sany is a Female
seka




Poruka: 673
Location: njemacka
pokretac teme Thread Started by sany

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    zlatan je ovo dobro kazao ali nije nase da odredzujemo ko ce koliko dati
    i ko ce ucestvovati uopste u akciji
    sve je dobrovoljno mi smo dali ovdje sve da se uradi koliko je moguce bolje i to je za svaku pohvalu
    da se za elmu obezbijedi dovoljno novca
    sve ostalo je nebitno
    ne mogu a da ne kazem svaka cast na ovoj akciji svima koji su ucestvovali


pasha 10.gif 10.gif 10.gif
sve si rekao....

___________________________________________________________________
Bogat si tek kad imas nesto sto nikada ne mozes kupiti novcem.....

12-13-2008 19:45 sany is offline Pregledaj poruke od sany Dodaj sany u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

umrijecu ali neke stvari necu shvatiti

batku niko nije osporio ni rad ni trud
ali ne mjesajte babe i zabe

toliko od mene.

___________________________________________________________________






          12-13-2008 21:07 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          liha liha is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 270
          Location: mostar-kosor

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Aleksandra:

            zamolila bi nekoga da vodi evidenciju o prikupljenom novcu za elmu sa foruma, dakle od forumasa

            kod mene je 100 KM od silve 33.gif 33.gif 33.gif


            ne znam je l doslo i do kakvog preusmeravanja novca sa paketica i sl

            molim vas da ovdje napisete


              citat od Zilha:

                citat od Aleksandra:

              zamolila bi nekoga da vodi evidenciju o prikupljenom novcu za elmu sa foruma, dakle od forumasa

              kod mene je 100 KM od silve 33.gif 33.gif 33.gif


              ne znam je l doslo i do kakvog preusmeravanja novca sa paketica i sl

              molim vas da ovdje napisete



            Ima i kod mene nesto novca.

            Bosonoga je po Djemili poslala 60 km 10.gif

            Aleksandra!

            Mozda bi najbolje bilo da sav novac skuplja samo jedna osoba, koja ce na kraju to sve skupa uplatiti na ziroracun Boskaila.



              citat od MINIFINI:

            "In copy" fotokopirnica Carina za Elmu ce odraditi besplatno sve plakate

            CARINA-MLADENA BALORDE 67-88 000 Mostar
            tel:036/551 714

            Menso i ekipa hvala! 33.gif


              citat od Hogar:

                citat od Aleksandra:

              zamolila bi nekoga da vodi evidenciju o prikupljenom novcu za elmu sa foruma, dakle od forumasa

              kod mene je 100 KM od silve 33.gif 33.gif 33.gif


              ne znam je l doslo i do kakvog preusmeravanja novca sa paketica i sl

              molim vas da ovdje napisete


            Ja sam poslao direktno na racun 100 KM. Evo upravo provjerio pare su skinute s mog racuna, trebale bi najkasnije u ponedjaljak biti kod porodice Boskailo.
            Raja, vi ste drama 10.gif pazite malo i na sebe u svemu ovome 33.gif


              citat od Aleksandra:

            pepi karttis donirat ce 50 kutija za skupljanje donacija 10.gif 10.gif 10.gif


              citat od Sunshine:

            Uplacena donacija za Elmu od MO Bebe i njenog muza 30eura!

            Mo Beba 10.gif 33.gif


              citat od dadana:

            Danas uplaceno u Mostaru od mene 60 KM 10.gif


              citat od Aleksandra:

            enver 300 KM 33.gif 33.gif 33.gif

            direktno elminom ocu


              citat od sany:

              http://dziho.com/index.php?option=com_content&task=view&id=477&Itemid=1

            Evo je objavljeno i na Dzihinoj stranici.
            Tek sad sam stigla i citam sta ste sve uradili,raja svaka cast 33.gif
            Evo i moj izvjestaj:
            jutros postavljeni plakati u Bosanskoj Islamskoj Kulturnoj Zajednici,,Gazi Husrevbeg,, u Kölnu
            ljudi su se angazovali sa tolikom voljom da ja nemam rijeci,planirali su sutra abd postaviti kutiju na Bajram namazu,a neki su poceli vec danas davati priloge.
            Ono sto me odusevilo bila su djeca polaznici mektebske nastave koji su davali svi odreda po 1-2 eura,naravno od svog dzeparca.
            Danas poslijepodne u Ahenu je Dzihina promocija,moj muz i jos jedan prijatelj su otisli tamo i ponijeli plakate,kako bi mogli podijeliti ljudima,jer sto vise ljudi zna to bolje.
            Kod mene su novac ostavili:
            Avdic Safet iz Kladnja 100e
            Atkic Admir iz Doboja 50e
            Edis(ne znam Prezime)momak iz Crne Gore 20e
            Ovaj novac cemo sastaviti sa novcem koji sakupimo nakon Bajram namaza i onda ce sve zajedno biti prebaceno na Elmin racun

            Sta drugo reci nego svaka cast svima 33.gif 33.gif 33.gif


              citat od Aleksandra:

            evo i prve kutije iz derby kladionice na carini, dva dana

            30, 25 KM


              citat od Aleksandra:

            maja èadra i taner - 100 KM (novac je kod mene) 33.gif 33.gif

            selma i emir elezovic - 50 KM 33.gif 33.gif

            veceras ide kutija i u fejicevu u caffe INTERMEZZO 33.gif


              citat od sany:

            Evo i jedna lijepa vijest 33.gif
            Dobri ljudi iz dzemata Köln su mi upravo predali 1260eura 10.gif 10.gif 10.gif

            Novac sutra abd uplacujem na Elmin konto.
            ima i par imena ljudi a to su
            Skender Kadira 50eura 33.gif
            Ramiz Basic iz Vranjevica (sad u Ahenu)50 eura 33.gif

            Posebno u ovoj akciji doprinio je novcano i bogami organizacijom i informisanjem ljudi nas sugradjanin Alija Catic i supruga Jasminka 33.gif

            Sta drugo reci nego veliko HVALA dobrim ljudima 33.gif 33.gif 33.gif


              citat od Aida~:

                citat od Aleksandra:

              po mojoj racunici forum je do sada skupio: 1390 eura i 800 KM

              neki novac je uplacen na racun, neki je kod mene, neki je kod drugih, neki je odnesen u aladinice...


              10.gif 10.gif 10.gif

              (ukljucila sam naravno i novac koji je sany sakupila 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif )


            Stize vec i:

            anonimna....... 55 Eura
            Rima............. $70

            Najljepse, najvece hvala!

            Velika je zurba u ovom slucaju, pa cu 23.12.og poslati sve na spomenuti bankovni racun. Ne smijem duze cekati na vase doprinose: zbog bozicnih praznika ovdje banke nece raditi u cetvrtak ni petak, pa ce onda raditi usporeno i s malo radnika prije novogodisnjih praznika, pa zato.... molim vas upamtite 22.12. kao krajnji rok za slanje paypalom na
              asigur@entercom.com


            Hvala svima puno na dobroj volji i ovolikom povjerenju! Cinimo svi sve najbolje sto mozemo, pa prosto mora i izdobriti sve


              citat od mos_tarka:

            sinoc sam bila u boriku, koristim priliku da se javno zahvalim gazdi , dva puta su pozivali raju da ubacuju u kutiju za elmu koja se nalazila kod sanka i rezultati su :
            696,5 KM + 0,80 euro centi + 3 kune, novac cu danas predati aleksandri
            u ovo 696,5 maraka bilo je 20 eura koje sam ja racunala kao 40 marka

            bravo mi


              citat od Aleksandra:

            dvije anonimne uplate clanova foruma
            direktno na racun boskailo
            ukupno 100 eura 33.gif 33.gif


              citat od Aleksandra:

            suada omeragic 50 KM 33.gif

            sonja sulentic 20 KM 33.gif

            novac je kod mene


              citat od mos_tarka:

            nedzad dzozlic-dzuza iz hjustona (usa) po svojoj mami poslao 250 maraka, danas meni predato, novac je kod mene 33.gif 33.gif


              citat od Aleksandra:

            Èokolada 500 kruna 33.gif


              citat od Aida~:

            Stiglo je jos:
            Gimnazijalka ..... 50 AUD (oko $35)
            Anonimna vip cybercity.... 30 Eura
            Total za Elmu na paypalu
              asigur@entercom.com
            = 85 Eura i $105

            Hvala! I najljepse zelje!


              citat od Aleksandra:

            prvi humanitarni koncert - karte i kutija= 1660 KM

            290 ulaznica= 1450 KM
            kutija= 210 KM


              citat od Aleksandra:

            ovako

            mediji su odigrali veeeeeeeliku ulogu
            u vise segmenata, ali to sada nije bitno

            bitna je ogromna energija i dobra volja
            moforaja 33.gif

            dakle, danas se naglo povecao priliv 10.gif 10.gif 10.gif

            redžo iz gorazda, inace biznismen upalatio je 8.000 KM 33.gif
            ministar kebo - danas je izdao nalog na 5.000 KM 33.gif
            ministar faletar rekao je 2.000 KM, i obecao da ce animirati dalje 33.gif
            gospodja iz amerike koja mi se javila za sada je prikupila 4.000 dolara i akcija jos traje 33.gif

            jos nije sve doslo do boskailovih, ali mislim da je sada do administracije...uglavnom, mediji sve prate 33.gif

            elma je imala dva vrlo teska dana, posebno noci
            roditelji su iscrpljeni
            danas sam opet bila sa tv mostarom u aladinicima
            snimio se jos jedna prilog koji ce sutra biti u politickom magazinu fokus-za raju koja ne gleda fokus-fokus u svom programu je i do sada radio humanitarne akcije i obavjestavao kome je neophodna pomoc i kako pomoci ljudima

            puno pozdrava svima i veliko hvala od elme i njene porodice 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif


              citat od sany:

            Sportski Savez Grada Mostara uplatio 500 km na Elmin racun 33.gif 10.gif


              citat od Aleksandra:

            bajramski koncert prilozi u humanitarnim kutijama oko 1577 KM 33.gif


              citat od Aleksandra:

            Aleksandra

            Novajlija

            Poruka: 4

            *
            *

            31

            Danas, 09:49

            Quoted from "mala A"
            Evo odlucili smo da posaljemo 200 eura od para skupljenih za onu drugu akciju.
            Da ne bi placali drugu postarinu, moje pitanje je Sandra mozemo li sve poslati zajedno,
            pa da tebi valsnik tog konta (ne znam ko je on - valjda neko s moforaje) da tih 200 eura?

            naravno
            nema nikakvih problema

            hvala puno!
            POZDRAV


            200 eura sa akcije novogodisnji paketici 33.gif


            post kopiran sa foruma mostarskaraja


              citat od Aleksandra:

            humamitarnim koncertom Plesom za život sakupljeno je 1850 KM
            a sa prilogom od prodaje kokica (Elvis Kariæ) jos 85 KM
            sto je ukupno 1935 KM 01.gif


              citat od mos_tarka:

            autoprevoz uplatio 230 maraka direktno na racun, uplatnica kod mene


              citat od mos_tarka:

            marica 10 maraka novac kod mene


              citat od Carinsko djete:

            Poslao danas,nadam se da ce stici na vrjeme 10.gif


              citat od liberty:

            Ja sam poslao direktno preko western uniona i samo da vas obavijestim da mobitel ima jako los prijem i da je lakse stupiti u kontakt na fiksni telefon (036-862-803).


              citat od mos_tarka:

            kutije koje su bile u milenijum kladionicama veceras otvorene i bilo je 758,75 KM

            bravo mi 10.gif
            hvala raji koja su ubacivala


              citat od sany:

            Evo jos jedan prilog za Elmu,
            moj muz je organizovao akciju u firmi u kojoj radi
            Firma P&Kiz Bielfelda
            Lutvija Pramenkovic 200eura

            par ljudi medju kojima su neki iz Poljske 125 eura

            znaci sve ukupno 325 eura 10.gif 10.gif 10.gif

            akcija ide dalje...... 33.gif


              citat od Aida~:

            Brinu me vijesti o Elminom stanju, i koliko se dugo vec bori protiv ove bolesti.... Prekjuce, kad sam otisla do banke da uplatim priloge za akciju za novogodisnje paketice, poslala sam i ovo sto se do tada kod mene bilo skupilo na racun

            Elma Boškailo
            Hypo Alpe Adria Bank
            SWIFT code HAABBA22
            IBAN: BA393060123761952613
            Devizni racun: 123 76 19 526

            Kao i za uplatu za novogodisnje paketice, uplaceni su troskovi transfera, ali mi sluzbenica nije sa sigurnoscu mogla reci da li ce i prijemna banka nesto naplatiti, i koliko ce trebati da novac stigne na odrediste.

            Kod mene je bilo 85 eura i $105. Savjetovali su mi da posaljem sve u dolarima. Prema kursu 1 euro= $1.33357, skupljenih 85 Eura = $113.353, tacnije $115. Sve skupa, uplatila sam $250 ovaj put

            ~ potvrda od banke:

            A danas je vec pristiglo jos!
            Dunja Pionirka i Juzernejm ..... 100 Eura!

            HVALA 10.gif 01.gif


          100 E uplaèeno na raèun od S-èlana moforaje (ovo sam dobila na pp i zamoljena da ovako objavim samo radi evidencije)

          OPET EDIT:

              citat od Aleksandra:

            ja sam otvoreno hayatu izrazila svoje ogorcenje za prvi prilog
            nisam zaboravila reci ni da sam se osjecala iskoristeno

            sad me nervira dio kada ce svi priprisivati sebi zasluge i sl- NIGDJE IH NIJE BILO dok se
            obicni ljudi udruzenim snagama zajedno sa rtm-om i portalima nisu izborili i sakupili navedeni novac
            i treba jos toliko, jer boskailovi su u ocajnoj finansijskoj situaciji
            nije problem sad intervenisati sa 65.000 KM na racunu...ali da opet napomenem, budimo realni, njima treba jos toliko....
            nego transplatacija je hitna i ona sama kosta 80.000 KM i nista drugo ne ukljucuje ...ali svakako lakse se dise....

            mostarka i fanki su danas pokupile kutije koje su bile po gradu- izbrojan je i svaki fening i ukupna cifra iznosi 5.886, 85 KM 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
            minifirni sutra donosi preostale, i od ponedjeljka kutije idu u drugi krug sakupljanja... 10.gif

            donatorski brojevi idu uskoro...papirologija gusi citav sistem, pa nije zaobisao ni ovu humanitarnu akciju...


            pozdrav svima i hvala 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane liha dana 12-13-2008 u 21:18.

          12-13-2008 21:07 liha is offline Posalji email za liha Pregledaj poruke od liha Dodaj liha u listu prijatelja
          srebrenica1 srebrenica1 is a Male
          mofo beba


          Poruka: 1
          Location: usa

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Selam ,udruzenje ''Prosvjetitelj-Muallim''Srebrenica iz podrinja je poslalo licno majki donaciju od $150

          ___________________________________________________________________
          putnik-srebrenica

          12-14-2008 15:21 srebrenica1 is offline Posalji Email za srebrenica1 Homepage of srebrenica1 Pregledaj poruke od srebrenica1 Dodaj srebrenica1 u listu prijatelja
          cema cema is a Male
          rodjeni


          Poruka: 923
          Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________
          MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

          12-14-2008 15:23 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
          Aleksandra Aleksandra is a Female
          moforaja




          Poruka: 10252
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          33.gif

          ___________________________________________________________________






                  12-14-2008 15:52 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                  sany sany is a Female
                  seka




                  Poruka: 673
                  Location: njemacka
                  pokretac teme Thread Started by sany

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  10.gif 10.gif 10.gif

                  33.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Bogat si tek kad imas nesto sto nikada ne mozes kupiti novcem.....

                  12-14-2008 17:10 sany is offline Pregledaj poruke od sany Dodaj sany u listu prijatelja
                  Mensud Mensud is a Female
                  mofo beba


                  Poruka: 5

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  U Svicarskoj,na bajramskom sijelu organizaciji IZ u kantonu Aargau,sinoc skupljeno 4330.-CHF(preko 5000 KM).Novac ce biti uplace sutra na Elmin konto.Hvala svima koji su inicirali,podrzali i dalje rade na ovoj akciji.Bilo je sinoc,dirljivo,toliko lijepih zelja,poruka,dova,da covjek ostane bez daha.Zelimo da se sinocne zelje iostvare nasoj Elmi

                  12-14-2008 20:07 Mensud is offline Pregledaj poruke od Mensud Dodaj Mensud u listu prijatelja
                  orion orion is a Female
                  samo sto nisam




                  Poruka: 1113
                  Location: mobilna

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Moje 3 kolegice i ja smo uplatile 170 KM na racun kod Hypo banke 5.12.2008.

                  ___________________________________________________________________

                    12-14-2008 20:23 orion is offline Pregledaj poruke od orion Dodaj orion u listu prijatelja
                    zlatan69 zlatan69 is a Male
                    guster


                    Poruka: 61
                    Location: kladanj

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Jos jedna radosna vijest,
                    Za Elmu zvanicno obezbjedzen sav novac preko Fonda federalnog ministarstva zdravstva. 10.gif

                    ___________________________________________________________________
                    Jasam oblikom kaplja a sadrzajem more.

                    12-15-2008 12:40 zlatan69 is offline Pregledaj poruke od zlatan69 Dodaj zlatan69 u listu prijatelja
                    Ceznja Ceznja is a Female
                    moforaja




                    Poruka: 3970
                    Location: Bogu iza noga

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

                    ___________________________________________________________________
                    "Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

                    12-15-2008 12:52 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
                    mostar01
                    SexNepoznat

                    Poruka: 33

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od zlatan69:

                      Jos jedna radosna vijest,
                      Za Elmu zvanicno obezbjedzen sav novac preko Fonda federalnog ministarstva zdravstva. 10.gif


                    Nije u pitanju Federalno ministarsvo zdravstva nego Zavod za zdravstveno osiguranje F BiH koji predstavlja njihova direktorica Novka Agiæ. Ovo naglašavam iskljuèivo zbog toga da zasluge ne pripadnu onome ko se nimalo nije potrudio za ovaj sluèaj.

                    12-15-2008 12:59 mostar01 is offline Pregledaj poruke od mostar01 Dodaj mostar01 u listu prijatelja
                    zlatan69 zlatan69 is a Male
                    guster


                    Poruka: 61
                    Location: kladanj

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od mostar01:

                          citat od zlatan69:

                        Jos jedna radosna vijest,
                        Za Elmu zvanicno obezbjedzen sav novac preko Fonda federalnog ministarstva zdravstva. 10.gif


                      Nije u pitanju Federalno ministarsvo zdravstva nego Zavod za zdravstveno osiguranje F BiH koji predstavlja njihova direktorica Novka Agiæ. Ovo naglašavam iskljuèivo zbog toga da zasluge ne pripadnu onome ko se nimalo nije potrudio za ovaj sluèaj.

                    Hvala na korekciji moga navoda ali kako god bitno je dace Elma biti zbrinuta i akobogda izlijecena a tonam je svima bio cilj zar ne?
                    10.gif

                    ___________________________________________________________________
                    Jasam oblikom kaplja a sadrzajem more.

                    12-15-2008 13:23 zlatan69 is offline Pregledaj poruke od zlatan69 Dodaj zlatan69 u listu prijatelja
                    cheri cheri is a Female
                    moder u peMziji




                    Poruka: 3810
                    Location: Svizzera

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Znate li gdje je to zvanicno potvrdjeno, moze li se negdje procitati, jesu li novine,radio ili tv to objavili?
                    Nisam uspjela nigdje da nadjem vijest. Zlatane i mostar01, mozete li nam reci gdje je to objavljeno, molim vas? Hvala vam.

                    12-15-2008 13:34 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
                    Edo Edo is a Male
                    Bad Company




                    Poruka: 2324
                    Location: Somewhere in time......

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Samo nek nam Elma ozdravi 10.gif

                    ___________________________________________________________________

                    12-15-2008 13:44 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
                    orion orion is a Female
                    samo sto nisam




                    Poruka: 1113
                    Location: mobilna

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    10.gif

                    ___________________________________________________________________

                      12-15-2008 14:08 orion is offline Pregledaj poruke od orion Dodaj orion u listu prijatelja
                      mostar01
                      SexNepoznat

                      Poruka: 33

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od cheri:

                        Znate li gdje je to zvanicno potvrdjeno, moze li se negdje procitati, jesu li novine,radio ili tv to objavili?
                        Nisam uspjela nigdje da nadjem vijest. Zlatane i mostar01, mozete li nam reci gdje je to objavljeno, molim vas? Hvala vam.


                      današnji dnevni avaz str 7.

                      12-15-2008 14:47 mostar01 is offline Pregledaj poruke od mostar01 Dodaj mostar01 u listu prijatelja
                      Aleksandra Aleksandra is a Female
                      moforaja




                      Poruka: 10252
                      Location: Mostar

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      akcija je na pola puta....zavod ce sukcesivno placati...samo tranpslataciju...iam jos jako puno troskova...

                      cijelo jutro sam sa njima na liniji... 33.gif
                      oni su puno iskusniji od nas i kazu da je potrebno dosta novca i za post operativno lijecenje od minimum godinu dana...kao i valjani uslovi u kuci u kojoj zive

                      a samo cu napomenuti da se radi o nezaposlenim povratnicima.... 33.gif

                      ___________________________________________________________________






                              12-15-2008 14:52 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                              cheri cheri is a Female
                              moder u peMziji




                              Poruka: 3810
                              Location: Svizzera

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                  citat od mostar01:

                                    citat od cheri:

                                  Znate li gdje je to zvanicno potvrdjeno, moze li se negdje procitati, jesu li novine,radio ili tv to objavili?
                                  Nisam uspjela nigdje da nadjem vijest. Zlatane i mostar01, mozete li nam reci gdje je to objavljeno, molim vas? Hvala vam.


                                današnji dnevni avaz str 7.

                              Hvala 10.gif

                              12-15-2008 14:53 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
                              Stranica (9): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                              Postavi novu temu Odgovori
                              Go to:
                              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com