Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Kosa » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko
pokretac teme Thread Started by Maggie

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

daj malo 07.gif

___________________________________________________________________

    04-04-2007 22:08 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
    almonda almonda is a Female
    seka


    Poruka: 681
    Location: NYC

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jest Lelo i ja mislim da je to naj bolje.

    ___________________________________________________________________
    Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

    04-05-2007 23:42 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
    shpica shpica is a Female
    hrcak




    Poruka: 2339
    Location: visim sa plafona

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    najtoplije ti preporucujem salon proizvod zvani Nioxin.

    website:

      http://www.nioxin.com/


    mislim da tebi treba Nioxin 1 - jer je on za takvu kosu kakvu si opisala. Broj 2 je za one koji su vec izgubili nesto kose, i tako dalje...ima tih brojeva za svakakve tipove kose.

    moja frizerka se kune da je zeni koja je imala neku bolest gdje su joj se pojavljivale celave tufne na glavi izlijecila Nioxinom broj 2.....ziva istina da taj proizvod fercera....ali MORAS ga koristiti stalno, minimalno godinu dana bez prestanka, da bi pomogao. ako ces samo ponekad, onda nemoj trositi $60 za komplet: sampon, regenerator, skalp losion koji podstice rast i gustocu kose & vitamine (u nekim kompletima ne dodju vitamini, ali ovo ostalo je bitnije).



    ja licno koristim Biolage liniju (sampon, regenerator, shine milk, curl creme) i prezadovoljna sam. kosa je tako divna poslije tog tretmana da ti i to preporucujem. sto se laka tice, nemoj puno stavljati, a ako vec moras - onda probaj Sebastian Shaper Spray - predivan je, lagan, ne ostavlja bijeli residue po kosi.

    sve su ovo iskljucivo salon proizvodi, ali ih mozes naci i u Pure Beauty, a mozda i u Sally Beauty Supply (ne znam imaju li te prodavnice kod tebe). Nioxin vjerovatno mozes naruciti preko onog gore websajta.

    Good luck. znam kako je imati tanku kosu, ali sam je uspjela poboljsati srecom - Biolage & dobra frizerka cuda cine!!!

    ___________________________________________________________________
    nopityA.gif

    04-06-2007 02:30 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
    narona narona is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1446
    Location: tamo daleko....

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    shpica,

    ja sam cula za Nioxin ( nikad koristila) kazu da je dosta skup i ovjde ga mozes samo u

    frizerskim salonima ( pojedinim) kupiti ili preko interneta, kazu da je super, meni trebaju

    produkti za kovrdzavu kosu, vidim da ti kristish Biolage liniju i curl creme, moja kosa je

    dosta suha i cesto mi je naelektrisanoa, zato moram uvijek neke kreme za kovrdzavu kosu

    da otkrivam, Biolage liniju ja dosad ovdje nisam vidjela ali cu se raspitati u svakom slucaju.

    Kako si ti zadovoljna sa tom curl kremom,ja ne volim da mi puno kao gel u kosi mislim

    onako kruto.

    Pliiiiiiiiiiiizzzzz pishi mi malkice o tome,unaprijed thanks

    ___________________________________________________________________

      04-06-2007 06:58 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko
      pokretac teme Thread Started by Maggie

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nioxin sam koristila jedno vrijeme, davno nekad kad sam malo sprzila kosu mini valo, pa mi preporucila frizerka da taj tretman pokusam i tada mi se svidjelo.

      Bash cu provjeriti ima li ga u Sally's jer je vjerovatno malo jeftinije nego u salonima.

      Hvala 10.gif

      ___________________________________________________________________

        04-06-2007 13:40 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com