Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Emire, od srca brz oporavak .... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (11): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cobra cobra is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1077
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zalik13:



    na povratku iz Tuzle odmaram u Orahovic,za praznim astalom.............


Akobogda bit ce i pun uskoro, 10.gif 10.gif

Sve naj drug 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

07-05-2010 10:43 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Emire 33.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

07-05-2010 11:39 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
sara sara is a Female
moforaja




Poruka: 5288
Location: bogu za ledjima

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zalik13:



    na povratku iz Tuzle odmaram u Orahovic,za praznim astalom.............



Emire 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

07-05-2010 14:51 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

super vijesti emire 10.gif

sreca pa imamo tuzlu

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-07-2010 16:05 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    super vijesti emire 10.gif

    sreca pa imamo tuzlu




prosetalo se do bristola 10.gif

07-12-2010 20:52 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
Juso Juso is a Male
puter


Poruka: 80
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prijatelju zelimo ti brz oporavak.

Porodica Tucakovic

07-12-2010 22:59 Juso is offline Posalji Email za Juso Pregledaj poruke od Juso Dodaj Juso u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

RE: Emire, od srca brz oporavak .... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od denani:

    Strasno se iznanadih kad sam cuo da je nas uvazeni clan, prijatelj, jaran, drug i Mostarac Emir Krpo (zalik13) u bolnici, na Intezivnoj njezi Kardiologije.
    Problemi sa visokim pritiskom i vasospazam krvnih sudova.
    Upravo sam od Emira dobio sms, ne smije posjete primati, rad srca prati se 24 sata, najvjerovatnije ce ici na kardiohirurgiju radi nastavka lijecenja.

    Dragi prijatelju zelim ti od srca sto brzi oporavak da se sto prije vratis prije svega svojoj porodici a onda nama, zelim ti da izadjes jos zdraviji, jaci i bolji ....
    Emire uz tebe smo i srcem i dusom, ikono Mostarska zelimo te sto prije vidjeti u nasoj sredini i medju nama ..... EMIRE, NE DAJ SE !!!!


Podrska prijatelja je najvaznija...........Hvala svima koji su mi davali podrsku da istrajem......



veceras ma Denijevoj terasi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 07-17-2010 u 22:28.

07-17-2010 22:27 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
Muntahta Muntahta is a Female
moforaja




Poruka: 8353
Location: Tamo gdje je moja dusa.

RE: Emire, od srca brz oporavak .... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zalik13:

        citat od denani:

      Strasno se iznanadih kad sam cuo da je nas uvazeni clan, prijatelj, jaran, drug i Mostarac Emir Krpo (zalik13) u bolnici, na Intezivnoj njezi Kardiologije.
      Problemi sa visokim pritiskom i vasospazam krvnih sudova.
      Upravo sam od Emira dobio sms, ne smije posjete primati, rad srca prati se 24 sata, najvjerovatnije ce ici na kardiohirurgiju radi nastavka lijecenja.

      Dragi prijatelju zelim ti od srca sto brzi oporavak da se sto prije vratis prije svega svojoj porodici a onda nama, zelim ti da izadjes jos zdraviji, jaci i bolji ....
      Emire uz tebe smo i srcem i dusom, ikono Mostarska zelimo te sto prije vidjeti u nasoj sredini i medju nama ..... EMIRE, NE DAJ SE !!!!


    Podrska prijatelja je najvaznija...........Hvala svima koji su mi davali podrsku da istrajem......



    veceras ma Denijevoj terasi


Lijepi moji drugari.

___________________________________________________________________
Prestani brinuti o tome ko te ne voli
ko ima vise ili ko sta radi.
Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

07-17-2010 22:31 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Muntahta:

    Emire,pazi sebe.Sve ostalo ce doci na svoje. 33.gif


dva sata ugodnog razgovora na Denijevoj terasi brzo su prosla.Spominjali smo te edina,po dobru.Pohvalio sam se Deniju kako si me nazvala iz SAD sa rijecima podrske za moj oporavak.
Pozdrav iz Mostara grada sunca i behara 33.gif

07-17-2010 22:42 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
Muntahta Muntahta is a Female
moforaja




Poruka: 8353
Location: Tamo gdje je moja dusa.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zalik13:

        citat od Muntahta:

      Emire,pazi sebe.Sve ostalo ce doci na svoje. 33.gif


    dva sata ugodnog razgovora na Denijevoj terasi brzo su prosla.Spominjali smo te edina,po dobru.Pohvalio sam se Deniju kako si me nazvala iz SAD sa rijecima podrske za moj oporavak.
    Pozdrav iz Mostara grada sunca i behara 33.gif


Emire,volim Tvoj poseban pozdrav.Hvala Ti.Cuvaj se. 01.gif

___________________________________________________________________
Prestani brinuti o tome ko te ne voli
ko ima vise ili ko sta radi.
Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

07-17-2010 22:53 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ha sto vam je dobro na denijevoj terasi. 10.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-19-2010 16:31 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zutaljka:

    Lijepa vijest 10.gif da ste kod kuce,a sad Vam zelim da koronografija prodje u najboljem redu 33.gif


sinoc sam imao cast da upoznam zutaljku.Na terasi Bristola u prijatnom razgovorua zna se o cemu..tema forum.
Hvala za divno druzenje 10.gif

07-20-2010 12:49 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zutaljka
SexNepoznat

Poruka: 1529

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zalik13:

        citat od zutaljka:

      Lijepa vijest 10.gif da ste kod kuce,a sad Vam zelim da koronografija prodje u najboljem redu 33.gif


    sinoc sam imao cast da upoznam zutaljku.Na terasi Bristola u prijatnom razgovorua zna se o cemu..tema forum.
    Hvala za divno druzenje 10.gif


I meni je takodjer bilo zadovoljstvo upoznati Vas 01.gif 10.gif

07-20-2010 13:42 zutaljka is offline Pregledaj poruke od zutaljka Dodaj zutaljka u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



nekadasnja radna kolegica Azra Gadara sa suprugom u posjeti nakon dolaska iz Tuzle

07-21-2010 07:58 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
Kutija 84 Kutija 84 is a Male
raja




Poruka: 1728
Location: Wiesbaden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Emire Brato Cuvaj se,
Normalno da su se raja brinula za tebe i
drzala ti palceve da ozdravis.
Ta dobrog covjeka svi vole.
10.gif zivjeli.gif 10.gif

___________________________________________________________________
10.gif 33.gif

    33.gif 10.gif



      07-21-2010 09:14 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
      zalik13 zalik13 is a Male
      moforaja




      Poruka: 4619
      Location: Rio de Zalik

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tvrancic:

        Uživaj prijatelju, ali po polako. Nadam se da se uskoro vidimo (oèito prtokale ne trebaju 04.gif ) 10.gif 33.gif


      danas sam imao posjetu dragog prijatelja iz Umaga Tibora a u pratnji Cobre.,Hvala na posjeti,jer si odvojio svog dragocjenog vremena da se vidimo u Zaliku 10.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 07-23-2010 u 20:23.

      07-23-2010 11:24 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
      cema cema is a Male
      rodjeni


      Poruka: 923
      Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Emire nik si ti nama ziv i zdrav !

      Ti si tu paznju zasluzio!

      Ko zna mozda se vidimo, bilo bi mi drago upoznati te jer akobogda od 01-08-2010 bi i ja trebao stici u moj najdrazi grad na dunjaluku. 10.gif

      ___________________________________________________________________
      MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

      07-23-2010 13:20 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
      zalik13 zalik13 is a Male
      moforaja




      Poruka: 4619
      Location: Rio de Zalik

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od cema:

        Emire nik si ti nama ziv i zdrav !

        Ti si tu paznju zasluzio!

        Ko zna mozda se vidimo, bilo bi mi drago upoznati te jer akobogda od 01-08-2010 bi i ja trebao stici u moj najdrazi grad na dunjaluku. 10.gif


      cema ,hvala na pozdravima i podrsci. 10.gif

      imas PP

      07-23-2010 18:24 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
      zalik13 zalik13 is a Male
      moforaja




      Poruka: 4619
      Location: Rio de Zalik

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Obavio sam prvi kontrolni pregled u Tuzli.Ljekari su zadovoljni stanjem.Krajem oktobra nova kontrola kada ce se odluciti da li ce se opet raditi stend jer jr ostala zacepljena jos jedna aretrija od 80 %.Pozdrav iz Mostara grada sunca i behara.

      moj licni pratioc i vozac,moja supruga

      07-28-2010 21:40 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
      Muntahta Muntahta is a Female
      moforaja




      Poruka: 8353
      Location: Tamo gdje je moja dusa.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od zalik13:

        Obavio sam prvi kontrolni pregled u Tuzli.Ljekari su zadovoljni stanjem.Krajem oktobra nova kontrola kada ce se odluciti da li ce se opet raditi stend jer jr ostala zacepljena jos jedna aretrija od 80 %.Pozdrav iz Mostara grada sunca i behara.

        moj licni pratioc i vozac,moja supruga



      Hvala Bogu da ide na bolje.Topli pozdravi Tebi i Tvojoj D. 01.gif

      ___________________________________________________________________
      Prestani brinuti o tome ko te ne voli
      ko ima vise ili ko sta radi.
      Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

      07-28-2010 22:00 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
      Stranica (11): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com