Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » *Bijele Vode* » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sejo V Sejo V is a Male
proplivo


Poruka: 18

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala,mostarska raja su po mnogo cemu specificna,dobronamjernici i iznad svega zaljubljenici u sve sto je MOSTARSKO!
Veliki beskrajni pozdrav svoj MOSTERSKOJ RAJI!

08-23-2006 09:15 Sejo V is offline Pregledaj poruke od Sejo V Dodaj Sejo V u listu prijatelja
zgera
SexNepoznat

Poruka: 296

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

je li ovo Sejo V legenda iz Norköpinga

08-23-2006 14:01 zgera is offline Pregledaj poruke od zgera Dodaj zgera u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mozda Sejo Vegar??

08-23-2006 16:20 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 127

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vozdra Sejo.

08-23-2006 22:23 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
Sejo V Sejo V is a Male
proplivo


Poruka: 18

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vozdra i bite "Grasak"od kat te nisam vidio "majkuti bogovu",jesli jos uvijek u punoj formi,spreman za akciju!
Veliki pozdrav od Seje i Muje"Zutog"!

08-24-2006 15:17 Sejo V is offline Pregledaj poruke od Sejo V Dodaj Sejo V u listu prijatelja
Sejo V Sejo V is a Male
proplivo


Poruka: 18

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sta ima" LAGA" majstore,
Veliki ko "OSOBAC" od Seje!
Reci Hami Biljubasicu da ga cekam kod "baba"!

08-24-2006 15:47 Sejo V is offline Pregledaj poruke od Sejo V Dodaj Sejo V u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo me moj Sejo , ja po starom , uvijek planina ,ssve mi uzmi ali planinu mi ne diraj,kad èeš u Mostar pa da idemo na Prenj ?Puno pozdrava od stare i nove raje !

___________________________________________________________________
u planine...

08-24-2006 19:24 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
Sejo V Sejo V is a Male
proplivo


Poruka: 18

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cim dodjem tamo kuci javit cu vam se,pa makar do Zazubka da odemo,da me mine zelja za onim cega ovdje nemam!
Sve vas dobre momke velikog srca pozdravlja i grli Sejo!
Imate svi skupa veliki pozdrav od None,onoga konjicanina sto je iznio biciklo na Jezerce!
On ti je jedan od urednika ZONE 2000!
Pa eto sretno u planine moja dobra rajo!

08-24-2006 20:58 Sejo V is offline Pregledaj poruke od Sejo V Dodaj Sejo V u listu prijatelja
hari hari is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1109
Location: Sverige

Evo i mene Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sejo rekao mi je Nona za tebe prije nekoliko godina kad smo bili u kontaktu. Je li Trebinjka uza te? Sretoh je u Mostaru prije hejbet godina.

08-25-2006 12:49 hari is offline Pregledaj poruke od hari Dodaj hari u listu prijatelja
Sejo V Sejo V is a Male
proplivo


Poruka: 18

RE: Evo i mene Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve je tako,nista tu nemam niti dodati niti oduzeti,ti si pametana glava pantis sve i to je veoma pozitivno,mi sto starimo malo brze nemozemo ti zapamtiti ni sta je juce bilo,"Skleroza"
Krecana u glavi!
Tako ti je to moj "Lagica"
Primi puno pozdrava Ti i sva nasa fina i dobra raja!

08-25-2006 15:17 Sejo V is offline Pregledaj poruke od Sejo V Dodaj Sejo V u listu prijatelja
Sejo V Sejo V is a Male
proplivo


Poruka: 18

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sta ima Hari Hrtustanovic-Sejo?
Stami radis,hodasli ikud okolo po ovim Svedskim brdima,kad nam Prenj nije blizu pa da skoknemo malo:
Nona i ja hodakamo pomalo uradio je nesto na ZONE 2000,za nasu "Prenjsku" dusu samo jos nije objavio,nadam se da ce to uraditi uskoro,pa se cujemo,daj svoj komentar,tu su opisane poznate svari,sam ces ih prepoznati!
do tada puno pozdrava Seje i one "Trebinjke"
Nasem Hariju!

08-25-2006 15:28 Sejo V is offline Pregledaj poruke od Sejo V Dodaj Sejo V u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zdravo tana, evo nas nakon dužeg vremena !Bilo je puno aktivnosti,seminar GSS-a , 45 polaznika završilo teèaj ,obuka spašavanja helikopterom, na veležu obnovljeno sklonište i td. Bijele vode su i dalje aktivne. E do Kajan kaže da je osnovan fond za rahmetli Krilu i da je njegova žena odluèila pare uplatiti na naš raèun ! Ðemo Hamziè je upoznat s tim pa ga kontaktiraj ! Pozdrav !

___________________________________________________________________
u planine...

01-03-2007 22:41 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sta ima planinar?

i ja sam to cuo da ce se fond od rahmetli krile uplatiti za psd prenj. ne znam sta je bilo kasnije.


pogledaj pp

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-03-2007 22:53 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tana hvala na informaciji , pozdrav Anes !

___________________________________________________________________
u planine...

01-04-2007 12:44 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nema na cemu burazeru, cujemo se 10.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-04-2007 17:03 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko prvi uplati donaciju za B. vode dobièe 100 eura od planinara !!!

___________________________________________________________________
u planine...

01-25-2007 20:04 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zadnja informacija , na B VODAMA izlivena deka , sinoè pao prvi snijeg na Prenju !

___________________________________________________________________
u planine...

09-05-2007 09:42 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
hari hari is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1109
Location: Sverige

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Aferim Anese!

09-05-2007 15:13 hari is offline Pregledaj poruke od hari Dodaj hari u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hajde Mostarci pomozite izgradnju BIJELIH VODA ,kao što reèe Zdena Mariè ovde raja ginu da se dom do oktobra završi ( zatvori do krova ) SEJO POMOZI , imaš više kontakta sa rajom koja su vani ,Zdena je snimio film koji èe proslijediti Edi Kajanu pa ako imaš vezu sa Edom
vidjeèeš kako ova raja rade !Pozdrav L A G A

___________________________________________________________________
u planine...

09-05-2007 21:37 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nedelja , 14.10 2007 g 26 èlanova našeg društva iznijela 4 tone šljunka , daske i siporeksa na b. vode sve na leðima , naj mlaði ima 15 godina a bilo je i onih preko 60 godina ,ako nas vrijeme posluži do Nedelje dom èe biti pokriven ! Pozdrav -LAGA srednji

___________________________________________________________________
u planine...

10-16-2007 13:49 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
Stranica (9): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com