Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » ***Intervju: safa orucevic*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 58 59 60 [61] 62 63 64 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od forzza:

    Game Over


Šta ti predstavljaš ovdje ?


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-18-2017 17:36 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od STECAK:

          citat od garinca:

            citat od STECAK:

              citat od garinca:

                citat od :

              vjetre, svaka èast na napisanom u tvom direktnom obraæanju ovoj "pojavi", i potpisujem onaj dio o
              moralisanju i kupljenju poena preko mojih leða i preko tvojih leða, u sridu.


            zajebano , jelda , kad se moras preko vjetra "ocitovati"...svi te izbjegavaju ko kugu...
            rekoh ti ja da si raskrinkan...i ti i tvoji pajtosi...haj sad , nastavi pricati sam sa sobom...ti si u stvari nepozeljan na sopstvenoj temi...koji paradoks...tacno mi te zao...mali mis mekinjar... 33.gif



          ja stvarno mislio neki doktor ,(kultura pismenost ,obrazovanost)
          zreo si jaHrane za prvog doktora pa taman bio i doktor veterinar
          jesi AMONA mi RA.


        nisi ti nista mislio...ti sve znas o meni jos sa onoga foruma...ja jesam i kulturan i pismen i obrazovan...i znam kako treba s kim pricati...sa finim fino...sa kulturnim kulturno...ja sam sa nobelovcem sjedio i pricao i nisam se obrukao...sa shuftovima i patoloskim slucajevima , koji me godinama proganjaju , moze se pricati samo onim jezikom koji razumiju...i ja jako dobro znam taj jezik...jer i ako sam zavrsio "skole" ja sam ipak rastao na aveniji...medju rajom...i uvjek sam se druzio sa rajom...zbog raje i sa rajom sam bio i u ratu...i zato sam i ovde...ne da glumim "doktora" nego da prohaberim koju sa rajom...e sada , sto medju rajom ima i po koji papak i patoloski slucaj...nije do mene...

        sto se tice ovih preporuka da trazim prvog doktora...sta da ti kazem...ja sam do sada s tobom pokusavao fino...da ti kazem "jedi govna seljacino sa ograde"...ne znam , razmislit cu...i upamti da si prvi poceo sa vrijedjanjem i sa pominjanjem moje privatnosti...mislim , da ne bi bilo zabune...



      Ne , nikad ni u snu mi nebi palo na pamet da vrijedjam
      odsutnog covijeka .


    ne kontam...prevedi...



Jok, ne kontaš ti ni sekunde... trebalo bi još i nacrtati... koka



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-18-2017 17:38 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    o frojde jebem mu Misha mekinjara...pa bolan u zadnjem tvom postu meni si pisao o bradi i da te je psovao i pitas me zasto ga nisam osudio...i kada ti ja na to odgovorim onda kazes kako ti nisi bradu spominjao... 13.gif

    de bolan , presaberi se malo ili idi u cosak i stidi se...i ti meni moje bolescure spominjes...i rekao si bradi/kljusetu da je cetnik...na direktan i indirektan nacin...i to vise puta...i jebao si mu sve po spisku (nakon sto te shuft napalio) kao sto si i meni (nakon sto te shuft prevario)...na kraju krajeva ti si sve sa onoga foruma nazvao cetnicima...budi covjek pa stani iza svojih rijeci...

    za ovaj zadnji dio sto si napisao...i sto se tice moje privatnosti i mojih prijatelja...jedi govna glavonjo...i upitaj se zasto ti sam sjedis i pijes kafu u mostaru...a moji se prijatelji broje stotinama...glupane...

    haj sad...nemam vise zivaca da trosim na psihopate (stari grad) i ogranicene ljude (nek se sami prepoznaju)... 33.gif

    zbogom zohari...






..opet on izvrce i zaobilazi pricu ,stvarno si majstor te nauke ..hahaha ..vrati se nazad na postove i slijedi kontinuitet price u kojoj ja ucestujem i zbog cega ti Bradu spominjem ili zbog cega tebi repliciram

..sto se tice tvoji jarana ja sam siguran da od tih stotinu 90 njih pije kafu ili kaVu sa tobom zbog tvoje titule i tvoga zvanja ,ne vole te ali ti se uvlace u supak i zalizuju a tebi sigruno godi i klimaju ti glavom ili ti klimas njima ,jer moze negdje doktor valjat i nas covjek uvjek razmishlja a posebno ako se dotako seljakluka i mene kad seljak zove na kafu ja mu ne odem a seljakluk je opasna drustvena nauka koju ja odlicno poznajem ,jer znam da me ne zove slucajno ,to me Babo naucio i pokazalo se tacnim stotinu puta ,ja nemam tih problema jer nema Sokola i nikome ne treba vise Djurine smole a ni vazelina a niti se moram kome ni klanjat a ni klimat a niti meni bilo ko i cim to osjetim ja kazme ,de kazi sta ti treba ..sam nisam nikada ,ako nema mudonja trenutno oko mene onda sam u zenskom drustvu i uvjek zene imaju sta da pitaju cika Freuda ,neki me zovu i Hafiz ili sveznalica ,sta da ti kazem o ostalim mogucnostima ,nije ni bitno i skroz je nevazno ..sad za tvoju informaciju o mojim prijateljima promakla mi je ona Safina jahta za dlaku ali opet zbog neki tamo likova sa kojima ne bi mogo ni kahve a ni kave popiti ,tako da je bolje bilo sjediti u hladovini u blagaju sa potopljenim nogama u Buni ..zar je malo sjediti i piti kahvu sa tri Generala armije BiH i svi znaju da sam podrumas odnsosno sedma podrumska i to im bude simpaticno kad kazem da sam ko Bakri Izetbegovic sjedio u podrumu sa pancirom na sebi ..Samo da njih obidjem i da sa njima imam popiti kafu meni je dosta .. 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 6, zadnji put od strane vjetar dana 08-19-2017 u 15:41.

08-18-2017 17:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

        citat od vjetar:

      ..na racun Baonjaka je to kad u gradkoj uprssvi imas sve Ankiece i Marije a jedna Senada ..kad udjes u te prostroije i slushas razgovor tih radnica imas osjesaj da si u sred Zagreba ,kuzis NE, Mumine


    de bolan , ne banalizuj...
Fali josh Fekveta I Muniba ??/ Vidish kako se na malim stvarima otkriva tvoje pravo lice gmizavca. Dobro ja onomad rekoh.... Dok je takvih provokatora.....nema jedinstvene BiH. 33.gif Upucheno gmizavcu. Samo da se zna. Ko je gmazonja. SG. Stari Grad. Mrsko mi napisati Stari Grad zbog ovoga lika. Od sada ga zovem ...( dio grada ) Staro mostarsko jezgro. 01.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane prowler2 dana 08-18-2017 u 22:17.

08-18-2017 22:13 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tupko je stigao... koka

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-18-2017 22:20 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Dobro ja onomad rekoh....

      Dok je takvih provokatora.....nema jedinstvene BiH.
    33.gif

    Upucheno gmizavcu. Samo da se zna.




Ovu tezu koja se provlaèi treba dobro podvuæi i zapamtiti. To je ono što @garinca vidi, na šta
se cereka ispotiha i prešutno odobrava, a i javno, i pored ovakvih stvari koje se godinama provlaèe
i što je srž pisanja i pojavljivanja ovakvih likova, na forumu.

      citat od prowler2:


    Jebo majku ako mi nisi povuko zivac pravo.

    Znash shta.
      Jebem te u ta usta pogana.


    Zalim ti rechi puno toga ali nechu. Zbog chitalaca. ... Ovo je bilo za STECHKA poganog forumasha.



nakon toga, ponovo za STECHKA, uzastopni postovi.

      citat od prowler2:


    Nedostalo rijechi I misli pa sad spominjesh Chobanovo polje????

      Nikad BiH niche biti jedinstvena dokle je takvih kretena kao ti.
      To mozesh zapechatiti. Mulac.


___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-18-2017 u 22:25.

08-18-2017 22:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    Tupko je stigao... koka
.. Hehehehhe jebo te tupko u analnih vena klupko. 33.gif

08-18-2017 22:28 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I shta sad??? Ja iza svojih postova stojim ali malo prichekaj moram prochitati nekoliko stranica. Znash ono .... bilo se vani....nije se imalo vremena ....haj sad mrsh. 33.gif

08-18-2017 22:30 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Ksd se bude strajkovalo i izaslo na ulicu za tu televiziju eto zovni me ja cu prvi da nosim tranapsrent na kojem ce pisati ,NEPRAVDA PA TO TO TI JE ..Mad je na svim ovim ostlaim televizijama zastuljen hrvatski jezik u tolikoj mjeri da se osjeti u ushima ,ja ne vidim da im hvali toga ,ali eto ja bi im to dao kao ustupak prije poraza ,ja sam za Safu ako ce poraziti HDZ..TI nam ne objasni da je Safa reko rekao da ce ih poraziti
Ti da izadjesh na ulice sarajeva .... samo uz potporu danske vojske sa mashingeverima u rukama uprtim u tvoja ledja. ....Tiii.... hahahha. 10.gif

08-18-2017 22:39 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i ne oèekujem ništa drugo nego da stojiš iza svojih "rijeèi" (mada one nisu ni tvoje, nego su ututkane
u tvoj isprani serbian-cafe mozak), i da razumiješ savršeno šta time što si napisao poruèuješ
drugima...

... da te podsjetim, za tebe je BiH nemoguæa... razlozi koje navodiš su samo varijacija na temu, i
pokupljeni sa interneta, to što ti govoriš je dio ustaljene retorike koja se može - ista do u slovo - naæi
u komentarima (ohoho brojnim) na youtube-u, na društvenim mrežama, i u komentarima ispod èlanaka
na internet portalima.

Ništa novo, jedna itekako poznata i razraðena i uhodana teza. BiH je nemoguæa, iz dobro poznatih
razloga i ubjeðenja koja leže u dubokoj pozadini za to što se ovdje i drugdje piše i propagira,
ko god se ne slaže s tim - naði ispriku za tu "nemoguænost" u tom istom, tj. toj istoj osobi.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-18-2017 u 22:42.

08-18-2017 22:40 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Magistar:

    Mogu li ja koju pametnu reæi, ali nema vrijeðanja.
Hihihihi. Evo ga . Nova nochna mora za gmazonju. Nochna mora a mozda I da bude ono malo sexualno uzbudjen. Voli gmaz kada ga se stavi na svoje mjesto. SUbGmaz. 02.gif Neka te mago. Welcome back. 01.gif

08-18-2017 22:44 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od vjetar:

      ..Ksd se bude strajkovalo i izaslo na ulicu za tu televiziju eto zovni me ja cu prvi da nosim tranapsrent na kojem ce pisati ,NEPRAVDA PA TO TO TI JE ..Mad je na svim ovim ostlaim televizijama zastuljen hrvatski jezik u tolikoj mjeri da se osjeti u ushima ,ja ne vidim da im hvali toga ,ali eto ja bi im to dao kao ustupak prije poraza ,ja sam za Safu ako ce poraziti HDZ..TI nam ne objasni da je Safa reko rekao da ce ih poraziti
    Ti da izadjesh na ulice sarajeva .... samo uz potporu danske vojske sa mashingeverima u rukama uprtim u tvoja ledja. ....Tiii.... hahahha. 10.gif



Šta znaèi ovaj post, primitivac ? Šta si htjeo reæi ovim o nekom koga ne znaš ?
Je li ovo forum za pražnjenje nekih tvojih liènih frustracija ?

je li ovo taj osebujni duh koji moderatori green i makso toleriraju i promovišu na ovom forumu ?

Za ovakve postove u startu likove kao što si ti treba fiknuti, ili dati im po ušima dobro na forumu,
da zapamte na kakav naèin se mogu i ne mogu drugima obraæati - u startu .

Idiote.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-18-2017 22:44 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od Magistar:

      Mogu li ja koju pametnu reæi, ali nema vrijeðanja.
    Hihihihi. Evo ga . Nova nochna mora za gmazonju. Nochna mora a mozda I da bude ono malo sexualno uzbudjen. Voli gmaz kada ga se stavi na svoje mjesto. SUbGmaz. 02.gif Neka te mago. Welcome back. 01.gif


Proèitaj ko je koga nakon toga odjebao, i stavio na svoje mjesto, a ko je prije toga direktno prekšio
pravilnik foruma,
pa onda nastavi srat æorhovlaje i prosipati se ko riža ovdje, glupsone. koka



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-18-2017 u 22:46.

08-18-2017 22:45 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od garinca:

          citat od vjetar:

        ..Ksd se bude strajkovalo i izaslo na ulicu za tu televiziju eto zovni me ja cu prvi da nosim tranapsrent na kojem ce pisati ,NEPRAVDA PA TO TO TI JE ..Mad je na svim ovim ostlaim televizijama zastuljen hrvatski jezik u tolikoj mjeri da se osjeti u ushima ,ja ne vidim da im hvali toga ,ali eto ja bi im to dao kao ustupak prije poraza ,ja sam za Safu ako ce poraziti HDZ..TI nam ne objasni da je Safa reko rekao da ce ih poraziti


      vec objasnjeno...ne radi se o formi (hrvatski jezik) nego o sadrzaju...uostalom , ovo je taj nacin patronizacije hrvata ...ti znas , i jos par nekih ovde , sta je hrvatima najbolje...ili srbima...
      i evo vidis kako je dobro kada se Ovako prepucavamo...eto , sad si i ti za safu...ja sam za njega od pocetka teme...
      sto se tice ovoga "poraziti HDZ"...samo naprijed...safa je dovoljno inteligentan i dobar politicar da zna i da u pobjedi ponudi ruku pomirenja...nije on to jednom ucinio...treba biti veliki covjek u trenutku pobjede...kakvi god bude rezultati izbora u mostaru , treba uvjek misliti na to gdje se mostar nalazi...u kakvom okruzenju...i kakve mogu biti politicke posljedice daljnjeg zaostravanja politicke situacije...ja mislim da je safa toga i te kako svjestan...a da je ova retorika (poraziti) dio predizborne kampanje (kojaje moguce je , vec pocela)...a zna se kako se prica u predizbornoj kampanji , a kako nakon izbora...





    ..bio bi ja od pocetka za Safu da si nam reko da ce poraziti HDZ ,ti prics cjelo vrijeme nesto drugo ,stalno da treba nesto davati ili praviti ustupke ,,ko je u Mostaru Jebena strana ,mi ili Hrvati ..pored toga sto smo jebani trebamo ga i popusiti Hrvatima da bi oni bili zadovoljni ..ja tebe tako cjelo vrijeme razumijem i imam osjecaj da je to sva sustina problema .
    ..televiizja im treba da nam slole pamet da oni nisu pocinili zlocine ,da nisu srushili satri Most ,itd itd ..ako im za to treba televizija ,haj neka im bude jer i vrapci na grani znaju ko je to pocinio ..jedino da svoj narod lazu kao sto ga lzasu Srbi ,jer srbi lazu da bi lagali ..iyd itd ,da ne citiram sad Cosica
Pa ti stvarno ne kontash nishta. Samo proste rechenice. Chuj da si nam reko da che poraziti HDZ ???? OOOOO mama sita....boze pomozi???? 04.gif sad ti treba neko u prostim rechenicama da objasni I Dobrichicu Chosicha? OOOOO zemljo.....

08-18-2017 22:50 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    I shta sad??? Ja iza svojih postova stojim ali malo prichekaj moram prochitati nekoliko stranica. Znash ono .... bilo se vani....nije se imalo vremena ....haj sad mrsh. 33.gif



... malo iskljuèili internet... bilo se malo na tretmanu i medikamentima... malo se bilo u instituciji...
... malo se vozao taxi... i tako to...


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-18-2017 22:52 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    I shta sad??? Ja iza svojih postova stojim ali malo prichekaj moram prochitati nekoliko stranica. Znash ono .... bilo se vani....nije se imalo vremena ....haj sad mrsh. 33.gif



... malo se povuklo i podvilo rep kao hijena, uvijek na isti naèin, nakon opomene pred hlaðenje, i
nakon direktnog vrijeðanja admina foruma (koji je javno objavio to opomenu) nakon izreèene zadnje opomene pred hlaðenje...

... onda se skupilo hrabrosti dok se malo stvari zaborave, i slegnu, koji dan, i saèekao se pravi
trenutak (po starom istorijskom receptu) da se promoli ponovo ovdje, sa napadima, uvredama,
cerekanjima i udaranjima po forumašima (i jebavanjem neèega kroz zube na jednoj te istoj osnovi,
samo ne do bog to javno izustiti).. predisponiran i napet ko praæka... sa stalno jednim te istim
motivom koji stoji u pozadini kao konstanta...

... i tako to...

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-18-2017 u 23:03.

08-18-2017 22:55 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od Magistar:

          citat od vjetar:

        ,,na ovim ratnim HDZ i RS gradi danasnju politiku i koja jebe buducnost ,nema buducnosti dok se proshlost ne rascisti ili dok se ne nazove pravim imenom ,,alo jeste gorka pilula ali je ne mozemo tek tako pod tepih gurati

      Rekli smo odmah na poèetku: neæemo parcijalnih gledišta, tipa ''oni ne valjaju a mi smo zlato''.
      Tako bi isto jedan srpski nacionalis rekao za SDA I HDZ, a hrvatski za SDA i RS.




    ..najgore sto ja ne jebem ni RS ni HDZ a ni SDA neznam kako bez njih ,jer kurvini sinovi su tu
Samo si za handrenje 04.gif

08-18-2017 23:14 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Magistar:

        citat od vjetar:

      ,,na ovim ratnim HDZ i RS gradi danasnju politiku i koja jebe buducnost ,nema buducnosti dok se proshlost ne rascisti ili dok se ne nazove pravim imenom ,,alo jeste gorka pilula ali je ne mozemo tek tako pod tepih gurati

    Rekli smo odmah na poèetku: neæemo parcijalnih gledišta, tipa ''oni ne valjaju a mi smo zlato''.
    Tako bi isto jedan srpski nacionalis rekao za SDA I HDZ, a hrvatski za SDA i RS.
Upravo to. Neki bi se samo vrtili u krug. Ne neki nego bash ti koji su spomenuti. Proshlost se mora rashchistiti bez daljnjeg. Samo bi to trebalo ostaviti istoricharima domachim I stranim , politolozima , ekonomistima I drugim struchnjacima od struke pa nek se oni dogovore. Ovo prepucavanje izmedju laika kao shto smo mi ovdje niche dovesti nichemu. Samo naglabanja I medjusobna neslaganja. Isto mahalashi da ne kazem mahalushe. Naravno da je forum I za takve kao mi ali je drugachije kad bi se sastali licem u lice . Mnogo stvari se ne shvati ovako samo preko teksta.

08-18-2017 23:23 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Politolozi su ranije spomenuti i citirani do u detalj, i to na ovoj temi.

Dva - tri puta kroz èlanke, plus jedan link sa youtube-a u kom su jasno rasvjetljene stvari i dati
argumenti i za moje i za vjetrove tvrdnje, prezime je bilo Kovaèeviæ, a suprotni "argumentima" (tj.
lažima i naknadnim konstrukcijama) od @garinca i nekih još par ovdje .

Druga je stvar to što polupismeni populistièki bravi i zaobadani telci biraju da vide samo ono što
žele da vide, i preskaèu ono što ne žele da vide... nimalo sluèajno, i sistematski.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-19-2017 u 00:00.

08-18-2017 23:59 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde
pokretac teme Thread Started by Stari Grad

Ponovo, za telca: Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Možemo i ponoviti, for the benefit of the uneducated among us:

Politolog Dr. Slaven Kovaèeviæ:

    http://www.24sata.info/vijesti/intervju/295214-kovacevic-to-sto-mastaju-covic-izvjesni-mile-lasic-ili-nino-raspudic-nije-u-skladu-sa-evropskom-pravnom-stecevinom.html



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-19-2017 u 00:09.

08-19-2017 00:06 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stranica (109): « prva ... « prethodna 58 59 60 [61] 62 63 64 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Thread is closed
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com