Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Muja Isovic » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Custa Custa is a Male
avenija kruzno




Poruka: 110
Location: boston

Muja Isovic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mustafa Isovic je puno ucinio za amaterski sport u Mostaru. Istovremeno je vodio Karate klub Mostar i bio trener u Atletskom klubu Velez. Njegovom zaslugom su stasali karatisti pok.Martin Rajic, Zeljko Jelavic, Faruk Cupina i mnogi drugi ili prvaci bivse Juge u atletici Danijal i Amra Temim, Zeljko Aras. Nadam se da je Muja i danas aktivan kao i prije, jer je stvarno majstor svog zanata.

04-13-2008 04:10 Custa is offline Pregledaj poruke od Custa Dodaj Custa u listu prijatelja
al capone al capone is a Male
moforaja




Poruka: 5015
Location: grad andjela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

izgleda rodjace da si ti davno otisao.... 23.gif

___________________________________________________________________



    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

    04-13-2008 12:03 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
    Custa Custa is a Male
    avenija kruzno




    Poruka: 110
    Location: boston
    pokretac teme Thread Started by Custa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od al capone:

      izgleda rodjace da si ti davno otisao.... 23.gif


    Potpuno si u pravu Al Capone.Zato mi objasni, ako mozes sta je sad sa Mujom

    04-13-2008 19:06 Custa is offline Pregledaj poruke od Custa Dodaj Custa u listu prijatelja
    al capone al capone is a Male
    moforaja




    Poruka: 5015
    Location: grad andjela

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Custa:

          citat od al capone:

        izgleda rodjace da si ti davno otisao.... 23.gif


      Potpuno si u pravu Al Capone.Zato mi objasni, ako mozes sta je sad sa Mujom

    bola coeku 612 godina..sta ce trenirat...nista rodjace penzionerski... 18.gif

    ___________________________________________________________________



      http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

      04-13-2008 23:17 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
      Custa Custa is a Male
      avenija kruzno




      Poruka: 110
      Location: boston
      pokretac teme Thread Started by Custa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od al capone:

            citat od Custa:

              citat od al capone:

            izgleda rodjace da si ti davno otisao.... 23.gif


          Potpuno si u pravu Al Capone.Zato mi objasni, ako mozes sta je sad sa Mujom

        bola coeku 612 godina..sta ce trenirat...nista rodjace penzionerski... 18.gif


      13.gif 13.gif A to je.Ja mislio on nesto zabrljo.Ma nije on toliko star da ne moze ponesto nauciti mladje

      04-14-2008 00:10 Custa is offline Pregledaj poruke od Custa Dodaj Custa u listu prijatelja
      al capone al capone is a Male
      moforaja




      Poruka: 5015
      Location: grad andjela

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a da je neki coek nije..jasta je bola nego star..ta ce on ucit..moze samo onog vucijaka.. 18.gif

      ___________________________________________________________________



        http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

        04-14-2008 00:21 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
        niko_i_nista niko_i_nista is a Male
        guster


        Poruka: 75

        RE: Muja Isovic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Custa:

          Mustafa Isovic je puno ucinio za amaterski sport u Mostaru. Istovremeno je vodio Karate klub Mostar i bio trener u Atletskom klubu Velez. Njegovom zaslugom su stasali karatisti pok.Martin Rajic, Zeljko Jelavic, Faruk Cupina i mnogi drugi ili prvaci bivse Juge u atletici Danijal i Amra Temim, Zeljko Aras. Nadam se da je Muja i danas aktivan kao i prije, jer je stvarno majstor svog zanata.


        Èusta,
        nije istina, za ova neka imena.
        Rahmetli Salko Èuriæ sa Carine je pionir karatea u Mostaru. Da nije njega bilo, ko zna kako bi se karate razvilo u Mostaru....

        O ateletici nemam blage.....

        Što jeste jeste, èovjek je vodio KK Mostar, iako nisu bili tako uspješni kao KK Student (Idrizi, Èehajiæ, Begiæ, Stampi, Suljiæ, Šita, Šata, Braco, Klepiæ itd. Ti isti i danas vode i juniorske i seniorske reprezentacije BiH)

        05-27-2008 11:14 niko_i_nista is offline Posalji email za niko_i_nista Pregledaj poruke od niko_i_nista Dodaj niko_i_nista u listu prijatelja
        splitska22
        SexNepoznat

        Poruka: 22

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od al capone:

            a da je neki coek nije
          ..jasta je bola nego star..ta ce on ucit..moze samo onog vucijaka.. 18.gif


        02.gif 02.gif 02.gif

        05-27-2008 15:10 splitska22 is offline Pregledaj poruke od splitska22 Dodaj splitska22 u listu prijatelja
        oko oko is a Female
        moforaja




        Poruka: 2443
        Location: Lokal-BiH-DK

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od splitska22:

              citat od al capone:

              a da je neki coek nije
            ..jasta je bola nego star..ta ce on ucit..moze samo onog vucijaka.. 18.gif


          02.gif 02.gif 02.gif

        A, dje vucijaka spomenu, e onajj prije,sto ga jeMuja imao ujede me u Dudinom skaku!
        Stoji Muja cuko kod mjesne dudinom okaku i cuko, a cula ja da hrani cuku zivim mesom.I kazem, Muji: "Skloni kera"
        Muja:"Ma, nece haj prodji"
        Ha, cuko za nogu.
        Te, na carinu, i nije tredbao tetanus.
        E, krepo mu je,cuko taj, voda drugog.
        14.gif A, more bit, sto me ujo otrovo se!
        Bi tako 01.gif a tema o u legende, prije bih Mujin doprinos (u komandi), priznala u ratu, kao
        borcu,ne znam puno o tome da je ekspert u karateu bio, jeste nastavnik fizickog bio.
        33.gif evo mu ruza kao sto bih je dala svakome ko je bio u odbrani grada!
        (Pa, nek me je i cuko toga ujeo, hallalim mu) 10.gif

        ___________________________________________________________________
        " KORILI MI VRIJEME ILI NE,
        SUDBINA TECE KAKO NAM JE ZAPISANA ! "

        broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane oko dana 05-27-2008 u 15:40.

        05-27-2008 15:36 oko is offline Pregledaj poruke od oko Dodaj oko u listu prijatelja
        KULJE1969 KULJE1969 is a Male
        raja




        Poruka: 1794
        Location: Brace Krpo 19

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Bas tako sto rece niko i nista za Salku Curica on je trenirao cupine i ostale ,a i policiju i vojsku karate i njega bi trebali uvrstiti medju legende.

        05-28-2008 13:22 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
        oko oko is a Female
        moforaja




        Poruka: 2443
        Location: Lokal-BiH-DK

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od KULJE1969:

          Bas tako sto rece niko i nista za Salku Curica on je trenirao cupine i ostale ,a i policiju i vojsku karate i njega bi trebali uvrstiti medju legende.

        33.gif Svrstaj, pokreni , i ok !

        ___________________________________________________________________
        " KORILI MI VRIJEME ILI NE,
        SUDBINA TECE KAKO NAM JE ZAPISANA ! "

        05-28-2008 13:28 oko is offline Pregledaj poruke od oko Dodaj oko u listu prijatelja
        Custa Custa is a Male
        avenija kruzno




        Poruka: 110
        Location: boston
        pokretac teme Thread Started by Custa

        RE: Muja Isovic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od niko_i_nista:

              citat od Custa:

            Mustafa Isovic je puno ucinio za amaterski sport u Mostaru. Istovremeno je vodio Karate klub Mostar i bio trener u Atletskom klubu Velez. Njegovom zaslugom su stasali karatisti pok.Martin Rajic, Zeljko Jelavic, Faruk Cupina i mnogi drugi ili prvaci bivse Juge u atletici Danijal i Amra Temim, Zeljko Aras. Nadam se da je Muja i danas aktivan kao i prije, jer je stvarno majstor svog zanata.


          Èusta,
          nije istina, za ova neka imena.
          Rahmetli Salko Èuriæ sa Carine je pionir karatea u Mostaru. Da nije njega bilo, ko zna kako bi se karate razvilo u Mostaru....

          O ateletici nemam blage.....

          Što jeste jeste, èovjek je vodio KK Mostar, iako nisu bili tako uspješni kao KK Student (Idrizi, Èehajiæ, Begiæ, Stampi, Suljiæ, Šita, Šata, Braco, Klepiæ itd. Ti isti i danas vode i juniorske i seniorske reprezentacije BiH)



        niko i nista
        Nisam ja ni mislio da je Muja izmislio karate u Mostaru. potpuno si u pravu za rahmetli Salku Curica.Ne znam za koja imena nije istina, kad je svima njima Muja bio trener 70-tih kad nije ni bilo KK Studenta. Pa valjda su nesto i od njega naucili. U isto vrijeme je bio i trener u atletskom klubu, a Danche Temim je bio prvak i rekorder bivse drzave u skoku u vis, sestra mu Amra bila rekorderka bivse Jugoslavije i prvakinja Balkana isto u skoku u vis, Zeljko Aras prvak Juge na 100 metara...I njima je trener bio Muja. To sto ga neko voli ili ne voli, ne umanjuje njegovo poznavanje sporta.
        Uporedjivati njega i rahmetli Salku je nepotrebno jer Salko Curic spada u legende malo vecih razmjera nego sto su Muja i mnogi drugi 10.gif

        05-30-2008 02:36 Custa is offline Pregledaj poruke od Custa Dodaj Custa u listu prijatelja
        Kutljaca Kutljaca is a Female
        Kuharica ipo




        Poruka: 6617
        Location: V.I.P

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        zna li neko gdje je Idrizi 12.gif

        ___________________________________________________________________
        simply the best

        05-30-2008 07:28 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
        pauk pauk is a Male
        mofo beba




        Poruka: 5
        Location: Mostar

        idrizi Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kazu da u Dizeldorfu drzi diskoteku,jedan je od sjajnijih imena ex-yu karatea

        06-08-2008 17:09 pauk is offline Posalji Email za pauk Pregledaj poruke od pauk Dodaj pauk u listu prijatelja
        mumin
        SexNepoznat



        Poruka: 1312
        Location: MOSTAR

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Kutljaca:

          zna li neko gdje je Idrizi 12.gif


        Šiptar drži diskoteku u njemaškoj inaèe oženio turkinju
        i povuko se u mirniji život

        ___________________________________________________________________

          06-08-2008 18:56 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
          Kutija 84 Kutija 84 is a Male
          raja




          Poruka: 1728
          Location: Wiesbaden

          Muja Isovic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          neznam kako uopste neko moze protiv profesora i sportskg trenera Muje Isovica nesto da govori,
          on je stvarao i treniraop Mostarske talente u atletici , karateu, i drugim sportovima, odgajao ih da budu pravi Mostaci i negledajuci ko je ko i kako se zove, meni licno je predavao u Gradjevinskoj fizicko vaspitanje, jedina mana mu je bila nije me nikad dobio slobodna bacanja u kosarci, 13.gif 10.gif , kad sam mu ponudio po lovu da igramo slobodnih bacanja vadio se da neigra sa djacima po lovu, inace mi smo bacali a pajdo ia brda nam je skupljo lopte. Muja hvala ti za divne dane. 33.gif 33.gif 33.gif 10.gif 10.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________
          10.gif 33.gif

            33.gif 10.gif



              06-08-2008 23:23 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
              nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com