Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Prijatelji 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (84): « prva ... « prethodna 77 78 79 [80] 81 82 83 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U Lole æe te uèi samo ne znam kako èe te izaèi 13.gif

___________________________________________________________________
u planine...

02-20-2011 22:23 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Novcana podrska grada Mostara za adaptaciju kuce na pola puta na Sehitlucima


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

03-02-2011 19:49 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobro je...
Cernicka, svaka cast..i ovo se dobro dobilo..samo mislim da nema nista bez OUR Kids 10.gif

Nadje li se smjestaj onoj starici ??

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-02-2011 19:54 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisu je dirali. Zastitili su najlonima da joj neprokisnjava.
Valjda ce joj uskoro naci smjestaj, ili ce neko platiti da joj se zavrsi stan u Santicevoj.

03-03-2011 22:42 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cernicka djesi ti,jasi ziva 11.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

03-03-2011 23:32 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I'm fundraising for using JustGiving. Please take a look at my page:

    http://www.justgiving.com/Davorka-Kulas0

03-04-2011 13:56 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Size maj mjesec i vrijeme za party. Charity organizacija Our Kids organizuje dobrotvornu zabavu za pomoc Djecijem Domu u Mostaru. O nasem raspolozenju ce se sa svojom pjesmom, muzikom i programom pobrinuti

Jimmy Rogers nas Makedonac po prvi put sa nama dolazi iz Austrije
Misrad Gusic iz Norveske
Marko Govorcin iz Austrije
Suad Golic iz Svedske
Zlatko Orucevic iz Norveske
Nas Splice iz Londona

Da nam djeci ne bude dosadno povest ce racuna aktivisti iz organizacije Refugee Youth (face painting, drumming and dancing, T-Shirt painting competition)

Uz miris proljeca ide i miris rostilja, biti ce svega, cevapa, pjeskavica i koka od standardne ekipe svi ih znate pa da ne nabrajamo.

Pozivamo vas da svojim prisustvom doprineste druzenju, raspolozenju i da zajedno pomognemo Djeciji Dom i njegove sticenike.

Zabava je otvorenog tipa pozovite svoje prijatelje sto veci broj to bolje.

Dana 14 maja 2011 u 14:00 pa do nekih doba. Ulaz od £15 ukljucuje hranu i zabavu djeca besplatno. Adresa je
The Gunnersbury Pub
590 Chiswick High Road
London, W4 5RP

Sve donacije i prihod od prodatih ulaznica idu za Djeciji Dom. Zabava je organizovana i priredjena u potpunosti na volonterskoj bazi, svi ucesnici u programu i organizatori ulozit ce svoj trud i rad u korist pomoci za Djeciji Dom

Dobro dosli
Our Kids Foundation

04-25-2011 11:09 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Izvjestaj Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala svima koji su dosli da uvelicaju nasu festu a ujedno da daju svoju donaciju za Djeciji dom u Mostaru. Kako kazu mnogi koji su prisustvovali, ovo je bila najbolja party do sada. Pjevalo i igralo se sve do dva ujutro dok nas nije Vila iskljucio struju.

Veliko hvala Mostarskim Beharima koji su nas citavo vrijeme drzali na podiumu za ples. Suad Golic, Mirsad Gusic, Zlatko Orocevic i Marko Govorcin. Inace Mirsad i Zlatko zive u Norveskoj, Suad u Svedskoj a Mara u Austriji. Potpomogao im je i nas tuzlak Emir Hot i splico Nikola koji je uz dobru svirku Azre i Bjelog dugmeta nabavio balone sa nasim znakom. Nas redovni muzicar a pocasni clan Our Kids Foundation, Marko Govorcin, koji do sada nije propustio niti jednu festu, bio je zaduzen da ni u jednom momentu ne bude dosadno. Sa svojim upadicama i mahnitlucima je zabavljao kako malu raju tako i sve nas ostale. Tu je jos bio i makedonac inace zivi u Austriji, Vlado Popovski zvani Jimmy Rogers, koji je dan prije malo vise pjevao pa je promukao, ali je odradio posteno dvije ture pjevanja. Drugi put mu nema feste prije ove glavne. Tanja i Oleg Kebo su nas pozvali u njihovu pizeriju na veceru noc prije feste, pa smo se previse opustili i pojedinci promukli prije vremena. Inace svi muzicari i familija Jakupovic koja je dosla iz Svicarske, bili su smjesteni u Kule i Davorke pa nam svirke i pjesme nije falilo citavu sedmicu.
Firma LetterBox kojoj je vlasnik Sasa Lazo Serdanovic je i ovoga puta velikodusno donirala cek od £500.
Pizerija Firezza u kojoj su suvlasnici nasi mostarci donirala je mezu koje se niko nebi postidio.
Vilic Ranko-Vila je opet ustupio pub bez ikakve naknade i jos nas pocastio sa 300 frkova pite iz Amirove radnje koja je dosla iz Bosne u hladnjaci.
A da bi svi bili siti pobrinuo se kao i uvijek nas Damir Koluder-Sisi glavni kuhar. Odmah uz njegovo rame je i Dragan Kreso koji se u neko doba morao presvuci, i uzeti mikrofon i odrzati licitaciju, jer nam je Lana bila odsutna poslom. Posebna zahvala treba da ode Nedimu Kevelju-Rahi koji je sva tri dana pripremanja i kuhanja hrane bio uz Sisija i Dragana. Kula je opet bio zaduzen za pecenje pita a onda smo ga u neka doba prebacili na rostilj da zamjeni Sisija i Dragana. Drazen Sunjic se trudio da sve sto ovi ispeku prenese i servira na svedski sto koji je citavo vrijeme bio u centru paznje. Igor Kapor je morao da ide na put taj dan ali je on svoje dvije smjene posteno odradio kad su se vrsile pripreme. Uspjeli smo napravit a i pojest 1600 cevapa. 20 kg koke, dva pecena janjeta, jedno janje na leso, 20 kg meze, 300 frkova pite i bog te pitao koliko kolaca i salata.Silva Memic je stajala na vratima sa nasom kantom za donacije i naplacivala ulaz. Ja sam ovoga puta bila malo postedjena radi zdrastvenih razloga.
Da djeci nebi bilo dosadno pobrinula se Sarah i Vicky (djevojke od mojih sinova). Crtali su lica djece, a onda su napravile malo takmicenje ko ce ljepsu majicu nacrtat.
Kao i uvije tombola i aukcija su prosle uspjesno. Nino Bosnjak nam je dao vaucer iz njegovog hotela za veceru koji smo prodali za 200 funti. Daniel Kulas je iz svog hotela donio vaucer za nocenje koji je otisao za 110 funti. Saska Popovska supruga od Jimmija se inace bavi crtanjem pa nam je poklonila komplet od tri slike pod nazivom Strast a koje smo prodali za 120 funti. Dubravka Zupevc je kao i prije donijela kako ulaznica u teretanu tako i personalne treninge i masaze iz njenog Kluba Esporta. Drazan Sunjic nas je pocastio sandukom vrhunskih vina iz Hrvatske.
A Zdena Boskovic iz Holandije je nacrtao sliku i stavio je na aukciju na Facebook koju je kupila Divna Spago iz Kanade za 200 dolara. Hvala im obadvoma na njihovom zalaganju.
Ukupno donirano 4553.32 funti. Troskovi nabavke i muzicarske avionske karte su iznosili 1661.24 funti. Tako da nam je na kraja ostalo 2892.08 funti koje cemo utrositi jedan dio za plate za nase uposlene u klubu Our Kids u Mostaru i na adaptaciju kuce na Sehitlucima.
Jos jednom hvala svima i molim vas da vec sada rezervisete novembar za sljedecu festu.


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

05-20-2011 12:02 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Djeca uzivaju Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Djeca


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

05-20-2011 12:03 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Sve na nogama Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ples


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

05-20-2011 12:04 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Mostarski Behari Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Suda Jami Zlatko i Mara


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

05-20-2011 12:07 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Raha Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Raha


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

05-20-2011 12:08 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Sisi i Dragan Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sisi i Dragan


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

05-20-2011 12:08 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Kula Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kula


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

05-20-2011 12:09 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Sve na nogama Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve na nogama


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

05-20-2011 12:10 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Tombola Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dragan i Davorka


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

05-20-2011 12:11 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

RE: Tombola Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Cernicka:

    Dragan i Davorka



27.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

05-20-2011 14:40 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Yasma
SexNepoznat

Poruka: 1

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sta se smijes reci i nama 24.gif

05-21-2011 08:10 Yasma is offline Pregledaj poruke od Yasma Dodaj Yasma u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Yasma:

    Sta se smijes reci i nama 24.gif

jes'to meni reko 35.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

05-21-2011 16:56 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Vazda li mu je sega u glavi 04.gif 04.gif 04.gif


a sad tuga za tobom


26.gif


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

06-18-2011 11:54 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Stranica (84): « prva ... « prethodna 77 78 79 [80] 81 82 83 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com