Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » **Solari da ili ne** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vuja vuja is a Male
raja




Poruka: 1521
Location: Serbia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja sam isao u solarium jedino kad sam pek'o kokoske kad mi prso sporet 13.gif

___________________________________________________________________
okle slika frajeru? 13.gif

03-15-2007 23:23 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
diva diva is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 530
Location: tamo gdje je sve po mom

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisam išla u solarij jer u nas baš i ne znam gdje valja i gdje je èisto.Znam da je neka cura poslije dobila osip od toga.Valjda nije bilo èisto.I još nešto one sijalice treba mijenjati svako pola godine a ne znam koliko vode raèuna.
Jeste da govore da je opasno ali šta nije danas.Ako se ne pretjeruje s tim ne može ti škoditi a i dermatolozi šalju u solarij ako si baš bijel da se pripremiš pred ljeto.Samo ne pretjeruj.
10.gif

___________________________________________________________________
Ma ko te šiša ja neslusam.gif neslusam.gif

03-15-2007 23:25 diva is offline Pregledaj poruke od diva Dodaj diva u listu prijatelja
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

NU DERA OVE MALE STO JE VOMA PAMETNA 13.gif 33.gif

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

03-15-2007 23:31 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
diva diva is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 530
Location: tamo gdje je sve po mom

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma pamet me osvojila 13.gif 13.gif 13.gif Kad æeš ti u ovaj solarij.Možda se i omrsiš 27.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Ma ko te šiša ja neslusam.gif neslusam.gif

03-15-2007 23:32 diva is offline Pregledaj poruke od diva Dodaj diva u listu prijatelja
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif kasnis divo meni vec dosadilo na jednom mjestu 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

03-15-2007 23:34 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
diva diva is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 530
Location: tamo gdje je sve po mom

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E neka je i tebe jednom pošlo pa makar.Sad æemo feštati. 13.gif 13.gif 13.gif
A ja te mislila voditi da se pripremiš za ljeta 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Ma ko te šiša ja neslusam.gif neslusam.gif

03-15-2007 23:37 diva is offline Pregledaj poruke od diva Dodaj diva u listu prijatelja
vuja vuja is a Male
raja




Poruka: 1521
Location: Serbia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hoce li ko kebab iz solarijuma 13.gif

___________________________________________________________________
okle slika frajeru? 13.gif

03-16-2007 00:50 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
Sanci Sanci is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 485

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja se svako treci dan kvarcam ima godinama

03-16-2007 00:54 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
Valerija Valerija is a Female
proplivala


Poruka: 20
Location: Daaalekooo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja nemam nista protiv kvarcovanja, i sama sam jedno vrijeme aktivno isla u solarijum.. ali znam da je stetan... ne mora se stetnost odmah odraziti, moze kasnije.... ali po meni je bolje koristiti ono ulje za tijelo koje ima takodje dejstvo samopotamljivanja koze.

___________________________________________________________________
Moj zivot je kao spanska serija

03-16-2007 00:59 Valerija is offline Pregledaj poruke od Valerija Dodaj Valerija u listu prijatelja
vuja vuja is a Male
raja




Poruka: 1521
Location: Serbia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sanci:

    ja se svako treci dan kvarcam ima godinama


mora da nije bio ukljucen u struju kad si tako bela. 13.gif

___________________________________________________________________
okle slika frajeru? 13.gif

03-16-2007 01:04 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
Shperka Shperka is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 340

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e vako da ne bi citala sve tri stranice jer ne znam dokle ste doshli ali samo da kazem da podrzavam solarije......znam sve znam shta se prica, shta novine pishu ali ja bez solarija ne bi mogla, pogotovo zimi, ljeti ni ne idem jer sam u mostaru, ali ovdje nema nishta bolje kad je na izvanu minus deset a meni toplo pod solarijom, plus stvarno imam svijetal ten, sva sam nekakva svijetla (vi mushkarci ne pomishljajte na svashta) i osjecam se puno bolje kad se isuncham......u dvije sedmice jednom idem u solarij...vjerovali ili ne ishla sam i kad sam bila trudna, pogotovo s prvim mi rahmetli djetetom,,pa do jedno shestog mjeseca trudnce sam se suncala jednom mjesecno....

___________________________________________________________________

    03-16-2007 01:12 Shperka is offline Pregledaj poruke od Shperka Dodaj Shperka u listu prijatelja
    Maggie Maggie is a Female
    moforaja




    Poruka: 2736
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja imam obicaj ici pred ljeto, samo da malo boje uhvatim, znaci par sedmica po 3 puta i to mi je godisnja kvota

    nisam odavno, ali sam razmisljala da idem ove godine


    ono sto mi je skroz neprirodno i ruzno jeste kad vidim nekog ko s bahama u januaru 29.gif

    ___________________________________________________________________

      03-16-2007 02:29 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      shpica shpica is a Female
      hrcak




      Poruka: 2339
      Location: visim sa plafona

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      odem ponekad, zavisi od raspolozenja...ali vecinom visim na bazenu cijelo ljeto 10.gif

      kad idem onda je to da izbrisem "faltne" 04.gif

      pocnem sa 3 minute, pa iduci put 5, pa onda 8, dok ne naguram na 10 ili 13 minuta i na tome onda ostajem. imam prilicno svijetal ten.
      obavezno se natrackam bronzerom prije kvarcanja, to je super djidja 10.gif

      ___________________________________________________________________
      nopityA.gif

      broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane shpica dana 03-16-2007 u 04:34.

      03-16-2007 03:58 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
      First Lady First Lady is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1404
      Location: NY

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nisam nikad bila, niti imam namjeru.

      Jednostavno me ne privlaci. Boja koze mi je jako svijetla, i ljeti izgledam smijesno, ono sva blijeda i bijela ko sir, ali dzabe.

      ___________________________________________________________________
      Live, and let LIVE!!!

      03-16-2007 06:20 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
      rodenomoje rodenomoje is a Female
      puterica


      Poruka: 80
      Location: ispod Starog mosta..sjedim i mislim i dode mi da vristim

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mislim da je stetno po zdravlje, ali odem i ja ono pred ljeto, da me nije stid da se skinem...mozda 5-8 puta i to je sve do iduceg ljeta...ali ne razumijhem raju sto idu redovno citavu godinu...joj to je smrt

      ___________________________________________________________________
      Zivi i umri al' budi do kraja covjek...

      10-18-2007 19:44 rodenomoje is offline Posalji email za rodenomoje Pregledaj poruke od rodenomoje Dodaj rodenomoje u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      lose je za kozu i jednom nemojte to jebala vas "boja" 21.gif 21.gif

      ___________________________________________________________________

        10-18-2007 19:47 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        Ceznja Ceznja is a Female
        moforaja




        Poruka: 3970
        Location: Bogu iza noga

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od metallica:

          lose je za kozu i jednom nemojte to jebala vas "boja" 21.gif 21.gif


        13.gif 13.gif 13.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________
        "Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

        10-18-2007 19:51 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
        Cokolada
        miss foruma '06



        Poruka: 359

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        vala ne idem, zamisli lech u onu tubu i poklopit se i przit se i poludit od straha u onome..
        BIJELA SAM i zovu me livanjski (nekad cak i travnicki) sir al ko zeli da gleda bujrum ko ne nek se okrene...
        bem ti vise ovo furanje na izgled i boju..
        neka mene bijele makar izudaram iz mase 13.gif

        ___________________________________________________________________

          10-18-2007 22:04 Cokolada is offline Pregledaj poruke od Cokolada Dodaj Cokolada u listu prijatelja
          mostarka79 mostarka79 is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 561
          Location: SWE

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Shperka:

            e vako da ne bi citala sve tri stranice jer ne znam dokle ste doshli ali samo da kazem da podrzavam solarije......znam sve znam shta se prica, shta novine pishu ali ja bez solarija ne bi mogla, pogotovo zimi, ljeti ni ne idem jer sam u mostaru, ali ovdje nema nishta bolje kad je na izvanu minus deset a meni toplo pod solarijom, plus stvarno imam svijetal ten, sva sam nekakva svijetla (vi mushkarci ne pomishljajte na svashta) i osjecam se puno bolje kad se isuncham......u dvije sedmice jednom idem u solarij...vjerovali ili ne ishla sam i kad sam bila trudna, pogotovo s prvim mi rahmetli djetetom,,pa do jedno shestog mjeseca trudnce sam se suncala jednom mjesecno....



          oooo sestro nema te odavno 24.gif nije krv voda i po pitanju solarijuma se slazemo 10.gif

          jedna 33.gif za tebe

          10-18-2007 22:34 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
          Losa cura
          SexNepoznat



          Poruka: 977

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Never! Nikada! Prije jesam isla, ima par godina od toga i to samo nekoliko puta... Mislim da je jako stetno, kao i suncanje sto je na jakom suncu. Ko ima potrebu za tim savjetujem da cesce boravi na svijetlu sunca, ako je zbog "zimske potistenosti". 11.gif

          ___________________________________________________________________

              VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

          10-18-2007 23:39 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
          Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com