Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » *** ima li boga *** 6 Votes - Average Rating: 2.336 Votes - Average Rating: 2.33 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (122): « prva ... « prethodna 80 81 82 [83] 84 85 86 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Morpheus
tozzinjo



Poruka: 1137

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Pitaj Tanu...on je bog.

      citat od Morpheus:

    i ako nam se vec Bog obratio


meni s ene obraca, tebi se obraca. znaci - ti vjerujes u njega 19.gif

___________________________________________________________________



    ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

      nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

    09-07-2011 17:28 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17887
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    tobe jarabe sta prica ovaj abraxas

    oprostite mu, on to u neznanju

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    09-07-2011 17:30 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Morpheus
    tozzinjo



    Poruka: 1137

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    otkako mu je tulpe dala korpu i pocela s amnom flertovati, otisao je u helac nas abra 11.gif

    ___________________________________________________________________



      ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

        nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

      09-07-2011 17:38 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Otišao u helaæ a Tana neæe da šalje na lijeèenje o svom trošku....
      Sutra odoh na lijeèenje o svom trošku...

      09-07-2011 17:41 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Morpheus:

        otkako mu je tulpe dala korpu i pocela s amnom flertovati, otisao je u helac nas abra 11.gif


      Da sam s amnom flertovala.. car bi bila 02.gif

      09-07-2011 17:46 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      garinca garinca is a Male
      rodjeni


      Poruka: 989

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      moze jedan vic (prikladan temi)...
      naljutio se bog na svjetske vladare i na situaciju na planeti zemlji...pa pozvao obamu , kastra i papandreua...pravo ih nagrdio " sram vas i stid bilo , magarci jedni...ovo , ono...sta ovo radite sa dunjalukom...nista ne valjate..." i tako dalje i tako blize...i na kraju im kaze : "za kaznu cu iduce sedmice unistiti citavu zemlju"...ova trojica odu svaki svojoj vladi da podnesu referat...
      prvo obama sazove vladu i kaze : "imam jednu dobru i jednu losu vjest...dobra je da IMA BOGA , u sto smo mi amerikanci uvjek i vjerovali...losa je da ce bog iduce sedmice unistiti citav svijet"...
      kastro sazove svoju vladu i kaze : " drugovi ,imam dvije jako lose vijesti...prva je da BOG postoji...usprkos da mi nikada nismo u to vjerovali...druga je da ce iduce sedmice da unisti citav svijet "
      na kraju papandreu se obraca svojoj vladi...sretan , trlja ruke...."dragi moji , imam dvije jako dobre vjesti...prva je da BOG postoji...upravo onako kako smo mi grci uvjek i vjerovali...druga je da ce on sam da zavrsi ovaj posao koji smo mi zapoceli "...

      09-08-2011 16:57 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17887
      Location: na prinudnom radu :)
      pokretac teme Thread Started by tana

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      moze vic moze 07.gif ..... ali ja se vracam na temu opet .....



          citat od garinca:

        i...sta ovo dokazuje...malo pametniji covjek a kamoli medicinar iz toga doba koji je mozda vidio seciranu matericu mrtve trudne zene(ili zena) , je mogao doci do ovih spoznaja...
        "A doista smo covjeka stvorili od ekstrakta gline" - ovo je nebuloza...
        "zatim ka smjestili kao kap sjemena u boraviste cvrsto" - sta je cudno da su ljudi i tada znali da se novi zivot zacinje spolnim aktom i "unosenjem sperme" u matericu...
        "potom kao kap sjemena stvorili zakvackom , pa zakvacak stvorili grudom mesa , pa grudu mesa stvorili kostima , pa zaodjenuli kosti mesom " - sve se ovo moze i golim okom viditi pri seciranju bremenite materice...
        nije ovo nikakav dokaz tana...


      nisam ni reko da je dokaz, ali ....

      zar ti stvarno mislis da su ljudi prije 1400 godina secirali matericu. cak i ako jesu zar su bili u stanju da vide embrion?

      ma nije postojala medicina tada u 6-tom vijeku. cak i ako jeste zar mislis da je nepismeni muhamed mogao znati ista o tome?

      sto se tice extrakta gline - jesi li znao da glina sadrziu SVE hemijske sastojke potrebne da se napravi covjek. ama bas sve. iz toga slijedi da dobar majstor moze od gline da napravi covjeka.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      09-08-2011 21:24 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Morpheus
      tozzinjo



      Poruka: 1137

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tana:

        sto se tice extrakta gline - jesi li znao da glina sadrziu SVE hemijske sastojke potrebne da se napravi covjek. ama bas sve. iz toga slijedi da dobar majstor moze od gline da napravi covjeka.


      a moj tana hvala ti. znaci ne moram se truditi u krevetu, kupim 100 kila gline i udri 10.gif







      ta ce sex 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________



        ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

          nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

        09-08-2011 21:29 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)
        pokretac teme Thread Started by tana

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        hehehhe probaj moze i tako mozda. samo se nemoj strunit' 13.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        09-08-2011 21:37 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        dzemo dzemo is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 328
        Location: USA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od tana:

          moze vic moze 07.gif ..... ali ja se vracam na temu opet .....



              citat od garinca:

            i...sta ovo dokazuje...malo pametniji covjek a kamoli medicinar iz toga doba koji je mozda vidio seciranu matericu mrtve trudne zene(ili zena) , je mogao doci do ovih spoznaja...
            "A doista smo covjeka stvorili od ekstrakta gline" - ovo je nebuloza...
            "zatim ka smjestili kao kap sjemena u boraviste cvrsto" - sta je cudno da su ljudi i tada znali da se novi zivot zacinje spolnim aktom i "unosenjem sperme" u matericu...
            "potom kao kap sjemena stvorili zakvackom , pa zakvacak stvorili grudom mesa , pa grudu mesa stvorili kostima , pa zaodjenuli kosti mesom " - sve se ovo moze i golim okom viditi pri seciranju bremenite materice...
            nije ovo nikakav dokaz tana...


          nisam ni reko da je dokaz, ali ....

          zar ti stvarno mislis da su ljudi prije 1400 godina secirali matericu. cak i ako jesu zar su bili u stanju da vide embrion?

          ma nije postojala medicina tada u 6-tom vijeku. cak i ako jeste zar mislis da je nepismeni muhamed mogao znati ista o tome?

          sto se tice extrakta gline - jesi li znao da glina sadrziu SVE hemijske sastojke potrebne da se napravi covjek. ama bas sve. iz toga slijedi da dobar majstor moze od gline da napravi covjeka.





        Mogu i ja samo sto nece ni hodati ni pricati

        09-08-2011 21:51 dzemo is offline Pregledaj poruke od dzemo Dodaj dzemo u listu prijatelja
        Morpheus
        tozzinjo



        Poruka: 1137

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        lakse s glinom , tita mi, makar ljeti


        ko ce ljeti po zegi j 38.gif t 21.gif

        ___________________________________________________________________



          ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

            nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

          09-08-2011 21:51 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17887
          Location: na prinudnom radu :)
          pokretac teme Thread Started by tana

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          mozes dzemo znamo to.

          ali neki vrhunski majstor, vrhunski programer, gospodar mjere moze od te iste gline napraviti zivo. svi potrebni hemijski sastojcu su u glini. rekli naucnici.

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          09-08-2011 21:56 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          Morpheus
          tozzinjo



          Poruka: 1137

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          pa ak su naucnici dosli do saznanja da je u teoriji moguce napraviti covjeka od gline, zasto ga onda ne naprave? sta im fali?

          to bi bilo isto kao da kazes da znas citav auto u detlja, od svjecica preko bosh pumpe do sajli, motora, i svega..a da ne znas na koji princip ide...?

          ___________________________________________________________________



            ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

              nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

            09-08-2011 21:58 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17887
            Location: na prinudnom radu :)
            pokretac teme Thread Started by tana

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            znas zasto? zato sto to samo bog moze. vrlo jednostavno. nismo mi toliko naopredni.

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            09-08-2011 22:04 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            Morpheus
            tozzinjo



            Poruka: 1137

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ali KAKO su onda naucnici dosli do zakljuchka da je to MOGUCE???? kako je nesto moguce a ne mozes to uraditi??
            ja ako kazem djetetu - moguce je to i to, ja mu i dokazem...kako da ja znam da je moguce to sot su naucnici rekli kad TI ISTI NAUCNICI nisu napravili covjea od gline?


            znaci, moguce je da pada kisa od ljesnika? ali niko ne zna zasto?

            ___________________________________________________________________



              ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

                nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

              09-08-2011 22:08 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17887
              Location: na prinudnom radu :)
              pokretac teme Thread Started by tana

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              kad bi razlozio covjeka na osnovne hemijske sastojke pa napravio spisak

              pa isto to uradio sa glinom, pa uporedio spisak vidjeo bi da je isti spisak.

              to su naucnici dokazali. oni ne tvrde da mi mozemo od gline napraviti covjeka, samo tvrde da glina ima sve potrebno.

              evo ti tvoj primjer: recimo imas sve dijelove auta ali ga ne znas sastaviti, djabe ti svi dijelovi. i tvrdis da se ne moze auto sastaviti od ovoh dijelova, te fali dijelova, te nemam alata, te ovo te ono ....


              onda dodje neki drugi pajdo i sastavi ga, sjedne u njega i ode na more 23.gif .

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              09-08-2011 22:16 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              Ferrari Ferrari is a Male
              mister foruma '03, '04




              Poruka: 1841
              Location: Maranello

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Razgovor dva blizanca u stomaku svoje majke
              Blizanci u stomaku svoje majke razgovaraju:


              - Da li vjeruješ u život poslije rodenja?


              - Naravno, sigurno postoji nešto nakon rodenja... Možda smo ovde baš zato da se pripremimo na život poslije rodenja.


              - To je glupost. Nema života poslije rodenja. Kako bi taj život uopšte izgledao?


              - Ne znam tacno, ali uvjeren sam da ce biti više svijetla i da cemo moci hodati i jesti svojim ustima.


              - To je potpuna glupost. Znaš da je nemoguce trcati i jesti svojim ustima, pa zato imamo pupcanu vrpcu. Kažem ti, poslije rodenja nema života. Pupcana vrpca je prekratka.


              - Uvjeren sam da postoji nešto poslije rodenja. Nešto posve drugacije nego ovo što živimo sada...


              - Ali niko se nije vratio od tamo. Život se poslije rodenja završava. Osim toga, život nije ništa drugo nego postojanje u uskoj i mracnoj okolini.


              - Pa ne znam baš tacno kako izgleda život poslije rodenja, ali cemo u svakom slucaju sresti našu mamu. Ona ce zatim brinuti za nas.


              - Mama?!? Ti vjeruješ u mamu, pa gdje bi po tvome ta mama bila?


              - Svuda oko nas, naravno. Zahvaljujuci njoj smo živi, bez nje ne bismo uopšte postojali.


              - Ne vjerujem! Mamu nisam nikada vidio, zato je jasno da ne postoji.


              - Da, moguce, ali ponekad, kada smo potpuno mirni, možemo je cuti kako pjeva i miluje naš svijet. Znaš, uvjeren sam da život poslije rodenja zapravo tek zapocinje....?

              "Neka bude svijetlost..."









              Davno sam dobio ovu pricu u e-mailu ,
              prezivila je nekako sva formatiranja HD - ova
              gubio sam je par puta , ali se uvjek na neki misteriozan nacin 'sama' vracala
              ...i jos uvjek se najezim kad je citam ...

              ___________________________________________________________________
              Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

              09-08-2011 22:24 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
              Morpheus
              tozzinjo



              Poruka: 1137

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ...ali sa druge strane ferari, ja ti mogu naci...ehmmmm..vise od par milijardi ljudi koji ce pricati s tobom o zivotu posle smrti i kad ih pitam nakon godinu, dvije ili 20 a zamolim ih da zapamte taj razgovor - oni ce ga se sjetiti

              s druge strane, ne poznajem blizance koji su o tome pricali ili koji se toga sjecaju..

              ___________________________________________________________________



                ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

                  nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

                09-08-2011 22:31 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
                tulpe tulpe is a Female
                wicked


                Poruka: 3040

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Lijepo

                09-08-2011 22:34 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
                dzemo dzemo is a Male
                bice nesto od mene




                Poruka: 328
                Location: USA

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od tana:

                  znas zasto? zato sto to samo bog moze. vrlo jednostavno. nismo mi toliko naopredni.





                Pa sto nas onda vise ne pravi od gline nego se moramo jebati da bi pravili potomke

                09-08-2011 23:01 dzemo is offline Pregledaj poruke od dzemo Dodaj dzemo u listu prijatelja
                Stranica (122): « prva ... « prethodna 80 81 82 [83] 84 85 86 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com