Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Tu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

TAKODJE HVALA I GRADJANIMA MOSTARA KOJI SU SE U VELIKOM BROJU ODAZVALI AKCIJI 10.gif 10.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    09-23-2007 16:25 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    E sad mogu i ja mahnuti ovom novom kapom juhuu.gif

    ___________________________________________________________________

      09-23-2007 16:34 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
      Mister 07


      Poruka: 1176
      Location: Jamio kucu u Mahali

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja nisam prijavio jednu anonimnu uplatu iz Amerike od 70 dolara...tj 95,50KM hvala 10.gif

      ___________________________________________________________________
      POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
      19.gif 19.gif

      09-23-2007 17:03 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
      _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
      raja




      Poruka: 1665
      Location: Na zidicu... ispod borova...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      maja 10.gif je uplatila 50KM jutros , samo sto nisam siguran koji joj je nick na forumu , mislim maja_mostar 33.gif

      ___________________________________________________________________



        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

        09-23-2007 17:31 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8664
        Location: Holland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        BRAVO RAJA IZ MOSTARA 10.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        09-23-2007 17:33 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
        Mister 07


        Poruka: 1176
        Location: Jamio kucu u Mahali

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Skupili smo se oko devet mada smo po dogovoru ja i pojedinci se trebali naci oko 8 i po pa su neki prespali ali oko devet smo bili tu...Dovezo sam velikog kombija i odmah po dolasku na odrediste ispred hotela ruza docekali su me ljudi sa paketima i vec u prvih pola sata bilo nam je jasno da je nas kombi premalen za velika srca nasih gradjana...medjutim tu se pojavio neki chikica sa svojom jednom suprugom(btw cikica ima jos jednu gospodju u njemackoj) sa svojim fordom granadom karavan tj velikom i ponudio nam odmah da pristupi nasoj ekipi sto smo mi prihvatili..ciko sa jedno 70 godina i ta njegova zena su na autu napisali humanitarna i prikljucili se nama kod ruze..tu smo jos bili ja-Mo_Navijac u daljem tekstu-ja 04.gif ,mala_iz_mostar,putnik,red_army_zalik,seki,gabi,MINIFINI,Carmela i cikica i njegova supruga..(ako sam nekog zaboravio napomenite ) vec oko 10 i 30 kombi je bio skoro pun a i cikino auto..u tom trenutku sam se sjetio da me je zvao jos jedan covjek i rekao da ce i on ucestvovati u akciji i da ima kombija i da ce on doci sa kombijem ako bude potrebno,..i ciko br2 je stigao u pravi trenutak jer smo mi vec bili dupke puni a raja su samo dolazila stajala sa autima i vadila pakete..polako smo napunili i njegov kombi...u medjuvremenu je stiglo par stampanih medija sa svojim aparatima koji su slikali nas kombi i nas onako skupa ...molili su za izajvu na sta smo mi pokusali da gurnemo ovog ciku starog posto je on cijelo vrijeme pitao kad ce televizija , hoce li doci radio..medjutim gospoda su bila upucena dobro i trazili su nekoga ispred moforaje pa je izbor pao na mene posto su se ostali sakrili,nista lagano i kulerski sam im dao izjavu 13.gif 13.gif ono znate mene 18.gif
        U 12i15 jedan lagani konvoj sa dva kombija i karavan fordom punim humanitarne pomoci za trojke Penava smo krenuli prema oplicicima..Kad smo stigli odusevljenje..radost i rijeci zahvale svim dobrim ljudima koji su pomogli...istovarimo sve to i zatrpamo im kucu jedva smo se nekako probili da stepenica da se poenjemo da vidimo malu raju(djecu)..gore smo kod nji9h sjedili i predali im novac koji smo sakupili sto na forumu i plus sto je mala_izMostara skupljala ispred kombija u kutiju ...dole kad smo kutiju otvorili i predali ovo poslano skontali smo da smo uspjeli skupiti 2560 KM i plus dvije sobe pune hrane i namirnica za bebe..
        U tom trenutku moje srce je bilo prepuno srece i to mi je bio najdrazi poklon za rodjendan..
        osjecaj vam ne mogu opisati mislim da su se slicno i ostali osjecali pa neka vam 0ni objasne..
        Uglavnom mislim da je nasa akcija u potpunosti uspjela..i ovim putem bih se zahvalio svoj raji koja su pomogla da ova akcija prodje ovako lijepo...zahvalio bih se jos ljudima iz vrtica koji su spakovali pakete ,takodje bih se zahvalio firmi iz Medjugorja,osoblju merkura,te svim gradjanima velikog srca i jos ce vam reci carmela i ostali kome jos posto ja nisam sve upratio.. 10.gif
        A sta napisah ...dobro sam...haha 04.gif 04.gif

        ___________________________________________________________________
        POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
        19.gif 19.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Mo_NavijaC dana 09-23-2007 u 18:35.

        09-23-2007 18:15 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
        putnik putnik is a Male
        brato




        Poruka: 529
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Od raje sa Foruma sam predao zeni tacno 855 KM

        u kutiju male_iz_mostara je sakupljeno 1705 KM

        Ljudi hvala vam velika

        ___________________________________________________________________
        "Rijeci su isto ko gomile ljudi, nije nuzno znati sve, odaberi za sebe samo one prave..."

        Branimir J. Stulic, 2:30

        broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane putnik dana 09-23-2007 u 18:40.

        09-23-2007 18:20 putnik is offline Pregledaj poruke od putnik Dodaj putnik u listu prijatelja
        Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
        Mister 07


        Poruka: 1176
        Location: Jamio kucu u Mahali

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Malo sam se ja preracunao mislio sam da je dato 2500 plus 800 sa foruma sorry ali su me kolege koje su radile sa novcem ispravili..uvazite moje izvinjenje..

        Ukupno smo dali 2560,00KM

        ___________________________________________________________________
        POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
        19.gif 19.gif

        09-23-2007 18:37 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
        dadana dadana is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1123
        Location: Helvetia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ma svaka vam cast 10.gif 33.gif 33.gif


        rasplaka me s ovim postom 26.gif

        ___________________________________________________________________

          Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

        09-23-2007 18:42 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
        Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
        Mister 07


        Poruka: 1176
        Location: Jamio kucu u Mahali

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nemoj plakati budi sretna sto si bila dio ove akcije.. 10.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________
        POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
        19.gif 19.gif

        09-23-2007 18:54 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
        dadana dadana is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1123
        Location: Helvetia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sretna sam ja vec me dirnu kako ono ti ono opisa sve fino 10.gif 01.gif

        ___________________________________________________________________

          Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

        09-23-2007 19:01 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        juhuu.gif

        ___________________________________________________________________

          09-23-2007 19:17 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bog vam dao zdravlje i vama i svim ljudima sto su dosli i ponudili se pomoci, mogu misliti kakav je osjecaj bio danas u oplicicima , to je nesto sto svaki covijek treba osjetiti barem jednom u zivotu.Pomoci nekome kad je tesko , daje neki mir dusi , napuni srce i jednostavno kako Navijac rece dodje ko najveci poklon.

          Svaka vam èast , kad ste pored svojih obaveza odvojili vrjeme i odradili ovu akciju 10.gif





          JEDNO VELIKO BRAVO 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          09-23-2007 19:21 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7603
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          A meni krivo što nisam išla u Oplièiæe jer sam prehladjena i nisam htjela da djeca od mene ne fasuju štagod. Još bi im to trebalo!
          Nego, evo gledam slike, ima ih iohoho, kako æe na forum, imamo plan, samo nam treba megabajta 01.gif
          Ni ja još ne mogu napisati valjan post, dirnulo me veliko srce svih onih koji su uèestvovali u akciji.
          Mediji su bili Dnevni Avaz i Dnevni list, a Navijaè pravi forumski glasnogovornik 10.gif

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          09-23-2007 19:47 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          Muntahta Muntahta is a Female
          moforaja




          Poruka: 8353
          Location: Tamo gdje je moja dusa.

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ekipi moforaje i svim ljudima koji su ucestvovali u ovoj akciji veliko hvala. 10.gif

          ___________________________________________________________________
          Prestani brinuti o tome ko te ne voli
          ko ima vise ili ko sta radi.
          Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

          09-23-2007 20:20 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
          Cokolada
          miss foruma '06



          Poruka: 359

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Raja svaka vam cast, svima svaka cast..
          odusevljena sam.. ne mogu da vjerujem, svaka vam cast!!! 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

          ___________________________________________________________________

            09-23-2007 20:32 Cokolada is offline Pregledaj poruke od Cokolada Dodaj Cokolada u listu prijatelja
            valterbranisarajevo
            SexNepoznat

            Poruka: 3
            Location: Sarajevo

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            10.gif

            09-23-2007 22:41 valterbranisarajevo is offline Pregledaj poruke od valterbranisarajevo Dodaj valterbranisarajevo u listu prijatelja
            gabi gabi is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 399

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Mo_NavijaC:

              Skupili smo se oko devet mada smo po dogovoru ja i pojedinci se trebali naci oko 8 i po pa su neki prespali ali oko devet smo bili tu...Dovezo sam velikog kombija i odmah po dolasku na odrediste ispred hotela ruza docekali su me ljudi sa paketima i vec u prvih pola sata bilo nam je jasno da je nas kombi premalen za velika srca nasih gradjana...medjutim tu se pojavio neki chikica sa svojom jednom suprugom(btw cikica ima jos jednu gospodju u njemackoj) sa svojim fordom granadom karavan tj velikom i ponudio nam odmah da pristupi nasoj ekipi sto smo mi prihvatili..ciko sa jedno 70 godina i ta njegova zena su na autu napisali humanitarna i prikljucili se nama kod ruze..tu smo jos bili ja-Mo_Navijac u daljem tekstu-ja 04.gif ,mala_iz_mostar,putnik,red_army_zalik,seki,gabi,MINIFINI,Carmela i cikica i njegova supruga..(ako sam nekog zaboravio napomenite ) vec oko 10 i 30 kombi je bio skoro pun a i cikino auto..u tom trenutku sam se sjetio da me je zvao jos jedan covjek i rekao da ce i on ucestvovati u akciji i da ima kombija i da ce on doci sa kombijem ako bude potrebno,..i ciko br2 je stigao u pravi trenutak jer smo mi vec bili dupke puni a raja su samo dolazila stajala sa autima i vadila pakete..polako smo napunili i njegov kombi...u medjuvremenu je stiglo par stampanih medija sa svojim aparatima koji su slikali nas kombi i nas onako skupa ...molili su za izajvu na sta smo mi pokusali da gurnemo ovog ciku starog posto je on cijelo vrijeme pitao kad ce televizija , hoce li doci radio..medjutim gospoda su bila upucena dobro i trazili su nekoga ispred moforaje pa je izbor pao na mene posto su se ostali sakrili,nista lagano i kulerski sam im dao izjavu 13.gif 13.gif ono znate mene 18.gif
              U 12i15 jedan lagani konvoj sa dva kombija i karavan fordom punim humanitarne pomoci za trojke Penava smo krenuli prema oplicicima..Kad smo stigli odusevljenje..radost i rijeci zahvale svim dobrim ljudima koji su pomogli...istovarimo sve to i zatrpamo im kucu jedva smo se nekako probili da stepenica da se poenjemo da vidimo malu raju(djecu)..gore smo kod nji9h sjedili i predali im novac koji smo sakupili sto na forumu i plus sto je mala_izMostara skupljala ispred kombija u kutiju ...dole kad smo kutiju otvorili i predali ovo poslano skontali smo da smo uspjeli skupiti 2560 KM i plus dvije sobe pune hrane i namirnica za bebe..
              U tom trenutku moje srce je bilo prepuno srece i to mi je bio najdrazi poklon za rodjendan..
              osjecaj vam ne mogu opisati mislim da su se slicno i ostali osjecali pa neka vam 0ni objasne..
              Uglavnom mislim da je nasa akcija u potpunosti uspjela..i ovim putem bih se zahvalio svoj raji koja su pomogla da ova akcija prodje ovako lijepo...zahvalio bih se jos ljudima iz vrtica koji su spakovali pakete ,takodje bih se zahvalio firmi iz Medjugorja,osoblju merkura,te svim gradjanima velikog srca i jos ce vam reci carmela i ostali kome jos posto ja nisam sve upratio.. 10.gif
              A sta napisah ...dobro sam...haha 04.gif 04.gif







            10.gif 33.gif

            ___________________________________________________________________

              09-23-2007 23:39 gabi is offline Pregledaj poruke od gabi Dodaj gabi u listu prijatelja
              Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
              Mister 07


              Poruka: 1176
              Location: Jamio kucu u Mahali

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Auu umal da zaboravim napisati i da sam ja tu dobio poklon rodjendanski..od rabije...kako sam to fulio u tekstu nije mi jasno..cc

              ___________________________________________________________________
              POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
              19.gif 19.gif

              09-23-2007 23:43 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
              _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
              raja




              Poruka: 1665
              Location: Na zidicu... ispod borova...

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              i ja da dodam da su mi rabija i seki sve zvake "otuðile" i da mi je seki kosulju ispeksinila 21.gif 16.gif

              ___________________________________________________________________



                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

                09-23-2007 23:46 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
                Stranica (13): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com