Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Vele » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dragi i dobri Deni, u svemu je do nas....od patika do pilava.....a nas je malo i pièkice smo....do daljneg .....

11-27-2012 23:00 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..mnogo je gladni usta da bi ih sve nahranili..ne moze se Velez josh sledecih sto godina drzat i odrzavat na infuziji i prezivljavati na aparatima zvanim humanitarna pomoc ..znam da je ovo tuzno i zalosno..Velez treba krenuti sam ,treba ga privatizovat ..ko ga voli i ko ima neka ga kupi ..posle toga navijaci koji vole velez mogu kupovat akcije u svome klubu ..od tih para koje bi se uzelo d raje za kupovinu akcija u Velezu mogle bi se kupit patike ,trenerke ostala sportska oprema .ovako uvjek ce im nedostajati hiljadu neki kuraca .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-27-2012 23:37 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8042

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..mnogo je gladni usta da bi ih sve nahranili..ne moze se Velez josh sledecih sto godina drzat i odrzavat na infuziji i prezivljavati na aparatima zvanim humanitarna pomoc ..znam da je ovo tuzno i zalosno..Velez treba krenuti sam ,treba ga privatizovat ..ko ga voli i ko ima neka ga kupi ..posle toga navijaci koji vole velez mogu kupovat akcije u svome klubu ..od tih para koje bi se uzelo d raje za kupovinu akcija u Velezu mogle bi se kupit patike ,trenerke ostala sportska oprema .ovako uvjek ce im nedostajati hiljadu neki kuraca .



Ulaganje u Klub: slicno rade navijaci po Evropi, evo primjera navijaca Feyenoorda:
SVI ONI (nema ih puno) koji su prije godinu dana na JURIS htjeli da udju u prostorije Kluba, da se obracunaju sa Upravom, psovanjem, i vrijedjanjem, su pohapseni, i zabranjen im je ulaz na stadion,
SVI ONI (a ima ih masa) koji su dali samo jedan euro i imaju papir su od srca dobrodosli u klub i preko svojih predstavnika imaju pravo glasa ..

Nasa ideja je bila da mi kao navijaci PROBAMO NESTO URADITI A NE DA CEKAMOI PRINCA NA BIJELOM KONJU, KAKVOG MELEKA KOJI CE NAS IZVADITI ....
BILO KO DA DODJE STOJIM IZA PRIJEDLOGA DA MI UZMEMO OMLADINSKU SKOLU NA SEBE !!!
NIJE HUMANITARNA POMOC NI SADAKA ....VEC ULAGANJE U BUDUCNOST !!!

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

11-28-2012 11:36 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Od ovog trenutka smo dvojica
1. Deni
2. Abraxas......

11-28-2012 12:26 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8042

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Od ovog trenutka smo dvojica
    1. Deni
    2. Abraxas......



Hvala drug ... 10.gif 33.gif

nisam nikad ni sumnjao ... !!!!!

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

11-28-2012 13:25 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.Denani kako nije humanitarna ako nesto uzimash na sebe a to ti se ne vraca ..znaci opet neka vrsta ,haj da je nazovemo donacija da je ne zovemo sadaka .sta posle ..evo rjesit ce problem patika starki i adidas .ako je velez duzan 20 000 maraka za vodu ,ko ce to platit .recimo ja kao direktor vodovoda necu da cujem za velezov racun ..kako onda to rjesiti..znaci opet skupljanje i opet sadaka ..Velez je konstituisan pogresno .nema vise gradske sofke inema elektrolize i sokola da daju nepovratna sredstva za Velez ,jer velez je bio sportsko drustvo ,po zakonu je drzava izdvajala sredstva iz budzeta na nivou opstine ,republike i drzave na ime razvoja sprta .danas su te kase prazne a Velez i dalje ostao registrovan kao sportsko drustvo ..ciji je onda Velez..ove jadne raje koja skuplja koju marku euro ili dolar ..za mene ne to jedan teski entuziajazam koji nece moci dugo da funkcionishe ,jer ako bude Velez zavisio od dobre volje ljudi nece moci tako prezivljavat ,mozda hoce prezivit ,ali dalje od toga nece se nikada pomaknut i uvjek ce biti na dnu ..ja bih vishe volio da se prave neke ideje kako velez razvijat i kako ih naucit da postanu firma ili organizacija koja ce proizvodit pare a ne koja ce troshiti tudje i zivjeri od milostinje ..mogu ti ja ufatiti svaki dan dvije ribe i ti cesh imati rucak ..ali te mogu naucit da i ti lovish ribu pa da ufatish i ti za nekog drugog pa cak i da prodash tu ribu ..najbolje bi bilo otic na neretvu i od ribara do ribara reci ,ja sam gladan jesi sta ufatio da mi dash za rucak ..dalo bi dosta raje i dosta ribara ,ako svaki dan dolazish i trazish ribu za rucak ,rece neko ,evo ti mlat pa lovi sam dosadio si ili haj da te naucim da i ti lovish

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 11-29-2012 u 01:23.

11-29-2012 01:07 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ali..zar nisu i drugi kostituisani kao društva???? Ili mi je možda promaklo?? Dakle i drugima neko daje. Sumnjam da neki klub živi od ulaznica i èlanarine???????????

11-29-2012 02:00 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8042

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    .Denani kako nije humanitarna ako nesto uzimash na sebe a to ti se ne vraca ..znaci opet neka vrsta ,haj da je nazovemo donacija da je ne zovemo sadaka .sta posle ..evo rjesit ce problem patika starki i adidas .ako je velez duzan 20 000 maraka za vodu ,ko ce to platit .recimo ja kao direktor vodovoda necu da cujem za velezov racun ..kako onda to rjesiti..znaci opet skupljanje i opet sadaka ..Velez je konstituisan pogresno .nema vise gradske sofke inema elektrolize i sokola da daju nepovratna sredstva za Velez ,jer velez je bio sportsko drustvo ,po zakonu je drzava izdvajala sredstva iz budzeta na nivou opstine ,republike i drzave na ime razvoja sprta .danas su te kase prazne a Velez i dalje ostao registrovan kao sportsko drustvo ..ciji je onda Velez..ove jadne raje koja skuplja koju marku euro ili dolar ..za mene ne to jedan teski entuziajazam koji nece moci dugo da funkcionishe ,jer ako bude Velez zavisio od dobre volje ljudi nece moci tako prezivljavat ,mozda hoce prezivit ,ali dalje od toga nece se nikada pomaknut i uvjek ce biti na dnu ..ja bih vishe volio da se prave neke ideje kako velez razvijat i kako ih naucit da postanu firma ili organizacija koja ce proizvodit pare a ne koja ce troshiti tudje i zivjeri od milostinje ..mogu ti ja ufatiti svaki dan dvije ribe i ti cesh imati rucak ..ali te mogu naucit da i ti lovish ribu pa da ufatish i ti za nekog drugog pa cak i da prodash tu ribu ..najbolje bi bilo otic na neretvu i od ribara do ribara reci ,ja sam gladan jesi sta ufatio da mi dash za rucak ..dalo bi dosta raje i dosta ribara ,ako svaki dan dolazish i trazish ribu za rucak ,rece neko ,evo ti mlat pa lovi sam dosadio si ili haj da te naucim da i ti lovish


ULAGANJE u buducnost ... nadam se da ce nas biti !!!

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

11-29-2012 08:12 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Probao je i Hajduk dionice prodati navijaèima, po 500 kuna bila dionica, dobili pare, pare nestale. a Kerum kupio hotel.Sad opet živi, pardon životari od kredita do kredita i prodaje kakvog klinca.
Moj Deni, nije ovo Holandija, kad ti daš pare, a nemaš nikakvu kontrolu gdje su i za šta otišle.
Jedino dugoroèno rješenje je jaka industrija iza kluba, a svi znamo kakva je, i da po tom pitanju neèæe ništa iæi naprijed nrednih 20-tak godina sigurno

11-29-2012 12:41 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8042

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od chaba:

    Probao je i Hajduk dionice prodati navijaèima, po 500 kuna bila dionica, dobili pare, pare nestale. a Kerum kupio hotel.Sad opet živi, pardon životari od kredita do kredita i prodaje kakvog klinca.
    Moj Deni, nije ovo Holandija, kad ti daš pare, a nemaš nikakvu kontrolu gdje su i za šta otišle.
    Jedino dugoroèno rješenje je jaka industrija iza kluba, a svi znamo kakva je, i da po tom pitanju neèæe ništa iæi naprijed nrednih 20-tak godina sigurno




chaba drug ...primjer autobusa .... DOKAZ DA MOZEMO !!!!!

nasa Mostarska raja iz Amerike uplatila pare Svabi na racun, Sanjin, Mustafa i ja odnesesmo ostatak para Svabi naravno za autobus ... ZA MOSTAR NIJE CENTA OTISLO ... CENTA !!!

Uzgred receno koga zanima svaki cent od autobusa se moze pravdati , svaki ....


Bola malo vise optimizma ovako ME ubijas u pojam ..... nisam rekao da mi MORAMO vaditi VELEZ (da Bog da da je tako) samo sam napisao da mi ULOZIMO PARE U BUDUCNOST .... U OMLADINSKU SKOLU FK VELEZ !!!! Bez sadaka i humanitarne pomoci ... cista ekonomija !!!

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

11-29-2012 12:57 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaka tebi èast na entuzijazmu i volji 10.gif
Nemam namjeru te ubijat u pojam, optimizam je svakako veæi kad te proèitam.

11-29-2012 13:12 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Denani ..ja te samo mogu pdrzati i reci Hvala u moje ime ,sigurno ce ti to reci i drugi .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-29-2012 13:51 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tako je Deni

'La Masia' iz Vrapcica 11.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

11-29-2012 23:12 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8042

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Povratak Colica, Ostrakovica i Vladavica ????


Prema pisanju Osloboðenja, ali i mnogih drugih medija u Bosni i Hercegovini, moguæe je oèekivati povratak trojice bivših Veležovih igraèa koji bi mogli odigrati znaèajnu ulogu u ovosezonskoj borbi za opstanak. Rijeè je o Admiru Vladaviæu, Senedinu Oštrakoviæu i Elviru Æoliæu za kojeg se veæ odavno nagovještava da bi na zimu trebao pojaèati redove Roðenih. Senedin Oštrakoviæ je u više navrata izjavljivao da je njegov povratak u Velež izgledan ukoliko ne uspije pronaæi inostrani angažman.
Sa druge strane Elvir Æoliæ je još uvijek pod ugovorom sa ekipom trenutnog lidera Premijer Lige. Meðutim Æoliæ u Želji ne dobiva poželjnu minutažu tako da je posudba u Velež jedan od naèina da dobije svoju priliku i željenu minutažu. Pored Æoliæa iz Željeznièara bi eventualno došao još i mladi napadaè plavih Mirsad Ramiæ. Svakako da bi najveæe pojaèanje zimske pauze predstavljao povratak Admira Vladaviæa, koji je ovih dana viðen kako trenira u Vrapèiæima.
Glavna boljka Veleža ove sezone predstavlja prije svega broj primljenih golova tako da je za oèekivati da æe se Velež, pored veæ navedenih igraèa, baciti u potragu za pojaèanjima u zadnjoj liniji.

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane denani dana 12-02-2012 u 14:46.

12-02-2012 14:45 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Denani,dobro ti vjetar reèe.... dokle????
Ne može se od sadake vjeèno živjeti.
Ko æe bola doæi ,od ove spomenute trojice u "Velež"?
Ko æe ih platiti??
Ti vjerovatno ne znaš da je "Velež" dužan 200000 km ,igraèima i trenerima,dok ovako govoriš.
Nije dovoljno samo voljeti "Velež"...treba biti i realan.
Kažeš autobus? Ok,super. Malo ko se može pohvaliti da je dobio autobus od navijaèa.Ni jedne packe u akciji. Ali.... dolazi opet registracija,osiguranje.... ko æe to platiti?
Opet,kažeš ....ulaganje u buduænost?? Èiju? Pa èim neko bljesne,bit æe prodan,menanðžeri æe pokupit kajmak.... a "Veležu" i navijaèima/sponzorima ....karina.

Svaka ti èast na entuzijazmu,ali ....."Velež" treba prvo oèistiti ,privatizirati i onda da taj ko je uložio pare,dobija nazad uloženo.
Ovako,raja ulažu,rezultata nema........ vodu vari,vodu hladi.
Životarenje . Ljubavi ima,al od ljubavi se ne živi.

___________________________________________________________________

    12-02-2012 18:25 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vladaviæ je još uvijek igraèina, koji u nekoj tamo Ukrajini, Poljskoj itd može uzeti milionèiæ €, zar je budala da se vraæa u najšugaviju ligu u Europi? 21.gif Neka se vrati, ali u 39. godini, ako ga zdravlje posluži...

    ___________________________________________________________________

      12-02-2012 19:31 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8042

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od taxi:

        Denani,dobro ti vjetar reèe.... dokle????
        Ne može se od sadake vjeèno živjeti.
        Ko æe bola doæi ,od ove spomenute trojice u "Velež"?
        Ko æe ih platiti??
        Ti vjerovatno ne znaš da je "Velež" dužan 200000 km ,igraèima i trenerima,dok ovako govoriš.
        Nije dovoljno samo voljeti "Velež"...treba biti i realan.
        Kažeš autobus? Ok,super. Malo ko se može pohvaliti da je dobio autobus od navijaèa.Ni jedne packe u akciji. Ali.... dolazi opet registracija,osiguranje.... ko æe to platiti?
        Opet,kažeš ....ulaganje u buduænost?? Èiju? Pa èim neko bljesne,bit æe prodan,menanðžeri æe pokupit kajmak.... a "Veležu" i navijaèima/sponzorima ....karina.

        Svaka ti èast na entuzijazmu,ali ....."Velež" treba prvo oèistiti ,privatizirati i onda da taj ko je uložio pare,dobija nazad uloženo.
        Ovako,raja ulažu,rezultata nema........ vodu vari,vodu hladi.
        Životarenje . Ljubavi ima,al od ljubavi se ne živi.



      Nije sadaka, ni humanitarna ... ULAGANJE !!!!!

      akcija za 90 rodjendan (autobus) je dokaz jedne dobro organizovane akcije, nazalost jednokratne ... mi ZELIMO iz tog iskustva izvuci sve pouke i krenuti sa nekom vecom akcijom kao sto je Omladinska skola ... jednom si mi, u tvojoj avliji, pricao o Crvenoj noci u Norveskoj , upijao sam svaku tvoju rijec, zapamtio sve sto si rekao ... i PRIMJENISMO SVA VASA ISKUSTVA U NASOJ AKCIJI (nema para za Mostar, nikome pare u ruke u Mostaru, sve islo preko nas, sve placanje i ostalo, za sve i dan i danas cuvamo racune) znaci ISKUSTVA DRUGIH primjenismo zasto ne i u nekim vecim akcijama ...
      ... ipak mislim da je DO NAS (do raje u Mostaru, ovdje mislim na mlade ljude strucne i sposobne, neiskvarene, iskrene i postene, ne u Upravi, Upravu cemo uslovljavati jer to mozemo) ..
      .... budemo li cekali neke investitore, privatizaciju ... necemo docekati !!! Jer od Veleza ima atraktivnijih klubova u ovom momentu ...
      ... zato MI ... DO NAS JE ... sve ostalo ( skola, mladost, menadzeri ...itd ) je pitanje dobre organizacije raje u Mostaru ...
      ja sam optimist treba vise volje i zelje ...

      Ovo oko ove trojice prenesoh sa jednog od portala ..u naslovu stoje upitnici, sto znace da je pitanje hoce li doci ... BUDU LI DOSLI, od mene mogu, jer nam iskustvo treba, NE DODJU LI ne treba zaliti ALI NI ZUGATI na postojece igrace (kao sto smo navikli) ...OVAJ TIM VELEZA JE MLAD I TREBA MU JOS MALO DA KRENE ....

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane denani dana 12-03-2012 u 10:10.

      12-03-2012 08:44 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..Denani kao to mislih izvest ..evo na primjer .raja ulazu u klub .skupljaja se lova za vodu ..ustobus ..dresove ..benzin ..registraciju ..travu ..plate igracima ..sve sto treba jednom klubu ..OK ..sto kaze taxi ,dodje neki menadzer pokupi mladog i talentovang igraca za platu u zeljeznicaru za hiljadu maraka i on sam uzme 20 000 maraka samo sto je posredovo prodaju igraca ..ili igrac ceka da u istekne ugovor i ode za dzaba iz kluba ..uzme ispisnicu i klub ne dobije ni jedne marke nazad ..kako sad mozesh reci da je jedan takav vid ulaganja u velez ,ulaganje u buducnost ..ne vidim ja tu nista drugo vec milostinju ,znaci sve se svodi hajmo raja skupit nesto para da platimo struju za velez ,hajmo skupit za dresove ,,kopacke i ostalo ..meni je to samo jednokratna pomoc i ne vidim neku buducnost ..kako nema investitora ..Velez ima ime koje ga moze sutra prodati ,cak za vishe para vec sto danas vrijedi predionica u mostaru ..probajte na nekim od sataanaka Veleza razgovarat da se Velez stavi na prodaju ..prvo ce biti protiv oni koji redovno uzimaju kajmak iz kluba i kojima je dobro u klubu .jer uzet na nekom igracu desetak hiljada maraka samo za papire i licence koje velez bjanko potpisuje raznim menadzerima za njihove igrace koje prodaju dalje ,velez od toga nema ni jednu marku

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      12-03-2012 12:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8042

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..Denani kao to mislih izvest ..evo na primjer .raja ulazu u klub .skupljaja se lova za vodu ..ustobus ..dresove ..benzin ..registraciju ..travu ..plate igracima ..sve sto treba jednom klubu ..OK ..sto kaze taxi ,dodje neki menadzer pokupi mladog i talentovang igraca za platu u zeljeznicaru za hiljadu maraka i on sam uzme 20 000 maraka samo sto je posredovo prodaju igraca ..ili igrac ceka da u istekne ugovor i ode za dzaba iz kluba ..uzme ispisnicu i klub ne dobije ni jedne marke nazad ..kako sad mozesh reci da je jedan takav vid ulaganja u velez ,ulaganje u buducnost ..ne vidim ja tu nista drugo vec milostinju ,znaci sve se svodi hajmo raja skupit nesto para da platimo struju za velez ,hajmo skupit za dresove ,,kopacke i ostalo ..meni je to samo jednokratna pomoc i ne vidim neku buducnost ..kako nema investitora ..Velez ima ime koje ga moze sutra prodati ,cak za vishe para vec sto danas vrijedi predionica u mostaru ..probajte na nekim od sataanaka Veleza razgovarat da se Velez stavi na prodaju ..prvo ce biti protiv oni koji redovno uzimaju kajmak iz kluba i kojima je dobro u klubu .jer uzet na nekom igracu desetak hiljada maraka samo za papire i licence koje velez bjanko potpisuje raznim menadzerima za njihove igrace koje prodaju dalje ,velez od toga nema ni jednu marku




      Sve se moze UGOVORIMA regulisati , odmah na pocetku, sjecam se mahala i odabira i ulaska u pionirsku skolu i razgovora sa roditeljima itd itdf ...
      ... i ja ne predlazem da se pare skupljaju za " vodu, autobus, benzin, dresove, registraciju, travu ..." o tome mozemo pricati (naravno kroz nase predstavnike) na sastancima NOVE UPRAVE (jer sve se price svode samo na jedno a to je SADASANJA UPRAVA NAPOLJE)

      Naravno da atmosfera u Klubu mora biti zdrava, rezultati na terenu dobri , naravno da se Uprava (BILO KOJA) mora otvoriti, prema navijacima, dijaspori, raji .... ima tu posla , na forumu RODJNI.COM napisah da nam je potrebna:

      1. PRIPREMA
      2. ORGANIZACIJA
      3. MASOVNOST
      4. KOORDINACIJA

      ... i jos par tacaka ali o tom-potom ..treba ove 4 prvo realizovati a to ne ide na o-ruk !!!

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane denani dana 12-03-2012 u 13:00.

      12-03-2012 12:59 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Denani....drag si mi,ali moram reæi da nisi realan,nisi na zemlji nikako.
      Nosi te ljubav,a od toga se ne živi.Bar "Velež" ne može od toga živjeti.
      Volim i ja "roðene",i vjetar,i abra,i pala,i puno puno raje...

      Kažu stari ljudi: šta je na sonu? Dedera da vidimo!
      A problem "Veleža" je što nema "sona".
      Halo.... nema sona!!??

      Svaki put kad neko novi doðe,jal predsjednik,jal direktor....aman,evo sad æemo,hajmo,idemo,ho ruk .
      Ali,svaki put ispadne ...prdile zrele,opadale zelene.

      ___________________________________________________________________

        12-03-2012 13:06 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        Stranica (9): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com