Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Sta ste sinoc sanjali? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (52): « prva ... « prethodna 28 29 30 [31] 32 33 34 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Šta se smiješ, naham sam skoèila iz kreveta 21.gif 26.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

10-24-2007 15:34 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sto,bona???Bas ti fino stoji...

10-24-2007 15:43 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 04.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

10-24-2007 15:44 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
First Lady First Lady is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1404
Location: NY

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sanjala sam cipele i sandale u raznim bojama i raznim dezenima 14.gif

___________________________________________________________________
Live, and let LIVE!!!

10-24-2007 15:47 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
niko niko is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 484

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od First Lady:

    sanjala sam cipele i sandale u raznim bojama i raznim dezenima 14.gif


Tebi je vrijeme da odes u shoping 04.gif

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

10-24-2007 15:49 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
First Lady First Lady is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1404
Location: NY

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne volim ti ja bas shoping. impulsivno kupujem, pogotovo cipele. ono ako me sta privuce u izogu onda udjem i probam.

skoro novembar, sandale mi ne trebaju...a u snu su jedne bile na najvisocijoj polici i ja ih ne mogu dohvatiti. a one sijaju li sijaju, mame. 08.gif

sigurna sam da takve u stvarnosti ne bih nikad kupila. 14.gif






al bolje i to nego sanjati da sam rodila samo da ne idem na posao. 21.gif


vrijeme u shoping
i
vrijeme mijenjati posao. 02.gif

___________________________________________________________________
Live, and let LIVE!!!

10-24-2007 15:59 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kazu da je preporucljivo
u radnom vijeku
najmanje tri-cetiri puta
promijeniti
radni ambijent 19.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

10-24-2007 16:57 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
First Lady First Lady is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1404
Location: NY

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tri-cetiri puta?
ovaj moj mijenja svake tri-cetiri godine.

meni evo osma godina na istom mjestu 21.gif







p.s. jos samo da pozdravim pa-pa.gif
od kad ne razmijenismo rijec ili dvije 01.gif

___________________________________________________________________
Live, and let LIVE!!!

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane First Lady dana 10-24-2007 u 17:02.

10-24-2007 17:00 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Sanjala gluho bilo da mi je frizerka kosu u crno obojila, pu, pu... 21.gif


da se nisi svaðala možda s nekom frizerkom? 07.gif

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

10-24-2007 17:30 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Sanjala gluho bilo da mi je frizerka kosu u crno obojila, pu, pu... 21.gif

mogla bi osijediti na brzinu 13.gif 35.gif

___________________________________________________________________



      10-24-2007 17:33 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      First Lady First Lady is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1404
      Location: NY

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Carmela:

        Sanjala gluho bilo da mi je frizerka kosu u crno obojila, pu, pu... 21.gif





      KOSA
      Vidjeti kosu - dobit æete glas o smrti. Lijepa kosa - bogatstvo. Zapuštena i neuredna kosa - patnja i bol. Sijeda kosa - bit æe vam ukazane poèasti i priznanja i poboljšat æe vam se materijalno stanje.
        Crna kosa - sreæa i ljubav.
      Obojena kosa - bili ste neiskreni prema prijateljima. Ženska kosa - pokušavaju vas prevariti. Duga kosa - donijeli ste dobru odluku. Raspletena - posvadjat æete se s prijateljima. Èešljati sebe - bit æete bolesni. Èešljati drugoga - dobar znak za posao. Šišati kosu - oèekujte velike brige, poniženja, nesreæu, pa èak i glas o smrtnom sluèaju. Ispadanje kose - ostat æete bez prijatelja.

      ___________________________________________________________________
      Live, and let LIVE!!!

      10-24-2007 17:37 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
      HoneyMNE HoneyMNE is a Female
      moforaja




      Poruka: 2645
      Location: Montenegro

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sve u svemu carmela,sreæno si ofarbana... 07.gif

      ___________________________________________________________________
      HoneyMNE
      *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
      puca.gif

      10-24-2007 17:48 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sanjo Glumicu...leti...imala velike uši kao Jumbo i leti....i ja letio s njom...aerostopom...panoramski let iznad Grada. Uh kakav je aerodinamièan trup u Glumke!

      10-25-2007 08:02 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Lady hvala za tumaèenje 10.gif ....Abraxas, vidje li grad pri tom letenju 13.gif 04.gif

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      10-25-2007 09:15 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      niko niko is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 484

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sanjala sam da gradim prugu ali ne na zemlji vec u zraku,kao to ce biti prva aero pruga.I dok je ja gradim s druge strane neki meni nepoznati ljudi je pokusavaju minirati.Najednom neka trka strka,postavljam komad mermera pod prugu da se ko ne srusi i pokusavam uhvatiti te ljude koji mi je pokusavaju srusiti.Najednom skontam da sam u nekom skolskom dvoristu i vidim kao neku cotavu uciteljicu ko' biva djaci je upucali u nogu pa ostala cotava.Gomile djaka baulja oko mene,guzva strasna.U to me co'jek drmnu u po sna,hajmo danas ranije na posao( 08.gif ),a tako sam se bila uzivila u gradjenje pruge chumurash.gif

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      10-25-2007 09:26 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
      Losa cura
      SexNepoznat



      Poruka: 977

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nista! Nisam mogla zaspati do neka doba od komsija.. 29.gif Da su bar mogli finije vristati, nego 29.gif 29.gif Jos mi zvuji u glavi od sve te buke! 05.gif 12.gif

      ___________________________________________________________________

          VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

      10-25-2007 10:19 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
      torres torres is a Male
      moforaja


      Poruka: 2147

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od First Lady:

            citat od Carmela:

          Sanjala gluho bilo da mi je frizerka kosu u crno obojila, pu, pu... 21.gif





        KOSA
        Vidjeti kosu - dobit æete glas o smrti. Lijepa kosa - bogatstvo. Zapuštena i neuredna kosa - patnja i bol. Sijeda kosa - bit æe vam ukazane poèasti i priznanja i poboljšat æe vam se materijalno stanje.
          Crna kosa - sreæa i ljubav.
        Obojena kosa - bili ste neiskreni prema prijateljima. Ženska kosa - pokušavaju vas prevariti. Duga kosa - donijeli ste dobru odluku. Raspletena - posvadjat æete se s prijateljima. Èešljati sebe - bit æete bolesni. Èešljati drugoga - dobar znak za posao. Šišati kosu - oèekujte velike brige, poniženja, nesreæu, pa èak i glas o smrtnom sluèaju. Ispadanje kose - ostat æete bez prijatelja.


      De, i meni protumaci moj san,ziva bila.

      10-25-2007 10:31 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
      Ceznja Ceznja is a Female
      moforaja




      Poruka: 3970
      Location: Bogu iza noga

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sto ne rece prije, torres, pa da ponesem sanovnik na radju 29.gif 01.gif

      ___________________________________________________________________
      "Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

      10-25-2007 10:35 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Losa cura:

        Nista! Nisam mogla zaspati do neka doba od komsija.. 29.gif Da su bar mogli finije vristati, nego 29.gif 29.gif Jos mi zvuji u glavi od sve te buke! 05.gif 12.gif




      bas buka ili 27.gif 27.gif 35.gif 13.gif 10.gif

      10-25-2007 10:37 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      Losa cura
      SexNepoznat



      Poruka: 977

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma uzas, prestravili su me, treba mi strahu salijevati. 21.gif 12.gif A istovremeno sam im upucivala dovu! 24.gif 23.gif 21.gif

      ___________________________________________________________________

          VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

      10-25-2007 10:49 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
      Stranica (52): « prva ... « prethodna 28 29 30 [31] 32 33 34 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com