Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » **Parfemi.....** 2 Votes - Average Rating: 3.002 Votes - Average Rating: 3.002 Votes - Average Rating: 3.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (40): « prva ... « prethodna 31 32 33 [34] 35 36 37 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

da li je ko probao Lancome-Miracle,
pitam jer vidim vrte se 3 parfema,
ijao,svi isto mirisete 35.gif 13.gif

mmmm sto volim miris kamiona 13.gif mmmm sto volim miris muskog losiona 13.gif
gas,gas,gas,gas 13.gif

___________________________________________________________________
simply the best

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 07-04-2008 u 18:34.

07-04-2008 18:32 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Matija_tz Matija_tz is a Male
trudim se




Poruka: 213
Location: rasttat

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa djes ti Kutljacice vrag nije odnio, kaki bolan parfemi, idi u kuhinju kuvaj nesto za jest, ja sam totalno omrsavio od kako tebe nema 10.gif 01.gif 33.gif

___________________________________________________________________
Frisko obrijan 19.gif

07-04-2008 18:55 Matija_tz is offline Pregledaj poruke od Matija_tz Dodaj Matija_tz u listu prijatelja
cvijetic_vila cvijetic_vila is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 364
Location: negdje ispod mosta

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Kutljaca:

    da li je ko probao Lancome-Miracle,
    pitam jer vidim vrte se 3 parfema,
    ijao,svi isto mirisete 35.gif 13.gif

    mmmm sto volim miris kamiona 13.gif mmmm sto volim miris muskog losiona 13.gif
    gas,gas,gas,gas 13.gif


Jeste proban je, lijep miris, ima i noviji miracle forever jedno vrijeme mi je bio dobar ali presladak i ne svidja mi se. D&G Light blue je ono tipicno moj parfem, CK one, CK one summer, Amor amor, Burberry summer (ovaj je za ljeto mmmmmmmmmm odlican), stari ali dobar za hladnije Boss - deep red, Boss - femme (iako je osvjezavajuci ja ga volim navecer staviti), takodjer stari Tommy girl i mmmmmmmmm meni trenutno najdrazi Dior - addict 2

___________________________________________________________________

    Sve u životu se vrati, dobro i loše, zasluge i grijesi


    Zoo TV

07-07-2008 09:46 cvijetic_vila is offline Posalji email za cvijetic_vila Pregledaj poruke od cvijetic_vila Dodaj cvijetic_vila u listu prijatelja
amra p. amra p. is a Female
carica mjeseca maja




Poruka: 5017
Location: DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Meni je i dalje zakon Chanelov - Coco Mademoiselle a , za svakodnevnu upotrebu , sam presla na Donna Karan - Women 27.gif divan je !

___________________________________________________________________

    28.gif

    07-09-2008 23:30 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    u Egiptu sam kupila pravi parfem preljepe kraljice Kleopatre,bez primjesa alkohola,pravo dugotrajan,i nakon kupanja se osjeti,i one male bocice u koje se uspe tekucina,i onda se pomocu cjevcice nanosi na pulsne tacke po tijelu,tako to rade njihove zene....

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    07-18-2008 16:20 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    crveni crveni is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 396
    Location: na stajanju

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    de bone recite koji su vam najbolji muski mirisi,koji dobije tri glasa kupujem,hvala unaprijed na pomoci

    ___________________________________________________________________
    VELEZ NAM JE OKA SJAJ

    07-18-2008 20:51 crveni is offline Posalji email za crveni Pregledaj poruke od crveni Dodaj crveni u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od crveni:

      de bone recite koji su vam najbolji muski mirisi,koji dobije tri glasa kupujem,hvala unaprijed na pomoci


    iskreno,mnogo mi je vise dobrih muskih,nego zenskih parfema,toaletnih voda...
    Curve je dobar,i poskup..
    Versace onaj stari u plavom pakovanju..
    Emporio Remix for Him - G.Armani je super!
    Tommy Hilfiger ima dobar parfem...

    Al...J.Paul.Gaultier 10.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    07-18-2008 20:59 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    crveni crveni is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 396
    Location: na stajanju

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    fala joma 10.gif ciji je ovaj curve,ove ostale uglavnom znam ali ovaj nisam upratio

    ___________________________________________________________________
    VELEZ NAM JE OKA SJAJ

    07-18-2008 21:02 crveni is offline Posalji email za crveni Pregledaj poruke od crveni Dodaj crveni u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od crveni:

      fala joma 10.gif ciji je ovaj curve,ove ostale uglavnom znam ali ovaj nisam upratio


    Liz Claiborne....Curve....
    predobar je...imaju i svoje shower gel-ove i losione....vjeruj da nekad uzmem bratov pa se namirissem kad krenem spavati....divan je 10.gif 01.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    07-18-2008 21:05 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    goodGirl goodGirl is a Female
    rodjena


    Poruka: 848

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Acqua di Parma - Lavanda tonica, i onda "White Musk" iz Body Shopa kako je izisao - vec godinu i po skoro, i jos jedan obicni od Cavallija. Strasno mi se svidja "Organza" od Givenchy, ali necu da ga kupim iz nekog razloga... nemam pojma... Eto toliko! 01.gif

    ___________________________________________________________________
    ciao

    08-06-2008 15:40 goodGirl is offline Pregledaj poruke od goodGirl Dodaj goodGirl u listu prijatelja
    R2-D2 R2-D2 is a Male
    BUKACHAAAAA


    Poruka: 5594
    Location: La La Land

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ogh.....Srce...za tu Aqua di Parmu imades 100 pojena...
    10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif


    Meni nesto lejtli pase CREED SANTAL
    Crveni..ako hoces nesto extravagantno i da je 27.gif uzmi si Green Irish Tweed isto od Creeda za zime recimo... ili mozda Virgin Islands Water...vako za toplih dana....

    ___________________________________________________________________
    I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
    Sha-Shi is my name..and off course,

      I do piss excellence in the morning..

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane R2-D2 dana 08-06-2008 u 22:16.

    08-06-2008 22:13 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
    hercegovka84 hercegovka84 is a Female
    raja




    Poruka: 1874
    Location: planet earth

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    1 ralph lauren romance
    2 prada amber
    3 christian dior tender poison
    4 chanel chance
    5 victoria secret very sexy
    6 dg light blue 02.gif

    ___________________________________________________________________

      girl.gif

      08-06-2008 22:46 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
      BoLd BoLd is a Female
      mofo beba




      Poruka: 1
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      naomi campbel - cat deluxe,,,ange du demon...Bvlgari 10.gif 10.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________

        08-06-2008 22:49 BoLd is offline Pregledaj poruke od BoLd Dodaj BoLd u listu prijatelja
        ria ria is a Female
        miss foruma 2010




        Poruka: 3067
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ...robote sem bedževa ponesi i She od Armanija 27.gif 02.gif 04.gif

        ___________________________________________________________________
        girl_ahaa.gif

        08-06-2008 23:26 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
        R2-D2 R2-D2 is a Male
        BUKACHAAAAA


        Poruka: 5594
        Location: La La Land

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Mogu ti samo ponjet HE...od mene.... 13.gif 02.gif 27.gif

        ___________________________________________________________________
        I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
        Sha-Shi is my name..and off course,

          I do piss excellence in the morning..

        08-06-2008 23:35 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
        ria ria is a Female
        miss foruma 2010




        Poruka: 3067
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        13.gif 13.gif 13.gif ..dopisat æu ja S 35.gif 02.gif 04.gif

        ___________________________________________________________________
        girl_ahaa.gif

        08-06-2008 23:40 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
        goodGirl goodGirl is a Female
        rodjena


        Poruka: 848

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od R2-D2:

          Ogh.....Srce...za tu Aqua di Parmu imades 100 pojena...
          10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif


          Meni nesto lejtli pase CREED SANTAL
          Crveni..ako hoces nesto extravagantno i da je 27.gif uzmi si Green Irish Tweed isto od Creeda za zime recimo... ili mozda Virgin Islands Water...vako za toplih dana....


        Znam, jako je lijep. Ali bilo je i boljih, sve u tom fazonu, ali ja uzela da probam, jer jako volim lavandu.
        A radnja se preselila, sad moram ici traziti je opet. Ima i neka "New York" linija, ne znam koja je kuca, kaze meni prodavacica: to je pravi parfem, ostalo su sve fake, i bezveze, ali taj je pravi., i "kupi te kupi.. 29.gif Reko: mozda za poklon, nece da cuje da se meni parfem u stvari ne svidja, navalila ko luda 12.gif kontam nako u sebi: svasta je danas i prodavaoc. Meni zaista nije potreban nizasta osim za informaciju o produktu, ali ipak ljubaznost i nesto znanja - nije na odmet. Bar o ispravnom ponasanju.... Moracu progooglati te tvoje, nisam na te naisla dosad... Thank you! 33.gif

        oops edit: vidim upravo da ima u "Douglasu"... Thank you! Bas cu probati. :)

        Sto ne mogu podnijeti je: Dolce i Gabbana. Mirisu perverzno. 01.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________
        ciao

        broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane goodGirl dana 08-07-2008 u 13:25.

        08-07-2008 13:18 goodGirl is offline Pregledaj poruke od goodGirl Dodaj goodGirl u listu prijatelja
        Kutljaca Kutljaca is a Female
        Kuharica ipo




        Poruka: 6617
        Location: V.I.P

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ja sebi najljepse mirisem 01.gif 04.gif

        ___________________________________________________________________
        simply the best

        08-07-2008 16:10 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
        mamica mamica is a Female
        raja




        Poruka: 1962
        Location: Skandinavija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ja trenutno koristim White diamonds -- Elisabeth Taylor...............
        krasan je.......................
        a divan mi je Poeme--------Lancome

        ___________________________________________________________________
        "JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

        08-07-2008 17:08 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
        LEA LEA is a Female
        bice nesto od mene


        Poruka: 361
        Location: tamo iza cose

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Trenutni favorit ''Summer'' Burberry 10.gif
        I love it 01.gif

        08-07-2008 17:20 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
        Stranica (40): « prva ... « prethodna 31 32 33 [34] 35 36 37 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com