Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » SP u Fudbalu 2010 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (15): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako si dobio 01.gif svaka chast. Ja se nebi ni pjan ko letva kladio na Srbiju 02.gif

06-18-2010 19:21 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
capljinac capljinac is a Male
raja




Poruka: 1676
Location: na Neretvi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Provler2:

    Shta ? To kao chapljinska Koza Nostra namjestila utakmicu 13.gif 13.gif 01.gif
10.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 23.gif
Ma jok, ali ko ce im ga znat..
Nemora se danas namjestit utakmica da bi se dalo jedno 2 autogola ili vise, ako imas vremena pregledaj utakmicu ponovo, a evo ja cu nekako iz mog ugla pojasnit.
1. Klose dobija crveni karton ???? taj isti Klose nikad znaci NIKAD u zivotu nije dobio crveni u cjeloj svojoj karijeri, sto automatski znaci da najbolji igrac njemacke izlazi iz igre i svabe itekako oslabljene...
2. Jovanovic daje GOL ???? Koliko ga je njemackih igraca cuvalo pri postizanju pogotka. Kako je dao gol???? primio na prsa i onda zakuco ali u petercu, hej na prsa loptu primit u petercu, pa nije messi, a igrac klase poput Jovanovica ( ne omalovazam, samo govorim ono sto jeste) je ispod prosjeka....
3. Podolski promasio penal??? Lagani sut??? Koliko je taj Podolski dosad promasio penala u svojoj karijeri ???? Nijedan!!!! ama bas nijedan
4.Ovaj podatak je i mozda najinteresantniji: Njemacka kao ekipa dobiva najmanje kartona, jer uopste nisu pregrubi i prosjek im je 2.3 kartona po utakmici, sto je cak troduplo manje od ovoga danas sto su dobili, tako da mi ovo sve smrdi na namjestanje i zadnji , mozda je ovo ipak najinteresantniji podatak...
5. Marko Marin igrac srpskog porijekla (opet nemam nista protiv ni ko je ko ni sta je sta) ulazi u igru 10 min do kraja da pojaca napad ????? protiv srbije, a nije dvije ciste lopte sastavio....igrac koji je izjavio da bi igrao samo za (tzv.) rep. srpsku, pa ko bi igro protiv svoga jebote....
Eto neko moje vidjenje danasnje utakmice...

___________________________________________________________________
Kamen,krs i maslina
vinograd i Neretva
najljepsa je zemlja ta
moja Hercegovina.

06-18-2010 20:07 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a idji paprike beri...idji, idji.... 23.gif 14.gif 21.gif 35.gif 13.gif 13.gif
Ma djesi Mutu from Capljina....
Imal zvat na haber kutiju, i'l se i to otelo kontroli..... 04.gif 04.gif
Haj pa cuhnemo se... 10.gif 02.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane beli dana 06-18-2010 u 21:12.

06-18-2010 21:10 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
capljinac capljinac is a Male
raja




Poruka: 1676
Location: na Neretvi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

culi Mutu from Chapljina 04.gif 13.gif 18.gif
culi haber kutija 19.gif 24.gif 02.gif 13.gif
a idi nos' te nije DRLJEG 19.gif 24.gif 04.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
Cujemo se naravno.... 10.gif
nego interesantni nesto ovi podatci, vidim i tebe privukli na temu penzioneru jedan 23.gif 18.gif 10.gif

___________________________________________________________________
Kamen,krs i maslina
vinograd i Neretva
najljepsa je zemlja ta
moja Hercegovina.

06-18-2010 21:53 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
EAGLES EAGLES is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 486
Location: kapija divljeg zapada

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od chaba:

    Moj prvi listiæ na SP, na Amere, Njemce i hendikep na Engleze.
    Valjda je vrijeme za jedan dan bez suprisea


Brate, za tebe je bolje da na vrijeme prestanes sa kladjenjem 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
SAMO

    NISMO NA PRODAJU


      Walk on, walk on
      With hope in your
      heart
      And you'll never walk
      alone
      You'll never walk
      alone

      06-18-2010 22:15 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
      EAGLES EAGLES is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 486
      Location: kapija divljeg zapada

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od capljinac:

            citat od Provler2:

          Shta ? To kao chapljinska Koza Nostra namjestila utakmicu 13.gif 13.gif 01.gif
        10.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 23.gif
        Ma jok, ali ko ce im ga znat..
        Nemora se danas namjestit utakmica da bi se dalo jedno 2 autogola ili vise, ako imas vremena pregledaj utakmicu ponovo, a evo ja cu nekako iz mog ugla pojasnit.
        1. Klose dobija crveni karton ???? taj isti Klose nikad znaci NIKAD u zivotu nije dobio crveni u cjeloj svojoj karijeri, sto automatski znaci da najbolji igrac njemacke izlazi iz igre i svabe itekako oslabljene...
        2. Jovanovic daje GOL ???? Koliko ga je njemackih igraca cuvalo pri postizanju pogotka. Kako je dao gol???? primio na prsa i onda zakuco ali u petercu, hej na prsa loptu primit u petercu, pa nije messi, a igrac klase poput Jovanovica ( ne omalovazam, samo govorim ono sto jeste) je ispod prosjeka....
        3. Podolski promasio penal??? Lagani sut??? Koliko je taj Podolski dosad promasio penala u svojoj karijeri ???? Nijedan!!!! ama bas nijedan
        4.Ovaj podatak je i mozda najinteresantniji: Njemacka kao ekipa dobiva najmanje kartona, jer uopste nisu pregrubi i prosjek im je 2.3 kartona po utakmici, sto je cak troduplo manje od ovoga danas sto su dobili, tako da mi ovo sve smrdi na namjestanje i zadnji , mozda je ovo ipak najinteresantniji podatak...
        5. Marko Marin igrac srpskog porijekla (opet nemam nista protiv ni ko je ko ni sta je sta) ulazi u igru 10 min do kraja da pojaca napad ????? protiv srbije, a nije dvije ciste lopte sastavio....igrac koji je izjavio da bi igrao samo za (tzv.) rep. srpsku, pa ko bi igro protiv svoga jebote....
        Eto neko moje vidjenje danasnje utakmice...


      Jebi ga Tare.Ti rece nije iznenadjenje'' za one koji su znali''.Napisa nam pojasnjenje.....Jedino ako si znao da ce se ovo sve dogoditi 19.gif .

      ___________________________________________________________________
      SAMO

        NISMO NA PRODAJU


          Walk on, walk on
          With hope in your
          heart
          And you'll never walk
          alone
          You'll never walk
          alone

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane EAGLES dana 06-18-2010 u 22:22.

          06-18-2010 22:21 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
          Carinsko djete Carinsko djete is a Male
          DAIDJA




          Poruka: 76

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          A Engleza i govana majko moja c c c c c

          ___________________________________________________________________

            06-18-2010 22:29 Carinsko djete is offline Posalji email za Carinsko djete Pregledaj poruke od Carinsko djete Dodaj Carinsko djete u listu prijatelja
            PST PST is a Female
            samo sto nisam




            Poruka: 1156
            Location: vazda u kuci

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            e moj capljinac teze ti ne stoje, bas ni jedna
            1.kriterijum sudjenja potpuno rigorozan i Klose je zasluzio iskljucenje i ranije, sut gol poslije ofsajda
            2.Jovanovic igrac ispod prosjeka, pa pitaj one u Liverpulu zasto dadose silne pare
            3.Cast podolskom ali je cinjenica da najveci i najsigurniji igraci promasuju penale u najbitnijim situacijama
            4. o kriterijumu sudjenja rekoh i mislim da niko nije ostecen, covjek tako sudi i to ti je, isto je i u spanskom prvenstvu
            5.sastav njemacke je tako saren da su njemci u toj ekipi nacionalna manjina, tako da i Marin i Ozil i Podolski i Klose,,,,, i ostali posteno igraju za SVOJU reprezentaciju tako da pricati igra protiv "SVOJIH" je apsurdno, ljudi se opredjelili za koga ce igrati i gotova prica. MIslis da Subotic nema mjesta u ekipi Njemacke a se tako opredjelio (u proslom prvenstvu jedan od cetvorice koji je proveo svaki minut na terenu!!!)

            A na kraju, nisu njemci u reprezentativnim nastupima nikada, bas nikada bili milosrdni da bi namjestali, to se bar zna.

            06-18-2010 23:56 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
            Dzani Dzani is a Male
            moforaja




            Poruka: 2023
            Location: Coming near You!!

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od capljinac:

                  citat od Provler2:

                Mogu mislit koliko je raje popushilo na kladionicama 04.gif Njemachka - Srbija 0-1 01.gif Golemo 14.gif
              Nisu popusili oni koji su znali rezultat unaprijed, vjeruj mi 10.gif


            Okle njemaca sa balkancima 02.gif Ko kad pola balkana igra u bundesligi 01.gif

            06-19-2010 00:27 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
            capljinac capljinac is a Male
            raja




            Poruka: 1676
            Location: na Neretvi

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od PST:

              e moj capljinac teze ti ne stoje, bas ni jedna
              1.kriterijum sudjenja potpuno rigorozan i Klose je zasluzio iskljucenje i ranije, sut gol poslije ofsajda
              2.Jovanovic igrac ispod prosjeka, pa pitaj one u Liverpulu zasto dadose silne pare
              3.Cast podolskom ali je cinjenica da najveci i najsigurniji igraci promasuju penale u najbitnijim situacijama
              4. o kriterijumu sudjenja rekoh i mislim da niko nije ostecen, covjek tako sudi i to ti je, isto je i u spanskom prvenstvu
              5.sastav njemacke je tako saren da su njemci u toj ekipi nacionalna manjina, tako da i Marin i Ozil i Podolski i Klose,,,,, i ostali posteno igraju za SVOJU reprezentaciju tako da pricati igra protiv "SVOJIH" je apsurdno, ljudi se opredjelili za koga ce igrati i gotova prica. MIslis da Subotic nema mjesta u ekipi Njemacke a se tako opredjelio (u proslom prvenstvu jedan od cetvorice koji je proveo svaki minut na terenu!!!)

              A na kraju, nisu njemci u reprezentativnim nastupima nikada, bas nikada bili milosrdni da bi namjestali, to se bar zna.
            ti misli kako hoces, ali bas 5 NEMOGUCIH stvari da se podudari u 90 minuta je prosto ravno nepostojecem, ali eto desi se.....
            mozes ti pricat sta hoces, ja sam iznio argumente, a ti probaj svoje, ovo ne priznajem...
            o sudjenju ne bih diskutovao 23.gif

            ___________________________________________________________________
            Kamen,krs i maslina
            vinograd i Neretva
            najljepsa je zemlja ta
            moja Hercegovina.

            06-19-2010 02:11 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
            Dzani Dzani is a Male
            moforaja




            Poruka: 2023
            Location: Coming near You!!

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            to tare 24.gif I picked SERBIA over Germany i to sam rezultat pogodio brate 10.gif

            06-19-2010 04:24 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
            capljinac capljinac is a Male
            raja




            Poruka: 1676
            Location: na Neretvi

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Jos jedan zanimljiv podatak, Mr. Stojkovic odbranio prvi penal u karijeri, e sad je li i to sreca veoma tesko, namjestaljka - naravno 23.gif 18.gif

            ___________________________________________________________________
            Kamen,krs i maslina
            vinograd i Neretva
            najljepsa je zemlja ta
            moja Hercegovina.

            06-19-2010 05:13 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
            metallica metallica is a Male
            moforaja




            Poruka: 8228
            Location: CH.WILLA(uglavnom)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ___________________________________________________________________

                06-19-2010 11:12 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                capljinac capljinac is a Male
                raja




                Poruka: 1676
                Location: na Neretvi

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ma kakav crni motiv....

                ___________________________________________________________________
                Kamen,krs i maslina
                vinograd i Neretva
                najljepsa je zemlja ta
                moja Hercegovina.

                06-19-2010 12:00 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
                metallica metallica is a Male
                moforaja




                Poruka: 8228
                Location: CH.WILLA(uglavnom)

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od capljinac:

                  ma kakav crni motiv....



                nego ??? 14.gif

                ___________________________________________________________________

                  06-19-2010 12:52 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                  capljinac capljinac is a Male
                  raja




                  Poruka: 1676
                  Location: na Neretvi

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  pa ono sto sam vec napisao i pojasnio....

                  ___________________________________________________________________
                  Kamen,krs i maslina
                  vinograd i Neretva
                  najljepsa je zemlja ta
                  moja Hercegovina.

                  06-19-2010 13:46 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
                  djelda djelda is a Male
                  raja




                  Poruka: 1646
                  Location: dolina grka

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Nikada gore svijetsko prvenstvo ne pogledah........... barem ovo dosada 02.gif
                  Nadat je se da æe strijelci proraditi 18.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

                  06-19-2010 15:49 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
                  GARAVUSA GARAVUSA is a Female
                  Misiica ljeta 07




                  Poruka: 8664
                  Location: Holland

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Gana, go Gana Gooooooonaprijed_nasi.gif naprijed_nasi.gif naprijed_nasi.gif naprijed_nasi.gif

                  ___________________________________________________________________

                    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

                  06-19-2010 16:49 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
                  Dzani Dzani is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 2023
                  Location: Coming near You!!

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ja kazem da ce Australia pobjediti Srbiju, namjestaljka ili ne 01.gif

                  06-19-2010 20:16 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
                  metallica metallica is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 8228
                  Location: CH.WILLA(uglavnom)

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od capljinac:

                    pa ono sto sam vec napisao i pojasnio....



                  Pa ne mislish valjda da FIFA "shilji" Srbima u korist ??? to je nidje veze 14.gif

                  ___________________________________________________________________

                    06-20-2010 10:52 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                    Stranica (15): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com