Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » *** ima li boga *** 6 Votes - Average Rating: 2.336 Votes - Average Rating: 2.33 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (122): « prva ... « prethodna 84 85 86 [87] 88 89 90 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Morpheus:

    bek tu di topik

    @pasha kako ne mozemo zakljuciti koliko je godina imala neka od poslanikovih zena? valjda se to mozhe utvrditi putem mjesecevih mjena. kad smo vec kod mjeseca, zar ne rece muhamed u Kur'anu da ce raspolutiti mjesec???

    obe svete knjige se i previse igraju sa neznanjem tadasnjih neobrazovanih seljaka koji su cinili m98% stanovnistva. obe knjige (ne knjige nego oni koji su ih dopisivali i pisali) iskoristavaju to neobrazovanje za pedofiliju. evo primjer iz Kur'ana smo imali. primjer iz biblije je
      .

      inace, svete knjige su bas divne i milostive:

      Kuran 22:17-23
      Allah æe na Sudnjem danu odvojiti vjernike od jevreja, sabijaca, kršæana, poklonika vatre i mnogobožaca. Allah je, zaista, o svemu obaviješten.
      Zar ne znaš da se i oni na nebesima i oni na Zemlji Allahu klanjaju, a i Sunce, i Mjesec, i zvijezde, i planine, i drveæe, i životinje, i mnogi ljudi, a mnogi kaznu i zaslužuju. A koga Allah ponizi, niko ga ne može poštovanim uèiniti; Allah ono što hoæe radi.
      Ova dva protivnièka tabora spore se oko Gospodara svoga; onima koji ne budu vjerovali biæe odijela od vatre skrojena, a kljuèala voda biæe na glave njihove ljevana;
      od nje æe se istopiti ono što je u trbusima njihovim, i koža,
      a gvozdenim maljevima biæe mlaæeni;
      kad god pokušaju zbog teškog jada iz nje iziæi, biæe u nju vraæeni: “Iskusite patnju u užasnoj vatri!”

      Kuran 54:51
      A Mi smo veæ sliène vama uništili, pa ima li koga ko bi pouku primio?!


      Biblija:

      Izaija 29,6
      pohodit æe te Jahve nad Vojskama grmljavinom, tutnjem, bukom velikom, vihorom, olujom i plamenim ognjem što proždire.

      ...a da ne pricamo o poslanici koricanima, svetog pavla gdje otvoreno propagira mrznju i sam sebi daje za pravo da svrstava sodomiste (po gradu sodomi)...

      toliko je nasilja i mrznje i gromova u obe knjige da mi pretjerano ratnicki djeluju obe..a kao, sire mir..


    Ovo nije istina nista sto pricas.. ne znam dokle ce se trpiti ovakvi tipovi koji komplexima svojim nikako udovoljiti, pisu ovakve lazi i besmislice. Pasa moze li se banirati tozza sa ovog podforuma, moze li mu se nekako ograniciti pristup? Ovo je stvarno previse sta je izgovorio dosad sve

    09-10-2011 21:06 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    Morpheus
    tozzinjo



    Poruka: 1137

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od tulpe:
      ali vidim zabavljas se, pa ko ce ludu smetati 33.gif


    bas to. nek ti meni uzivas ovde.

    inace, primjetio sam - nakon 8:30 uvece si uvijek bolje raspolozena. ne znam s cim to ima veze, ali drago mi je d aje tako. znaci, uspjesno je 10.gif

    ___________________________________________________________________



      ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

        nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

      09-10-2011 21:06 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
      Morpheus
      tozzinjo



      Poruka: 1137

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tulpe:


        Ovo nije istina nista sto pricas.. ne znam dokle ce se trpiti ovakvi tipovi koji komplexima svojim nikako udovoljiti, pisu ovakve lazi i besmislice. Pasa moze li se banirati tozza sa ovog podforuma, moze li mu se nekako ograniciti pristup? Ovo je stvarno previse sta je izgovorio dosad sve


      kako nije istina ako je citat?

      a ti slobodno trazi da se banuju svi koji ti smetaju, od teme o majki i djeci do ovoga. barem je spisak svijh onih koje si uvredama pocastila - poprilican 33.gif

      cuj., pasha moze li se tozza banovati 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      moze. pitaj pashe. moze i te kako.

      samo sto da bi se to desilo potrebno je da povrijedim pravilnik. idi prouci pravilnik pa uporedi s onim uvredama kojima ti castis sve prisutne ovde...pa se onda zapitaj, ako banuju mene da li ce i tebe.

      ___________________________________________________________________



        ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

          nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

        09-10-2011 21:08 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
        tulpe tulpe is a Female
        wicked


        Poruka: 3040

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nemili mi se dolaziti ovdje vise uopste... Kakav je smrad zavladao, a tek pisati.. ko pod gas maskom da covjek dodje nesto pisati, pa bjezi navan sto prije

        09-10-2011 21:11 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
        vozac vozac is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1087
        Location: njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od tulpe:

              citat od Morpheus:

            bek tu di topik

            @pasha kako ne mozemo zakljuciti koliko je godina imala neka od poslanikovih zena? valjda se to mozhe utvrditi putem mjesecevih mjena. kad smo vec kod mjeseca, zar ne rece muhamed u Kur'anu da ce raspolutiti mjesec???

            obe svete knjige se i previse igraju sa neznanjem tadasnjih neobrazovanih seljaka koji su cinili m98% stanovnistva. obe knjige (ne knjige nego oni koji su ih dopisivali i pisali) iskoristavaju to neobrazovanje za pedofiliju. evo primjer iz Kur'ana smo imali. primjer iz biblije je
              .

              inace, svete knjige su bas divne i milostive:

              Kuran 22:17-23
              Allah æe na Sudnjem danu odvojiti vjernike od jevreja, sabijaca, kršæana, poklonika vatre i mnogobožaca. Allah je, zaista, o svemu obaviješten.
              Zar ne znaš da se i oni na nebesima i oni na Zemlji Allahu klanjaju, a i Sunce, i Mjesec, i zvijezde, i planine, i drveæe, i životinje, i mnogi ljudi, a mnogi kaznu i zaslužuju. A koga Allah ponizi, niko ga ne može poštovanim uèiniti; Allah ono što hoæe radi.
              Ova dva protivnièka tabora spore se oko Gospodara svoga; onima koji ne budu vjerovali biæe odijela od vatre skrojena, a kljuèala voda biæe na glave njihove ljevana;
              od nje æe se istopiti ono što je u trbusima njihovim, i koža,
              a gvozdenim maljevima biæe mlaæeni;
              kad god pokušaju zbog teškog jada iz nje iziæi, biæe u nju vraæeni: “Iskusite patnju u užasnoj vatri!”

              Kuran 54:51
              A Mi smo veæ sliène vama uništili, pa ima li koga ko bi pouku primio?!


              Biblija:

              Izaija 29,6
              pohodit æe te Jahve nad Vojskama grmljavinom, tutnjem, bukom velikom, vihorom, olujom i plamenim ognjem što proždire.

              ...a da ne pricamo o poslanici koricanima, svetog pavla gdje otvoreno propagira mrznju i sam sebi daje za pravo da svrstava sodomiste (po gradu sodomi)...

              toliko je nasilja i mrznje i gromova u obe knjige da mi pretjerano ratnicki djeluju obe..a kao, sire mir..


            Ovo nije istina nista sto pricas.. ne znam dokle ce se trpiti ovakvi tipovi koji komplexima svojim nikako udovoljiti, pisu ovakve lazi i besmislice. Pasa moze li se banirati tozza sa ovog podforuma, moze li mu se nekako ograniciti pristup? Ovo je stvarno previse sta je izgovorio dosad sve


          Jadne nebila imas Ti sta pametnije radit, kani se corava posla.

          Cuj to ona bi moderatorima naredjivala koga da se banira. 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          09-10-2011 21:16 vozac is offline Pregledaj poruke od vozac Dodaj vozac u listu prijatelja
          Morpheus
          tozzinjo



          Poruka: 1137

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od tulpe:

            Nemili mi se dolaziti ovdje vise uopste... Kakav je smrad zavladao, a tek pisati.. ko pod gas maskom da covjek dodje nesto pisati, pa bjezi navan sto prije


          a ti budi od rijeci pa nemoj vise dolaziti 33.gif 33.gif 33.gif

          ionako, se svaki tvoj post svodi na svadju i vrijedjanje drugih, sto se da vidjeti i na temi o majci i djeci. samo pogledaj sopstvene posotve koliko puta si nekog optuzila i uvrijedila . pa se onda vrati na temu o BiH i pogledaj koliko ljudi UOPSTE ne osvrcu se na ono sto si ti pisala, samo elegantno predju, jer znaju kakva si.

          nista licno, ja samo kazem kako jeste, u sta se mozes uvjeriti u naznacenim temama. za razliku od tebe, necu vise da te vrijedjam. ti idi ako zelis odavde, ne mogu reci da mi nece biti drago. a i ako ostanes, molim modere da primjene pravilo od sad ' ne diraj me ne diram te'. pa ukoliko se oglusis, letis napolje (mada sumnjam da bi zbog mene letila napolje. mene pojedini moderi ocima ne mogu smisliti, takod a je svako ko mje sa mnom u zavadi - njihov prijatelj).

          molim modere da pobrisu ove sve offove s poslednjih par stranica, ako s epokretac teme i ostali ljudi koji ucestvuju u poklemici slazu, pa da nastavimo.

          hvala unaprijed 33.gif

          ___________________________________________________________________



            ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

              nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

            09-10-2011 21:20 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
            tulpe tulpe is a Female
            wicked


            Poruka: 3040

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Morpheus:

                  citat od tulpe:


                Ovo nije istina nista sto pricas.. ne znam dokle ce se trpiti ovakvi tipovi koji komplexima svojim nikako udovoljiti, pisu ovakve lazi i besmislice. Pasa moze li se banirati tozza sa ovog podforuma, moze li mu se nekako ograniciti pristup? Ovo je stvarno previse sta je izgovorio dosad sve


              kako nije istina ako je citat?

              a ti slobodno trazi da se banuju svi koji ti smetaju, od teme o majki i djeci do ovoga. barem je spisak svijh onih koje si uvredama pocastila - poprilican 33.gif

              cuj., pasha moze li se tozza banovati 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              moze. pitaj pashe. moze i te kako.

              samo sto da bi se to desilo potrebno je da povrijedim pravilnik. idi prouci pravilnik pa uporedi s onim uvredama kojima ti castis sve prisutne ovde...pa se onda zapitaj, ako banuju mene da li ce i tebe.


            Poprilicna je ta fudbalska povrsina u tebe. Bogami ti mene mjenjas s nekim... A sto se tice agresija, vrlo su zdrave ove moje. I o ubitstvima onim u glavi isto zna, moja doktorica psiholog.. i kaze sve je normalno kod mene, ne treba mi nikakva terapija, i da idem kuci.. i ja kuci. Eto.. a kad ces ti na pregled, vrijeme ti je. Samo sto si ti vise psihijatrijski slucaj, za ludnice ja bi rekla 33.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane tulpe dana 09-10-2011 u 21:39.

            09-10-2011 21:29 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
            refleksija refleksija is a Female
            moforaja




            Poruka: 3364
            Location: dark side

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ova tema nema kraja...ova tema nema kraja......nema boga da joj se kraj ugleda 21.gif 19.gif

            ___________________________________________________________________


              Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

              09-10-2011 21:34 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
              tulpe tulpe is a Female
              wicked


              Poruka: 3040

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ti si pravi psihijatrijski slucaj... Ja sam zena pa ti predstavljam opasnost haha nisi ti samo u glavi slab, slab ti je karakter takodje izgleda. Nek niko ne misli da sam htjela nesto drugo reci. Meni se cini da je moja zadnja na toj temi.. skoro 24 sata 01.gif ne znam sta to znaci ali meni drago. A kad si ti cuo da je zena bila postovana u politici? I treba li da me to uvredjuje bolesno, kao sto tebe vrijedja kad ne dobijes paznju 02.gif

              09-10-2011 21:38 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
              tulpe tulpe is a Female
              wicked


              Poruka: 3040

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              A budalo.. naredicu tebi da ides, pa ces otici 33.gif jao budale!

              09-10-2011 21:42 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
              Morpheus
              tozzinjo



              Poruka: 1137

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od tulpe:

                Poprilicna je ta fudbalska povrsina u tebe. Bogami ti mene mjenjas s nekim...
                  A sto se tice agresija, vrlo su zdrave ove moje. I o ubitstvima onim u glavi isto zna, moja doktorica psiholog.. i kaze sve je normalno kod mene, ne treba mi nikakva terapija, i da idem kuci.. i ja kuci.
                Eto.. a kad ces ti na pregled, vrijeme ti je. Samo sto si ti vise psihijatrijski slucaj, za ludnice ja bi rekla 33.gif


              33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

              moderi...

              ___________________________________________________________________



                ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

                  nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

                09-10-2011 21:58 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
                refleksija refleksija is a Female
                moforaja




                Poruka: 3364
                Location: dark side

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Morpheus:

                      citat od tulpe:

                    Poprilicna je ta fudbalska povrsina u tebe. Bogami ti mene mjenjas s nekim...
                      A sto se tice agresija, vrlo su zdrave ove moje. I o ubitstvima onim u glavi isto zna, moja doktorica psiholog.. i kaze sve je normalno kod mene, ne treba mi nikakva terapija, i da idem kuci.. i ja kuci.
                    Eto.. a kad ces ti na pregled, vrijeme ti je. Samo sto si ti vise psihijatrijski slucaj, za ludnice ja bi rekla 33.gif


                  33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

                  moderi...


                eto ti ga de..tek sad procita...u mene na ignore...samo kad se citra vidim...eh golemo
                nego nek ti je bog na pomoci moj tozza 19.gif

                ___________________________________________________________________


                  Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                  09-10-2011 22:01 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                  vozac vozac is a Male
                  samo sto nisam




                  Poruka: 1087
                  Location: njemacka

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od refleksija:



                    eto ti ga de..tek sad procita...u mene na ignore...samo kad se citra vidim...eh golemo
                    nego nek ti je bog na pomoci moj tozza 19.gif


                  Kako ce mu bona bit na pomoci kad ga nema. 04.gif 13.gif 13.gif

                  09-10-2011 22:22 vozac is offline Pregledaj poruke od vozac Dodaj vozac u listu prijatelja
                  Morpheus
                  tozzinjo



                  Poruka: 1137

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  zanimljiv clanak, pogledajte kako manipulacija na popisu o izrazavanju religioznosti daje cudne rezultate. uporedni prikaz religioznih ljudi u srbiji konkretno (mada je vise manje svuda na blakanu tako) 1991 i 2002.

                  zanimljivo, 1991 je bilo 8.5% vjernika a sudeci po popisu, 2002 je bilo 95% vjernika, od toga 84% pravoslavaca...hmmm..kako?

                  evo ovako:

                    U oktobru ove godine oèekuje nas popis stanovništva Republike Srbije. Za nas, ateiste, predstojeæi popis je od izuzetnog znaèaja, iz dva razloga. Prvi razlog je taj što æe se nakon objavljivanja rezultata popisa videti koliko nas ima. Drugi razlog su, najblaže reèeno, èudne razlike u broju vernika i ateista na dva uzastopna popisa, 1991. i 2002. godine.

                    1991. godine je, uporedo sa popisom stanovništva u Jugoslaviji, uraðeno i veliko sociološko istraživanje o stavovima stanovništva prema religiji. Istraživanje sprovedeno meðu 4.804 ispitanika srpske narodnosti sa prostora Jugoslavije, dalo je sledeæe podatke o religioznosti Srba:
                    1. uvereni vernici - 8,5%
                    2. vernici koji ne prihvataju sve što vera uèi - 16,2%
                    3. nisu sigurni da li veruju - 13%
                    4. ravnodušni prema religiji - 11,2%
                    5. nisu religiozni, ali nemaju ništa protiv religije - 47,3%
                    6. nisu religiozni i protivnici su religije - 3,4%
                    Dakle, ukupno 24,7% vernika i 74,9% ostalih. Ako izuzmemo nesigurne, ostaje 61,9% ateista.
                    Prema rezultatima popisa stanovništva Republike Srbije iz 2002. godine, odnos vernika i ateista je dramatièno izmenjen:
                    1. vernici - 95% (od toga pravoslavni - 84,98%)
                    2. nisu vernici - 0,53%
                    3. nisu se izjasnili po tom pitanju - 2,63%
                    4. nije poznato - 1,84%
                    Ako izuzmemo neizjašnjene i nepoznate (pošto ih ne možemo svrstati ni na jednu stranu), u Republici Srbiji bi, od onih koji su se izjasnili po pitanju veroispovesti, bilo 99,44% vernika i 0,56% ateista.
                    Logièno je da se zapitamo kako to da je za samo 11 godina broj ateista tako drastièno opao.
                    Pre svega, Srbima je u tom periodu, od strane Srpske pravoslavne crkve i države, neprekidno nametano pogrešno uverenje da biti Srbin obavezno znaèi biti pravoslavan, tj. da onaj ko nije pravoslavan ne može biti Srbin, iako su narodnost i veroispovest dve potpuno odvojene kategorije. Svidelo se to nekome ili ne, postoje Srbi koji nisu pravoslavni, isto kao što postoje pravoslavci koji nisu Srbi.

                    Drugo, postoje mnoge izjave graðana da su na popisu 2002. godine popisivaèi automatski i bez pitanja upisivali „pravoslavan", naroèito kada bi se osoba izjasnila kao Srbin, kao i da nisu dozvoljavali da se upiše „ateista" ili „nereligiozan", uz izgovor da „mora religija". Skoro nikome ko je Srbin nije bilo dozvoljeno da se upiše drugaèije nego kao „pravoslavan". Kao posledica takvih politièkih manipulacija, na popisu 2002. godine je broj upisanih pravoslavaca (84,98%) bio za samo 0,42% manji od ukupnog broja Srba, Crnogoraca, Makedonaca, Bugara, Rumuna, Vlaha i Rusa zajedno (85,40%).
                    Meðutim, u stvarnosti stvari stoje potpuno drugaèije. Prema Galupovom istraživanju iz 2007/08, u Srbiji ima 45% nereligioznih. Kada se na to doda podatak da 47% školske dece u Srbiji ne pohaða versku nastavu, dolazi se do jasnog zakljuèka da se broj nereligioznih u Srbiji kreæe izmeðu 45% i 47%.
                    Šta su nam konkretno ovakvi rezultati popisa iz 2002. godine doneli?
                    Doneli su nam, pre svega, kontinuirano kršenje Ustava Republike Srbije od strane same države i njenih organa i ustanova. Èlan 11 Ustava glasi:
                    Republika Srbija je svetovna država.
                    Crkve i verske zajednice su odvojene od države.
                    Nijedna religija ne može se uspostaviti kao državna ili obavezna.

                    I pored ovako jasnih i nedvosmislenih odredbi Ustava, mi danas imamo: Ministarstvo vera Republike Srbije, versku nastavu u državnim obrazovnim ustanovama, versku službu u Vojsci Srbije, verske praznike za državne, krsne slave državnih ustanova i jedinica lokalne samouprave, vladiku SPC-a na mestu predsednika Saveta Republièke radiodifuzne agencije, obavezne doplatne poštanske marke za izgradnju Hrama Svetog Save, neustavan Zakon o crkvama i verskim zajednicama, neustavan Zakon o državnim i drugim praznicima u Republici Srbiji itd.


                  citav clanak na

                    ___________________________________________________________________



                      ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

                        nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

                      09-10-2011 22:47 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
                      refleksija refleksija is a Female
                      moforaja




                      Poruka: 3364
                      Location: dark side

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od vozac:

                            citat od refleksija:



                          eto ti ga de..tek sad procita...u mene na ignore...samo kad se citra vidim...eh golemo
                          nego nek ti je bog na pomoci moj tozza 19.gif


                        Kako ce mu bona bit na pomoci kad ga nema. 04.gif 13.gif 13.gif



                      igra rijeci ovzac...igra rijeci...znam da tozza ne vjerje u boga zato i napisah...

                      ___________________________________________________________________


                        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                        09-10-2011 22:47 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                        antiprotivan antiprotivan is a Male
                        moforaja




                        Poruka: 2825
                        Location: Norway

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Na osnovu svega dosada recenog ocito se da zakljuciti da do zakljucka treba jos dosta podzakljucaka da se zakljuci.

                        Sa obzirom na razlicite stavove diskutanata a u svrhu iznalazenja odgovora na pitanje postavljeno ovom temom nije iskljuceno da u glavama svih nas postoji mozak, mada ne bih ulazio u to u kojoj mjeri ga svako koristi.

                        Buduci da je manje vise sve receno, a vidim u nekim stvarima je receno i vise nego sto treba, ja kao onaj koji ne vjeruje mogu samo pojedinima da pozelim sljedece:

                        Bog vam dao pamet !

                        ___________________________________________________________________

                          21.gif

                          09-10-2011 22:51 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
                          tulpe tulpe is a Female
                          wicked


                          Poruka: 3040

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              citat od refleksija:

                                citat od Morpheus:

                                  citat od tulpe:

                                Poprilicna je ta fudbalska povrsina u tebe. Bogami ti mene mjenjas s nekim...
                                  A sto se tice agresija, vrlo su zdrave ove moje. I o ubitstvima onim u glavi isto zna, moja doktorica psiholog.. i kaze sve je normalno kod mene, ne treba mi nikakva terapija, i da idem kuci.. i ja kuci.
                                Eto.. a kad ces ti na pregled, vrijeme ti je. Samo sto si ti vise psihijatrijski slucaj, za ludnice ja bi rekla 33.gif


                              33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

                              moderi...


                            eto ti ga de..tek sad procita...u mene na ignore...samo kad se citra vidim...eh golemo
                            nego nek ti je bog na pomoci moj tozza 19.gif


                          10.gif da je na ignore 29.gif o kako bi istina bila lijepa

                          09-10-2011 23:06 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
                          Morpheus
                          tozzinjo



                          Poruka: 1137

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              citat od antiprotivan:

                            Buduci da je manje vise sve receno, a vidim u nekim stvarima je receno i vise nego sto treba, ja kao onaj koji ne vjeruje mogu samo pojedinima da pozelim sljedece:

                            Bog vam dao pamet !

                          Na sve to, ja ti samo mogu odgovoriti u istom fazonu - Hvala Bogu, ja sam ateista 04.gif 04.gif 04.gif

                          ___________________________________________________________________



                            ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

                              nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

                            09-10-2011 23:08 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
                            tulpe tulpe is a Female
                            wicked


                            Poruka: 3040

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                citat od Morpheus:

                                  citat od tulpe:

                                Poprilicna je ta fudbalska povrsina u tebe. Bogami ti mene mjenjas s nekim...
                                  A sto se tice agresija, vrlo su zdrave ove moje. I o ubitstvima onim u glavi isto zna, moja doktorica psiholog.. i kaze sve je normalno kod mene, ne treba mi nikakva terapija, i da idem kuci.. i ja kuci.
                                Eto.. a kad ces ti na pregled, vrijeme ti je. Samo sto si ti vise psihijatrijski slucaj, za ludnice ja bi rekla 33.gif


                              33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

                              moderi...


                            Jao budale... Pa nemas ti nikog osim mene,, ti si stvarno dosadan. A prijateljica ti je inkarnacija, olicenje dosade.. nikog ne interesujete, to vam je boljka. 33.gif nista vam ne uspjeva..

                            09-10-2011 23:12 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
                            Morpheus
                            tozzinjo



                            Poruka: 1137

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            izvinjavam se. agnostik, preciznije. rastafarijana 18.gif


                            hahaha sad se sjetih..ima tome 4,5 godina, kad su ovde "obraz" i ovi cetnici pravili plakate "svaki je srbin radovan" sa slikom karadzica

                            a mi pravili slicne sa istim fontom i recenicom "svaki je srbin rastaman"

                            posle su nas kopirali ovi momci iz drugog kolektiva pa su praivli plakate sa karadizcem iza resetaka i pisalo je umjesto "svaki je srbin radobvan" - "svaki je srbin radostan"

                            kul fora bila 10.gif

                            ___________________________________________________________________



                              ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

                                nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

                              09-10-2011 23:13 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
                              Stranica (122): « prva ... « prethodna 84 85 86 [87] 88 89 90 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                              Postavi novu temu Odgovori
                              Go to:
                              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com