Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » mobitel » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
al capone al capone is a Male
moforaja




Poruka: 5015
Location: grad andjela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cok:

    13.gif 13.gif HAJ UPLATI ABI I MENI ISTO OVO 13.gif


dobar je koeficijent 13.gif koliku ces uplatu ja sam dobro potkovao listic 13.gif

___________________________________________________________________



    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

    05-21-2006 19:46 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
    cok cok is a Male
    liska mjeseca maja


    Poruka: 5450
    Location: seher mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    meni sistem uplati petaka 13.gif 13.gif 13.gif nek bude i koja sigurica 13.gif

    ___________________________________________________________________
    28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

    05-21-2006 19:50 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
    al capone al capone is a Male
    moforaja




    Poruka: 5015
    Location: grad andjela

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    uplaceno jos samo da vidimo rezultate 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________



      http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

      05-21-2006 20:26 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
      cok cok is a Male
      liska mjeseca maja


      Poruka: 5450
      Location: seher mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a to zavisi od vrste mobitela ako je motorola pali smo 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

      05-21-2006 20:29 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
      al capone al capone is a Male
      moforaja




      Poruka: 5015
      Location: grad andjela

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      iskreno se nadam da je nokia 13.gif

      ___________________________________________________________________



        http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

        05-21-2006 20:40 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
        cok cok is a Male
        liska mjeseca maja


        Poruka: 5450
        Location: seher mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        13.gif 13.gif 13.gif ko zna mozda nosi TOKI-VOKI 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

        05-21-2006 20:42 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od lanaserf:

          zvala me jutros.
          nakon niza pregovora,svadja.....ona odlucila da preda zahtjev za razvod braka.
          on mi je poslao hejbet poruka da je pokusam urazumiti i dalje tvrdi da je sve zajebancija.ona odbija bilo kakav razgovor na temu kaze razvod i ne trbaju mi vise niciji savjeti,prevario me a ja sam mu vjerovala. 21.gif 21.gif 21.gif


        Ne da je prenagla, nego djetinjasta odluka po mom mišljenju! Ako im je brak bio tako "dobar", a ovo prvi veæi problem, kako se u životu misli nositi sa svim što je oèekuje?! Opet bježati?! 14.gif

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        05-21-2006 21:16 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        al capone al capone is a Male
        moforaja




        Poruka: 5015
        Location: grad andjela

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        a bogami u nje ce ti bit prva svadja novi muz 13.gif

        salim se
        ja sam duboko ubjedjen da ce se sve izgladit 07.gif

        ___________________________________________________________________



          http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

          05-21-2006 21:18 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
          cok cok is a Male
          liska mjeseca maja


          Poruka: 5450
          Location: seher mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ma nekqa ga rokne dugom devetkom 13.gif moze i kratkom 13.gif

          ___________________________________________________________________
          28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

          05-21-2006 21:29 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
          Tuborg Tuborg is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 668
          Location: Sarajevo-Moscow

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od djemila:

            Ja isto mislim da je malo ishitrena odluka...........nije dala vremena ni sebi ni njemu.

            sve je uradila u shoku, ali ipak mislim da ce se smiriti.........pa i ako da zahtjev za razvod braka, postoji opcija razmisljanja, koju ce vjerovatno iskoristiti

            Ako je brak bio tako stabilan, tako se volili, tako je pazio kao Princezu..ne znam ne stima sve u ovoj prici.........jok, jok........


          Ma i ja sam to odma reko da ne stima,jedino ima ona opcija da su se pred drustvom pravili kao savrsen par a vamo u zivotu propast i da je ona jedva cekala da nadje nesto da ga napusti bez razmisljanja...jer ima i takih vamo se prave u drustvu ono sve ok a vamo kad su sami propast.... 10.gif

          ___________________________________________________________________
          "This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

            Al Capone


          "I am like any other man. All I do is supply a demand"

            Al Capone

          05-21-2006 21:32 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
          al capone al capone is a Male
          moforaja




          Poruka: 5015
          Location: grad andjela

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ne stima ni meni sve u ovoj prici..vise par ko iz bajke..a prva svadja razvod..nema mi to smisla.. 19.gif

          ___________________________________________________________________



            http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

            05-21-2006 21:32 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
            cok cok is a Male
            liska mjeseca maja


            Poruka: 5450
            Location: seher mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ma bola da i ja 1 ozbiljnu izvalim-svi mi pricamo ja bi ovako,onako ali kad se tebi desi to e onda skroz drugo uradis 10.gif u mene je stari vazda govorio kad bi ono... ma odreko bi te se a kad je sazno raskrivio se ko djete ma dao bi i majku rahmetli 26.gif nego sta se supate kuci pa se supajte 13.gif

            ___________________________________________________________________
            28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

            05-21-2006 21:40 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
            cok cok is a Male
            liska mjeseca maja


            Poruka: 5450
            Location: seher mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            13.gif a mudro zborimo 13.gif

            ___________________________________________________________________
            28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

            05-21-2006 22:27 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
            laverna laverna is a Female
            seka




            Poruka: 898
            Location: i ja se pitam
            pokretac teme Thread Started by laverna

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Carmela:

                  citat od lanaserf:

                zvala me jutros.
                nakon niza pregovora,svadja.....ona odlucila da preda zahtjev za razvod braka.
                on mi je poslao hejbet poruka da je pokusam urazumiti i dalje tvrdi da je sve zajebancija.ona odbija bilo kakav razgovor na temu kaze razvod i ne trbaju mi vise niciji savjeti,prevario me a ja sam mu vjerovala. 21.gif 21.gif 21.gif


              Ne da je prenagla, nego djetinjasta odluka po mom mišljenju! Ako im je brak bio tako "dobar", a ovo prvi veæi problem, kako se u životu misli nositi sa svim što je oèekuje?! Opet bježati?! 14.gif

            i ja sam zatecena sad razmisljam je li sve oko njih bila laz 14.gif ili je ta njena prijetnja razvodom ono djetinjasto.ko da bi brakovi opstajali da se na prvoj prepreci odustaje.
            jutros je zovem ali joj mob. iskljucen 21.gif

            05-22-2006 11:21 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
            obrisana
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            cuj odma razvod!

            pa da je veze od dva mjeseca jebo te sasluso bi sta ima da kaze!

            mozda se to odavno vuce, pa njoj sad puko film 23.gif

            e, pitaj njega kakav im je brak bio, i od kada to ide, pa ces znati sta i kako!

            05-22-2006 11:38
            laverna laverna is a Female
            seka




            Poruka: 898
            Location: i ja se pitam
            pokretac teme Thread Started by laverna

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ama ljudi on je ocajan,los,tvrdi da je sve zezancija bila.
            opet kazem mislim da je to neki njen ....ma neznam ni sta da mislim.znam da glupo rjesavaju problem ali ona ne zeli da raspravlja vise

            05-22-2006 11:44 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
            laverna laverna is a Female
            seka




            Poruka: 898
            Location: i ja se pitam
            pokretac teme Thread Started by laverna

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ma znam ja to zato sam i postavila temu ali nije svejedno kad ti dodje prijateljica u suzama...ali mislim da sam svoje uradila ako nista iskreno saslusala i naglasila da ja njene probleme nemogu rijesiti.samo ostaje da se nadam najboljem(sta god tio bilo)

            05-22-2006 14:23 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od lanaserf:

              ma znam ja to zato sam i postavila temu ali nije svejedno kad ti dodje prijateljica u suzama...ali mislim da sam svoje uradila ako nista iskreno saslusala i naglasila da ja njene probleme nemogu rijesiti.samo ostaje da se nadam najboljem(sta god tio bilo)




            ...naj bolje to sto ona bude osjecala ..a to sto bi mi ko nesto htjeli da bude il da ne bude nije vazno ..jer na kraju ona ce zivjeti sa svojom odlukom i bice je sigurno svjesna , mozda je bolje da odluci sama bez nas svijuh jer tezak je osjecaj gorcine da zivis sa nekim i da sumnjas da te neko varo il da mislis da nije a sumnjas da jeste i jedno takvo stanje moze samo dovesti do depresivnih i neuroticnih stanja koje mogu imati daleko vece posledice po njeno zdravlje . sve drugo osim toga bilo bi protiv sebe i protiv svoje volje ,,ostati sa nekim koga si volio a u koga sumnjas jos da te varo je samo jedno haoticno stanje iz koje se ni jedna licnost nece lako izvuci i takve situacije ako se ne rjese do kraja mogu samo imat los zavrsetak ...zamisli samo situaciju posle pet godina da ta ista zena ima priliku da vrati svome muzu revans za ono sto je on uiradio njoj ,,a najcesce dolazi do takvih reakcija u kojima je ponos narusen i tad se ne bira ni sredstvo a ni nacin da se uradi sve da bi se sujeta zadovoljila ..naj tezi su porazi kad covjeku sujeta budu povredjeni..sve ostalo se da zaboraviti a to vrlo tesko ..samar manje boli od bilo ceg drugoga ..hebeno je kad se povrijede ljudske sujete i ljudski ponos ..sto kaze pjesma ..lako se tuge oproste a ljubav nikada ..

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            05-22-2006 15:54 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            Sandy Sandy is a Female
            moforaja




            Poruka: 3842
            Location: kod Hita...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Brzinska odluka i zato ne vjerujem da je provesti u djelo...mogu je razumjeti kako se sada osjeca, najteze je kad zena sumnja a ne zna pravu istinu, rijetko koji muskarac ce ikada priznati, jedino da ga bas uhvatis na djelu....kad bi imao hrabrosti da joj kaze istinu mozda bi joj bilo lakse oprostiti vremenom, jer bar zna sta oprasta........ako ga dovoljno voli, naravno, ja licno kad ne volim ne oprastam nista......al nisam ni povrijedjena tada.

            05-22-2006 16:48 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
            Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
            Licnost godine '05




            Poruka: 9968
            Location: Eo me tu sam !!

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od vjetar:

                  citat od lanaserf:

                ma znam ja to zato sam i postavila temu ali nije svejedno kad ti dodje prijateljica u suzama...ali mislim da sam svoje uradila ako nista iskreno saslusala i naglasila da ja njene probleme nemogu rijesiti.samo ostaje da se nadam najboljem(sta god tio bilo)




              ...naj bolje to sto ona bude osjecala ..a to sto bi mi ko nesto htjeli da bude il da ne bude nije vazno ..jer na kraju ona ce zivjeti sa svojom odlukom i bice je sigurno svjesna , mozda je bolje da odluci sama bez nas svijuh jer tezak je osjecaj gorcine da zivis sa nekim i da sumnjas da te neko varo il da mislis da nije a sumnjas da jeste i jedno takvo stanje moze samo dovesti do depresivnih i neuroticnih stanja koje mogu imati daleko vece posledice po njeno zdravlje . sve drugo osim toga bilo bi protiv sebe i protiv svoje volje ,,ostati sa nekim koga si volio a u koga sumnjas jos da te varo je samo jedno haoticno stanje iz koje se ni jedna licnost nece lako izvuci i takve situacije ako se ne rjese do kraja mogu samo imat los zavrsetak ...zamisli samo situaciju posle pet godina da ta ista zena ima priliku da vrati svome muzu revans za ono sto je on uiradio njoj ,,a najcesce dolazi do takvih reakcija u kojima je ponos narusen i tad se ne bira ni sredstvo a ni nacin da se uradi sve da bi se sujeta zadovoljila ..naj tezi su porazi kad covjeku sujeta budu povredjeni..sve ostalo se da zaboraviti a to vrlo tesko ..samar manje boli od bilo ceg drugoga ..hebeno je kad se povrijede ljudske sujete i ljudski ponos ..sto kaze pjesma ..lako se tuge oproste a ljubav nikada ..


            Evala Majstore ovo si napisao ama bash kako jeste !! 10.gif

            Svaka ti cast 10.gif

            ___________________________________________________________________


              Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                13.gif

                05-22-2006 18:06 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                Stranica (9): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com