Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Kako znati da li vas Partner/ica vara? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

samo da kazem
Ko jedanput to uradi, ti mu "oprostis", uradit ce 1001 put...
sto toliko vjerujte muskarcima? a i vi, sto toliko vjerujete zenama?

ljudi vise nisu ljudi

___________________________________________________________________
simply the best

11-06-2007 17:46 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od MJESECARKA:

    Neznam... Obicno kad se o drugima radi, neznam dati savjeta, kako to saznati...
    Dok, ja ako posumnjam, znam sigurno, da cu sve moguce uraditi i isprobati dok ne saznam... Pa cak i po cijenu veze ili braka...
    Cak cu, ako treba i ako mi je dao povoda za sumnju i poruke mu kontrolisati (bez da on zna) i pratiti ga ako treba... Ili poslati nekoga da ga prati...
    Hocu sigurno... ali cu saznati vara li me... 11.gif

    I meni ne igra ulogu, jeli emotivna ili fizicka prevara... Prevara je prevara... I svaka se desi iz samo tri razloga:

    1. Ja mu nisam dovoljno dobra i zanimljiva vise...
    2. Treba mu promjena
    3. To mu je u krvi...
    a sto bi sebi dozvolila da ga pratis i provjerava
    I svejedno koji od tih razloga je prisutan, nema nazad... I takva osoba mi ne treba...
    Nema bio sam pijan, nema nisam bio svjestan sta radim i nema oprosti-izvini...
    Bar meni...


vala ne bih trosila vrijeme na to da ga pratim nema sanse
i citam poruke....
gudbaj i to je to...sebe treba uvijek najvise cijeniti
a ta sumnja,nema tu sumnje,to je samo kod ljubomornih ljudi,prevara je ocita,samo sto neko to ne zeli procitati a neko se pomiri sa tim..

___________________________________________________________________
simply the best

11-06-2007 17:52 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Baltazar Baltazar is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1255

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidi maje 05.gif
Ti vijerovatno nisi udata 21.gif ,a ako jesi po pisnju tvome reko bi da ti nevolis Habby-a 05.gifDje zapelo?????Okle tolika negativa?????
PS.Djani vam je fino napiso. Sta???i Kako??? 35.gif

___________________________________________________________________
Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

11-06-2007 17:59 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

saznade li se ovdje ista..? 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-13-2013 15:57 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    saznade li se ovdje ista..? 07.gif


kao da je to bitno u našim godinama??, generacijo.

02-13-2013 16:24 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma jok, meni generacijo..nemam ja s tim problema 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-13-2013 16:27 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne pogleda te u oci .. hajmo vi, sta imate jos u magacinu .. nervozan je kad telefonira ..

02-13-2013 16:53 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Meni su ovo ozbiljna dva znaka.. i da zove mamu. Prica s mamom na telefon 14.gif

02-13-2013 16:59 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..bio jedan istinit dogadjaj ,,ufatio muz zenu kad se vraco sa sluzbenog puta ,svaki put kad bi sletio na aerodrom zovno bi zenu i reko da je sletio .,,neko mu dohaberio od raje da cim on ode zena dovede ljubavnika kuci ,kako da to provjeri on se spremi kao da ce na put ..upratio on ko dolazi i pozvoni na vrata i otvori zena zacudjeno i pokushaje da ga obmane poljupcima nekom pricom ,ali dzab ..kaze muz zeno dzaba se trudish ,spakuj kofere uzmi sto ti treba i seli iz kuce ..vidi zena kolko je sati uradi tako i razidju se ..posle par godina provedenih u samoci on e pozali jednom svom rijatelju ,jebiga jarane trebo sam ja nju ipak nazvat da dolazim ..pouku izvicite sami svako za sebe 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 02-13-2013 u 17:01.

02-13-2013 17:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znali smo da se mozemo osloniti na tebe vjetar.. iskreno ja sam ljuta. Ljuta sam zbog toga sto mi slaze, sto mi ne kaze : zeno, ja odoh, i ne znam kad cu doci i sta cu raditi.. ja bi onda bila rahat, kupala bih se, telefonirala, mazala i sredjivala

02-13-2013 17:07 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sto su ljudi ne iskreni u takvim situacijama to bi trebalo malo razjasniti ,vjerovatno da i jedan ili drugi supruznik koji vara zeli zadrzat i status koji ima u kuci to jest .dom djecu ,familiju novac ili bilo sta drugo i naravno ljubavnika ili ljubavnicu ..tesko je sad definisat jeli prevara duhovna ili je samo fizicka prevara , prevara je pravara pa kako je god zvali ..samo je razlika u tome sto zene u vecem broju to rade iz ljubavi dok muskarci to rade iz pohote ili nagona ,za dobrom sisom ,guzicom ,dok zene u tu prevaru ulaze sto se ipak zaljube ..najveci problem kod balkanaca je taj sto ljudi kad im se to desi nece da priznaju sebi ili da donesu odluku da zivot sa svojim muzem ili zenom nije vishe onaj koji je bio i trebalo bi se razilazit prije vec sto bude neko uhvacen od partnera ,ili svako racuna ja to dobro i vjesto radim da se to na meni nece primjetiti ,ali na svakome se da primjetiti ,tad i zene i muskarci rade neke stvari koje nisu nikad radili a simptoma ima mnogo ..mogli bi ih nabrajat do sutra 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-13-2013 17:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima brakova i veza gdje partner zna da ga ovaj drugi vara,ali ostaju skupa i ne razilaze se.Razlog za to je lose samopostovanje,sto neke osobe pristanu na takvo sto jer misle da ne mogu naci i ne zasluzuju bolje od toga i ovaj drugi to koristi.
Isto se moze desiti da izvagaju sta bi dobili,a sta izgubili razlazom i nakon proracuna prihvate takvu situaciju bez da su puno povrijedjeni.
Tulpe,ne razumijem sto je u redu da otvoreno kaze da ode u svaleraj.Ne kazem da treba lagati,ali ako je iskren znaci li da je u redu.Zar opet to nije ponizenje.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

02-13-2013 18:07 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

--sad malo o simpotomima prevare

..kaze jedna moja drugaica , posumnjala na muza jer je odjedanput poceo mjenjat donje gace ,do taga ga moral gonjat kandzijom da vesh presvuce ,,upalise mi se lampice ja za njim kad on ode kod ljubavnice 02.gif

...savjet za muskarce ..ne mjenjajte cesto ves ako to niste do tada radili .jer tako postajesh sumnjiv ,zene znaju to vrlo lako primjetiti 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-13-2013 18:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..sto su ljudi ne iskreni u takvim situacijama to bi trebalo malo razjasniti ,vjerovatno da i jedan ili drugi supruznik koji vara zeli zadrzat i status koji ima u kuci to jest .dom djecu ,familiju novac ili bilo sta drugo i naravno ljubavnika ili ljubavnicu ..tesko je sad definisat jeli prevara duhovna ili je samo fizicka prevara , prevara je pravara pa kako je god zvali ..samo je razlika u tome sto zene u vecem broju to rade iz ljubavi dok muskarci to rade iz pohote ili nagona ,za dobrom sisom ,guzicom ,dok zene u tu prevaru ulaze sto se ipak zaljube ..najveci problem kod balkanaca je taj sto ljudi kad im se to desi nece da priznaju sebi ili da donesu odluku da zivot sa svojim muzem ili zenom nije vishe onaj koji je bio i trebalo bi se razilazit prije vec sto bude neko uhvacen od partnera ,ili svako racuna ja to dobro i vjesto radim da se to na meni nece primjetiti ,ali na svakome se da primjetiti ,tad i zene i muskarci rade neke stvari koje nisu nikad radili a simptoma ima mnogo ..mogli bi ih nabrajat do sutra 02.gif


Vjetre, nisi u pravu. Zene samo varaju iz strasti, nedostatka iste sa partnerom ili, ako je grubost partnera u pitanju. Ide mi na zivce kako generalno pricas o zenama, i to zenama pricas. Svi muskarci svijeta, i druge zene nekad imaju problema shvatiti neke zenske stvari, a ti kao sve da znas, i plus na to generalizujes. Bas to nije fer.. a ja znam da su muskarci puno jednostavniji, i uvijek varaju iz ljubavi, suprotno od toga sto ti pricas, pa makar to bilo prema njenom stopalu, glavi, peti.. a ne atraktivnosti pogotovu, drzanju, njezi. Muskarci se izgube u emocijama, dok zena ne radi to.. i uvijek frustrirana nadoknadjuje neki svoj nedostatak 19.gif

02-13-2013 18:27 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Ima brakova i veza gdje partner zna da ga ovaj drugi vara,ali ostaju skupa i ne razilaze se.Razlog za to je lose samopostovanje,sto neke osobe pristanu na takvo sto jer misle da ne mogu naci i ne zasluzuju bolje od toga i ovaj drugi to koristi.
    Isto se moze desiti da izvagaju sta bi dobili,a sta izgubili razlazom i nakon proracuna prihvate takvu situaciju bez da su puno povrijedjeni.
    Tulpe,ne razumijem sto je u redu da otvoreno kaze da ode u svaleraj.Ne kazem da treba lagati,ali ako je iskren znaci li da je u redu.Zar opet to nije ponizenje.


Ne, zato sto mi je svejedno. Shvatas? Nije mi svejedno kad me slaze. To me vec ponizava.. nemam nista protiv da moj covjek povali neku drugu .. stvarno, samo hocu da mi to kaze. Jer onda se ne osjecam ponizena. 01.gif A zasto mi ne bi rekao, ako ima povjerenja u mene? Osim toga desilo mi se, i ni najmanje nisam bila uvrijedjena.. jer mi je svojim ponasanjem priznao, jer mi je rekao najzad par dana kasnije. I ja sam se nasmijala, najvise na njegovu pomisao da bih ja bila ljuta.. ali nisam, a da mi nije rekao ja bih se stvarno razbolila

02-13-2013 18:37 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...znaci do vesha je...a Vjetre.. 07.gif
pa gora je emotivna prevara....

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-13-2013 19:21 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tulpe:

    Ne, zato sto mi je svejedno. Shvatas? Nije mi svejedno kad me slaze. To me vec ponizava.. nemam nista protiv da moj covjek povali neku drugu .. stvarno, samo hocu da mi to kaze. Jer onda se ne osjecam ponizena. 01.gif
      A zasto mi ne bi rekao, ako ima povjerenja u mene?


Khm, uz pretpostavku da govorimo o hipotetskoj situaciji:

... možda ga je strah od rizika... ... želje supružnice za menage(om) a trois... 19.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 02-13-2013 u 19:31.

02-13-2013 19:30 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    ...znaci do vesha je...a Vjetre.. 07.gif
    pa gora je emotivna prevara....



..mala je granica izmedju emotivne i ove druge

...jedan i druga zavrshavaju u krevetu 02.gif

..jer niko ne ide kod ljubavnice sto mu treba rame za plakanje 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

02-13-2013 19:44 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od tulpe:

      Ne, zato sto mi je svejedno. Shvatas? Nije mi svejedno kad me slaze. To me vec ponizava.. nemam nista protiv da moj covjek povali neku drugu .. stvarno, samo hocu da mi to kaze. Jer onda se ne osjecam ponizena. 01.gif
        A zasto mi ne bi rekao, ako ima povjerenja u mene?


    Khm, uz pretpostavku da govorimo o hipotetskoj situaciji:

    ... možda ga je strah od rizika... ... želje supružnice za menage(om) a trois... 19.gif


Nije, on je imao i previse hrabrosti. Bas bi ga to ustrasilo.. ustanovljavam da citate previse one "shades of grey" .. meni je to smjesno. I nisam bas toliko zlostavljana da imam takve fantazije . Mi smo se znali iz mladosti, i imamo djete skupa, mozda zbog toga imamo visoku letvu tolerancije, i molim vas nemojte se sad zakaciti za ovo letvu.. bez obzira, nekad stvari krenu naopako, i tu niko nista ne moze. Nije tu kriv ni partner, niti emotivno slaganje, obostrano.. vec neke druge komponente.. tad se u dusi ne slazu partneri, mentalno.. imaju skroz druge interese. Ljubav se ne prekida nikada, ako je postojala, to je vrlo cudno

02-13-2013 20:13 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidis Vjetre,kod Tulpe gace ne igraju nikakvu ulogu,e bas je nikako procitati 01.gif

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

02-13-2013 21:05 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Stranica (7): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com