Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Fk Vele 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (124): « prva ... « prethodna 61 62 63 [64] 65 66 67 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Japrak Japrak is a Male
moforaja




Poruka: 2118
Location: kad bi i ja znao

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zalik13:

    RTM objavio da je na Balonovcu bila sacekusa

cudi me to......... 21.gif 14.gif

___________________________________________________________________

    09-19-2009 19:33 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
    Sunshine Sunshine is a Female
    moforaja




    Poruka: 2365
    Location: ..na suncanoj strani zivota

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ko i prosli put na rondou 21.gif boze sacuvaj 21.gif

    ___________________________________________________________________


      jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
      Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
      Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


        23.gif

        09-19-2009 19:44 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
        el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
        majkin fakin




        Poruka: 2333
        Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        pa dobro sunshine...da se ne lazemo..i red army pravi ultrasima sacekuse..i kad se vracaju iz vrapcica, i kad se vracaju iz sarajeva npr...nije to nista neobicno. ne podrzavam ali sam svjestan da toga mora biti....
        samo, kad vec mora biti, ja bih volio da se ultrasi zalete i da 38.gif ovima - mater velezovu i ovi njima majku ultrasku..a ne neke nacije da se spominju i gluposti... 21.gif

        ps. spremi buredzike u petak ;)

        09-19-2009 19:59 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
        zalik13 zalik13 is a Male
        moforaja




        Poruka: 4619
        Location: Rio de Zalik

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        FOTO >> NAPADNUTI NAVIJAÈI VELEŽA IZNAD BALINOVCA

          http://www.rtvmo.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=26459&Itemid=2

        09-19-2009 20:12 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
        _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
        raja




        Poruka: 1665
        Location: Na zidicu... ispod borova...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        da pozdravim finu ekipi a pogotovo Tozzinja
        FORZA VELEŽ LJUBAVI MOJA

        ___________________________________________________________________



          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

          09-19-2009 20:33 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
          Sunshine Sunshine is a Female
          moforaja




          Poruka: 2365
          Location: ..na suncanoj strani zivota

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od el-tozzinjo:

            pa dobro sunshine...da se ne lazemo..i red army pravi ultrasima sacekuse..i kad se vracaju iz vrapcica, i kad se vracaju iz sarajeva npr...nije to nista neobicno. ne podrzavam ali sam svjestan da toga mora biti....
            samo, kad vec mora biti, ja bih volio da se ultrasi zalete i da 38.gif ovima - mater velezovu i ovi njima majku ultrasku..a ne neke nacije da se spominju i gluposti... 21.gif

            ps. spremi buredzike u petak ;)


          vazda je toza bilo sacekusha i bice to je normala samo sto se svoje voli vise nego tudje u tome je razlika...odnosno mojih mi je zao a ostale ko shisha ma znas koliko me briga za ostale,uostalom upoznat si nemam ti sta pisati!!

          buredzici ce biti na stolu kad dodjes...ps.hosh iz palme ili od redzica 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________


            jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
            Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
            Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


              23.gif

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sunshine dana 09-19-2009 u 21:25.

              09-19-2009 21:24 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
              zalik13 zalik13 is a Male
              moforaja




              Poruka: 4619
              Location: Rio de Zalik

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Široki Brijeg – Velež 2:0
              Fotoreport: Široki bolji u hercegovaèkom derbiju


                http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/2902/siroki-brijeg-ndash-velez-20-fotoreport-siroki-bolji-u-hercegovackom-derbiju

              09-19-2009 21:41 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
              Dzani Dzani is a Male
              moforaja




              Poruka: 2023
              Location: Coming near You!!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Znali iko jeli bilo natezanja za domace, ili su bas ono dominirali igru?

              09-19-2009 21:42 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
              Dzani Dzani is a Male
              moforaja




              Poruka: 2023
              Location: Coming near You!!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od donjamahala:

                U ovom trenutku Škripari pale Veležovu zastavu na tribini. 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif

                Mamice im se naprcim


              Uh jesu nesto opasni, jel to ona zastava sa trznice 04.gif 24.gif
              sta ces.......shaka jada moj brate, ko siroki jedan od boljih klubova u BiH a nema navijaca....pa zar je moguce 02.gif

              broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Dzani dana 09-19-2009 u 22:35.

              09-19-2009 21:43 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
              el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
              majkin fakin




              Poruka: 2333
              Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              izvjestaj s utakmice na portalu nova sloboda

                http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/2902/siroki-brijeg-ndash-velez-20-fotoreport-siroki-bolji-u-hercegovackom-derbiju


              sa bljeska nema skoro nishta, dzaba je gledati..

              ali sam uzivao citajuci komentare:))) ...mislim..nisu mi jasni ni jedni ni drugi "internet navijaci"...to i jesu vecinom djeca od 13, 14 godina...ja bih uveo pravilo da se prije komentara moras registrovati sa sve brojem licne karte i imenom i prezimenom, pa da administratori sajta odobre ili ne odobre...

              kao i svaki put kad citam takva prepucavanja, najsmijesnije mi je kako se brojke dodaju ili oduzimaju po potrebi...prvo se krece sa pricom "sta je, nije vas ni stotinjak doslo"...da bi nakon toga drugi momak napisao koment "sta ste se usrali..krenulo nas 50 na vas 300 i bjezite" ..e sad, je li raje bilo sto ili tristo ili dvjesto ili petnaest...to je vec stvar subjektiviteta.

              naravno, da ne propustim da kazem...i ovi nasji "internet navijaci" koriste istu polemiku i iste glupe fore kad je situacija obrnuta...

              evo snimka s tekme...vec je neko komentarisao "kako vas nije sramota kachiti ove snimke, sve neki 'didovi' od 80 godina"...a ja mislim da je upravo u tome i snaga "rodjenih" (a ne samo red army) - sve generacije navijaju..sve generacije idu na gostovanja..ko millwall jebo te!!!
              upravo to i jeste najljepse...upravo to..khm khm..neki drugi klubovi nemaju...to se zove tradicija. to se zove LJUBAV.

              snimak:

                e4x-taL8PRY&feature=player_embedded

              09-19-2009 22:29 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
              Dzani Dzani is a Male
              moforaja




              Poruka: 2023
              Location: Coming near You!!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              jao debila moj brate(internet navijaca), ma sta ces tako su opasni postali ovih dana.......najgori su ovi stari huligani, jebase mater svima redom 13.gif 13.gif 13.gif

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Dzani dana 09-19-2009 u 23:02.

              09-19-2009 22:47 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
              torres torres is a Male
              moforaja


              Poruka: 2147

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Posto nema teme o Eurobasketu, napisacu ovdje

              Usha slovenci !!! 01.gif

              09-19-2009 22:59 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
              el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
              majkin fakin




              Poruka: 2333
              Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              sta bi tores? ko dobio?

              ja konto gledat, al mi danas vala i nije nesto ni do cega... 21.gif

              09-19-2009 23:15 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
              glumica glumica is a Female
              Trn u oku


              Poruka: 4415

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              cuj ko je dobio 13.gif
              puca na sve strane 02.gif

              09-19-2009 23:34 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
              el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
              majkin fakin




              Poruka: 2333
              Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ma ne vezhem ti ja to...meni slusalice na ushima bona 01.gif

              09-19-2009 23:59 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
              Dzani Dzani is a Male
              moforaja




              Poruka: 2023
              Location: Coming near You!!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Samo jedan klub samo jedan Grad Velez Mostar 01.gif

              09-20-2009 00:43 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
              cema cema is a Male
              rodjeni


              Poruka: 923
              Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Jasta Dzani 10.gif

              Volio bi da su danas dobili vec ista na svijetu ali sta ces

              Ipak moramo biti zadovoljni sta je do sada ucinjeno i nastaviti sa radom


              MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA !!!!!!!!!!!

              ___________________________________________________________________
              MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

              09-20-2009 00:59 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
              GULE GULE is a Male
              trudim se




              Poruka: 161
              Location: Tribina
              pokretac teme Thread Started by GULE

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                http://www.mostarblic.info/index.php?option=com_content&view=article&id=612:vele-kapitulirao-na-pecari-policija-zhk-prekrila-ovlasti&catid=57:bez-komentara&Itemid=126

              09-20-2009 12:59 GULE is offline Pregledaj poruke od GULE Dodaj GULE u listu prijatelja
              zalik13 zalik13 is a Male
              moforaja




              Poruka: 4619
              Location: Rio de Zalik

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Danijel Majkiæ
              Primljeni gol izbacio nas je iz igre

                http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/2913/danijel-majkic-primljeni-gol-izbacio-nas-je-iz-igre

              09-20-2009 15:33 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
              Dzani Dzani is a Male
              moforaja




              Poruka: 2023
              Location: Coming near You!!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ACAB ALL COPS ARE BASTARDS 19.gif 02.gif

              ovo ACAB moze jos nesto da znaci nebi da se okrecem nacijonalizmu 04.gif 13.gif

              meni s najdrazi grobari kad su dolazili n gostovanje u mostar 3 put ih manje ali nema zajebancije.

              Naj bolja je ona, Zasto cuti te, zasto cuti te zasto cuti te picke u....... l 02.gif

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Dzani dana 09-20-2009 u 15:48.

              09-20-2009 15:42 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
              Stranica (124): « prva ... « prethodna 61 62 63 [64] 65 66 67 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com