Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Psd " Prenj" 5 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.80 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (62): « prva ... « prethodna 20 21 22 [23] 24 25 26 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo jedna za Graska 05.gif



    Cvrsnica - Hajducka vrata

    11-04-2003 00:32
    OMAHA OMAHA is a Male
    Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




    Poruka: 1488
    Location: XYZ

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



      10.gif

      11-04-2003 01:05 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      Kise
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A tebe cu Omahice ovuda u setnjicu da povedem ha te uhvatim 05.gif 11.gif
      Sve me strah da nam ne bude sklisko na snijegu 19.gif 04.gif
      Hvala na onome 12.gif

      11-04-2003 01:22
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ne brini...
      pogon 4X4...
      gazim svuda...
      dobre gume... a i lanci... ako zapne 23.gif

      11-04-2003 01:25 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      Kise
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Vjerujem ja tebi vjerujem 23.gif
      I svuda bi Kise su tobom 19.gif 18.gif
      Hocemo li preuredjivat ovu kolibicu na Cvrsnic da nam toplije bude 19.gif 05.gif i hajmo na pice u kafanu jer se odavno ne vidjesmo pa da mi je besiktas 05.gif

      11-04-2003 01:29
      Kise
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A vidi nam pogleda iz kolibice, ma sva ti odmah... ne smijem rech stid me 19.gif 27.gif 11.gif
      P.S. ako zapne sukoje strane gurash 19.gif 04.gif 04.gif 04.gif


      Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

      11-04-2003 01:32
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ova je dobra! 10.gif

      Gdje je ovo? CHVRSNICA?

      Hajmo na pice...

      11-04-2003 01:40 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      Grasak
      SexNepoznat



      Poruka: 129

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dolazim!

      11-04-2003 06:02 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
      Kise
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Grasak, kada se pojavish u MO ako budes imao vremena (od rodbine i prijatelja) javi se da kafenishemo 01.gif
      Ides li u ovaj hotel na Bjelasnici?

      Hotel Marshal 05.gif

      P.S. prije nego sto krenes reci da ti saljem broj telefona na koji me mozes dobiti na pp 05.gif

      11-04-2003 15:04
      Grasak
      SexNepoznat



      Poruka: 129

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Javit cu se svakako! Marsuta je: Chicago-Sarajevo-Mostar-Rujiste-B.Vode (malo ceprkanja po Prenju)-Mostar-Sarajevo-Bjelasnica pa mozda i do Dubrovnika ko zna?!

      11-04-2003 23:26 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
      Kise
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif
      A divi ove sa Bjelasnice (i mogla bi se i ja prislepati mozda malo za to Ruiste i B. Vode, akko budem imala vremena i ako me primash u drustvo 11.gif. Naravno zovnuli bi josh ponekoga, pa da ovima na forumu mast vadimo kako nam je doooobro billooo 11.gif 11.gif 11.gif 11.gif )

      P.S. mozda i zajedno krenemo za Chicago. Meni muzu i malom dosli svi papiri i garancije za isti... ali.... 21.gif 21.gif 21.gif ko ce Mostar ostaviti 26.gif 26.gif 26.gif

      11-05-2003 10:55
      Kise
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo nam jos jedne "planinske" fotografije

        od Vragice
      , samo sto ni ona a ni ja ne znamo gdje bi ovo tacno moglo biti fotografisano.

      Hajmo stari i iskusni planinari, poducite nas malo mladje i recite nam gdje bi ovo moglo biti 05.gif
      Vragice hvala i jopet 10.gif 33.gif


      Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

      11-05-2003 14:20
      john smith's john smith's is a Male
      trudim se




      Poruka: 169

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Koliko se sjecam jedini planinarski kucerak na Velezu, poslije rasturena... slika je valjda iz 70-neke

      11-05-2003 16:00 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ma ovo je mes' cini podvelezje

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      11-05-2003 16:56 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Grasak
      SexNepoznat



      Poruka: 129

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Naravno. Ovo je skloniste na Brasini. Cini mi se da je ovo Ale na slici!?? Sta ti mislis John?

      11-05-2003 23:39 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
      Grasak
      SexNepoznat



      Poruka: 129

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      To sto se tice turneje sa tobom kise, to cemo se dogovoriti. Imam u planu da se dogovorim sa mojom rajom iz planinara koja su jos dole pa de se malo prosetamo po Prenju.
      Kada se vidimo dole sve cu ti ispricati o zivotu ovdje!

      11-05-2003 23:42 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
      Grasak
      SexNepoznat



      Poruka: 129

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Grasak:

        Naravno. Ovo je skloniste na Brasini. Cini mi se da je ovo Ale na slici!?? Sta ti mislis John?

      Ovo skloniste su pravili Nisa i Ale 10.gif Poslije cobani raznjeli sav inventar. Nista nije moglo ostati od lopova. Sve su pokrali cak i metalna vrata. 12.gif 08.gif

      11-05-2003 23:47 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
      john smith's john smith's is a Male
      trudim se




      Poruka: 169

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Grasak:

        Naravno. Ovo je skloniste na Brasini. Cini mi se da je ovo Ale na slici!?? Sta ti mislis John?


      Ale ko drugi. Ovo mora da je 75-te ili 76-te.
      btw. kad ides za Mostar???

      11-06-2003 12:07 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
      VraGicA VraGicA is a Female
      trudim se




      Poruka: 193
      Location: Rujiste, odma ispod doma desno

      Big Grin Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jashta je vech Stuha vech mlad nekakav ne bi ga niko pozno 05.gifali vjechnog fichu vazda

      ___________________________________________________________________
      ~102~

        ~102~

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane VraGicA dana 11-06-2003 u 13:10.

        11-06-2003 13:09 VraGicA is offline Posalji Email za VraGicA Pregledaj poruke od VraGicA Dodaj VraGicA u listu prijatelja
        Ferrari Ferrari is a Male
        mister foruma '03, '04




        Poruka: 1841
        Location: Maranello

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        E golemo i Prenj ima svoju stranicu 11.gif

          ___________________________________________________________________
          Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

          11-12-2003 22:41 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
          Stranica (62): « prva ... « prethodna 20 21 22 [23] 24 25 26 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com