Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » ZAUVIJEK U NASHIM SRCIMA » Josip Broz TITO » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

    jebo vas tito i vi njega..... 13.gif


care popi govno od TITE 35.gif

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

10-25-2006 00:33 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo vas gledam .....

___________________________________________________________________

    10-25-2006 00:34 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    Musala Musala is a Male
    rodjeni




    Poruka: 1304
    Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od taxi:

      Samo vas gledam .....


    Postujem gospodinov avatar 10.gif

    ___________________________________________________________________
    -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

    10-25-2006 00:36 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
    gandalf gandalf is a Male
    Mo-Starac




    Poruka: 4676
    Location: NEBUCHADNEZZAR

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Musala:

          citat od gandalf:

        jebo vas tito i vi njega..... 13.gif


      care popi govno od TITE 35.gif


    Gade jedan, ima vas dosta koji ste to radili, ne hvala!

    Ali i ti kao i ostali ne kontaju, nije nikad problem u titi bio, vec u tebi i takvima kao ti, sto ste guzice volili da ljubite... 21.gif

    ___________________________________________________________________
    Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
    Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

    10-25-2006 07:15 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
    lupi
    SexNepoznat

    Poruka: 245

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    SVE STO SAM ZARADIO U TITINO VRJEME -OVA DEMOKRACIJA MI JE UNISTILA.SMRT FASIZMU-POGOTOVO OVOM NOVOM. 08.gif

    10-25-2006 08:04 lupi is offline Pregledaj poruke od lupi Dodaj lupi u listu prijatelja
    Musala Musala is a Male
    rodjeni




    Poruka: 1304
    Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od gandalf:

          citat od Musala:

            citat od gandalf:

          jebo vas tito i vi njega..... 13.gif


        care popi govno od TITE 35.gif


      Gade jedan, ima vas dosta koji ste to radili, ne hvala!

      Ali i ti kao i ostali ne kontaju, nije nikad problem u titi bio, vec u tebi i takvima kao ti, sto ste guzice volili da ljubite... 21.gif


    Pa gospodine gandaf prvo da vam se zahvalim na lijepim zeljama a pogotovu ovim vasim muzickim. 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
    Interesantno je bilo poznavati vas kroz citavo ovo vrijeme i gledati vase rijecljivo palamudjenje i naprdivanje.
    Mislim mene to licno ne cudi. Ja znam da svi oni sto ga popusise i sto ne ostvarise svoj usko nacionalne i nacionaisticke ciljeve i navijacke strasti sad krive TITA. Ocito je da takvi nemaju muda i ih je strah da se uhvate u kostac sa stvarnoscu, pa ni mrtvom TITI nedaju mira.
    Da ste ikad slusali TITA i razumjeli ono sto je on govorio nebih ste postali takvi. Ocito a je ovo i odgovor na vase ljubljenje guzica.
    Da ste vi ostali na liniji ljudskosti ne bi ste vi gospodine gandaf postali tako vulgarni i odvratni. Zato gospodine ganda u titino ime, dajte gospon popite jos jedno. 35.gif

    A u ime pokojnog Predsjednika gospodina Josipa Broza TITA ja se izvinjavam na rjecima koristenim u mome odgovoru.
    Takodje se izvinjavam autoru teme i onima sto je sa ponosom chitaju. 10.gif
    Znam da je TILETU godra sto ga ja branim 18.gif
    Nek mu je slava i vjecna hvala za mir i dobrobit sto smo ga uzivali pod njegovim rukovodstvom 10.gif

    A za one sto taj mir i dobrobit nisu bili u stanju da ocuvaju, predlozio bih da uzmu Titove memoare i da ih pazljivo procitaju.18.gif
      http://www.slobodnajugoslavija.com/sound/uz.marsala.tita.mp3

    ___________________________________________________________________
    -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Musala dana 10-25-2006 u 08:48.

    10-25-2006 08:44 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
    PST PST is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1156
    Location: vazda u kuci

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    pa stipu djecu Musala , nisu zivjeli u to vrijeme (Titino) i ne znaju kako je nama bilo srecno djetinjsvo za razliku od ovoga danasnjeg vremena .
    Znam da se i vremena i ljudi mjenjaju , ali ............pa konacno svako ima prava na svoje misljenje

    33.gif za TITA

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane PST dana 10-25-2006 u 09:20.

    10-25-2006 09:15 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
    Musala Musala is a Male
    rodjeni




    Poruka: 1304
    Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od PST:

      pa stipu djecu Musala , nisu zivjeli u to verijeme i ne znaju kako je nama bilo srecno djetinjsvo za razliku od ovoga sada

      33.gif


    Tako je lutko moja 33.gif
    Pustit cemo mi nih da se oni jos vise razocaraju u te svoje ratne uspjehe i da udaraju svojim glavama sta uradise. Samo ce im biti kasno.

    Doci ce vrijeme TITA, opet. 33.gif
    Kako god oni drugi su ucli svoju djecu o nacionalizmu i mrznji tako i mi svoju ucimo o ljubavi i zajednickom zivotu. A jednog dana ce nasa djeca opet sjesti za isti sto i jesti is istog lonca. Zvao se on Yuga, Europa ili Svijet. 10.gif

    ___________________________________________________________________
    -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

    10-25-2006 09:27 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
    PST PST is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1156
    Location: vazda u kuci

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    PA slazem se Musala , moja djeca nikada nisu ni prestajala sjedati za razlicite stolove ,
    jer nisu tako vaspitana .

    A jos samo da dodam i ovo .
    SFRJ i Tito su pokazali Evropi kako se slozno zivi .
    Imali smo republike , nismo imali granice , a zivjeli smo u istoj dzavi .
    Nekome je to u Evropi ili Amerci ( ne razumijem se u politiku ) dobro zasmetalo , pa nas je nasilno razdvojio , te napravio granice ,ali su zato ti isti Evropljani medju svojim zemljama uveli nas sistem
    tj. ukinuli granice , pa im ne treba ni pasos .
    DA zakljucim :mi smo pokazali svjetu kako se treba zivjeti , a oni neka nas kopiraju 10.gif
    Znaci Evropa je dosla sama kod nas 13.gif 13.gif 13.gif

    33.gif

    10-25-2006 09:41 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
    Musala Musala is a Male
    rodjeni




    Poruka: 1304
    Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
    33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

    Super 10.gif 33.gif



    Ali sve to treba nekima nacrtati da bi oni mogli to da shvate 29.gif

    ___________________________________________________________________
    -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

    10-25-2006 09:54 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
    jagnje jagnje is a Male
    puter


    Poruka: 72
    Location: svedska

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif

    10-25-2006 09:56 jagnje is offline Homepage of jagnje Pregledaj poruke od jagnje Dodaj jagnje u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Josip Broz- dobar skroz 10.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________

      10-25-2006 12:39 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      Mystica Mystica is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 406
      Location: Tamo gdje pada milosnica...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Musala:

            citat od gandalf:

              citat od Musala:

                citat od gandalf:

              jebo vas tito i vi njega..... 13.gif


            care popi govno od TITE 35.gif


          Gade jedan, ima vas dosta koji ste to radili, ne hvala!

          Ali i ti kao i ostali ne kontaju, nije nikad problem u titi bio, vec u tebi i takvima kao ti, sto ste guzice volili da ljubite... 21.gif


        Pa gospodine gandaf prvo da vam se zahvalim na lijepim zeljama a pogotovu ovim vasim muzickim. 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
        Interesantno je bilo poznavati vas kroz citavo ovo vrijeme i gledati vase rijecljivo palamudjenje i naprdivanje.
        Mislim mene to licno ne cudi. Ja znam da svi oni sto ga popusise i sto ne ostvarise svoj usko nacionalne i nacionaisticke ciljeve i navijacke strasti sad krive TITA. Ocito je da takvi nemaju muda i ih je strah da se uhvate u kostac sa stvarnoscu, pa ni mrtvom TITI nedaju mira.
        Da ste ikad slusali TITA i razumjeli ono sto je on govorio nebih ste postali takvi. Ocito a je ovo i odgovor na vase ljubljenje guzica.
        Da ste vi ostali na liniji ljudskosti ne bi ste vi gospodine gandaf postali tako vulgarni i odvratni. Zato gospodine ganda u titino ime, dajte gospon popite jos jedno. 35.gif

        A u ime pokojnog Predsjednika gospodina Josipa Broza TITA ja se izvinjavam na rjecima koristenim u mome odgovoru.
        Takodje se izvinjavam autoru teme i onima sto je sa ponosom chitaju. 10.gif
        Znam da je TILETU godra sto ga ja branim 18.gif
        Nek mu je slava i vjecna hvala za mir i dobrobit sto smo ga uzivali pod njegovim rukovodstvom 10.gif

        A za one sto taj mir i dobrobit nisu bili u stanju da ocuvaju, predlozio bih da uzmu Titove memoare i da ih pazljivo procitaju.18.gif
          http://www.slobodnajugoslavija.com/sound/uz.marsala.tita.mp3


      Musala svaka cast....

      bila sam mala kad je umro, ali sam ipak zivjela u to vrijeme i poslije njegove smrti...bilo je divno, spavali smo na klupama na moru...a gdje smo sad, nema gdje nas nema,od Amerike, Evrope...ne kazem da nam nije lose, govorim sad mozda za vecinu, da se nismo"snasli" sto se tice skole, fakulteta, posla, stana itd...ali isto tako ne vjerujem da nam nije Mostar u srcu ili normalno bivsa Juga...ne mogu da vjerujem kad cujem od nasih ljudi da kazu otvoreno e hebo te Tito sta nam napravi...odvratno i fuj da neko moze tako razmisljati....svak je znao za Jugoslaviju, stari jugoslovenski pasos je bio priznat od strane drugih zemalja...pa nek ne seru pojedinci..a sada, gdje cu s BiH-pasosem, Slovenija i Hrvatska me poprijeko gledaju s tim pasosem, svi smo djuture kriminalci, a da ne govorim neka druga zemlja...zadnja rupa na svirali .... 26.gif na zalost, ali tako je.

      Bili smo priznati kao narod, i zivjeli smo slozno i imali smo svega... 10.gif sta nam je sad ostalo, ruku na srce samo uspomene, na zalost opet nekom lijepe nekom ruzne, jer nisu mogli se isticati nacionalizmom kao sad, sad je njihovo doba...usha tamo...nacionalisti. 34.gif

      Tito 33.gif

      10-25-2006 13:34 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
      Zadavalica Zadavalica is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 1632
      Location: s dna kace

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ma nishta nije isto ko sa TITOM 21.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

      10-25-2006 13:36 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
      Rene Rene is a Female
      trudim se




      Poruka: 173
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      umro je godinu prije mog rodjenja ali ja uvijek ustanem na pomen njegovog imena.
      da ustane sad i da vidi ovo 21.gif 21.gif 21.gif
      covjek kao sto je bio TITO nikad se vise roditi nece....
      pokoj ti dusi veliki covjece 33.gif 33.gif 33.gif

      10-25-2006 14:59 Rene is offline Pregledaj poruke od Rene Dodaj Rene u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17887
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ustat pa rec tito

      samo mi je zao sto ga djeca u mene nece poznavati ...

      najveci covjek ikad na nasim prostorima, i sire ... evo ih 88 za druga tita

      33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif
      33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif
      33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif
      33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif
      33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif
      33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif
      33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif
      33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif
      33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif33.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      10-25-2006 15:58 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      dzemo dzemo is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 328
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      #Ni jedna nasa republika ne bi bila niko i nista da nismo zajedno".Josip Broz Tito u govoru u Splitu.
      "Postoje u nasim krugovima ELEMENTI koji cheprkaju po proslosti i iskopavaju neke svoje istorije i pokusavaju da zapostave i zanemare istoriju koju smo mi svojom krvlju i borbom svi skupa izgradili."

      Ovo su samo neki isjechci iz Titvog govora pred Splitom.
      Bogami bio je u pravu , dodzoshe nam ti elementi glave i rasushe nas po svijetu a zemlju
      rascjepishe na gomilu nevazecih teritorija koje slagali se mi sa tim ili ne ne mogu i nece opstati same i biti ni blizu Titove yugoslavije nekada.

      Tuzno je da pojedinci (sinovi elemenata o kojima Tito govori ) ni do dana danashnjeg nisu shvatili ili nece da shvate vaznost koju je Yuga imala u svijetu tih godina i ponosa nasheg sto smo bili svjedoci tog vremena kad je BOG PO ZEMLJI HODO>

      10-25-2006 18:23 dzemo is offline Pregledaj poruke od dzemo Dodaj dzemo u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Meni , koja sam rodjena i odrasla u vrijeme Tita, i znam kako je bilo,
      nikakve pogrdne rijeci i blacenja ne mogu umanjiti moja sjecanja i tugu za onim vremenom
      dok je Tito bio ziv

      "Cetvrt vijeka bez tebe Tito, citav vijek unazad "


      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      10-25-2006 23:48
      House House is a Male
      avenija kruzno




      Poruka: 296
      Location: Nigdje

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      "Nasa Republika nebi bila nista da nismo svi zajedno" - Josip Broz TITO

      sve sto je rekao, istina. Uporedu sa proslosti sa TITOM, sad smo bas nista.

        http://www.youtube.com/v/VXozcf4MP3g

      ___________________________________________________________________
      "The hegemonistic pretensions of the American empire are placing at risk the very existence of the human species"
      - Hugo Chavez

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane House dana 10-26-2006 u 00:52.

      10-26-2006 00:33 House is offline Posalji Email za House Pregledaj poruke od House Dodaj House u listu prijatelja
      Mo-beba Mo-beba is a Female
      Momentalno na daljinskom




      Poruka: 7486
      Location: Trebinje-Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      88 ruza za DRUGA TITA

      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


        33.gif

        10-26-2006 00:37 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
        Stranica (9): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com