Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » 1 euro pomoci za javnu kuhinju Mostar » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8042
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Il je "visok datum" il smo se usutili ...



Pitajte i druge, nije sramota pitati, sramota je znati a nista ne uraditi !!!!

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

11-23-2009 16:39 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

trebao je jedan odavde ici u Bosnu i odustao imam problem da posaljem pare
sjebao sam visu davno i nemam trenutno paypal

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-24-2009 18:49 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
DEN DEN is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1171

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Akcija za 10!

Ginzenga, svaka cast tvojoj genijalnosti! Javljam ti se na pp.

Hajmo raja, kad ih uvecate, mozete ih i uokviriti, a ima se sta i probrati, motiva je na pretek.

___________________________________________________________________
NERETVA KROZ VENE TECE

11-24-2009 18:53 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam i mislila da sve uokvirim..Iskreno ,draze mi je imati ih na zidu.

zato moram izabrati 07.gif i tek onda poslati mail koje hocu

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

11-24-2009 19:08 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Muntahta Muntahta is a Female
moforaja




Poruka: 8353
Location: Tamo gdje je moja dusa.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Ja sam i mislila da sve uokvirim..Iskreno ,draze mi je imati ih na zidu.

    zato moram izabrati 07.gif i tek onda poslati mail koje hocu


odmah mi je djemka ova misao pala na pamet... 01.gif

sad vidjeh da nismo na gizenginoj temi...

___________________________________________________________________
Prestani brinuti o tome ko te ne voli
ko ima vise ili ko sta radi.
Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Muntahta dana 11-24-2009 u 19:20.

11-24-2009 19:14 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovo su iste teme...jedna akcija,samo novi podstrek za istu akciju

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

11-24-2009 20:38 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
Muntahta Muntahta is a Female
moforaja




Poruka: 8353
Location: Tamo gdje je moja dusa.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gizenga57:

    ovo su iste teme...jedna akcija,samo novi podstrek za istu akciju


10.gif

___________________________________________________________________
Prestani brinuti o tome ko te ne voli
ko ima vise ili ko sta radi.
Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

11-24-2009 20:44 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E ovako Zdena meni ces poslati
sljedece

- 5 kom "Kujundzijski slikari" motiv br.

- 5 kom "Znakovi opomene na nebu Mostara" motiv br 11

- 5 kom "Pijana zora na Kujundziluku" motiv br 12

- 5 kom "Sa dedom na cirkusu" motiv br 15

To su znaci dva paketa po 10 i treci ti sastavi
sam od motiva koji nisu pobrojani.

PRIKA SA MOSTARSKE RAJE

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

11-25-2009 08:16 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
Behma Behma is a Male
rodjeni


Poruka: 766
Location: zemlja dembelija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gizenga57:

    ovo su iste teme...jedna akcija,samo novi podstrek za istu akciju


Jednim metkom dva zeca.

11-25-2009 09:13 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

De je zapelo

NEKI SE JAVILI KO DA HOCE A NI ADRESE NI STA HOCE, NECEMO BLEFATI


narudzbe slati na

    gizenga57@gmail.com


ne mogu ja skupljat podatke po temama i boksovima kako se kome cefne

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

11-26-2009 06:49 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala svima koji su porucili razglednice za javnu kuhimju

MORAM PRIZNATI DA SAM NEGDJE FALIO JER JE ODAZIV VRLO MRSAV
NADAO SAM SE VECEM UCESCU,AL STA JE TU JE
NESTO NE STIMA???? 28.gif 28.gif 28.gif

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

11-29-2009 07:49 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17887
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

gizenga57, poslo sam ti na pp adresu i detalje

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-30-2009 18:50 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
StariMOSTar StariMOSTar is a Male
ne more meda




Poruka: 46
Location: Mostar/Oslo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Upravo sam dobio sljedeci e-mail:

Zdravo Samine,
samo da te obavijestim da je mostarsko humanitarno vece proteklo super, skupili smo $1,620 dolara sto je 1,000 eura.
Molim te javi mi da li si dobio uplatu.
Pozdrav,
Olja Zulic

Ovdje se radi o humanitarnoj veceri organizovanoj u Caffe Mostar u Kanadi od strane nasih mostaraca, kao sto vidite skupljena sredstva su impozantna i ulozeni trud i rad ovih nasih dragih mostaraca je urodio plodom. Njihova akcija je sasvim sigurno uspjela!

Vise detalja prosljedzujem cim dobijem odgovor od Olje Zulic!

Pozdrav Samin

___________________________________________________________________
POKRET SVI ZA MOSTAR, MOSTAR ZA SVE!
MOSTAR MOSTARCIMA!

12-01-2009 00:19 StariMOSTar is offline Posalji Email za StariMOSTar Pregledaj poruke od StariMOSTar Dodaj StariMOSTar u listu prijatelja
Muntahta Muntahta is a Female
moforaja




Poruka: 8353
Location: Tamo gdje je moja dusa.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od StariMOSTar:

    Upravo sam dobio sljedeci e-mail:

    Zdravo Samine,
    samo da te obavijestim da je mostarsko humanitarno vece proteklo super, skupili smo $1,620 dolara sto je 1,000 eura.
    Molim te javi mi da li si dobio uplatu.
    Pozdrav,
    Olja Zulic

    Ovdje se radi o humanitarnoj veceri organizovanoj u Caffe Mostar u Kanadi od strane nasih mostaraca, kao sto vidite skupljena sredstva su impozantna i ulozeni trud i rad ovih nasih dragih mostaraca je urodio plodom. Njihova akcija je sasvim sigurno uspjela!

    Vise detalja prosljedzujem cim dobijem odgovor od Olje Zulic!

    Pozdrav Samin


10.gif

___________________________________________________________________
Prestani brinuti o tome ko te ne voli
ko ima vise ili ko sta radi.
Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

12-01-2009 00:36 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    gizenga57, poslo sam ti na pp adresu i detalje


dobio sam
jasno mi je koju hoces al mi nije koje neces 02.gif 02.gif


bit ce udure 02.gif

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

12-01-2009 07:59 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8042
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od StariMOSTar:

    Upravo sam dobio sljedeci e-mail:

    Zdravo Samine,
    samo da te obavijestim da je mostarsko humanitarno vece proteklo super, skupili smo $1,620 dolara sto je 1,000 eura.
    Molim te javi mi da li si dobio uplatu.
    Pozdrav,
    Olja Zulic

    Ovdje se radi o humanitarnoj veceri organizovanoj u Caffe Mostar u Kanadi od strane nasih mostaraca, kao sto vidite skupljena sredstva su impozantna i ulozeni trud i rad ovih nasih dragih mostaraca je urodio plodom. Njihova akcija je sasvim sigurno uspjela!

    Vise detalja prosljedzujem cim dobijem odgovor od Olje Zulic!

    Pozdrav Samin




Svaka cast nasim Mostarcima u Kanadi 10.gif 10.gif 10.gif .... 1000 EURA ... BRAVO !!!!!

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

12-01-2009 10:07 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

deni
1620 dolara...izgleda vise 02.gif

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

12-01-2009 10:58 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
StariMOSTar StariMOSTar is a Male
ne more meda




Poruka: 46
Location: Mostar/Oslo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Postovani prijatelji i ucesnici donatorske akcije za javnu kuhinju u Mostaru kao sto je nekima od vas vec pozato nas racun za donacije koji ide preko paypal-a je vec 2-3 sedmice blokiran sto podrazumjeva da su sredstva zamrznuta na racunu.

Stanje na racunu je sljedece:

EUR €1,405.36 EUR
SEK 200.00 SEK
USD $28.53 USD
GBP £20.00 GBP

To su do sada uplacena sredstva na stari racun koji je u ovom trenutku zamrznut!


Ja sam do sada putem e-maila i web-sema bio u kontaktu sa paypal-om 3-4 puta, putem telefona 4-5 puta. Pokusao sam im obasniti situaciju i o cemu se radi, da su ta skupljena sredstva namjenjana za javnu kuhinju u Mostaru i da su to sve donacije, da mi nista ne prodajemo i nista ne kupujemo. Cak sam im rekao da su korisnici javne kuhinje na rubu egzistencije ali zigleda da je tesko doprijeti do ljudi. Osjecam se kao da plivam uzvodno, i stvarno sam se umorio i nazivcirao kontaktirajuci paypal, ali ustrajacu dok ovo ne rjesimo!
U posljednjem e-mailu koji sam im poslao danas cak sam ih zamolio da uplacena sredstva ako je to moguce vrate natrag svima vama koji ste izvrsili uplate pa da pokusamo da na neki drugi nacin sredstva posaljemo. Vidjecemo kakav ce biti odgovor na danasnji e-mail, medzutim do sada sam nailazio na hladan zid i nerazumjevanje od strane paypal-a. Ja pozivam sve donatore koji su donirali sredstva da se licno obrate paypal-u i da im objasne o cemu se radi i da su ta sredstva uplacena s ciljem pomoci javnoj kuhinji u Mostaru. Mozda ce kada vide da se vise ljudi javlja i nesto uciniti. Sve kontake mozete obaviiti na sljedece nacine: telefonom:
e-mailo:
U danasnjem telefonskom razgovoru obavjestili su me da paypal ima pravo da zamrzne sredstva na 180 dana kako bi dali vremena eventualnim reklamacijama od strane onih koji su novac uplatili. Medzutim ovo jos uvjek ne znaci da su sredstva zamrznuta na 180 dana.


Danasnji e-mail upucen paypal-u, a poslje telefonskog razgovora sa paypal-om gdje su me uputili i da im se pismeno obratim i objasnim o cemu se radi:

"Please I begging you to answer me again about limitations of my account. This is probably third email that I am sendig to you and phone call no. 4. I do not understand why did you blocked my account even though I have business activities necessary information you were looking for? With you, I positively carried 3-4 telephone conversations without any problems. As I already said I have opened a paypal account so I could collect donations for users of a soup kitchen in Mostar in Bosnia and Herzegovina, for the Red Cross in Mostar. I am a former resident of the city of Mostar, and I feel the duty and obligation to help his city and its residents. I live in Norway for last 17 years but I never forgot the city where I was born. I have used paypal because of the simple reason because it was very suitable for this action of collecting funds for the soup kitchen in Mostar. Larger number of donors live all over the world and in this way PayPal was easily accessed over the internet to all and I wanted to provide access to all the donors in the easiest possible way to deposit funds to help soup kitchen in Mostar. Please check donations and donors, contact a few of dem via e-mail and ask dem to confirm you legitimacy of this donation aid action. You van also check official webpage created only for this action so that we can collect founds:

    http://www.wix.com/mostarci/mostarhelp


If possible please return all transactions from this account to the origin users who sended them to my account so that we can find another way to collect these founds and send dem to the Red Cross of Mostar.

Most of the donors did so and you can check by contacting individual donors via e-mail confirming their legitimacy to you and legitimacy of this donor action. Tell me how to justify paypal and procedures in relation to the participants of this donation action, how to tell donors that the funds have been frozen in accounts in the certain period that paypal decided and how to tell users of soup kitchens in Mostar that founds were blocked for administrative reasons known only to paypal?

I believe that Your actions are not justified by anything even caused, first of all I used your button "donations" in order to collect these funds for this action, if you look a littlebit better you'll see that all funds were paid in during the month of November while the action was going on. While I used the paypal button "donation" I was not aware that it is not allowed to use this button, you have decided suddenly to ban this button for donations and while the action was still going on and without any prior warning you just decided to freeze all funds raised.

I am begging you and appeal you to as soon as possible resolve this problem that is not appeared by my fault or the fault of donors but only because of fault of paypal and I appeal you as soon as possible to free up the funds raised so that they could be sended to the red cross of Mostar. You do not have any right to kidnap our raised funds and to reject us in such harsh way of further cooperation with you. First of all, these funds do not belong to PayPal, those funds belong to all participants of this donation aid action. If you think that you do not want more to cooperate with us please free up our founds so that we could transfer them to the account of the Red Cross Mostar and close this paypal account. I hope that you will have the understanding and humanity and that you will very soon release these funds.

Best Regards

Samin Hindic"


S Postovanjem
Samin Hindic
"Pokret svi za Mostar, Mostar za sve"

___________________________________________________________________
POKRET SVI ZA MOSTAR, MOSTAR ZA SVE!
MOSTAR MOSTARCIMA!

12-07-2009 12:43 StariMOSTar is offline Posalji Email za StariMOSTar Pregledaj poruke od StariMOSTar Dodaj StariMOSTar u listu prijatelja
StariMOSTar StariMOSTar is a Male
ne more meda




Poruka: 46
Location: Mostar/Oslo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kontakt informacije za paypal:

Paypal costum support number: 0035314369111

Paypal costum support e-mail:

    paypal-compliance@paypal.com


Nas racun za uplatu se vodi pod e-mailom:
    mostar.mostarcima@gmail.com
, ovo radi referenci koje su potrebne paypalu, ovo je broj pod kojim se slucaj vodi: Case ID: PP-833-384-361.

___________________________________________________________________
POKRET SVI ZA MOSTAR, MOSTAR ZA SVE!
MOSTAR MOSTARCIMA!

12-07-2009 12:51 StariMOSTar is offline Posalji Email za StariMOSTar Pregledaj poruke od StariMOSTar Dodaj StariMOSTar u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od StariMOSTar:

    Kontakt informacije za paypal:

    Paypal costum support number: 0035314369111

    Paypal costum support e-mail:
      paypal-compliance@paypal.com


    Nas racun za uplatu se vodi pod e-mailom:
      mostar.mostarcima@gmail.com
    , ovo radi referenci koje su potrebne paypalu, ovo je broj pod kojim se slucaj vodi: Case ID: PP-833-384-361.

Samine, još bi možda dobro bilo, ako imaš listu donatora sa iznosom da je staviš, tako da znamo ko može uputiti urgenciju Paypal-u. Jer, npr. ja ne znam je li moja donacija ušla u prethodni ciklus koji je veæ realiziran, pa bi mi bilo glupo urgirati, a nema me na listi.10.gif

___________________________________________________________________

    12-07-2009 13:08 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    Stranica (10): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com