Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Prijatelji 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (84): « prva ... « prethodna 62 63 64 [65] 66 67 68 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
abrasevic abrasevic is a Female
avenija kruzno


Poruka: 125

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cernicka, cekam da dodjes kuci s posla da ti zapjevam one pjesme sa feste na telefon 13.gif

06-08-2009 19:44 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
abrasevic abrasevic is a Female
avenija kruzno


Poruka: 125

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

MARA,
CAR SI NA GITARI....vezes li je vezes i prebires..SVAKA TI CAST 10.gif 10.gif 10.gif
A i pjevas brate ko slavuj 10.gif
Boze zdravlja, nadam se da cemo u novembru zajedno sa Cernickom i zapjevati i zaigrati 33.gif
Ima da bude festa godine i dogodine 10.gif

06-08-2009 20:02 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jesam li ti potrefila zicu. Polako bona da te neprekine.
Kad se nauzivas posalji jos kome da pogleda ili kopiraj. Ja sam vamo sve dvd sto smo imali u kuci upotrebila i podijelila raji.

06-08-2009 21:01 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

17.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

06-08-2009 21:47 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Mara
SexNepoznat

Poruka: 806

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abrasevic:

    MARA,
    CAR SI NA GITARI....vezes li je vezes i prebires..SVAKA TI CAST 10.gif 10.gif 10.gif
    A i pjevas brate ko slavuj 10.gif
    Boze zdravlja, nadam se da cemo u novembru zajedno sa Cernickom i zapjevati i zaigrati 33.gif
    Ima da bude festa godine i dogodine 10.gif


Abrasevicka fala ti lijepo, zgotivi me ti pravo. Samo da dodam, uzivo je sve to sto puta veci merak, drzim te za rijec za novembar.

_____________________________________________________________________

06-09-2009 14:34 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo male dopune za moj izvjestaj oko ucesnika na festi.

Citala sam na forumu sta si napisala oko partija

Onaj mali sto je svirao gitaru se zove Emir Hot. Zavrsio je muzicku akademiju ovdje u Londonu (gitara). Simpatican je pravo i odlicno i svira i pjeva.



    http://www.emirhot.com/




Zvacemo ga opet kada budemo pravili zabavu. Moja sva raja pitaju kada ce biti ponovo?
Snjezana Kljako - Hassell

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Cernicka dana 06-09-2009 u 14:51.

06-09-2009 14:50 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Mara
SexNepoznat

Poruka: 806

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bogami ga Mara i pomen'o, i pohvalio, a i sliku mu stavio na str. 63, ali nema veze bolje i dvaput nego nijednom. Nek' si ti meni Cernicka ziva i zdrava. Pozdrav tvojoj raji.

___________________________________________________________________

06-09-2009 15:16 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
abrasevic abrasevic is a Female
avenija kruzno


Poruka: 125

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mara, jesi me nasmijao do suza kad rece na festi da te hvata nostalgija za domovinom Austriom 13.gif
Naravno da je bolji merak u zivo to cu se i uvjeriti u novembru nadam se svim srcem 10.gif
Dok sam vas gledala na DVD prokuhala sam kao pretis lonac 04.gif
Vec sam ti pocela pisati listu pjesama sto cemo pjevati zajedno sa Cernickom u novembruromeo.gif
Ma salim se, kakva lista nama ne treba lista kad zafestamo same pjesme izlaze iz srca 10.gif
je li tako?
Sta sam te zgotivila, ja sam iskrena uvijek bila...kazem samo onako kako jeste a cula sam te i vidjela svojim ocima dok si rasturao gitaru..iz prilozenog tj. DVD 10.gif

06-10-2009 20:23 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
Mara
SexNepoznat

Poruka: 806

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma bilo je tu još provala Abraševiæka, sjetih se sad još jedne. Veliku raju, odliènog plesaèa Milana Nikoliæa veæ sam prije spomeno, on se cijelu noæ nije odvajo od mene (ni od mikrofona), tako da je u neka doba njegovoj ženi, inaèe Engleskinji, vidno dokundisalo, pa se negdje pri kraju fešte i "pokupila". Milan trka za njom i vrati se vidno zadovoljan, pa opet doðe meni na binu, a ja u tom momentu ostavim gitaru i složim paljevinu: "Draga moja raja, dragi moji Mostarci, bilo mi je divno s vama, fala lijepo i laku noæ". Kad æe ti Milan sav zadihan i pomalo ljut, "šta bola laku noæ, ja jedva brak spasio, trèo ko mahnit za ženom, da joj objasnim, da se ne ljuti, pa opet trèo da se vamo vratim da pjevam s tobom, a ti laku noæ, e ne more laku noæ, pjevamo dalje, jami tu tamburu". Umrli smo od smijeha. Naravno pjevo sam dalje, ali je i on veæ bio pri kraju glasa, što od pive, što od trke 13.gif , pa je nakon još par pjesama i bilo "laku noæ", ali tad je veæ bio zadovoljen i smiren, em se ispjevo, em je spasio brak, tako da sam bez straha mogo ostavit gitaru.

A ti slobodno pošalji listu pjesama.

_____________________________________________________________________

06-11-2009 13:28 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Ljeto u Egipatskom selu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Htjela bih ovim putem da obavjestim sve one koji su zainteresovani za pomoc djeci iz Egipaskog sela o programu koji cemo odraditi sljedeci mjesec.
Od 23.7. do 29.7. grupa od 20 djece uzrasta 17 godina dolazi iz Londona u Mostar i bit ce smjestena u Egipatskom selu. Sva djeca govore engleski jezik a troje odraslih govore engleski i nas. Planiramo da se druzimo i uljepsamo sedam dana djeci iz Egipatskog. U planu je izlet na Ruiste, Podvelezje, Kravice, (za rafting trebamo da se dogovorimo na terenu radi specificnosti ovakve aktivnosti), more.
Uradit cemo radionice kuhanja, plesa, crtanja.
Drustvo Kamarad nam je obecalo dati koncert u Starom gradu.
Pomoc ce nam biti potrebna kad budemo isli na izlete sa djecom. Mozda odrasle dvije do tri osobe da budu prisutne i da paze na djecu.
Isto planiramo da za poklon djeci kupimo bazen za dvoriste, pa ako neko ima vremena da pogleda gdje , koliko i koliki bazen da kupimo.
Tek po nasem odlasku iz Mostaru doci ce posiljka od 15 kompjutera za djecu iz Egipatskog i Los Rosalesa. Trebat ce nam neko ko ce kompjutere da prikopca i spoji na internet. Ako imate kakvih informacija ko bi to mogao da odradi molim vas da mi se javite. Koliko bi takvo nesto kostalo i za koliko bi se vremenski moglo odraditi.
Hvala unaprijed.

06-12-2009 12:55 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ti si Cernicka zaisa zena s ogromnim srcem, entuzijazmom..nemam rijeci hvale za tebe i sve sto radis 33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

06-12-2009 22:48 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sutra prva grupa djece iz doma ide na ljetovanje u Italiju

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    06-18-2009 07:45 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    Cernicka Cernicka is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 257
    Location: cernica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Cao Raz
    Znas li poblize koliko djece ce biti u domu kad budemo mi dolazili.

    06-18-2009 09:46 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
    _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
    raja




    Poruka: 1665
    Location: Na zidicu... ispod borova...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Cernicka:

      Cao Raz
      Znas li poblize koliko djece ce biti u domu kad budemo mi dolazili.


    teta Davorka javicu vam do sredine iduce sedmice, sutra i prekosutra ima ispite pa necu stici

    ___________________________________________________________________



      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

      06-18-2009 23:12 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
      Cernicka Cernicka is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 257
      Location: cernica

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo je konacno gotov DVD sto smo stavili na YouTube


        http://www.youtube.com/watch?v=q3bRysj7_yA

      06-24-2009 22:19 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
      Cernicka Cernicka is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 257
      Location: cernica

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://www.youtube.com/watch?v=45dLcx37Szk


      a bilo je i ovoga

      06-24-2009 22:28 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
      Koscela2 Koscela2 is a Male
      trudim se




      Poruka: 180
      Location: Kengurija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Prvo da se naklonim do zemlje organizatorima i ucesnicima. Predivno!
      Kad sam odgledao snimak na Youtube otvorih Google Map , gledam London ,nema "Cernica" i Rudniceva 34 na mapi ( mozda sam i malo fulio adresu) , kazu bice uskoro, razmatra se. 10.gif
      Cernicka, za sve cetiri "D" po 33.gif , a za "A" 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif . ( ista mi , nije se sekunde promijenila)
      Djecu bas nisam mogao prepoznati ali prenesi im svima pozdrav od "Ochaje", i naravno muzevima big pozdrav, jednog znam odkad znam za sebe a drugog "od kad znaju za mene" 11.gif
      I jos jednom, svaka vam cast na svemu.

      ___________________________________________________________________

        ne_znam.gif

        06-29-2009 16:50 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
        Sevels Sevels is a Male
        moderator tra-la-la




        Poruka: 6556
        Location: Cernica-Mo-London

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        a meni nista,sram te bilo 13.gif

        ___________________________________________________________________
        volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

        13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
        "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

        06-29-2009 17:14 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
        Koscela2 Koscela2 is a Male
        trudim se




        Poruka: 180
        Location: Kengurija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Jel se ljudi koji puno piju pa sheveljaju ulicom dok se vracaju kuci zovu..haj nema veze 19.gif ma tebi je brdo karamela, jok ruze
        Aaa da ti nisi onaj trosjed sto "A" sjedi na njemu 14.gif ..pa ubio se ziv gledajuci al tebe ne vidjoh , haj sad priznaj koji si ti...Do duse bio jedan sa ledja, ima istu slicnu frizuru ko ti...

        E hebi ga sad odo opet gledat
        14.gif

        ___________________________________________________________________

          ne_znam.gif

          06-30-2009 00:30 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
          Sevels Sevels is a Male
          moderator tra-la-la




          Poruka: 6556
          Location: Cernica-Mo-London

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ochaja sto ne provjeris pp.a i temu sam otvorio a ti opet nista 13.gif javi se-Davor

          ___________________________________________________________________
          volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

          13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
          "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

          06-30-2009 00:37 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
          Stranica (84): « prva ... « prethodna 62 63 64 [65] 66 67 68 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com