Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Prijatelji 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (84): « prva ... « prethodna 61 62 63 [64] 65 66 67 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mara
SexNepoznat

Poruka: 806

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ljepe cure

05-28-2009 14:20 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
Mara
SexNepoznat

Poruka: 806

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve je na nogama

05-28-2009 14:23 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
Mara
SexNepoznat

Poruka: 806

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mostarke sa Rudnika

05-28-2009 14:25 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
Mara
SexNepoznat

Poruka: 806

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I za kraj, ispred paba nesto tipicno engleski, a bilo je toga i u Mostaru tamo sredinom 60ih.

05-28-2009 14:29 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
Mara
SexNepoznat

Poruka: 806

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobro, ovo gore je kraj prije kraja, a na samom kraju, ovo dvoje golubova (doduse oni kazu nisu samo oni) je "najkrivlje" sto je ovo sve ispalo kako je ispalo. 10.gif 33.gif

05-28-2009 14:39 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Golemo 10.gif
Neka ste se sastali, profestali i dali svoj plemeniti doprinos akciji
slike za pamcenje.. divno vas je sve opet vidjeti


10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

05-28-2009 14:40 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

samo jedan veliki pozdrav za svu raju u Londonu..... 23.gif 10.gif 33.gif 33.gif
a posebno Dubi, Francu, Kuli, Sisiju(njih sam na brzinu prepoznao)... 10.gif 01.gif 33.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane beli dana 05-29-2009 u 15:06.

05-28-2009 18:19 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
Mister 07


Poruka: 1176
Location: Jamio kucu u Mahali

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

SVaka caste teta Cernicka vama vasem muzu i Lani ekstra ste...svako dobro djelo se dobrim vraca i to ce biti vasa najveca nagrada ..a druga po redu nagrada za vas ce biti osmjesi djece koju cete obradovati...svaka cast i svoj ostaloj mostartskoj i nemostarskoj raji koji su bili ukljuceni u ovaj projekat..ekstra ste,,,,da nam je vise takvih ljudi ne bi bilo zime ni za egipatsko ni za los rosales ni za svetu obitelj...

P.S. Cije su ove dvije sa Rudnika :) 04.gif 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
19.gif 19.gif

05-28-2009 21:33 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
Mara
SexNepoznat

Poruka: 806

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dzaba, nek oni pricaju sta ce pricat, ali ja moram jos jednom reci, ovo dvoje sa zadnje slike, ljudine su to, ljudine velike moj brate, i oni i njihova djeca, srce im ko Hum, a toliko jednostavni i gostoprimljivi. Da je u Mostaru bilo vise takvih ljudi ne bi nikad onakog belaja bilo.

_____________________________________________________________________

05-30-2009 22:49 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobro Mara nemoj vise majke ti. Taman cemo se uobraziti.
Evo mala dopuna mog izvjestaja oko partija. Poslao Sema emalom pa ja prosljedjujem, jer nisam znala dosta podataka ko je sta ditirao za party.

Cernicka,
Evo samo malo informacija.Ako mozes molim te da spomenes Sasu Serdanovica - Lazu,Aljosu i Cicuna jer su oni obezbjedili janjce.Drazen Sunjic je doprinio sve ono vino,sampanjac i dosta pomogao oko pripreme.Dragan Kreso takodjer.Nino Bosnjak je izrezo toliko mladog luka da ga vise nece okusiti do kraja godine.Ti znas ostale tamo:tvoju familiju Dubu,Achija itd.Molim te spomeni da nam je tokom pripreme klope Aljosa davao takvu podrsku i toliko galamio da smo ga morali smaknut.

Cao
 Semir Semic

06-01-2009 21:38 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ova desna je bila kod mene tri mjeseca sa stanovanjem jer nije imala gdje. A ova lijeva je cura sto je obucavam knjigovodstvo. Inace obe su izbjeglice iz Somalije.
Ako te sta jos interesuje samo pitaj.

06-01-2009 21:40 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
abrasevic abrasevic is a Female
avenija kruzno


Poruka: 125

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cernicka,
je li ova desna ona sto si je ucila pravit palacinke 13.gif
A ova lijeva je li to ona sto te zove "Mami" 10.gif

06-02-2009 19:51 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Desnu sam ucila peci palacinke a isto me ona zove mum.
Sta je sto si se usutila, nigdje te na mapi, stisko posao.
Kopirat cu ti DVD sa feste i poslat postom, da ti pravim zazubice.

06-03-2009 09:58 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 10.gif svaka cast teta Davorka 10.gif 33.gif 10.gif 33.gif 10.gif

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    06-03-2009 17:00 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    mos_tarka mos_tarka is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 469
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________

      Samo ko voli zna koliko boli i koLiko je tesko ljubav naci..
      Samo ko pati moze da shvati sta
      u zivotu ljubav znaci!!*

    06-04-2009 08:40 mos_tarka is offline Posalji email za mos_tarka Pregledaj poruke od mos_tarka Dodaj mos_tarka u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8043

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mara:

      MSM


    TRI MUSKETIRA 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    06-04-2009 08:49 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8043

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sve lijepo odradjeno, bez puno pompe, onako amaterski ali bez greske ....



    Ja se mogu samo zahvaliti onako od srca, ljudski 33.gif ...


    DANAS JE TESKO BITI COVJEK RAJA VI STE VRATILI NADU ... U LJUDE 10.gif

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane denani dana 06-04-2009 u 08:52.

    06-04-2009 08:51 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    Mara
    SexNepoznat

    Poruka: 806

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od denani:

      Sve lijepo odradjeno, bez puno pompe, onako amaterski ali bez greske ....



      Ja se mogu samo zahvaliti onako od srca, ljudski 33.gif ...


      DANAS JE TESKO BITI COVJEK RAJA VI STE VRATILI NADU ... U LJUDE 10.gif


    Znam ja komsija da ti nista lose nisi mislio, ali svejedno, moram te ispraviti. Ova festa je bila sve, samo ne amaterski organizovana. Posavsi od doceka mog aviona na aerodromu (gospodin Livadic je dosao cak sat vremena ranije da me doceka, dobro malo se zajebo, ali bolje sat ranije nego sat kasnije), pa preko organizacije mjesta za odrzavanje, do pica, klope, muzike i sveg ostalog, a da ne govorim koliko dana ili sedmica prije je sve to pocelo.... Ali tacno je da je to uradjeno tiho i bez pompe, sto je, poznavajuci organozatore, bio i cilj, neplanirano ali spontano, i k tome jos bas bez greske.
    Ma bice toga jos, zar ne Cernicka!

    _____________________________________________________________________

    06-04-2009 14:35 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8043

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mara:

          citat od denani:

        Sve lijepo odradjeno, bez puno pompe, onako amaterski ali bez greske ....



        Ja se mogu samo zahvaliti onako od srca, ljudski 33.gif ...


        DANAS JE TESKO BITI COVJEK RAJA VI STE VRATILI NADU ... U LJUDE 10.gif


      Znam ja komsija da ti nista lose nisi mislio, ali svejedno, moram te ispraviti. Ova festa je bila sve, samo ne amaterski organizovana. Posavsi od doceka mog aviona na aerodromu (gospodin Livadic je dosao cak sat vremena ranije da me doceka, dobro malo se zajebo, ali bolje sat ranije nego sat kasnije), pa preko organizacije mjesta za odrzavanje, do pica, klope, muzike i sveg ostalog, a da ne govorim koliko dana ili sedmica prije je sve to pocelo.... Ali tacno je da je to uradjeno tiho i bez pompe, sto je, poznavajuci organozatore, bio i cilj, neplanirano ali spontano, i k tome jos bas bez greske.
      Ma bice toga jos, zar ne Cernicka!

      _____________________________________________________________________


    Mare 10.gif 33.gif

    u svakom slucaju cestitke i komplimenti 10.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    06-05-2009 08:32 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    abrasevic abrasevic is a Female
    avenija kruzno


    Poruka: 125

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    CERNICKA, ZIVOTE,
    sad sam pregledala DVD i slike sa Cd i ako me infrakt ne udari do veceras nece nikad 04.gif
    Odvila sam ton do daske dok sam slusala pjesme i pjevala na sav glas dok ste pjevali a kad sam vas vidjela da igrate srce samo sto ne puce 21.gif
    Oooj kako mi je zao sto nisam mogla doci 26.gif ali, ali Boze zdravlja samo me smrt moze
    zaustaviti da ne dodjem u novembru
    Koja organizacija, stimung, raja, rostilj, ma sve je bilo na profesionalnom nivou...sta reci nego SVAKA VAM CAST 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
    Zivim u nadi da cemo profestat za sva ova vremena u novembru..snijeg gazim dolazim 10.gif
    Hvala ti velika za DVD i CD ..bila si uvijek pravi drug i raja i ostala si ista 10.gif 10.gif

    06-08-2009 19:42 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
    Stranica (84): « prva ... « prethodna 61 62 63 [64] 65 66 67 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com