Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » RADE TRAVAR » Fitness » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
behar behar is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1141

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

majo mostar, znas li ti onu "haaaaaaaaaj neeeekaaaadaaaaa je i nana pjevaaaaalaaaaaaa" 13.gif

Djemila, i ovo mi je sporo, ovaj tai chi, tako da bih jos nesto zivlje jer se ne krecem fizicki nikako i nije mi dobro to za zdravlje.

nego reci mi radite li npr one vjezbe znas ono pocnes s vratom pa sve do noznih prstica 01.gif mislim dedera malo detalja, sta radite?

___________________________________________________________________

    04-04-2008 20:29 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    behar, pa i jest tai chi spor....ja nisam mogla nastaviti..imali smo to i na poslu.....meni je dosadno i nisam se nasla u tome,jes da smo to imali na poslu i mogla sam na miru ucestvovati, ali jok , ja stalno gledala na sat, kad ce proci 07.gif ,

    Nadji fizioterapeuta,kupi neki DVD li nekog iz fitness centra i napravi ti individualni program i kidishi 07.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane djemila dana 04-04-2008 u 20:54.

    04-04-2008 20:54 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    behar behar is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1141

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    e, nije to to moja ti 02.gif nisam disciplinovana 04.gif

    meni je ovo ok sto sam nasla i pase mi tai chi, ne smeta mi sto je spor, zadrzala bih ga i jos dodala nesto drugo..;vidjet cu. Volim se ja i druziti s ovom rajom tamo i to ima svoje cari..;

    ___________________________________________________________________

      04-04-2008 20:58 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11483
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a moja Behar, najcesce na koljena privijem rodni list 07.gif

      jasta ces nego druziti, citajuci Coka i ekipu, svako vece istreniram trbusne misice, bolje nego na bilo kojem aerobiku 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      04-04-2008 21:12 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      RE: Fitness Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Sternchen:

        Veæina ljudi se fitnesom bavi da bi vizuelno dobro izgledala...

        Manje foruma - vise fitness-a 02.gif


      A jesi fit, moja Sternchen... 02.gif

      Pupa prava! 10.gif 33.gif
      Svaka cast! 27.gif

      04-04-2008 22:24 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      Krule Krule is a Male
      Notorious




      Poruka: 2013
      Location: eeeee da ti je znat

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a vala najbolji fitnes....dok jos krmeljas....cigar u jednoj ruci....kafa u drugoj 19.gif 19.gif

      ___________________________________________________________________
      Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

      04-04-2008 22:45 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
      calimero calimero is a Female
      avenija kruzno




      Poruka: 157
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Kutljaca:

        I ja vjezbam, redovno. Ujutro kad ustanem obavezno vjezbam, prvo sto se uvijek jedva iz kreveta, kran mi treba da me odljepi, pa ustanem na dvije noge, jer kazu da na desnu ne valja ustati, pa tako trazim balans(pilates moj) ,(jedem sto mi padne na pamet), nekad djus, nikad kafa, nekad maslac, hljeb, malo meda(mada zna biti tezak za jutro), pastetica, nekad kapucino, nekad pahuljice, u zadnje vrijeme sam pila proteine pa nikako nisam dobra bila. Pila, a nisam imala tjelesne aktivnosti koje se preporucuju. Danima bih mogla spavati, neki dan sam sastavila 20 sati, kunem se, samo sam napravila par pauza, da jedem i okupam se, falio mi je Eukaliptus da se zovem Koala.
        Tako vjezbam. A linija...kuc kuc u drvo...u slatkisima nemam granicu, nikad, odjednom znam pojesti par cokolada, kolace u slasticarnama ne volim, one kreme su neukusne, volim tulumbu, sladoled, liz liz, i cookies kod Amira. Trbusnjake imam od smijeha. A sto se Joge tice, nema sanse, jer sam neozbiljna.
        Prije sam tenis igrala, a i to vala ljeno mi bilo potrcati za lopticom, al zato ko mala fudbala igrala, a sad imam dobre noge od toga.
        Inace da nisam, tresle bi mi se ko visnjab. Stopala mala nekakva, prsti se i ne vide, ko cevapi, jedva da oslonac imam na njima. Ma niste nikad sladje prste vidili. Svi iste velicine. 13.gif


      13.gif 13.gif carice pravo me nasmija(falio mi je Eukaliptus da se zovem Koala)
      Bitno je kako se osjecas 11.gif

      08-12-2008 07:18 calimero is offline Posalji Email za calimero Pregledaj poruke od calimero Dodaj calimero u listu prijatelja
      behar behar is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1141

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Djemila, kako ide pilates , ides li jos?

      Meni ove godine (skolske) nema vecernjeg casa thai chia pa bih veceras trebala probati te pilates.

      ___________________________________________________________________

        10-01-2008 17:21 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
        Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com