Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Prijatelji 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (84): « prva ... « prethodna 57 58 59 [60] 61 62 63 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prodajna izložba Javne ustanove "Djeèji dom" Mostar
Mostar - Kultura | Srijeda, 08 Travanj 2009

Sinoæ je u Centru za kulturu Grada Mostara otvorena samostalna prodajna izložba slika autora Mehmeda Brace Žmire u organizaciji Javne ustanove "Djeèji dom" Mostar. Otvaranje izložbe uljepšali su i štiæenici ove ustanove jednom plesnom toèkom.

Prisutnima su se obratili direktor Javne ustanove "Djeèji dom" Mostar Æamil Ramiæ, kao i sam autor koji je iz svog bogatog opusa izdvojio neke od slika koje æe biti na ovoj izložbi prodate, a novac prikupljen od prodaje slika usmjerit æe se za putovanje dijela djece, štiæenika Javne ustanove "Djeèji dom" Mostar na more.








Zmiro Mehmed - Braco

"Svakom kupljenom slikom posjetitelji izložbe æe zasigurno izmamiti osmijeh na lica ove djece, što je i cilj ove izložbe" reèeno je na otvaranju.

(Bljesak.info)

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    04-08-2009 09:23 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11491
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    10.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    04-08-2009 21:57 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    Cernicka Cernicka is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 257
    Location: cernica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jucer je u Londonu otvoren bankovni racun na ime 'Our Kids' ( Nasa djeca ).
    Cilj nam je da u toku godine prikupljamo novcana sredstva i da na kraju godine odradimo neki projekt koji bi pomogao djeci u Egipatskom selu kao sto smo vec odradili za Novu godinu, kada je 26 djece dobilo novu obucu i izlet na Ruista.

    04-09-2009 15:33 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11491
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ti si carica 10.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    04-09-2009 16:37 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    Cernicka Cernicka is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 257
    Location: cernica

    Proslava 1 Maja Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    U Londonu se organizuje proslava 1 Maja u jednom pubu u Zapanom Londonu.
    Ujedno prikupljamo dobrotvorne priloge za pomoc djeci iz Egipatskog sela.
    Svi koji mogu da dodju su dobro dosli. Bice tombola mozda licitacija a dobre muzike i domace hrane nece falit. Za to ce se pobrinuti nase zene.
    Naknadno cu vam poslati adresu i ime puba jer ga sad nemam pri ruci.

    04-17-2009 14:18 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
    Cernicka Cernicka is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 257
    Location: cernica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ispravka

    Posto nam je pub zauzet za Prvi maj pokusat cemo da rezervisemo za 24 maj nedelju. To je vikend kad imamo extra slobodan dan u ponedeljak.

    Raz bi li mogli da nesto organizujemo za djecu izmedju 6 i 10 maja jer sam tada u Mostaru.
    Mogli bi im odradit onaj izlet sto smo im duzni. Kako si stao sa vremenom.
    Hajde pa se javi ako imas vremena.

    04-23-2009 15:37 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
    Cernicka Cernicka is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 257
    Location: cernica

    Adresa za humanitarnu akciju za pomoc djeci u Mostaru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ime puba je 'The Gunnersbury'
    Adresa:
    590 Chiswich High Road
    London
    W4 5RP

    Zakazano je 24.maja od 14h pa nadalje, dok nam ne dodije (pub ima dozvolu za rad do 1.30 ujutro)
    Ulaz koji ce biti £10 ide u cjelosti za djecu, a ukljucuje rostilj, salat bar i ostale domace kuhanije. Meso i salate cemo najvjerovatnije dobiti kao donaciju od jednog naseg restorana, a nase zene ce napraviti svaka ponesto od domacih specijaliteta.
    Ako je moguce da mi se javite da li dolazite i u kojem broju da se mozemo organizovati za kolicine mesa i salata.

    O programu cu se naknadno javiti jer jos nismo za sve dobili konfirmacije.

    Nadam se da cete se odazvati u sto vecem broju.

    05-13-2009 10:20 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
    abrasevic abrasevic is a Female
    avenija kruzno


    Poruka: 125

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    CERNICKA, ma ti si legenda 33.gif
    Svaka ti cast 10.gif
    Predlozit cu da ti ime promjenu da te zovu MAJKA TEREZA 13.gif

    05-13-2009 12:02 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dolazim ,i sto dukata donosim i svilenu maramu duginih boja 13.gif

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    05-13-2009 15:46 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    Cernicka Cernicka is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 257
    Location: cernica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Javi se sta ces dotirati za tombolu. Imas li ikakve slike.

    05-13-2009 17:17 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
    Cernicka Cernicka is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 257
    Location: cernica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Potvrdili Sandi i Miso da ce svirati na festi

    05-14-2009 16:12 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
    _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
    raja




    Poruka: 1665
    Location: Na zidicu... ispod borova...

    RE: Adresa za humanitarnu akciju za pomoc djeci u Mostaru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Cernicka:

      Ime puba je 'The Gunnersbury'
      Adresa:
      590 Chiswich High Road
      London
      W4 5RP

      Zakazano je 24.maja od 14h pa nadalje, dok nam ne dodije (pub ima dozvolu za rad do 1.30 ujutro)
      Ulaz koji ce biti £10 ide u cjelosti za djecu, a ukljucuje rostilj, salat bar i ostale domace kuhanije. Meso i salate cemo najvjerovatnije dobiti kao donaciju od jednog naseg restorana, a nase zene ce napraviti svaka ponesto od domacih specijaliteta.
      Ako je moguce da mi se javite da li dolazite i u kojem broju da se mozemo organizovati za kolicine mesa i salata.

      O programu cu se naknadno javiti jer jos nismo za sve dobili konfirmacije.

      Nadam se da cete se odazvati u sto vecem broju.






    10.gif 10.gif 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________



      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

      05-14-2009 17:37 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
      Cernicka Cernicka is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 257
      Location: cernica

      Program Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Upravo sam dobila konfrmaciju za dolazak Mare Govorcina.
      On ce svojom pjesmom i svirkom uljepsati nasu festu.
      Svaka cast Mara. Vazda si bio i ostao prava raja.

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Cernicka dana 05-15-2009 u 13:57.

      05-15-2009 13:57 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11491
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mara 07.gif 10.gif

      svaka cast, care 33.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      05-15-2009 13:59 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      Mara
      SexNepoznat

      Poruka: 806

      RE: Program Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Cernicka:

        Upravo sam dobila konfrmaciju za dolazak Mare Govorcina.
        On ce svojom pjesmom i svirkom uljepsati nasu festu.
        Svaka cast Mara. Vazda si bio i ostao prava raja.


      Boga mi i ti se Cernicka jos veca raja, kad ovo sve organizujes za malu raju 10.gif . Vala cemo pravo profestat.

      ___________________________________________________________________

      05-15-2009 14:02 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
      Mara
      SexNepoznat

      Poruka: 806

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od djemila:

        Mara 07.gif 10.gif

        svaka cast, care 33.gif


      Fala draga moja Djemila, a ako mi necemo pomoci maloj raji, ko ce onda?

      ____________________________________________________________________

      05-15-2009 14:05 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
      Cernicka Cernicka is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 257
      Location: cernica

      Tombola Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sta nam donosis za tombolu Mara

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Cernicka dana 05-15-2009 u 14:11.

      05-15-2009 14:11 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
      Mara
      SexNepoznat

      Poruka: 806

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nesto fino, ali nek to ostane za sad nasa mala tajna, mozda ce biti i jos nesto, a ne samo "to nesto".

      ____________________________________________________________________

      05-15-2009 14:36 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
      Cernicka Cernicka is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 257
      Location: cernica

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ok
      Sad cu ja da pronesem dok ne saznam sta je to 'jos nesto'

      05-15-2009 15:02 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
      Mara
      SexNepoznat

      Poruka: 806

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ovo prvo nesto ce biti jedna divna slika, poklon akademske slikarice Nerdine Osmancevic Abdulic iz Banja Luke, a ovo drugo nesto jos nije sigurno pa cemo pricekat.

      ____________________________________________________________________

      05-15-2009 15:09 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
      Stranica (84): « prva ... « prethodna 57 58 59 [60] 61 62 63 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com