Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » ***Ratna Slika*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

easy svaka cast lijep gest pozdravi legionara ako mu udes u trag i neka posalje slika da ih okacimo bilo bih lijepo
daj mu link neka nas kontaktira da mu stavimo stranicu pa neka lijepi 10.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

02-27-2008 23:39 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od easy rider:

    cao svima .... 10.gif a joj Majo da sam znao da ti ovoliko znaci ova slika ..pa ako nista uokvirio bih je..e sad mi je stvarno jos draze sto sam ti je dao...i da znas nije bilo lako ti prici ..mislim uh uh sad ce misliti cura da jos se nesto tovarim..haha..znas ono..kad momci dosadjuju..haha....drago mi je da je ovako ispalo..
    vjerovala ili ne nije bio nikakav problem prepoznati..prvo cernica ..sokak 100% a onda djevojcica na biciklu ...vozim dosta motor pa mi je pravo upalo u oci kako si sigurna na biciklu ..pravo pravilan stav ..ruke, noge, ravnoteza to....eto

    a sliku je slikao Francuz..profesionalac i na tragu sam da dobijem njegov kontakt pa cim to odradim eto mailam ti..inace taj je tip mantao po mostaru ratnih godina i ostavio strahovito vrijednu arhivu ...sve tegobe rata na slikama...haj pozdrav svima 05.gif



pravo da ti kazem, mislila sam sta je ovom tipu sad...ispalo je kao da si kleknuo ispred mene, rekoh frendici da me nece ZAPROSITI 13.gif 13.gif 13.gif
Hvala ti najljepse, nemas pojma koliko si me usrecio sa ovom slikom....moracu se oduziti....

___________________________________________________________________
simply the best

02-28-2008 13:51 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Humska:

    Joj, cheri 26.gif 26.gif

    Podsjeti me na moju sestru. Ja sam bila izasla iz Mostara i nakon izvjesnog vremena, preko sigurne veze, uspostavim pismeni kontakt sa mojima. Onda mi je sestra redovno slala pisma. Ta njena pisma su bila informativni centar, kako za mene, tako i za sve moje prijatelje. Svi bi se skupili i citali ta njena pisma k'o svetu knjigu.
    Jednom joj u pismu posaljem pare (cini mi se 20 DM sto mi je ostalo) da me nazove s poste, da joj cujem glas. Ja cekala danima i sedmicama, i nista. Dobijem od nje pismo i ona mi se izvinjava sto me nije nazvala - nisu imali krompira, pa kupili za te pare. Kad nisam tad crkla...


smiley26.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

02-28-2008 13:59 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Divna slika, Maja divna 33.gif a tema prava!!! 01.gif

03-01-2008 00:17 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Potpisujem 10.gif

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Senad Hadzifejzovic dana 03-01-2008 u 11:13.

03-01-2008 11:12 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od OMAHA:

    Divna slika, Maja divna 33.gif a tema prava!!! 01.gif


sto se neko raznjezio...hvala omi...jesi dobio jos vise elana za daljni rad... 04.gif
seno hvala!

___________________________________________________________________
simply the best

03-01-2008 15:53 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Mo-beba Mo-beba is a Female
Momentalno na daljinskom




Poruka: 7486
Location: Trebinje-Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Slika je divna 10.gif Majo 33.gif

easy rider 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


    33.gif

    03-01-2008 17:36 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
    MosHer MosHer is a Male
    brato




    Poruka: 653
    Location: U. S. of A.

    RE: Ratna Slika Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od maja_mostar:

      Toliko sam ostala zeljna sokaka..igre..posljednje vrijeme mi je to sve stalno u mislima, i malo pred ocima, jer se bas ne sjecam..subota, 23.02., jos jedan vikend proveden u drustvu dragih osoba, i u polumraku vec vidjenog scenarija. Sve nekako obicno do trenutka sljedeceg. Iznenada mi prilazi muskarac u crnini, crne kose i kaze imam te nesto pitati..mislila sam da sad ide standardno pitanje na koje sam navikla, kazem pitaj...on suti i nesto trazi po podu u mraku...kad je to nesto nasao...kaze ma nije sad trenutak...rekoh pa pitaj!!!..kaze dostavio je jedan Francuz u nasu arhivu slike iz rata, curica ista ti na BMX biciklu...pa sam ti htio dati tu sliku...onda sam se pocela nekontrolisano smijati jer mi je to zvucalo suludo...cuj da me prepozna nakon 11 godina, ni slicna nisam, a nikad me nije ni poznavao..stalno sam se smijala..juce se probudih, kaze mi mama ovo ti je neko dodnjeo na posao... mama mi pokaza sliku A4 formata...ja na mom najdrazem i prvom biciklu, plavom BMX-u., biciklo za koje smo se otimale, mi djevojcice, a bilo je bratovo. Ne sjecam se kad sam se tako isplakala...pa se onda smijala, pa plakala...nesto preljepo, iako je slika iz rata...nicega se ne sjecam...samo sad mogu da posmatram..stvarno konture lica ostale iste..ne cudi me kako me prepoznao..tene malo velike, njih se jos kroz maglu sjecam...i sjecam se da sam tad tek naucila da vozim...tako da moja zamisljenost i skoncentriranost na ulicu i voznju ne moze da se sakrije..
      dragi moji posto je slika vec obisla svijet..htjedoh je i podijeliti sa vama dragim ljudima...necu vam reci gdje je slikano...jer znam da ce vecina mostaraca prepoznati...mada je slika "naopaka"...dakle sto je ljeva strana ustvari je desna...hvala "nepoznatom muskarcu" koji me toliko usrecio!!!


    Majo 33.gif 01.gif

    Izvini, molim te, sto sam tek sada otvorio ovu temu i prije ogromnih zahvala, moram ti reci da je ovo zasigurno jedna od najvrijednijih (ako ne i najvrijednija ratna slika), jedna od onih koje su zaista "JEDNA SLIKA, A HILJADU (mozda i milion) RIJECI". Zaista, slika zasluzuje najmanje "Pulicerovu nagradu" 10.gif 10.gif

    Da samo znas koliko si mi sada probudila sjecanja i uspomena, kako prijeratnih (iz vlastitog djetinjstva), tako i ratnih, rane mladosti... Iako nisam iz Cernice, ocito je da se radi o sokaku iz Cernice i to ne bilo kojem sokaku iz Cernice, nego Hadziomerovica sokaku, za koji me veze toliko sjetnih i sretnih uspomena na bezbroj provedenih bezbriznih vikenda u djetinjstvu bas u tom sokaku.
    Da ti o srceparajucim ratnim uspomenama i ne pricam, kada god sam u ratu prolazio pored (namjerno obilazeci svaki put duz cijelog) sokaka i kako me uvijek srce zabolilo kada sam svaki put vidio bas ovu istu sliku (naravno bez tebe na biciklu) kako je onih ratnih dana sokak izgledao 16.gif

    Da ne duzim, tvoja slika od neprocjenjive vrijednosti i zaista govori hiljadu i cak i milion rijeci, slika koja bi mogla da ispise najbolju, ne zivotnu pricu, nego zivotnu knjigu. 10.gif

    OD SRCA TI HVALA ZA NAJLJEPSE, NAJSRETNIJE, NAJSJETNIJE... USPOMENE I SJECANJA! 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    "Hrabrost je odbraniti sebe od drugog, a junastvo odbraniti drugog od sebe samog!"

    03-01-2008 19:56 MosHer is offline Posalji Email za MosHer Homepage of MosHer Pregledaj poruke od MosHer Dodaj MosHer u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P
    pokretac teme Thread Started by Kutljaca

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    mosher, predivan si!

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    03-01-2008 22:02 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    OMAHA OMAHA is a Male
    Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




    Poruka: 1488
    Location: XYZ

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ko moze sa nasom Majom... 01.gif 27.gif 33.gif

    Da je ne ureknemo, ptice je pokakile... 19.gif hehe 21.gif

    03-01-2008 22:05 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
    Humska Humska is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 999
    Location: nema dalje

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Omaha, to se kaze: "Posrale je koke..." 01.gif

    Maja je cudo 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Sve sto vrijedi nosim u sebi...

    03-01-2008 22:14 Humska is offline Posalji email za Humska Pregledaj poruke od Humska Dodaj Humska u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P
    pokretac teme Thread Started by Kutljaca

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    bas sam se postidila sad 01.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    03-01-2008 22:26 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Humska Humska is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 999
    Location: nema dalje

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nemoj, sine 01.gif

    Tvoja mi slika na desktopu 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Sve sto vrijedi nosim u sebi...

    03-01-2008 22:56 Humska is offline Posalji email za Humska Pregledaj poruke od Humska Dodaj Humska u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P
    pokretac teme Thread Started by Kutljaca

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    stvarno? taman htjedoh napisati da neko slucajno nije zabunio se pa postavio kao background....ha? 01.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    03-01-2008 23:11 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    MosHer MosHer is a Male
    brato




    Poruka: 653
    Location: U. S. of A.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od maja_mostar:

      mosher, predivan si!


    Majo, 33.gif 33.gif 01.gif

    ___________________________________________________________________
    "Hrabrost je odbraniti sebe od drugog, a junastvo odbraniti drugog od sebe samog!"

    03-03-2008 06:46 MosHer is offline Posalji Email za MosHer Homepage of MosHer Pregledaj poruke od MosHer Dodaj MosHer u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P
    pokretac teme Thread Started by Kutljaca

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hvala...pogleda li ko nekad ovu sliku 12.gif 01.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    03-05-2008 16:33 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    easy rider easy rider is a Male
    proplivo




    Poruka: 16
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jesam ja 01.gif

    03-05-2008 16:43 easy rider is offline Posalji Email za easy rider Homepage of easy rider Pregledaj poruke od easy rider Dodaj easy rider u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P
    pokretac teme Thread Started by Kutljaca

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    29.gif pa...sto sutis...

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    03-05-2008 16:45 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    easy rider easy rider is a Male
    proplivo




    Poruka: 16
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma stacu pricat ... eto slika ja gdje treba biti ...kod tebe... :-)

    03-05-2008 17:04 easy rider is offline Posalji Email za easy rider Homepage of easy rider Pregledaj poruke od easy rider Dodaj easy rider u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P
    pokretac teme Thread Started by Kutljaca

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od easy rider:

      ma stacu pricat ... eto slika ja gdje treba biti ...kod tebe... :-)



    imas nesto za ispricat.. 01.gif ako se sjecas... 19.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    03-05-2008 17:17 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Stranica (10): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com