Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » TRADICIJE MOSTARA » KUHINJA » Sta spremate za Iftar? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 2 3 [4] 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
bosnjak
SexNepoznat

Poruka: 224

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od alaga:

    Imama popis hrane (meny)
    i nafaiza kraljevske porodice Saud
    od petka 14 septembra 2007
    pa ako hocete mogu zaljepit ovde.
    Nazalost nema ni jednog recepta 16.gif 05.gif



porodica Saud prema "narodskim pricama" jede u zlatnim kasikama i zlatnim tanjirima-mogu misliti kakvi su im iftari 02.gif

prica se kako je jedan ugledni bosnjacki imam u Medini za vrijeme Yuge jednom otisao na rucak kod kraljevske porodice zajedno s nekim politicarom,pa kad je vidio cime se sluze i kakve ukrase koriste na stolu,rekao na glas "a islamski svijet gladuje"....na sto su se oni naljutiili i nisu uopste ni jeli

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane bosnjak dana 09-17-2007 u 14:40.

09-17-2007 14:35 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
bosnjak
SexNepoznat

Poruka: 224

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

al ne kvarimo temu ovo je tema IFTAR


sta je kod vas veceras?

09-17-2007 14:35 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
Amaryllis Amaryllis is a Female
seka




Poruka: 844

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bosnjak:

    al ne kvarimo temu ovo je tema IFTAR


    sta je kod vas veceras?


jucer ja grah pravila, bila svekrva na iftaru pa kontam e haj sad stisni prdu pa na teraviju ako smijes (vazda je sabotiram) 19.gif 13.gif 21.gif

elem, ima graha od jucer i za danas 19.gif . ja ne mogu postiti, a napravit cu jos cufte alla Hasan pasa 35.gif , sad nadjoh recept na netu, djeluje prvao dobar, stavi se "ahmedija" od pirea na cufte pa se zapece...+ malo nekog umaka 11.gif

09-17-2007 14:56 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
JABUKA JABUKA is a Female
avenija kruzno


Poruka: 134
Location: Skandinavija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bamja , burek i sirnica
koliko moji ukucni malo jedu, bice dosta za cijelu heftu 21.gif

09-17-2007 15:58 JABUKA is offline Pregledaj poruke od JABUKA Dodaj JABUKA u listu prijatelja
bosnjak
SexNepoznat

Poruka: 224

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

peceni krompir,pileca snicla sa sosom i sladoled 05.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane bosnjak dana 09-17-2007 u 20:44.

09-17-2007 20:44 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Amaryllis:

        citat od bosnjak:

      al ne kvarimo temu ovo je tema IFTAR


      sta je kod vas veceras?


    jucer ja grah pravila,
      bila svekrva na iftaru pa kontam e haj sad stisni prdu pa na teraviju ako smijes (vazda je sabotiram)
    19.gif 13.gif 21.gif

    elem, ima graha od jucer i za danas 19.gif . ja ne mogu postiti, a napravit cu jos cufte alla Hasan pasa 35.gif , sad nadjoh recept na netu, djeluje prvao dobar, stavi se "ahmedija" od pirea na cufte pa se zapece...+ malo nekog umaka 11.gif


Slabo mi se ti nesto u ramazan razumijesh 21.gif 21.gif kafica.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

09-17-2007 21:54 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
Amaryllis Amaryllis is a Female
seka




Poruka: 844

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

29.gif vidi ovoga @alage, sta si se bola mene svez'o 21.gif 35.gif "ja ne znam kako se to u vas u Svedskoj zove, ali ovdje kod nas za to se kaze "stalking"...strucni naziv." kaze @losa cura @leli na jednoj od tema 13.gif (crkla sam od smijeha)...


nego sto i grah ne boldira u njemu je poenta 35.gif ko bi je bola vozio na teraviju, pa kontam grah cu ja iftaru da ne navaljuje 12.gif 21.gif ...znam, znam da nije fino od mene 32.gif

09-17-2007 22:06 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
Losa cura
SexNepoznat



Poruka: 977

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Amaryllis:

        citat od bosnjak:

      al ne kvarimo temu ovo je tema IFTAR


      sta je kod vas veceras?


    jucer ja grah pravila, bila svekrva na iftaru pa kontam e haj sad stisni prdu pa na teraviju ako smijes (vazda je sabotiram) 19.gif 13.gif 21.gif

    elem, ima graha od jucer i za danas 19.gif .
      ja ne mogu postiti,
    a napravit cu jos cufte alla Hasan pasa 35.gif , sad nadjoh recept na netu, djeluje prvao dobar, stavi se "ahmedija" od pirea na cufte pa se zapece...+ malo nekog umaka 11.gif


Zasto? Sta te sprijecava u tome? 12.gif 11.gif

___________________________________________________________________

      VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

09-18-2007 03:06 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
bosnjak
SexNepoznat

Poruka: 224

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

iftar:burkedzici,grah,salata i kolac

09-18-2007 19:04 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
bosnjak
SexNepoznat

Poruka: 224

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

danasnji iftar: bunarija,musaka

09-23-2007 13:11 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
Amaryllis Amaryllis is a Female
seka




Poruka: 844

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja cu opet danas imati goste na iftaru.
jucer sam napravila kolace (sacher kocke) a ima i smokvare..
a posto ce biti neke djecurlije napraviti cu jos kruske kuhane u serbetu punjene svacim necim i prelivene cokoladnim preljevom, to pravim cesto uz ramazan.
begovu corbu (to uvijek pravim kad imam goste 19.gif )
musaku od patlidjana (bezmesna medju patlidjanima je samo smjesa od svakakvog povrca)
telece snicle u saftu ( i ovo uvijek pravim13.gif )
pire
male mesne kolacice prelivene pavlakom i saransakom.
i malo pilecih fileta dobro ih istucem pa stavim unutra snitu sira svezanj persuna (ili spanaka) zarolam i to pohujem u jaju i przim. a kad serviram izrezem na manje snite pa fino izgleda 07.gif
sopsku salatu.
zeljanicu slaganu, jufka turska nestalo klasovih 19.gif

@losa cura, od jucer opet postim i aBd do kraja 11.gif

09-23-2007 13:57 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
bosnjak
SexNepoznat

Poruka: 224

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

oooohh pa ti se pravo nakuha,ne moras praviti iftar u sljedecih nekoliko dana 05.gif

09-23-2007 19:25 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
bosnjak
SexNepoznat

Poruka: 224

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

danas za iftar:krompir s piletinom,supa


sutra smo pozvani kod nekih rodjaka

09-26-2007 19:40 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
Sternchen Sternchen is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 277

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svasta po malo 35.gif


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

09-26-2007 19:59 Sternchen is offline Pregledaj poruke od Sternchen Dodaj Sternchen u listu prijatelja
almonda almonda is a Female
seka


Poruka: 681
Location: NYC

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja ovdje vidim samo meso.

___________________________________________________________________
Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

09-27-2007 22:59 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
pleska pleska is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1247
Location: u podrumu nisam vise...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

supa sa tahranom, burek sa sjeckanim mesom(kvrgo) ima se i pita od jabuka pa neke ruzice ...mah svasta pa eto

___________________________________________________________________
|^^^^^^^^^^^^^|____
|taxista sam majko ja | '|";\,___.
|_..._....._____===|=_|__|...,]|
"(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

    i
      jerbo je plaho koristan 07.gif

      09-27-2007 23:21 pleska is offline Pregledaj poruke od pleska Dodaj pleska u listu prijatelja
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pleska:

        supa sa tahranom, burek sa sjeckanim mesom(kvrgo) ima se i pita od jabuka pa neke ruzice ...mah svasta pa eto


      Nek si se vise umakanja klonio. 04.gif 35.gif

      09-28-2007 07:50 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      pleska pleska is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1247
      Location: u podrumu nisam vise...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od OMAHA:

            citat od pleska:

          supa sa tahranom, burek sa sjeckanim mesom(kvrgo) ima se i pita od jabuka pa neke ruzice ...mah svasta pa eto


        Nek si se vise umakanja klonio. 04.gif 35.gif
      he he.... 07.gif

      ___________________________________________________________________
      |^^^^^^^^^^^^^|____
      |taxista sam majko ja | '|";\,___.
      |_..._....._____===|=_|__|...,]|
      "(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

        i
          jerbo je plaho koristan 07.gif

          09-28-2007 10:54 pleska is offline Pregledaj poruke od pleska Dodaj pleska u listu prijatelja
          bosnjak
          SexNepoznat

          Poruka: 224

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          bio pozvan na iftar,bilo je supe, sarme,musake,pecenja,rize s piletinom, i pite....i neki kolaci

          10-04-2007 18:52 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
          bosnjak
          SexNepoznat

          Poruka: 224

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          blizi se polahko kraj mjesecu Ramazanu

          10-07-2007 17:25 bosnjak is offline Pregledaj poruke od bosnjak Dodaj bosnjak u listu prijatelja
          Stranica (5): « prethodna 1 2 3 [4] 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com