Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Podvodni Ribolov! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
iskoro 6 iskoro 6 is a Male
trudim se


Poruka: 241
Location: croatia

Podvodni Ribolov! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo da se nadovezem na vodu. Da li se neko ovdje bavi,ili je probao uloviti ribu pod vodom? Vjerujte to je nesto uzasno dobro, pokusajte ako niste, barem vi koji zivite na moru.

___________________________________________________________________
eto

10-15-2003 22:03 iskoro 6 is offline Pregledaj poruke od iskoro 6 Dodaj iskoro 6 u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pored samog sam mora ali mi ne pada na pamet da ronim ovdje brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 23.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-15-2003 22:05 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Vuka - Mili Vuka - Mili is a Male
Kauboj


Poruka: 107
Location: Houston, TX

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mores ti tamo na nasem primorju.
Hajde, dodji ovde, pa cu te ja pitat sto bi ga podvodno lovio.

Elem, cukenja, elem stin-ray, naka riba, klepi te repom, ako nije bolnica u krugu od kilometra, Halali Huso materi, elem milion onih nakvih cat-fish, to zdere ama bas sve. A na vrhu ledja bodlja, velicine chachkalice, ubode te, zagnjoji se, ko da si na chiviju stao. Otiso u ribu, ufati nesto ko jegulja, jebala majku, ja da je skinem, kad sreca covjek do mene, neeeeeee, sta je... kaze to ti je sea-snake, morska zmija, otrovna je...

Hodi vamo, da te ja odvedem na podvodni, 38.gif te more vako.... 21.gif 35.gif
jesi me naso s temom....

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Vuka - Mili dana 10-15-2003 u 22:50.

10-15-2003 22:47 Vuka - Mili is offline Posalji Email za Vuka - Mili Pregledaj poruke od Vuka - Mili Dodaj Vuka - Mili u listu prijatelja
San Hople
SexNepoznat

Poruka: 708
Location: California

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa nije bash sve tako crno...vidim raja love...nisam vidio nekih zajebanih situacija...dodushe ja sam pacifista pa ne limvo da capu u zivinu...ali i to je neki merak...nisam probao od Jadrana.
iskoro6 je veliki podvodni ribar...pa ko je zainteresovan...izvolte...imate cast da budete obuceni od strane majstora...za male repa 19.gif

10-16-2003 02:54 San Hople is offline Posalji Email za San Hople Pregledaj poruke od San Hople Dodaj San Hople u listu prijatelja
Ingrid Ingrid is a Female
liska foruma '03




Poruka: 701

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

okle mene s ribolovom i to podvodnim

ali moram priznati dobra tema-zanimljiva

ljudi bistro 19.gif

___________________________________________________________________
010101010101010................1 05.gif

10-16-2003 04:32 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
unija bass unija bass is a Male
trudim se




Poruka: 232
Location: NY(za sad)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma vazda mu je dobro islo kakvih god se riba uhvati 19.gif 18.gif

10-16-2003 05:25 unija bass is offline Posalji Email za unija bass Pregledaj poruke od unija bass Dodaj unija bass u listu prijatelja
tekija2 tekija2 is a Female
carica decembra '03


Poruka: 1116

Ribice Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hajmo ribari da vas cujem odakle ove poticu. 02.gif

___________________________________________________________________
ZaGuzicu.gif

10-16-2003 06:20 tekija2 is offline Homepage of tekija2 Pregledaj poruke od tekija2 Dodaj tekija2 u listu prijatelja AIM Screenname: . YIM Screenname: .
Vuka - Mili Vuka - Mili is a Male
Kauboj


Poruka: 107
Location: Houston, TX

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Iz akvarijuma

10-16-2003 07:54 Vuka - Mili is offline Posalji Email za Vuka - Mili Pregledaj poruke od Vuka - Mili Dodaj Vuka - Mili u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

iz poljoprivredne apoteke

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

10-16-2003 13:42 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
adis b adis b is a Male
rambling reck




Poruka: 1083

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jesi probo fatati ribu sa zubima, onako zaronis pod vodu i ufatis je.
znas kako je to dobro 02.gif

___________________________________________________________________
...

10-16-2003 14:45 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
Supastar Supastar is a Male
guster




Poruka: 59
Location: U sjedinjenom kraljevstvu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prije nekoliko godina ja i moj prijatelj dalmatinac Neno smo posli na podvodno ribarenje u Zaostrogu, Posudili smo opremu (podvodne puske sa harpunima) od jednog lokalnog ribara i jedva smo cekali da ronimo

Sve je islo OK dok Neno nije ulovio svoju nogu.

Morali zvati hitnu iz Makarske da dodju i prekinu harpun. 17.gif


NIKAD VISE

___________________________________________________________________
Risto Podvožnjak sezdeset i osma 13.gif

10-16-2003 14:49 Supastar is offline Posalji Email za Supastar Homepage of Supastar Pregledaj poruke od Supastar Dodaj Supastar u listu prijatelja
Dr.Lecter Dr.Lecter is a Male
trudim se




Poruka: 168
Location: Helgoland

RE: Ribice Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tekija2:

    Hajmo ribari da vas cujem odakle ove poticu. 02.gif


Vrelo Bune svega mi (ziku fesova na glavi) 35.gif

10-16-2003 14:57 Dr.Lecter is offline Pregledaj poruke od Dr.Lecter Dodaj Dr.Lecter u listu prijatelja
daors daors is a Male
brato




Poruka: 817
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sta si ocekivo , doture
francuzice

___________________________________________________________________
Budi na kojoj si

10-16-2003 15:07 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
Dr.Lecter Dr.Lecter is a Male
trudim se




Poruka: 168
Location: Helgoland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pastrmke 25.gif

10-16-2003 15:17 Dr.Lecter is offline Pregledaj poruke od Dr.Lecter Dodaj Dr.Lecter u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

'ta ce jadne ribe i nemocne 04.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

10-16-2003 16:09 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tekija2 tekija2 is a Female
carica decembra '03


Poruka: 1116

RE: Ribice Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Dr.Lecter:

        citat od tekija2:

      Hajmo ribari da vas cujem odakle ove poticu. 02.gif


    Vrelo Bune svega mi (ziku fesova na glavi) 35.gif


scared.gif smiley24.gif 10.gif


A sto me nasmija,dobra ti ta 19.gif

___________________________________________________________________
ZaGuzicu.gif

10-16-2003 16:17 tekija2 is offline Homepage of tekija2 Pregledaj poruke od tekija2 Dodaj tekija2 u listu prijatelja AIM Screenname: . YIM Screenname: .
iskoro 6 iskoro 6 is a Male
trudim se


Poruka: 241
Location: croatia
pokretac teme Thread Started by iskoro 6

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Vuka - Mili:

    Mores ti tamo na nasem primorju.
    Hajde, dodji ovde, pa cu te ja pitat sto bi ga podvodno lovio.

    Elem, cukenja, elem stin-ray, naka riba, klepi te repom, ako nije bolnica u krugu od kilometra, Halali Huso materi, elem milion onih nakvih cat-fish, to zdere ama bas sve. A na vrhu ledja bodlja, velicine chachkalice, ubode te, zagnjoji se, ko da si na chiviju stao. Otiso u ribu, ufati nesto ko jegulja, jebala majku, ja da je skinem, kad sreca covjek do mene, neeeeeee, sta je... kaze to ti je sea-snake, morska zmija, otrovna je...

    Hodi vamo, da te ja odvedem na podvodni, 38.gif te more vako.... 21.gif 35.gif
    jesi me naso s temom....
Jadna macko, ti ko' da si u Amazonu. Probaj na jezeru 05.gif

___________________________________________________________________
eto

10-16-2003 19:09 iskoro 6 is offline Pregledaj poruke od iskoro 6 Dodaj iskoro 6 u listu prijatelja
Maks Maks is a Male
ZVER


Poruka: 202
Location: Sverige

RE: Ribice Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tekija2:

    Hajmo ribari da vas cujem odakle ove poticu. 02.gif


ko da su nesto babushi 35.gif

10-16-2003 19:13 Maks is offline Posalji Email za Maks Pregledaj poruke od Maks Dodaj Maks u listu prijatelja
iskoro 6 iskoro 6 is a Male
trudim se


Poruka: 241
Location: croatia
pokretac teme Thread Started by iskoro 6

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo ovako: Postoje dvije osnovne tehnike. 1Ceka, 2. rupe. Ceka je ukratko tehnika cekanja: Legnes na dno(po mogucnosti u neku udubinu,ili iza nekog zaklona(stjena, neka bacva itd.) i cekas da ti riba dodje na pusku. Najcesce dolaze grabljivice, Lubini/brancini, zubaci,lice itd. jer su po priorodi znatizeljne/lovci i zele vidjeti "sta je to palo na dno". Dolaze i ostale vrste ali sporije, naravno uspjeh ovisi od 1000 stvari ali je izvjesniji sto duze cekate(nemojte se preforsirati da nebi ostali zauvjek dole 05.gif ). Kad je sve dobro izvedeno riba dodje ko' tele na pusku i bum. Za ovu tehniku se koristi puska "lastikaca" radi po principu pracke. Lov na rupe je jednostavno pretrazivanje dna. Kad skuzite rupu ili "zub"(tamo gdje zavrsava stjena i pocinje pjesak, cesto budu citavi procjepi) pregledate sta je u njoj(pozeljno je imati bateriju/lampu). Na takvim mjestima se lovi: ugor, hobotnica,"riba od kuce"(kirnja,kavala,saragitd..) Za ovu varijantu se koristi i lastikaca(kratka) i zracna puska. Postoje jos tehnike "padanje u plavo", "sunjanje" , a i kad samo plutate zna se desit dobra prilika. Eto toliko,ako nekog zanima vise nek' pita.

___________________________________________________________________
eto

10-16-2003 19:30 iskoro 6 is offline Pregledaj poruke od iskoro 6 Dodaj iskoro 6 u listu prijatelja
Leki Leki is a Female
ne more meda


Poruka: 78
Location: Sverige

RE: Ribice Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Dr.Lecter:

        citat od tekija2:

      Hajmo ribari da vas cujem odakle ove poticu. 02.gif


    Vrelo Bune svega mi (ziku fesova na glavi) 35.gif





smiley24.gif smiley24.gif smiley24.gif

___________________________________________________________________
~287~

10-16-2003 21:48 Leki is offline Pregledaj poruke od Leki Dodaj Leki u listu prijatelja
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com