Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Zasto su Mostarci koji su vani sretniji? 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (20): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

don't give up, grozdana 01.gif


neka mostara u nasim sjecanjima ....a gledaj, da svoju sadasnjost ucinis sto podnosiljivijom...

CARPE DIEM

09-07-2007 14:06 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
dalia dalia is a Female
trudim se


Poruka: 175

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od grozdana:

        citat od grozdana:

      mostar nije vise sto je bio. mnogim mostarcima je svejedno sto vise nisu u mostaru jer misle da bi u mostaru svakako bili u manjini medju ne-mostarcima.



    evo samu sebe citiram.....cudim se sto mogu gluposti valjat

    ma ko je sretniji?? evo sam mostarka i nisam u mostaru...o sreci ni spomena....sekiram se samo po cijeli dan....ne fali mi ni zdravlja ni para.....a sve mi fali....


Mislim da je najmanji problem to što u mostaru žive ne-mostarci, da narod i omladina ima posao, sigurnost i malo kvalitetniji život na njih niko ne bi obraæao pažnju.

09-07-2007 14:12 dalia is offline Pregledaj poruke od dalia Dodaj dalia u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

Potpuno se slazem, dalia! Taj termin mostarac - nemostarac mi, naprosto, ide na zivce!21.gif

I prije rata smo imali nemostarce, pa ko je razmisljao o njima?15.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

09-07-2007 14:16 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
bago bago is a Male
moforaja




Poruka: 3303
Location: Suteren

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nek urade gore s vama sto bi vi sa ne-mostarcima... 01.gif

___________________________________________________________________
665 - Skoro zao

09-07-2007 14:17 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
dalia dalia is a Female
trudim se


Poruka: 175

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Više mi je tema oko nacionalnih interesa i nemostaraca preko glave,imam osjeæaj da se o tim stvarima u ovom gradu uvijek prièa samo da se ne bi poèeli rješavati stvarni problemi u kojima ovaj grad se duši.

09-07-2007 14:20 dalia is offline Pregledaj poruke od dalia Dodaj dalia u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bago:

    Nek urade gore s vama sto bi vi sa ne-mostarcima... 01.gif


JesToMeniReko.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

09-07-2007 14:25 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
bago bago is a Male
moforaja




Poruka: 3303
Location: Suteren

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma jok...
ja to generalno...
pa ko se zakaci...
tebe cu vratit u vodu... 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
665 - Skoro zao

09-07-2007 14:28 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja vise nisam mogla citati do kraja.... 26.gif ...Kako strasan i upecatljiv tekst! Sve je to bolna istina.....Samo,grad Mo kao grad ipak ima i sada svoju dusu,ima neki svoj smek.Ali mnoge lijepe stvari su otisle....Ja bila navalila slikat Brankovac,kucu Santica,gdje je ta porodica zivjela nekada,ali mi covjek jedva objasnio i jedva povjerovah svojim ocima da toga vise nema....Jos kad mi rekose da mu je i spomenik izronio iz Neretve...Onda si dobro nasao naziv za most-kloniran.Fakat je kloniran.On sija od srece koliko je *stari*....Starih Mostaraca,rece mi, ostalo nesto malo.Muka ih otjerala da odu.Mnogi bi se vratili da mogu zive svoj zivot u njemu kao sto su ga nekada zivjeli...Ali ipak nije falilo ljubaznosti.I pored toga sto je momak na Rondou svojim gestom izrazio zelju da u njegovoj basti ne ispijem jutarnju kafu.Ali to je,s jedne strane,odraz kucnog nevaspitanja,a s druge,mozda sveukupnog uzasa i patnje...Ko zna.Generalno,sitnica nije mogla pokvariti sliku o ljubaznosti Mostaraca.Koliko samo rusevina grad jos uvjek ima.I kakve su samo!A necega cak ni nema!Ja se najezih kada na brdu preko ugledah jedan ogroman simbol hriscanstva.Trebao bi biti simbol hricanstva a ne prkosa...

Eto malo nesto i od mene.Ali,VolimRodjene,tvoj tekst je strasan i najbolji koji sam procitala.Tako se iskreno kaze sta ti je na dusi i sta je istina.Nadam se da su ga svi sa foruma procitali.

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

09-07-2007 18:31 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
House House is a Male
avenija kruzno




Poruka: 296
Location: Nigdje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovi "Mostarci" sto zugaju na Mostar a nisu u zivotu bili dalje od Neuma ili Makarske nemaju prava da seru jer ne znaju koje se i dobro ili zlo skriva na drugoj strani ulice. Kako mozete srat da je Mostar tako los kad ne znate kako je ziviti negdje drugo?

Da bi se donjela adekvatna odluka gdje je bolje, treba obadvije strane okusit pa onda povodom toga ocjeniti gdje nekom valja a gdje nekom ne valja.

Bilo gdje da si, napravi sebi da ti je najbolje.

___________________________________________________________________
"The hegemonistic pretensions of the American empire are placing at risk the very existence of the human species"
- Hugo Chavez

09-07-2007 21:02 House is offline Posalji Email za House Pregledaj poruke od House Dodaj House u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mislim da niko ne sere nego prica sta zaista misli i sta mu je na dusi.Mislim prije svega na onaj tekst na pocetku(od VolimRodjene)koji samo opisuje kako je bilo nekada a kakva je situacija sada,nazalost.Nije niko kriv od onih sto su otisli daleko,vec je situacija bila takva da su morali otici.

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

09-08-2007 15:35 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
betty boop betty boop is a Female
proplivala


Poruka: 18
Location: cartoon

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

rasplaka me, rodjeni... Meni je bilo 14 kada je sve pocelo, a sjecam se svega kao i ti...Zivim u MO od rodjenja, tu sam bila cijeli rat, tu sam jos uvijek.
Gledala sam kako mrve nas grad, zgradu po zgradu, dusu po dusu...krckaju ga kao orahe. I sad ovi "novi" sto vole mermer, mesing, staklo.
Burazeru, reci cu ti jednu stvar - bilo je lijepo. Ne, bilo je prelijepo. Ali, pitas li se zasto? Nije zbog zgrada, mostova, parkova. Bilo je lijepo zbog ljudi. Sve se da napraviti, ali sta cemo bez ljudi? Mi, koji zivimo tu znamo kakva nova vrsta ljudi naseljava nase drage mahale. I sta sad, da crknemo od muke? ma, nijeeeee...
Meni zao ljudi sto su izginuli, .ebo zgrade... U proslosti niko ne moze prezivjeti, moze zivjeti. Mozda su tako neke starije generacije isto govorile za MO gledajuci ga onakvim kakvim ga mi sada vidimo. Ne brine mene sto nema ove ili one gradjevine, vec sto ljudi nema...
Ono o neodgoju ovih novih klinaca si super rekao...A, valjda ih nema ko odgojiti, ni roditelji im nisu boljih manira...spuzlo se to sa brda, dokopalo se asfalta, pustilo korjenje...
Znas u cemu je kardinalna greska mostaraca - sto se ne skoluju. Kada sam ja bila na fakultetu, preko 100 nas je upisalo prvi semestar, a od toga ni 10 iz Mostara. Sve krezubo i na znoj smrdi, mislila sam ugusit cu se. E, burazeru, sad su ti i takvi arhitekte koji od trga prave parking, ili gradjevinski inspektori koji to aminuju, ili nacelnici opstina koji to narede...itd itd. Pa ti kontaj do koga je. Kad neko od raje udje u bilo koju ustanovu, kaze- sve seljaci...e, ti seljaci imaju fakultete. To je uslov za posao, a samim tim i vladanje ovim gradom, a ne sama cinjenica da si ovdje rodjen.
Ja sam odmah poslije faxa pocela da radim, tako da svojim primjerom osporavam tezu da nema posla. Vjerovatno ces pomisliti "stela", ali bila sam djak generacije...to je bila moja stela.
Sto se tice ovih sto nisu u MO, u ratu sam znala jos pomisliti na njih kako nisu dovoljno voljeli ovaj grad da ga brane, a sada...koga nema bez njega se moze.
U pocetku su mi isli na nerve kada bi ljeti zatrpali grad...sada ih ne primjecujem. Za mene ne postoje. A, oni sami znaju sta osjecaju kada ih neko pita odakle su...iz izdanog grada.
Svakom njegovo na obraz. Ovaj grad su odbranili pravi mostarci, onoliko koliko su mogli, gladni, izranjavani, bez icega. Ovi "vanka" su odlaskom rekli sta misle o ovom gradu. Ako im se ti radujes svakog ljeta, nismo svi. Davno su me naucili, u onom MO da ne volimo izdajnike...

___________________________________________________________________
neke poderane ulice,
miris mokrih traènica...

09-18-2007 14:52 betty boop is offline Pregledaj poruke od betty boop Dodaj betty boop u listu prijatelja
bago bago is a Male
moforaja




Poruka: 3303
Location: Suteren

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

01.gif
ne volim ti ni ja izdajnike...

___________________________________________________________________
665 - Skoro zao

09-18-2007 15:25 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
MJESECARKA MJESECARKA is a Female
*primadona*




Poruka: 848
Location: Switzerland...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Suzdrzavam se svakog komentara na ovo sto Betty napisa gore...
Suzdrzavam se komentara, na ovo o seljacima...

Ali samo cu je upitati, kad su ovi sto su otisli iz Mostara izdajnici, kako je to ona, kojoj je bilo 14 godina, odbranila taj grad?
I odkud joj pravo, da nas sve, koji ljeti dodjemo dole trpa u jednu vrecu?

___________________________________________________________________

      09-18-2007 15:27 MJESECARKA is offline Pregledaj poruke od MJESECARKA Dodaj MJESECARKA u listu prijatelja
      Muntahta Muntahta is a Female
      moforaja




      Poruka: 8353
      Location: Tamo gdje je moja dusa.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od MJESECARKA:

        Suzdrzavam se svakog komentara na ovo sto Betty napisa gore...
        Suzdrzavam se komentara, na ovo o seljacima...

        Ali samo cu je upitati, kad su ovi sto su otisli iz Mostara izdajnici, kako je to ona, kojoj je bilo 14 godina, odbranila taj grad?
        I odkud joj pravo, da nas sve, koji ljeti dodjemo dole trpa u jednu vrecu?


      Mjesecarka stojim Te 100%.Svaka cast

      ___________________________________________________________________
      Prestani brinuti o tome ko te ne voli
      ko ima vise ili ko sta radi.
      Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

      09-18-2007 16:04 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
      Arifat Arifat is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 262
      Location: arifatluk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od betty boop:

        rasplaka me, rodjeni... Meni je bilo 14 kada je sve pocelo, a sjecam se svega kao i ti...Zivim u MO od rodjenja, tu sam bila cijeli rat, tu sam jos uvijek.
        Gledala sam kako mrve nas grad, zgradu po zgradu, dusu po dusu...krckaju ga kao orahe. I sad ovi "novi" sto vole mermer, mesing, staklo.
        Burazeru, reci cu ti jednu stvar - bilo je lijepo. Ne, bilo je prelijepo. Ali, pitas li se zasto? Nije zbog zgrada, mostova, parkova. Bilo je lijepo zbog ljudi. Sve se da napraviti, ali sta cemo bez ljudi? Mi, koji zivimo tu znamo kakva nova vrsta ljudi naseljava nase drage mahale. I sta sad, da crknemo od muke? ma, nijeeeee...
        Meni zao ljudi sto su izginuli, .ebo zgrade... U proslosti niko ne moze prezivjeti, moze zivjeti. Mozda su tako neke starije generacije isto govorile za MO gledajuci ga onakvim kakvim ga mi sada vidimo. Ne brine mene sto nema ove ili one gradjevine, vec sto ljudi nema...
        Ono o neodgoju ovih novih klinaca si super rekao...A, valjda ih nema ko odgojiti, ni roditelji im nisu boljih manira...spuzlo se to sa brda, dokopalo se asfalta, pustilo korjenje...
        Znas u cemu je kardinalna greska mostaraca - sto se ne skoluju. Kada sam ja bila na fakultetu, preko 100 nas je upisalo prvi semestar, a od toga ni 10 iz Mostara. Sve krezubo i na znoj smrdi, mislila sam ugusit cu se. E, burazeru, sad su ti i takvi arhitekte koji od trga prave parking, ili gradjevinski inspektori koji to aminuju, ili nacelnici opstina koji to narede...itd itd. Pa ti kontaj do koga je. Kad neko od raje udje u bilo koju ustanovu, kaze- sve seljaci...e, ti seljaci imaju fakultete. To je uslov za posao, a samim tim i vladanje ovim gradom, a ne sama cinjenica da si ovdje rodjen.
        Ja sam odmah poslije faxa pocela da radim, tako da svojim primjerom osporavam tezu da nema posla. Vjerovatno ces pomisliti "stela", ali bila sam djak generacije...to je bila moja stela.
        Sto se tice ovih sto nisu u MO, u ratu sam znala jos pomisliti na njih kako nisu dovoljno voljeli ovaj grad da ga brane, a sada...koga nema bez njega se moze.
        U pocetku su mi isli na nerve kada bi ljeti zatrpali grad...sada ih ne primjecujem. Za mene ne postoje. A, oni sami znaju sta osjecaju kada ih neko pita odakle su...iz izdanog grada.
        Svakom njegovo na obraz. Ovaj grad su odbranili pravi mostarci, onoliko koliko su mogli, gladni, izranjavani, bez icega. Ovi "vanka" su odlaskom rekli sta misle o ovom gradu. Ako im se ti radujes svakog ljeta, nismo svi. Davno su me naucili, u onom MO da ne volimo izdajnike...
      10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      www.sinovimahale.ba

      09-18-2007 16:10 Arifat is offline Posalji email za Arifat Pregledaj poruke od Arifat Dodaj Arifat u listu prijatelja
      mostarka79 mostarka79 is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 561
      Location: SWE

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od betty boop:

        rasplaka me, rodjeni... Meni je bilo 14 kada je sve pocelo, a sjecam se svega kao i ti...Zivim u MO od rodjenja, tu sam bila cijeli rat, tu sam jos uvijek.
        Gledala sam kako mrve nas grad, zgradu po zgradu, dusu po dusu...krckaju ga kao orahe. I sad ovi "novi" sto vole mermer, mesing, staklo.
        Burazeru, reci cu ti jednu stvar - bilo je lijepo. Ne, bilo je prelijepo. Ali, pitas li se zasto? Nije zbog zgrada, mostova, parkova. Bilo je lijepo zbog ljudi. Sve se da napraviti, ali sta cemo bez ljudi? Mi, koji zivimo tu znamo kakva nova vrsta ljudi naseljava nase drage mahale. I sta sad, da crknemo od muke? ma, nijeeeee...
        Meni zao ljudi sto su izginuli, .ebo zgrade... U proslosti niko ne moze prezivjeti, moze zivjeti. Mozda su tako neke starije generacije isto govorile za MO gledajuci ga onakvim kakvim ga mi sada vidimo. Ne brine mene sto nema ove ili one gradjevine, vec sto ljudi nema...
        Ono o neodgoju ovih novih klinaca si super rekao...A, valjda ih nema ko odgojiti, ni roditelji im nisu boljih manira...spuzlo se to sa brda, dokopalo se asfalta, pustilo korjenje...
        Znas u cemu je kardinalna greska mostaraca - sto se ne skoluju. Kada sam ja bila na fakultetu, preko 100 nas je upisalo prvi semestar, a od toga ni 10 iz Mostara. Sve krezubo i na znoj smrdi, mislila sam ugusit cu se. E, burazeru, sad su ti i takvi arhitekte koji od trga prave parking, ili gradjevinski inspektori koji to aminuju, ili nacelnici opstina koji to narede...itd itd. Pa ti kontaj do koga je. Kad neko od raje udje u bilo koju ustanovu, kaze- sve seljaci...e, ti seljaci imaju fakultete. To je uslov za posao, a samim tim i vladanje ovim gradom, a ne sama cinjenica da si ovdje rodjen.
        Ja sam odmah poslije faxa pocela da radim, tako da svojim primjerom osporavam tezu da nema posla. Vjerovatno ces pomisliti "stela", ali bila sam djak generacije...to je bila moja stela.
        Sto se tice ovih sto nisu u MO, u ratu sam znala jos pomisliti na njih kako nisu dovoljno voljeli ovaj grad da ga brane, a sada...koga nema bez njega se moze.
        U pocetku su mi isli na nerve kada bi ljeti zatrpali grad...sada ih ne primjecujem. Za mene ne postoje. A, oni sami znaju sta osjecaju kada ih neko pita odakle su...iz izdanog grada.
        Svakom njegovo na obraz. Ovaj grad su odbranili pravi mostarci, onoliko koliko su mogli, gladni, izranjavani, bez icega. Ovi "vanka" su odlaskom rekli sta misle o ovom gradu. Ako im se ti radujes svakog ljeta, nismo svi. Davno su me naucili, u onom MO da ne volimo izdajnike...


      Dobro si smogla snage da sve ovo napises 21.gif al eto ima tu istine u tvom textu,al nemoj pretjerivati i budi malo diplomata u svojim osudjivanjima 35.gif

      09-18-2007 23:19 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
      Maja Maja is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 307
      Location: Oslo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Super tekst Rodjeni 10.gif A i Misin brate, razvaljuje:
      Raja s tribina, ustvari, nikad nije ni otišla. Samo su tribine izmještene, proširene. Od USA i Canade, do Australije. Od vrha Skandinavije do rta Dobre Nade. 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      Zivjeli 100 godina!

      09-19-2007 08:35 Maja is offline Posalji Email za Maja Pregledaj poruke od Maja Dodaj Maja u listu prijatelja
      betty boop betty boop is a Female
      proplivala


      Poruka: 18
      Location: cartoon

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Draga Mjesecarko, ja nigdje nisam napisala da sam ja odbranila grad. Ali sam, npr. dobrovoljno isla sa medicinskom sluzbom po kucama da previjaju ranjenike. Znas, bio je manji belaj da mi trcimo pod snajperom, nego da oni ranjeni trce do ambulante. Neki ne bi mogli da trce, jer su, nazalost, ostali bez noge...ili obe... Ne ocekujem da to razumije neko ko nije bio ovdje i to vidio...
      Posto nismo imali dovoljno zavoja i tufera za previjanje, isla sam na Neretvu, opet pod snajperom, i ispirala krv sa istih, da ih mozemo ponovo upotrebiti...Zena do mene "na ispiranju" je poginula...Ne ocekujem ni to da razumijes...
      Te stvari se trebaju dozivjeti, pa da shvatis. Nemoj misliti da je do tebe sto ne shvatas.
      Bila sam ispod Luckog mosta kada su gadjali Stari...scena uzivo...nije sa snimka...I svaki ...ebeni put cekas da se dim razmakne, pa da vidis da li ga ima, da li jos stoji...
      I dan kad je "pao" Sjeverni i poginuo Hujka, rahmet mu dusi...To mi je doslo reci petogodisnje dijete...
      A, ti? Tog trena si vjerovatno "pateci za Mostarom" ispijala kafu...ili ucila svedski, norveski...ili gledala tv...ili si radila BILO STO STO SE U NORMALNOM ZIVOTU RADI. A mi smo bili svi u velikom konc-logoru. Danima sam zivjela na sniti hljeba i saci rize.

      Duso draga, momci su izginuli, hrabri, predivni momci, da bi svi vi danas bezbjedno dovukli svoje dupe ljeti u Mostar. Mozda si mogla pomoci, bar onoliko koliko sam i ja...Ili nisi...Mostar je pokazao da moze prezivjeti bez pomoci takvih koji bjeze.
      Znas kako se kaze - kad brod tone, misevi ga prvi napustaju... 35.gif

      ___________________________________________________________________
      neke poderane ulice,
      miris mokrih traènica...

      09-19-2007 15:50 betty boop is offline Pregledaj poruke od betty boop Dodaj betty boop u listu prijatelja
      betty boop betty boop is a Female
      proplivala


      Poruka: 18
      Location: cartoon

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od mostarka79:



        Dobro si smogla snage da sve ovo napises 21.gif al eto ima tu istine u tvom textu,al nemoj pretjerivati i budi malo diplomata u svojim osudjivanjima 35.gif


      Znas kako kazu - sve sto te ne ubije to te ojaca. Imam ja snage za puno gore stvari nego sto su reci sta mislim (ili napisati). Ja volim svakome reci sta mislim o njemu i mislim da je to fer.
      Shvatam da licemjerima zaista treba "stisnuti petlju" da kazu sto misle. To su oni sto ti se smjese u facu...uhhhhhhhhhh

      Nisam osudjivala. Rekla sam da sam naucena u djetinjstvu da ne volim domace izdajnike i to je to. Samo sam rekla sta mislim o svemu tome.
      Mislim, koja ljubav za Mostarom?! Jos mislite da mozete nekog od nas uzeti na tu foru? 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      Zaista, ne da vam se ne radujem, nego, sto moja draga prijateljica rece:"Dodju na ovom calopeku da nam posisaju ovo malo kisika..."
      Surova je istina da vecini idete na nerve...ja ti kazem otvoreno. Mnogi nece.
      I da opet bude belaj, boljelo bi vas dupe za Mostar...dokazano.

      ___________________________________________________________________
      neke poderane ulice,
      miris mokrih traènica...

      09-19-2007 16:00 betty boop is offline Pregledaj poruke od betty boop Dodaj betty boop u listu prijatelja
      bago bago is a Male
      moforaja




      Poruka: 3303
      Location: Suteren

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Bezze da ovdje ja nesto pisem... 01.gif

      ___________________________________________________________________
      665 - Skoro zao

      09-19-2007 16:08 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
      Stranica (20): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com