Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Balinovac i okolina nekad » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4439
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cuj ko su Romijevi vukovi.
Pobjednici na mahalama a trener im bio Miro Janjic (Romi) a brat mu Lema i Gandra.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

05-23-2006 18:08 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od beli:

        citat od lanaserf:

      jeste aprilski susreti dolazili izvidjeci iz cijele juge pa spavali u satorima

    Pa ne bi se slozio s'tobom, naime Lolici i Gojkovci su spavali u svojim kucama... 23.gif 19.gif 19.gif

bogami se ja sjecam ekipe zgodnih momaka iz zeleznika koji su spavali pod satorima 04.gif

05-23-2006 18:11 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
Radobolja Radobolja is a Male
trudim se


Poruka: 222
Location: Den
pokretac teme Thread Started by Radobolja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam stanovao u gornjem dijelu ulice ,ali sam se odselio odavno
Ratko je bio u nekom rodu sa Vilenicama ,stanovao je jedno vrijeme tamo kod njih

05-23-2006 18:46 Radobolja is offline Pregledaj poruke od Radobolja Dodaj Radobolja u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TUTI:




    EEEEE GLUMICE U SRCE ME DIRAS.CUJ ROMIJEVI VUKOVI 11.gif 10.gif 10.gif 10.gif KAKO PAMTIS VRIJEME MAHALA MOSTARSKIH 11.gif 10.gif 10.gif


jok i necu..kad ste nam uzeli titulu..tamo neke 1986 02.gif

05-23-2006 23:27 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od glumica:

        citat od TUTI:




      EEEEE GLUMICE U SRCE ME DIRAS.CUJ ROMIJEVI VUKOVI 11.gif 10.gif 10.gif 10.gif KAKO PAMTIS VRIJEME MAHALA MOSTARSKIH 11.gif 10.gif 10.gif


    jok i necu..kad ste nam uzeli titulu..tamo neke 1986 02.gif

Jesam li bio igrac ili navijac 19.gif 13.gif 13.gif

05-24-2006 10:45 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

rezerva 13.gif

05-24-2006 11:08 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od glumica:

    rezerva 13.gif

Niko stobom ne moze 11.gif 10.gif 10.gif 10.gif

05-24-2006 11:13 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e vako..
ko nije naucio plivat na radobolji, nek kifeli sa teme 11.gif



PS:tuti, jesi li dobro vez'o tikve sa kanafom

05-24-2006 12:50 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od glumica:

    e vako..
    ko nije naucio plivat na radobolji, nek kifeli sa teme 11.gif



    PS:tuti, jesi li dobro vez'o tikve sa kanafom



13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

jesam 19.gif 13.gif 13.gif 13.gif

05-24-2006 12:54 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Vrelo_Radobolje Vrelo_Radobolje is a Male
trudim se




Poruka: 230

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TUTI:

    Ovu sliku sam postavio prije 11.gif mozda nisi vidio pa reci poznajes li ikog?Stari Hacamovci 10.gif


Vidi rahmetli Mugde...
Eh koliko smo gemista skupa popili...


Legenda Balinovca bio je brico Saric O. Ibrahim, a nitko ga ne spominje...
E sto je Ibra znao naprutati, a poslije dos´o Milan Baljak...


TUTI, sjecas li se onog asfaltiranog igralista na mjestu gdje je sada naselje Vatikan...E tu sam naucio votizi bicikl, a adresa bila Matije Gupca...

___________________________________________________________________
Sve ovo je samo jedna igra...Nema tog Foruma koji je vrijedniji od vaših živaca i vašega života...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Vrelo_Radobolje dana 05-24-2006 u 14:58.

05-24-2006 14:56 Vrelo_Radobolje is offline Pregledaj poruke od Vrelo_Radobolje Dodaj Vrelo_Radobolje u listu prijatelja
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

02.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane alaga dana 05-25-2006 u 00:45.

05-24-2006 18:04 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
antiprotivan antiprotivan is a Male
moforaja




Poruka: 2825
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjecam se rah. Ibre Sarica, mislim da sam ga spominjao jednom ovdje, na nekoj drugoj temi, na tabli je pisalo "Saric O. Ibrahim", a mi djeca smo to prevodili kao Saric nula Ibrahim, jer nas je cesto sisao skoro na nulu....
Najgore je bilo kad me sjedne u onog konjica, osisa mi pola glave, a onda me posalje u frontu dole prema radobolji, da mu donesem kafu onako napola osisan..
Naravno, ne treba reci nista, cim osoblje vidi dijete, zna zasto je doslo, i ko ga je poslao.. 04.gif

Sjetih se isto tako jednog Ljolje, starijeg komsije iz stare Ilicke, koji je imao poveci stomak, a vazda bio vani, ili na ulici, ili u basti...
I kad ja naidjem s tatom, oni se pozdrave, a onda ga Ljolje upita, slusa li te ovaj mali, aaa ?
Tata odgovori, slusa..slusa...a Ljolje samo na to kaze, fino, ako ne bude slusao, samo ti meni reci, da ga ja progutam...
Taj Ljolje mi je vise godina bio nocna mora, on i njegov stomak, a mozete misliti kako mi je bilo samom proci pored njega, sta ja znam, mozda je cuo od nekoga da ne slusam, a nema tate u blizini... 04.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    21.gif

    05-25-2006 16:30 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
    Maggie Maggie is a Female
    moforaja




    Poruka: 2736
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif

    ___________________________________________________________________

      05-25-2006 17:42 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      Vrelo_Radobolje Vrelo_Radobolje is a Male
      trudim se




      Poruka: 230

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od djemila:


        e onda je tvoja adresa , negdje oko "stoje"... koji "dinar" manje, vise 07.gif


      Jedan od onih ulaza na strani kod Radove staklarije, preko puta Siraza 01.gif 10.gif ...

      ___________________________________________________________________
      Sve ovo je samo jedna igra...Nema tog Foruma koji je vrijedniji od vaših živaca i vašega života...

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Vrelo_Radobolje dana 05-25-2006 u 18:18.

      05-25-2006 18:17 Vrelo_Radobolje is offline Pregledaj poruke od Vrelo_Radobolje Dodaj Vrelo_Radobolje u listu prijatelja
      alaga alaga is a Male
      moforaja




      Poruka: 5566
      Location: Zabrdalje

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sarci , Brajkovici 19.gif

      ___________________________________________________________________
      UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane alaga dana 05-25-2006 u 18:21.

      05-25-2006 18:20 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
      Vrelo_Radobolje Vrelo_Radobolje is a Male
      trudim se




      Poruka: 230

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...
      Znam ja da ti znas 07.gif ...

      Sarci Braco i Zika...Eno Zika i sad mota skiju ko veliki i tuce spricere 19.gif ...

      A sjecas se legendarnog stolara Zvonke Markotica sto je imao radnju na Kovacnicama...Znas li onu Zvonkinu kad je neki njegov jaran dosao da naruci sanduk jer mu je umro stari, a Zvonka mislio da se ovaj zeza pa mu kaz`o "dodji iduce hefte" 13.gif ...

      ___________________________________________________________________
      Sve ovo je samo jedna igra...Nema tog Foruma koji je vrijedniji od vaših živaca i vašega života...

      05-25-2006 18:27 Vrelo_Radobolje is offline Pregledaj poruke od Vrelo_Radobolje Dodaj Vrelo_Radobolje u listu prijatelja
      alaga alaga is a Male
      moforaja




      Poruka: 5566
      Location: Zabrdalje

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Znam zvonku kako ne bih
      znao,
      Sjecash li se Joze Bartela
      u radnji do njega 04.gif

      ___________________________________________________________________
      UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

      05-25-2006 19:05 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
      alaga alaga is a Male
      moforaja




      Poruka: 5566
      Location: Zabrdalje

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od alaga:

        A sta je s Bracom

        Znam Zvonku kako ne bih
        znao u Mahinica ducanu,
        Sjecash li se Joze Bartela
        u radnji do njega 04.gif

      ___________________________________________________________________
      UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

      05-25-2006 19:06 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od TUTI:

        Evo jedne sa balkona 13.gif mozes ga vidjeti nazire se 13.gif




      ...ja samo ovde prepozno Hotel Bevanda 11.gif


      ...Vrelo jesi ti sta prepozno na ovoj slici 07.gif

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      05-25-2006 19:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      Vrelo_Radobolje Vrelo_Radobolje is a Male
      trudim se




      Poruka: 230

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...
      Hotel Bevanda sam odmah skuzio...

      Samo one prijasnje slike sto sam gledao su slikane iz sobe sa pogledom na dzamiju 07.gif 10.gif ...

      Cuj nista ne pozna 35.gif 13.gif ...

      ___________________________________________________________________
      Sve ovo je samo jedna igra...Nema tog Foruma koji je vrijedniji od vaših živaca i vašega života...

      05-25-2006 19:22 Vrelo_Radobolje is offline Pregledaj poruke od Vrelo_Radobolje Dodaj Vrelo_Radobolje u listu prijatelja
      Stranica (13): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com