Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Donacije organa poslije smrti.Dobrovoljci ili Ne » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma svakom bi ja dao sve neka grabi poslje mene 02.gif

10-09-2007 14:52 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
grozdana grozdana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1047

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

srce je samo pumpa.....dusa ode medju zvijezde 01.gif

___________________________________________________________________

    10-09-2007 14:52 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
    funkyg funkyg is a Female
    bazencic




    Poruka: 4040
    Location: starMo-Vela havle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ne znam ja ne bi da ga zigne nekad ko i mene 02.gif

    ___________________________________________________________________



        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane funkyg dana 10-09-2007 u 14:54.

        10-09-2007 14:53 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
        grozdana grozdana is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1047

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        bona funky je l te ziga od ljubavnih jada ili ono zaprave....zabrinuh se stvarno 15.gif

        ___________________________________________________________________

          10-09-2007 15:17 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
          HoneyMNE HoneyMNE is a Female
          moforaja




          Poruka: 2645
          Location: Montenegro

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Poneka s'proljeca:

            Ja sam za NE, jer to dobiju samo bogate guzonje!!!!


          postoji tamo neka lista cekanja koja je veoma duga,a medju njima ima dosta siromasnih guzonja koji skupljaju pare ne bili im se spasio zivot koji im visi o koncu.treba ipak poci od svoje koze,kako bi nama bilo da,ne daj Boze,cekamo slicnu operaciju?

          ___________________________________________________________________
          HoneyMNE
          *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
          puca.gif

          10-09-2007 15:27 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
          Poneka s'proljeca
          SexNepoznat

          Poruka: 392

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          OK, i ja sam za, neka uzmu moju cunu!!!!!

          Veliki i mehak ko dusa!!!! 19.gif 04.gif

          ___________________________________________________________________
          Ponekad s' proljeca

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Poneka s'proljeca dana 10-10-2007 u 10:29.

          10-10-2007 10:29 Poneka s'proljeca is offline Pregledaj poruke od Poneka s'proljeca Dodaj Poneka s'proljeca u listu prijatelja
          blagajac20 blagajac20 is a Male
          proplivo


          Poruka: 13
          Location: NEW YORK

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          nek mi sve uzmu umjesto pluca pravo su otrovna 08.gif

          11-07-2007 22:18 blagajac20 is offline Pregledaj poruke od blagajac20 Dodaj blagajac20 u listu prijatelja AIM Screenname: mostarac07
          Borna Borna is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1023
          Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sta ce im, da rikne covjek za po godine od mojih organa

          ___________________________________________________________________

            11-07-2007 22:20 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
            ria ria is a Female
            miss foruma 2010




            Poruka: 3067
            Location: mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ja imam 1 bubreg pa naravno da sam za 10.gif ozbiljno bez obzira na sve mene to pravo puca i to mi je humano samo tako 10.gif

            ___________________________________________________________________
            girl_ahaa.gif

            11-13-2007 01:05 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
            Baltazar Baltazar is a Male
            samo sto nisam




            Poruka: 1255

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Da bolje placaju dao bi,sto da ne....vako mogu ih na onom svijetu mozda bolje utopit 05.gif
            Sta ako se zaljubis na onom svijetu,a ti bez organa?????Ko levat sjedis i gledas,a emocije ne funkcionisu 05.gif 07.gif 04.gif

            ___________________________________________________________________
            Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

            11-13-2007 01:57 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
            HoneyMNE HoneyMNE is a Female
            moforaja




            Poruka: 2645
            Location: Montenegro

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ah Mujo,Mujo,mislis samo na sebe.... 07.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            HoneyMNE
            *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
            puca.gif

            11-13-2007 11:47 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
            ria ria is a Female
            miss foruma 2010




            Poruka: 3067
            Location: mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Mujo Pasic:

              Da bolje placaju dao bi,sto da ne....vako mogu ih na onom svijetu mozda bolje utopit 05.gif
              Sta ako se zaljubis na onom svijetu,a ti bez organa?????Ko levat sjedis i gledas,a emocije ne funkcionisu 05.gif 07.gif 04.gif

            e pa stvarno 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            girl_ahaa.gif

            11-14-2007 02:02 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
            VolimRodjene VolimRodjene is a Male
            rodjeni




            Poruka: 1037
            Location: Prve proleterske 1

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            u BiH ne, inace da. U nas majku rodjenu proda za 2.000 maraka, a da ne proda ime covjeka-donatora nekom guzonji, a ciji mu organ odgovara. I onda zaginem radi bubrega. Neka hvala.
            zaista u nekoj zemlji sa pouzdanijim cuvanjem podataka bi dao. Ali u BiH, ni lud.

            ___________________________________________________________________

              11-14-2007 02:39 VolimRodjene is offline Pregledaj poruke od VolimRodjene Dodaj VolimRodjene u listu prijatelja
              krushko
              SexNepoznat



              Poruka: 433

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Poneka s'proljeca:

                Ja sam za NE, jer to dobiju samo bogate guzonje!!!!
              10.gif
              Ne , muslimani ne darivaju organe jer svaki musliman zna da ce opet biti ozivljen kad nastupi Veliki Dan

              ___________________________________________________________________
              http://www.youtube.com/watch?v=8D37eORcF3Y&mode=related&search=

              Ono sto ne vidimo na strogo kontolisanim cionistickim medijima
              Ovaj jos bolji http://www.youtube.com/watch?v=8t_ODEmPiT0

              11-15-2007 14:37 krushko is offline Pregledaj poruke od krushko Dodaj krushko u listu prijatelja
              Kutljaca Kutljaca is a Female
              Kuharica ipo




              Poruka: 6617
              Location: V.I.P

              RE: Donacije organa poslije smrti.Dobrovoljci ili Ne Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od jomu:

                Kad umremo svi nasi organi ce biti hrana crvima .

                A tako ne sebicno i jednostavno je potpisati da darujemo organe poslije smrti i nekome spasimo zivot...

                Mozemo pomoci medicinski naucni rad i ostaviti organe u edukativne i medicinske svrhe .

                U slucaju smrti - Ja darujem svoje organe....

                Vase misljenje??


              Kakav prekokret. Oni mravi smo smo ih do "juce" gazili bez imalo ustrucavanja(vecina ljudi),ce da "meze" nase tijelo. To je neminovno.
              Sto se tice doniranja organa bez jedne sekunde razmisljanja rekla bih DA !
              Niko od nas ne zna na koji ce nacin da ode sa ovog svijeta,i bolje je da je tako. Sve ima svoje razloge,pa i to putovanje. Jedni umiru da bi se drugi rodili. Jedni odlaze,drugi dolaze. Putuju. Ne znam da li ste gledali film "Oèi". Ima tu necega tajnovitog. Ako bi znala da ce moje divne oci,moje srce,bubrezi nakon isteka mog zivota sluzili drugoj osobi, osjecala bih se neopisivo sretno.

              ___________________________________________________________________
              simply the best

              08-26-2008 09:14 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
              Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com