Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Knjiga Mostar, krhotine pro » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma super si @mami 10.gif

Raja samo pisite,neka ugleda svjetlo dana.. da ima sta ostati i iza ove generacije..Bravo 10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

05-18-2010 22:27 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dobro jutro raja

vidim da vas je mnoge..tiborov podhvat inSpirirao da povjerujete DA SU NEKE STVARI MOGUCE

u baskoj vodi 92 ......hrvatski su mediji su trubili o zlocinackoj titovoj armiji
moj mali tad mu sedam bilo pita
tata sto nas napada titova vojska?
ja mu kazem-sine nije ovo titova vojska...u titovoj vojsci svi smo bili zajedno
nakon krace stanke on rece A ZATO SMO MI MOGLI POBJEDIT NIJEMCE

za mene osta naravoucenije ZAJEDNO MOZEMO SVASTA.. a baska niko nista


MOJA IDEJA JE BILA, o kojoj sam do sada samo sa tiborom pricao OSNOVA POKRENUTI CENTAR ZA INFORMACIJU I DOKUMENTACIJU MOSTAR (CIDOM) koji bi BAZA baza podataka I IZMEDU OSTALOG se bavio ocuvanjem kulturne bastine i tradicija mostara kroz izdavastvo i

CENTAR bez obzira DA LI CE IKADA FORMALNO I POD KOJIM NAZIVOM organizovano POSTOJATI.... VEC POSTOJI

idejaq iznjedrena u mostarskim forumima medu mostarskim DIJASPORCIMA 11.gif (GOLEMO KAD SAM SEBE OVAKO NAZOVEM) nasla je logican nastavaK U NOVOJ SLOBODI PA I U MOJOJ AVLIJI I TIBOROVOM DJELU I MNOGIH ZA KOJE JOS NEZNAMO....
NPR..
JA IMAM PRIJATELJA,MOSTARCA... KOJI JE U KANADI PROGLASEN PRVAKOM SVIJETA U PRAVLJENJU MUSICA......U NJEGOVIM KATALOZIMA KROZ NAZIVE MUSICA CITAVA JE ISTORIJA MOSTARA A SVE TO POREDANO I SLOZENO JE NESTRO FANTASTICNO ZA VIDJETI.....
KOJEG MOSTARCA NE BI INTERESOVALO KAKO JE NASTALA ""DjULAGINA ZELA.""...

A PTICARI I MUSICARI SU NESTO STO NE POSTOJI NIGDJE NA SVIJETU U TOM OBIMU I SA TOLIKOM PASIJOM...SAMO nismo znali dok nismo zapisali

mam iposalji mi dio za cvjetnu avliju ...ako hoces...cisto ko najavu

PO MENI NIJE BITNO DA MI U NAZIVU SLIDIMO NEKOGA ili nesto..... BITNIJI JE KOTINUITET DJELA

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane gizenga57 dana 05-19-2010 u 06:56.

05-19-2010 06:44 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A ne vidim prepreku da ostavimo veæ postojeæe ime CVJETNA AVLIJA. Nije tendenciozno, ne dijeli raju, lako zapamtljivo, veæ poznato... Mislim da bi pod ovu kapu trebalo omoguæiti ulaz svima koji žele na ovaj naèin objavljivati. Ako damo ime MO FO ili slièno, automatski æe biti rivalstvo medju forumima, medju rajom - što nije cilj.

___________________________________________________________________

    05-19-2010 07:36 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pozdrav svima, vidim da ste uranili. Samo jedna mala opaska glede imena. Normalnim ljudima ime neæe smetati,bilo kakvo ono bilo a ovim drugim æe zasmetati i avlija, pa što nije dvorište i tako u nedogled. Ma šta avlija,hajvanima smeta i rijeè Mostar pa onda zbog njih treba da se stavi i prefix zapadni odnosno istoèni. Zato predlažem ime koje se lako pamti i ima odreðenu asocijaciju. Naèelo neka bude da ovo rade normalni ljudi za normalnu raju. Oni drugi neæe knjige niti èitati nego iznositi na gomilu i zapaliti,kao što je Zdena gore veæ lijepo opisao. Budite dobri. I svoji.

    05-19-2010 07:49 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8042
    pokretac teme Thread Started by denani

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Uvijek Za .....


    haj da zavrsimo ovo sto smo zapoceli (Mostar Krhotine proslosti) , pa da sjednemo u Mostaru (aBd) na ljeto negdje u julu (nadam se da ce vecina tada biti dole, pa da se onda dogovorimo ....
    Hoce li se ovako ili onako zvati nije ni vazno ( za mene) .... vazno je da se sva djela, price, pjesme, slike, kolekecije, sjecanja, Mostarluk i Mostarstina itd,itd budu na jednom mjestu i pod jednim krovom ...

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    05-19-2010 07:52 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    tvrancic tvrancic is a Male
    moforaja




    Poruka: 5028
    Location: Umag - Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od abraxas:

      Pozdrav svima, vidim da ste uranili. Samo jedna mala opaska glede imena. Normalnim ljudima ime neæe smetati,bilo kakvo ono bilo a ovim drugim æe zasmetati i avlija, pa što nije dvorište i tako u nedogled. Ma šta avlija,hajvanima smeta i rijeè Mostar pa onda zbog njih treba da se stavi i prefix zapadni odnosno istoèni. Zato predlažem ime koje se lako pamti i ima odreðenu asocijaciju. Naèelo neka bude da ovo rade normalni ljudi za normalnu raju. Oni drugi neæe knjige niti èitati nego iznositi na gomilu i zapaliti,kao što je Zdena gore veæ lijepo opisao. Budite dobri. I svoji.

    Zovi me i lonac, samo me nemoj razbiti. 04.gif 04.gif Slažem se i s tobom i s Denijem. Hajmo ovo privesti kraju pa onda na drugi projekt. Step by step - što bi Greta znala reæ 13.gif

    ___________________________________________________________________

      05-19-2010 07:56 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
      tvrancic tvrancic is a Male
      moforaja




      Poruka: 5028
      Location: Umag - Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pošto je dosta raje uplatilo donaciju za knjigu, a nemaju obavijest o tome, evo da nabrojim èije uplate su do sada stigle:

      Amna Salèin Imamoviæ
      Hajra Šinkovec
      Tarik Ljevo...
      Darko Janjiæ
      Mila Vanoviæ
      Anka Pešorda
      Ružica Miloviæ
      Jagoda Drljeviæ
      Esmir Šuta
      Arman Hadžimahoviæ
      Adis Behmen
      Edin Tanoviæ
      Edin Djuliman
      Denis Markiæ
      Dejan Popara
      Djenita Murtiæ
      Silvana Begenešiæ
      Aida Sigur
      Armin i Senada Delaliæ
      Edin Imamoviæ
      Mila Vukojeviæ
      Sanja Taslaman ex Behram
      Davor Popoviæ
      Emira Pašiæ
      Huso Æatoviæ
      Smail Špago
      Džemil Džiho
      Branko Šulenta
      Denijal Behram
      Djemila Rahimic
      Indira Durakoviæ
      Miliæ Petroviæ
      Bera Lasiæ
      Josip Vranèiæ
      Marko Vranèiæ
      Zoran Vranèiæ i
      Zrinko Šaravanja

      ___________________________________________________________________

        05-19-2010 08:19 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
        gizenga57 gizenga57 is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1099
        Location: nederland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        AJD JOS PRIOPCITE KO MORA OSLOBODIT ZID ZA MOJE NEDJELO..
        KO SE IZVRNO DA NEMA VISE NI KECAPA U FRIZIDERU 11.gif

        ___________________________________________________________________
        ne boj se ziivota s tobom je raja
        ne boj se smrti idi do kraja

        05-19-2010 08:41 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
        gizenga57 gizenga57 is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1099
        Location: nederland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        SVOJEVREMENO JE IZISLA SERIJA SIBICA SA RASNIM PSIMA
        I JA KAKAV SAM.. DA PROVJERIM SVOJU TEORIJU
        UZMEM SIBICUSA SLIKOM HRTA -ONAJ PRESAVIJEN U STOMAKU KO DA HEFTU NIJE NISTA JEO....ZNACI SLIKA I PISE JASNO HRT
        DAJEM LJUDIMA DA PROCITAJU...DEVEDESET POSTO PROCITA -HATEVE.. 11.gif STO CE RECI HRVATSKA TELEVIZIJA...A JAsno vide kera

        SAMO TOLIKO O MOCI PROPAGANDE I ASOCIJACIJA...

        HOCU RECI IME JE VRLO VAZNO, A KOGA CE NA STA ASOCIRATI...DO NJEGA JE

        ___________________________________________________________________
        ne boj se ziivota s tobom je raja
        ne boj se smrti idi do kraja

        05-19-2010 08:51 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
        tvrancic tvrancic is a Male
        moforaja




        Poruka: 5028
        Location: Umag - Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pošto je dosta raje uplatilo donaciju za knjigu, a nemaju obavijest o tome, evo da nabrojim èije uplate su do sada stigle:

        Amna Salèin Imamoviæ
        Hajra Šinkovec
        Tarik Ljevo...
        Darko Janjiæ
        Mila Vanoviæ
        Anka Pešorda
        Ružica Miloviæ
        Jagoda Drljeviæ
        Esmir Šuta
        Arman Hadžimahoviæ
        Adis Behmen
        Edin Tanoviæ
        Edin Djuliman
        Denis Markiæ
        Dejan Popara
        Djenita Murtiæ
        Silvana Begenešiæ
        Aida Sigur
        Armin i Senada Delaliæ
        Edin Imamoviæ
        Mila Vukojeviæ
        Sanja Taslaman ex Behram
        Davor Popoviæ
        Emira Pašiæ
        Huso Æatoviæ
        Smail Špago
        Džemil Džiho
        Branko Šulenta
        Denijal Behram
        Djemila Rahimic
        Indira Durakoviæ
        Miliæ Petroviæ
        Bera Lasiæ
        Josip Vranèiæ
        Marko Vranèiæ
        Zoran Vranèiæ
        Zrinko Šaravanja
        Sandi Durakoviæ i
        Sabahudin Isiæ

        ___________________________________________________________________

          05-19-2010 09:18 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
          tvrancic tvrancic is a Male
          moforaja




          Poruka: 5028
          Location: Umag - Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Još jednom brojevi raèuna:

          1) Ako imaš otvoren paypal account onda ideš direktno na

            www.paypal.co.uk
          i za to ti treba adresa:
            donations@our-kids.co.uk
          Svrha uplate: Za knjigu Mostar – krhotine prošlosti
          2) A ako nemaš paypal account, a hoæeš da platiš kreditnom karticom onda ideš na webside od Our Kids i to:
            www.our-kids.co.uk
          Na desnoj strani je dugme za donation i onda prati korak po korak.
          3) Za one koji žive u BiH i žele uplatiti u KM: Unicredit bank, raèun br.: 55004462000 Tibor Vranèiæ (svrha: uplata za knjigu). Ako je uplata s neke druge banke iz BiH, transakcijski broj raèuna je: 3381302524247303
          4) Za one koji žele uplatiti redovnim bankarskim nalogom iz inozemstva – na devizni raèun (u eurima) br.55004462101; IBAN:BA393381304831579804; Swift code: UNCRBA22

          ___________________________________________________________________

            05-19-2010 09:23 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
            kmosst kmosst is a Male
            bice nesto od mene


            Poruka: 407
            Location: germany

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ja vidim pred ocima samo jednu stvar:

            gotovu knjigu,

            koja ce struhnuti u ladici ili u bunkeru, u Holandiji, u Americi, u Kanadi, u Mostaru. Neko od raje napravio nesto, napisao nesto i to nesto nikad nece iizcaæi na sunce, jer nema para, nema fondova koji bi to poduprli.

            Ovdje na ovom forumu je odradjeno dosta dobrih stvari, i boze zdravlja, bice odradjeno zasigurno jos. Bojim se da ce se raja u nekom momentu zasititi, pa se vise nece ni javljati na ovakve akcije. Zbog toga sam i razmisljao o jednoj ovakvoj ideji. Fondacija, foundation, Stiftung, Stifting...i vec kako se zovu. A na našim lijepim jezicima: zadužbina, zaklada i slièno...Osnovna ideja je:

            "Mi imamo ciljeve, nemamo para"

            Ovo sa Centrom je lijepa stvar, ali to veæ podrazumjeva, prostorije, uposlene, njihove plate, troškove...tako da bi pare koje bi eventualno i bile sakupljene morale iæi u te svrhe, a ne na osnovnu svrhu, koju svi želimo. Ovo bi bilo lijepo kad bi jecdna ovakva institucija mogla biti finansirana iz budžeta, ali poznavajuæi trenutnu aktualnu situaciju u Mostaru...mrka kapa.

            Novac bi mogli sakupljati, od raje kontinuirano, ali moja je ideja bila da u ovo ukljucimo i strance oko nas u svijetu, i to one organizacije koje vec pomazu slicne projekte po svijetu. Tu bi mi morali iskoristiti nase veze i vezice, sirom svijeta.

            "Ako nešto tražiš možda æeš i dobiti, ali ako ne tražiš niko ti neæe dati sam od sebe."

            Meni je ova akcija oko Tiborove knjige pokazala da imamo veæ jedan uhodan put koji dobro funkcioniše, postoji jedan konto, na koji se sredstva mogu uplatiti za minutu dvije, ali to moramo proširiti i sa novèanim prilivom sa strane. Onda æemo svirati onoliko, koliko bude muzike... Naravno, ovdje æe morati bitii dogovora o tome šta æe se objavljivati, ali o tome je veæ bilo rijeèi i u gornjim prilozima...a nadam se biæe govora i u narednim diskusijama...

            05-19-2010 10:10 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
            tvrancic tvrancic is a Male
            moforaja




            Poruka: 5028
            Location: Umag - Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Pošto je dosta raje uplatilo donaciju za knjigu, a nemaju obavijest o tome, evo da nabrojim èije uplate su do sada stigle:

            Amna Salèin Imamoviæ
            Hajra Šinkovec
            Tarik Ljevo...
            Darko Janjiæ
            Mila Vanoviæ
            Anka Pešorda
            Ružica Miloviæ
            Jagoda Drljeviæ
            Esmir Šuta
            Arman Hadžimahoviæ
            Adis Behmen
            Edin Tanoviæ
            Edin Djuliman
            Denis Markiæ
            Dejan Popara
            Djenita Murtiæ
            Silvana Begenešiæ
            Aida Sigur
            Armin i Senada Delaliæ
            Edin Imamoviæ
            Mila Vukojeviæ
            Sanja Taslaman ex Behram
            Davor Popoviæ
            Emira Pašiæ
            Huso Æatoviæ
            Smail Špago
            Džemil Džiho
            Branko Šulenta
            Denijal Behram
            Djemila Rahimic
            Indira Durakoviæ
            Miliæ Petroviæ
            Bera Lasiæ
            Josip Vranèiæ
            Marko Vranèiæ
            Zoran Vranèiæ
            Zrinko Šaravanja
            Sandi Durakoviæ
            Sabahudin Isiæ
            Belma i Edina Puziæ
            Denan Kljuèanin
            Nedžad Asoviæ
            Davorka Kulaš i
            Marko Govorèin

            ___________________________________________________________________

              broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane tvrancic dana 05-20-2010 u 07:28.

              05-19-2010 10:55 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
              gizenga57 gizenga57 is a Male
              samo sto nisam




              Poruka: 1099
              Location: nederland

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              CITAT KMOST

              Ovo sa Centrom je lijepa stvar, ali to veæ podrazumjeva, prostorije, uposlene, njihove plate, troškove...tako da bi pare koje bi eventualno i bile sakupljene morale iæi u te svrhe, a ne na osnovnu svrhu, koju svi želimo. Ovo bi bilo lijepo kad bi jecdna ovakva institucija mogla biti finansirana iz budžeta, ali poznavajuæi trenutnu aktualnu situaciju u Mostaru...mrka kapa.


              ODGOVOR
              SMAJO ZNAM DA NAZIV CENTAR POBUDUJE SVE OVE ASOCIJACIJE O UPOSLENIM I TROSKOVIMA ALI ZAMISAO NIJE TE PRIRODE...
              RADI SE O ZASTITNOM ZNAKU ZA ODREDENE AKTIVNOSTI KOJE BI CENTAR STIMULIRAO, POMAGAO I DOVODIO DO REALIZACIJE...NASE PROSTOJRIJE VEC POSTOJE U NASIM DOMOVIMA, MI SMO UPOSLENI SVAKO PREMA SVOJIM SPOSOBNOSTIMA- SKORO KOMUNIZAM 11.gif , A PLATA PO ZASLUGAMA, U ZAOSTAVSTINI
              U PRINCIPU SVE POSTOJI I LIVADA I KOSNICA I PCELE I MATICE.... SAMO TREBA MED POKUPIT I NA TEPU ODNIJETI

              ___________________________________________________________________
              ne boj se ziivota s tobom je raja
              ne boj se smrti idi do kraja

              05-20-2010 07:21 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
              tvrancic tvrancic is a Male
              moforaja




              Poruka: 5028
              Location: Umag - Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Pošto je dosta raje uplatilo donaciju za knjigu, a nemaju obavijest o tome, evo da nabrojim èije uplate su do sada stigle:

              Amna Salèin Imamoviæ
              Hajra Šinkovec
              Tarik Ljevo...
              Darko Janjiæ
              Mila Vanoviæ
              Anka Pešorda
              Ružica Miloviæ
              Jagoda Drljeviæ
              Esmir Šuta
              Arman Hadžimahoviæ
              Adis Behmen
              Edin Tanoviæ
              Edin Djuliman
              Denis Markiæ
              Dejan Popara
              Djenita Murtiæ
              Silvana Begenešiæ
              Aida Sigur
              Armin i Senada Delaliæ
              Edin Imamoviæ
              Mila Vukojeviæ
              Sanja Taslaman ex Behram
              Davor Popoviæ
              Emira Pašiæ
              Huso Æatoviæ
              Smail Špago
              Džemil Džiho
              Branko Šulenta
              Denijal Behram
              Djemila Rahimiæ
              Indira Durakoviæ
              Miliæ Petroviæ
              Bera Lasiæ
              Josip Vranèiæ
              Marko Vranèiæ
              Zoran Vranèiæ
              Zrinko Šaravanja
              Sandi Durakoviæ
              Sabahudin Isiæ
              Belma Puziæ
              Edina Puziæ
              Denan Kljuèanin
              Nedžad Asoviæ
              Davorka Kulaš
              Marko Govorèin
              Rusmir Fazliæ i
              Rade Rajkoviæ

              ___________________________________________________________________

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane tvrancic dana 05-20-2010 u 11:25.

                05-20-2010 07:43 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                djemila djemila is a Female
                Naj-Moder 2008




                Poruka: 11491
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Mashala,. Mashala 10.gif

                spisak sve duzi i duzi..Bravo raja 10.gif

                ___________________________________________________________________
                Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

                05-20-2010 11:23 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
                tvrancic tvrancic is a Male
                moforaja




                Poruka: 5028
                Location: Umag - Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Pošto je dosta raje uplatilo donaciju za knjigu, a nemaju obavijest o tome, evo da nabrojim èije uplate su do sada stigle:

                Amna Salèin Imamoviæ
                Hajra Šinkovec
                Tarik Ljevo...
                Darko Janjiæ
                Mila Vanoviæ
                Anka Pešorda
                Ružica Miloviæ
                Jagoda Drljeviæ
                Esmir Šuta
                Arman Hadžimahoviæ
                Adis Behmen
                Edin Tanoviæ
                Edin Djuliman
                Denis Markiæ
                Dejan Popara
                Djenita Murtiæ
                Silvana Begenešiæ
                Aida Sigur
                Armin i Senada Delaliæ
                Edin Imamoviæ
                Mila Vukojeviæ
                Sanja Taslaman ex Behram
                Davor Popoviæ
                Emira Pašiæ
                Huso Æatoviæ
                Smail Špago
                Džemil Džiho
                Branko Šulenta
                Denijal Behram
                Djemila Rahimiæ
                Indira Durakoviæ
                Miliæ Petroviæ
                Bera Lasiæ
                Josip Vranèiæ
                Marko Vranèiæ
                Zoran Vranèiæ
                Zrinko Šaravanja
                Sandi Durakoviæ
                Sabahudin Isiæ
                Belma Puziæ
                Edina Puziæ
                Djenan Kljuèanin
                Nedžad Asoviæ
                Davorka Kulaš
                Marko Govorèin
                Rusmir Fazliæ
                Rade Rajkoviæ
                Gordana Miletiæ Buzaljko
                Selma Petranoviæ
                Tarik Dediæ
                Æamil Koso
                Svjetlana Baliæ Ugljen
                Dževad Habibija
                Amela Æatiæ
                Alisa Hajdareviæ
                Dževad Azemoviæ
                Anes Oruèeviæ
                Senad Ðeldum
                Roland i Sanja Štucin
                Mirza Lakišiæ
                Goran Jurièiæ i
                Željko i Arzemina Blaževiæ

                ___________________________________________________________________

                  broj ispravljanja poruke: 5, zadnji put od strane tvrancic dana 05-21-2010 u 07:48.

                  05-20-2010 14:29 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                  gizenga57 gizenga57 is a Male
                  samo sto nisam




                  Poruka: 1099
                  Location: nederland

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  jedali...kad ce

                  ___________________________________________________________________
                  ne boj se ziivota s tobom je raja
                  ne boj se smrti idi do kraja

                  05-29-2010 07:45 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
                  Japrak Japrak is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 2118
                  Location: kad bi i ja znao

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Jeli sa mastilo pocelo susiti na papiru........... 04.gif

                  ___________________________________________________________________

                    05-29-2010 08:51 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
                    tvrancic tvrancic is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 5028
                    Location: Umag - Mostar

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Ovaj tjedan ide u tisak. Juèer razgovarao s tiskarom - kompletna priprema završena. U ponedjeljak æu znati toèan datum završetka. U svakom sluèaju - blizu je. 10.gif

                    ___________________________________________________________________

                      05-29-2010 09:18 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                      Stranica (9): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com